Hlavní stránka Nové články

Je to nezmar. Přesně tak by se dal popsat věhlasný plastický chirurg Jan Měšťák, na jehož stole ležela nejedna slavná tvář. V jeho 74 letech je neskutečně těžké ho dohonit, předehnat ho, je téměř nemožné. Takhle vitálního „důchodce“ jen tak nepotkáte. Sám o sobě s nadsázkou sobě vlastní prohlašuje, že nepotřebuje ani jíst, ani pít a téměř ani spát. Operuje nonstop nejen na klinice Esthé, ale také v nemocnici na Bulovce. Denně tráví na sále x hodin, v rozhovoru pro Luxury Prague Life se ale rozpovídal nejen o práci, ale právě i o své vitalitě a pohledu na život.

Video

Vy skutečně děláte přes padesát sklapovaček každý den?

Tím začínám, abych se trochu probral. Kromě jiných, kliků a dřepů, trochu cvičím i s činkami. Nejsem asi tak zcela normální, tak mě neberte úplně vážně. Ale musím cvičit, když je člověk tak dospělý…

Ale vám teď bude 74 let!

Bude no.

Proč si neodpočinete?

Ale od čeho, já nejsem unavený. Když jednou budu říkat, že jsem unavený, tak jsem unavený. Včera jsem operoval do noci, v úterý jsem operoval na Bulovce, v pondělí také až do noci. Co je fajn, že nemusím moc spát, abych se cítil fit.

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4, Praha 4

Ale vždyť jste v důchodu, nebo byste měl být...

Já nemůžu být nikdy v důchodu. Kamarádi mi vždy říkají, že buďto usnu na volejbalovým hřišti nebo na pacientce. Mezi tím není nic.

Přeci jen občas člověk potřebuje vypnout, koukat třeba jen na televizi.

 Možná někdy od manželky (smích). Ale sport v televizi vynechám jen zřídka.

Já mám například dědečka, kterému je krátce přes sedmdesát a už dvacet let čeká na smrt. Pořád jí kupu prášků, sotva chodí a já si upřímně takhle představuji typického českého důchodce, sedmdesátníka, osmdesátníka.

Profesor Pafko, mně velmi blízký člověk po všech stránkách, rozumíme si v mnohém a on mě má možná taky rád, tak ten sportuje taky a taky pracuje. Je pravdou, že já pracuji skutečně hodně, ale to nejsou pouze operace, kterých uskutečňuji týdně stále kolem 25, ale jsou to také monografie, odborné a populární články, které píši, učím studenty medicíny, jsem ve vědeckých radách, výborech odborných společností… Jakmile člověk podlehne tomu, co mu říkají lékaři nebo okolí, je to konec. ... Mně například profesor Zveřina a profesor Štulík doporučili, že bych neměl hrát volejbal a zakázali mi spoustu věcí.

Já pana profesora Štulíka velmi dobře znám, on mi zachránil kamaráda.

No vidíte, oba dva mi řekli na základě nálezů na krční páteři, že nesmím ani sportovat, ani operovat a že bych si měl nechat stabilizovat krční páteř. Že mám absolutně zúžený krční kanál a mám impresi míchy. Já však operuji stejně, jako jsem operoval před dvaceti lety, sportuji taky, takže tomu tak vůbec není.

Ono je to otázka vaší mysli, jak ji máte nastavenou. Třeba včera jsem měl opět mnoho operací, a když už jsem operoval asi osmou operaci, tak už vás logicky musí bolet hrudní páteř, že se vám i hůře dýchá. Nesmíte si to ale vůbec připouštět a ono to jde, když na to přestanete myslet.

Znám spoustu lidí, kteří by mohli nádherně dál žít, ale nežijí, protože jsou skeptičtí ke všemu. Stěžují si na různé bolesti, na mnoho životních problémů, na lidi kolem sebe. A naproti tomu je řada jiných, kteří mají nemalé zdravotní i životní problémy a přesto si stále užívají života naplno. A z těch bychom si měli brát stále příklad!

Vy chodíte na pravidelné kontroly?

Jen výjimečně. Já rozumím svému tělu nejlépe. Je o mně známo, že se sám také operuji, když se mi na kůži něco nezdá. Těch operací mám za sebou desítky a zašít si to také umím, vždyť jsem plastický chirurg. A je také pravdou, že si někdy menší ránu, kterou si způsobím z nešikovnosti, například při vaření, sešiju bez umrtvení, když je to na dva, tři stehy. Nebolí to tolik, jak by si mnoho lidí myslelo, vždyť i injekce do rány na umrtvení je bolestivá.

Kolem mne je hodně zvláštností, já vím. Jestli jste o mně slyšela s pitným režimem, já samozřejmě piju, ale nepiju tak, abych každých pět minut nebo deset minut nasával. Já nejsem proti dodržování určitého pitného režimu. Ale všeho s mírou, jak říkala moje maminka. Jsou některá onemocnění, která vyžadují zvýšený příjem tekutin, jako jsou například záněty močového měchýře či onemocnění ledvin. Stejně jako vrcholový sport či práce v náročných podmínkách vyžadují vyšší příjem tekutin.. Ale aby lidé bez tělesné aktivity a jinak zdraví měli nastaveny chytré telefony, které každou hodinu oznamují nutnost se napít, či v Národním divadle ženy během představení popíjejí každých deset minut z PET lahví, to považuji za absolutně nenormální. Dokonce je zde nový termín psychogenní závislosti na pitném režimu, neboli tzv. polydipsie. Bohužel se to týká i dětí. Projevuje se stálým pocitem suchosti v ústech a žízní. A také častým močením a u dospělých nápadnými otoky obličeje, hlavně víček a otoky končetin. Protože provádím mj. i velký počet operací horních a dolních víček, poznám okamžitě, na základě atypických otoků víček, nadměrný příjem tekutin. Někdy jsou dokonce otoky tak velké, že pacientky odmítám operovat!

Nesmyslné dodržování pitného režimu má i své další důsledky. Podle statistik se každou minutu ve světě prodá 8 milionů PET lahví, z nichž se recykluje kolem 7%. Ostatní jsou odnášeny do moře, takže například v Tichém oceánu jsou viditelné z letadla již velké ostrovy, které jsou tvořeny PET lahvemi. Vědci vypočítali, že v roce 2050 bude v mořích dokonce více PET lahví, než všech ryb! Ale co je jistě k zamyšlení a příklady z nedávné doby tomu dávají za pravdu, že v mase ryb se nachází velké množství plastových částic.

Plastové částice obsahuje i kohoutková voda. V americkém kongresu dělali průzkum kohoutkové vody a zjistili ve vodě 93 procent plastových částic. A to je kongres Spojených států. Myslím, že ve Francii, v Británii  a v Německu bylo nalezeno relativně nejmenší množství plastových části a to 74%, když průměr je tvořen 83%. Navíc, plastové nanočástice, které mohou pronikat do různých orgánů, mohou působit i vážné zdravotní obtíže

Také jsem to slyšela.

A ženské pijí, musejí pít, protože to údajně zlepšuje pleť a čistí organismus, což je vědecky také dokázáno, že je to nesmysl. A kdybych se na to podíval ještě z jiného úhlu... Je tak hrozivý nedostatek vody, jak slyšíme z různých medií. Při představě, že některé ženy, jak se mně svěřily, chodí denně desetkrát až patnáctkrát čůrat, což představuje až padesát a více litrů vody použité na spláchnutí za den, docela bych je nechal platit vodné a stočné, aby si uvědomily, jakému nesmyslu propadly.

Pojďme dál od té vody. Zajímáte mě vy. Co doma? Máte ženu, máte vnoučata...

Zase jedna moje povahová abnormalita. Děti miluji nade všechno, ale slovo dědeček mi strašně nesedí.

Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1
Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1, Praha 1

Ale vždyť máte věk na to být dědeček.

Vysvětlím, proč tomu asi tak je. Jednak si představuji dědečka, jak mu babička předá kočárek s dítětem a požádá ho, aby s ním došel k jedinému stromu, který je na konci cesty. A když k němu dojde, ať se obrátí, že na něj zamává a bude to signálem pro něho, že se má vrátit tou samou cestou nazpátek.

Ale spíše  bych se přikláněl k něčemu jinému. Ve druhém manželství se mi narodila krásná dcera v mých 53 letech. Velice nelibě se mě dotklo, když před ní někdo řekl, jak má hodného dědečka. Pamatuji se také, jak jednou dcera přišla ze školy a milé spolužačky jí se škodolibostí řekly, že mají doma mladšího dědečka, než ona tatínka. Moje dcera to vzala tehdy velmi dobře a oba jsme se tomu zasmáli.

Děti od mého syna z prvního manželství mi říkají „didi“, děti od dcery také z prvního manželství mě častují „Honzíkem“. Oboje je milé. Jsem přesvědčen, že u mojí současné dcery už mi to vadit nebude!

Máte někdy dovolenou?

Samozřejmě mám, ale velice ji využívám na resty, které jinak nestíhám. Je to dokončení monografie o estetické rhinoplastice, neboli o operacích nosů, dále dopsání odborných publikací či řešení různých problémů, které doprovázejí moje mnohé funkce, které zastávám. Své nejbližší však příliš nezanedbávám, protože jejich spánek bývá podstatně delší, než ten můj. Navíc rodina je pro mě skutečně na prvním místě. Byť jsem možná neměl úplně štěstí v manželství, tak všechny moje děti jsou úžasné a pro ty já si čas samozřejmě vždy udělám. 

Musíte být hodně psychicky odolný. Jak se pak člověk ventiluje?

Za celou dobu mé čtyřicetileté klinické praxe chirurga a plastického chirurga jsem poznal tolik smutku a neštěstí, ať již s narozením nejtěžších dětských vrozených vad, nádorových onemocnění či úrazů, že musím mít vytvořenu určitou stupnici hodnot, která doprovází nejen můj lékařský, ale i běžný každodenní život. Vím naprosto jistě, kde může být smutek největší. Pro mě je a vždy bude nejdůležitější štěstí a zdraví dítěte. Vše ostatní je proti tomu pomíjivé, pokud je rodič dobrý a miluje své děti tak, jak milovat má. Rozchod s partnerem či pracovní neshody mají určitě nějaké řešení, ale vážné onemocnění dítěte? Stejně tak i naše vlastní zdraví je pro mě až daleko za zdravím dítěte.

Co mě naproti tomu velice povzbuzuje a také nabíjí, je štěstí těch, které jsem dobře odoperoval a pomohl jim získat nedostatečné nebo ztracené sebevědomí či zdraví. Skutečnost, že přeci jenom bych mohl již s operacemi skončit je zatím tak trochu v nedohlednu, protože mám stále tolik pacientů, kteří se na mě s důvěrou obrací, mohu je odmítnout? To skutečně nelze. Stále mám čekací doby na konzultace na klinice Esthé delší než pět měsíců a operace na univerzitní klinice poskytuji až na rok 2019.

Zajímají vás i povrchní věci, jako je oblečení, kosmetika?

Na boty jsem zatížen, to jo. Těch mám tolik ... a na bundy jsem zatížen také. Díky mně je oblečena půl Moravy. Když to rok nenosím, tak to daruji.  Maminka mě také naučila, že když mám černou aktovku, tak bych měl mít také černé polobotky a černý pásek, u přírodních barev stejně tak. Také odlišuji oblečení, zda jdu na kliniku za pacienty či na sport. Obvykle mám sako a kravatu, na sport jeany a sportovní obuv. Po holení užívám Eternity a jako krém po desetiletí ráno Niveu.

Moc děkuji za rozhovor pane doktore. 

Rychlá zpověď:

Kdo je podle vás nejlepším plastickým chirurgem v Praze?

Ten, co umí celé spektrum plastické chirurgie. To znamená – vrozené vady, získané vady, kosmetické vady, ale když dělá jen kosmetické vady, není dostatečně dobrý plastik.

Největší celebrita, kterou jste operoval?

To byl předseda vlády Arabských emirátů.

Na co se nejvíce těšíte v důchodu?

Na to, že budu pořád pracovat.

Oddálí pravidelné navštěvování kosmetických salónů plastickou operaci jako facelift?

Stoprocentně ne.

Nejhorší zranění, které jste kdy operoval?

To je vždycky nejsmutnější u malých dětí, když jsou pokousané psem.

Jaký jste dědeček v jedné větě?

Nejsem dědeček, jsem Honzík nebo Didi.

Čím vás naposledy rozzlobila vaše nejmladší dcera?

Že je moc skromná, pokorná a hodná.

Ušil jste si někdy něco na sebe nebo alespoň přišil knoflík?

Pokud jde o operace, tak těch jsem na sobě dělat nesčetně a samozřejmě jako plastický chirurg umím šít a byl jsem dva roky na vojně, takže to jsem si všechno dělal sám.

Myslíte si, že by politici měli odstupovat z funkcí, když se přijde na to, že opsali závěrečnou práci?

Myslím, že ano. Když mají vědeckou práci, tak si samozřejmě něco vyhledají, ale neměli by to opisovat.

Co děláte pro to, aby se vám neklepaly ruce?

Denně cvičím s činkami.

Jak trávíte čas, když neoperujete nebo nesportujete?

Pracuji.

Kam jste naposledy vyrazili se svou manželkou?

To je strašně dávno a možná to byla Austrálie.

Co na vás ženě zaujme jako první?

Oči.

Jmenujte tři vaše nedostatky.

Nejím, nespím a nepiju.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Jak to, že jste tak krásná?

Asi po mamince.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka

7 + KK 527 m²
125 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - Podbaba
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - Podbaba

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila s bazénem na prodej - Praha západ
Okolí Prahy

Luxusní vila s bazénem na prodej - Praha západ

6 + KK 812 m², ter. 22 m²
63 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
19 300 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní dům na prodej se zahradou a bazénem
Praha 9

Luxusní dům na prodej se zahradou a bazénem

3 + KK 121 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Praha 4

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4

1 + KK 55 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1
Praha 1

Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1

5 + 1 143 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 251m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 251m

4 + KK 288 m², ter. 37 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Praha 1 - Staré Město - 125m
Praha 1

Byt na prodej Praha 1 - Staré Město - 125m

3 + KK 125 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², ter. 11 m²
11 228 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - Staré
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - Staré

4 + KK 229 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
79 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou na Praze 1 - 232m
Praha 1

Luxusní byt s terasou na Praze 1 - 232m

4 + 1 232 m², ter. 60 m²
29 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej Praha 6 - 277m
Praha 6

Vila na prodej Praha 6 - 277m

7 + 1 277 m²
20 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Troja 152m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 152m

2 + KK 152 m²
31 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín
Praha 8

Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín

Atypický 489 m², ter. 211 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního mezonetového bytu na Praze 8
Praha 8

Prodej luxusního mezonetového bytu na Praze 8

3 + KK 143 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily v okolí Prahy
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily v okolí Prahy

5 + 2 1173 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem
Praha 2

Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem

6 + KK 600 m², ter. 200 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace na pronájem Troja - 397m
Praha 7

Restaurace na pronájem Troja - 397m

Atypický 397 m², ter. 37 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej Praha 4 - Braník
Praha 4

Vila na prodej Praha 4 - Braník

Atypický 273 m², ter. 21 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m
Praha 8

Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m

4 + KK 113 m²
19 300 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m

3 + 1 117 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov
Praha 5

Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov

4 + KK 185 m², ter. 50 m²
21 290 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

5 + 1 278 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Vyšehrad
Praha 2

Pronájem luxusního bytu Vyšehrad

4 + 1 180 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt k pronájmu Praha 1 - Nové Město - 66m
Praha 1

Byt k pronájmu Praha 1 - Nové Město - 66m

1 + KK 66 m², ter. 19 m²
18 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 550m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 550m

Atypický 550 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej s luxusním pozemkem v Praze
Praha 4

Vila na prodej s luxusním pozemkem v Praze

Atypický 458 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad

3 + KK 130 m², bal. 1 m²
65 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu na Praze 1-75m
Praha 1

Pronájem bytu na Praze 1-75m

3 + KK 75 m²
35 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kanceláře na pronájem Praha 5 - 778m
Praha 5

Luxusní kanceláře na pronájem Praha 5 - 778m

Atypický 778 m²
250 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem - Praha 3 - 72m
Praha 3

Byt na pronájem - Praha 3 - 72m

2 + KK 80 m², bal. 8 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m

1 + KK 62 m², ter. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelářské prostory na prodej 620
Praha 6

Luxusní kancelářské prostory na prodej 620

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář Troja 415m
Praha 7

Luxusní kancelář Troja 415m

Atypický 415 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt s historickými prvky - Praha 1 - Malá
Praha 1

Byt s historickými prvky - Praha 1 - Malá

3 + 1 113 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - 393m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - 393m

10 + 2 393 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Praha 1 - 321m
Praha 1

Luxusní byt s terasou Praha 1 - 321m

4 + KK 321 m², ter. 144 m²
41 928 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo
Praha 1

Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo

2 + KK 106 m²
100 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m
Praha 1

Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m

5 + 1 202 m², ter. 13 m²
90 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt po rekonstrukci Praha 1 - 42m
Praha 1

Luxusní byt po rekonstrukci Praha 1 - 42m

2 + KK 42 m²
9 177 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na pronájem Praha - Nové Město
Praha 1

Mezonetový byt na pronájem Praha - Nové Město

1 + KK 46 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Vyšehrad
Praha 2

Pronájem luxusního bytu Vyšehrad

3 + KK 130 m²
60 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 86m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 86m

2 + KK 86 m², bal. 3 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - 43m
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - 43m

1 + 1 43 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks