Rychlá zpověď - poslankyně Taťána Malá: Poprvé otevřeně o krachu manželství

O mužích, dětech i rozpadu manželství
10. února 2020
 
Hlavní stránka Nové články

Když se dnes s poslankyní Taťánou Malou setkáte, vůbec vás nenapadne, že si docela nedávno prošla opravdu náročným obdobím. Poté, co se stala ministryní spravedlnosti, čelila mediálnímu tlaku kvůli svému vzdělání a diplomce o králících. Ve stejné době se jí rozpadlo manželství a její život nabral úplně nový směr. Nic z toho jí ale nevzalo radost ze života. Často se směje, s láskou mluví o svých třech dětech a zdůrazňuje, že nikdy ničeho nelituje. V rozhovoru pro LP-Life.cz zavzpomínala na své mládí a vůbec poprvé otevřeně promluvila o svém rozvodu.

Video

Je skoro večer a říkáte, že máte dnes první kafe. To já bych nezvládl…

Dříve jsem nikdy nepila kávu, až poslední rok. Ale jsou dny, kdy si ji vůbec nedám. Nikdy jsem ji nepotřebovala k životu.

A kde berete energii?

Nabíjí mě kontakt s lidmi, opravdu s nimi ráda mluvím. Takže asi tam beru energii.

Litovala jste někdy toho, že jste šla do politiky?

Mám v životě zásadu, že nikdy ničeho nelituju. Ať se stane cokoliv, pozitivního či negativního, vždycky to člověka někam posune. Takže jsem toho nikdy nelitovala a dělám tu práci naprosto dobrovolně. Kdyby nastal okamžik, kdy už u toho nebudu chtít být, tak odejdu.

Pronájem rodinného domu Praha 6 - Ořechovka
Pronájem rodinného domu Praha 6 - Ořechovka, Praha 6

Samozřejmě někdy je to hodně náročné, je tam obrovská daň týkající se rodiny a soukromého života, ale je to práce, která mě baví.

Máte to jako žena v politice těžší?

Nepatřím mezi ty, kteří říkají, že potřebujeme kvóty a že ženy by měly být někam „násilně“ prosazovány. Ale současně říkám, že to ženy nemají úplně jednoduché. Dá se z toho ale udělat výhoda, protože muži ženy v politice často podceňují. Silná žena se umí prosadit, i musí někdy využívat své ženské zbraně.

Ženský element je v politice potřebný, protože ženy myslí jinak a mají jiný způsob argumentace a prosazování věcí. Právě ženy v politice často zjemní a uhladí mužská ega.

Setkala jste se někdy v politice s nevhodným chováním mužů? Mám na mysli třeba sexuální narážky, přece jen jste pohledná…

Děkuji! (smích) S tím se setká každá žena, ale ta sebevědomá a schopná si to dokáže s těmi muži dát velmi rychle do pořádku. Ukáže hranice, přes které cesta nevede. A já s tím nemám problém.

V létě jste se rozvedla. Jak moc se do toho promítla politika a události z doby, kdy jste se stala ministryní spravedlnosti?

Bylo by nefér říkat, že za všechno mohla politika, protože kdyby bylo všechno v pořádku, tak vztah vydrží. Bylo to náročné, ale bohužel se na tom nejvíce podepsala má nejlepší kamarádka. Takže to byla trochu divočina.

Co se stalo?

Manžel odešel k mé nejlepší kamarádce.

To musel být šok!

Už jsem s tím vyrovnaná, je to život. Ale popravdě asi hůře nesu tu zradu kamarádky než manžela.

Hlavně to není jen o mně, vychovávali jsme tři děti, měli jsme rodinu. Je samozřejmě těžké, že mezi dvěma partnery skončí vztah, to je jedna věc. Ale druhá věc je, že se to hodně dotýká lidí kolem a je potřeba to vyřešit. Myslím si, že jsme se k tomu oba postavili jako rozumní lidé, kteří si uvědomují své děti a že se k nim musí chovat slušně. Takže ty to postihlo nejméně.

Jak dlouho jste spolu byli?

Jedenáct let.

Spousta lidí po konci takto dlouhého vztahu začne dělat v životě změny, zkouší nové věci. Jste taková?

Člověk přehodnotí spoustu věcí a některé věci, které dříve nedělal, teď dělá, protože má prostor a nikomu druhému to nevadí. Ale já ten život beru tak, že něco přichází a také odchází. Asi to tak mělo být, oba nás to posune dále.

Je dobré slyšet, že to neberete fatálně…

Rozhodně to není tak, že bych si řekla, že už nechci jiného chlapa ani vidět. Samozřejmě jsem si pořádně zanadávala, to je jasné. Ale na průšvihy ve vztahu jsou vždycky dva. A je fér si to přiznat.

Na co teď máte více času?

Mám více prostoru na děti, protože jsem dělila čas mezi děti, partnera a práci, a to není snadné. Takže teď volný čas věnuju výhradně dětem. Jinak se starám o zahradu, dům, věnuju se sportu. Je to jiný život, ale nemůžu říct, že by byl špatný.

Byt na prodej na Praze 7 - 124m
Byt na prodej na Praze 7 - 124m, Praha 7

Jak staré máte děti?

Sedmnáct, čtrnáct a sedm. Dvě dcery a chlapeček.

Jak vypadá váš společný čas?

Ideálně ráno vstaneme, dáme si snídani, a když to jen trochu jde a nikam nemusíme, jsme doma, třeba na zahradě. Čteme si, koukáme na televizi, hrajeme hry, prostě normální obyčejný život mámy s dětmi.

Už se potýkáte s pubertou?

Snad už to u holčiček máme za sebou. (smích) S tou starší bylo hodně divoké období asi před třemi lety. Ta mladší si teď možná o mně také občas myslí, že jsem hloupá, neschopná a nejhorší matka na světě, ale není to nic, co by nějak vybočovalo z normálních mezí. To jsme asi měli všichni. No a pak mě to asi čeká u Olivera, ale na to mám ještě čas.

Když jste se před rokem a půl stala ministryní spravedlnosti, zažívala jste dost útoků a výsměchu kvůli vaší diplomové práci, vzdělání, probíral se také váš manžel… Jak jste to zvládala vy i on?

On to moc nezvládal. Náš rozchod byl navíc ve stejné době, kdy se řešily moje mediální kauzy, a právě kvůli tomu jsem také mediální komunikaci trochu podcenila. Uvnitř jsem řešila úplně jiné a pro mě v tu chvíli mnohem důležitější věci. A musím říct, že to bylo hodně náročné. Dneska bych samozřejmě udělala spoustu věcí jinak, ale na druhou stranou, je to jen „kdyby“.

Dopadalo to i na děti?

Nevím, jestli jsou mé holky takové frajerky a chtěly mě podržet, nebo mě tím nechtěly trápit. Ale když jsem se jich na to ptala, tak se chovaly, že to vůbec neřeší. Neslyšela jsem ani jednu výtku, že by to kvůli mně měly těžší. A starší dcera mi říkala: „Mami, já tě znám šestnáct let a nebudu tě hodnotit podle toho, co tady někdo vykládá v televizi. Mě to nezajímá.“ Mám u dětí velkou oporu.

Navíc já se svými dětmi vůbec neřeším politiku. A o to více mě trápí, když třeba přijde čtrnáctiletá Justýna ze školy a začne mi vyprávět, že ve škole paní učitelka řeší premiéra Babiše a říká, že proti němu chodí demonstrovat na Letnou. To mi přijde strašné, protože já se snažím děti vychovávat tak, aby si dělaly na svět vlastní obrázek.

Všiml jsem si, že na svůj Instagram dáváte nejen fotky s dětmi a různé dobrůtky, ale nedávno se tam objevila i docela odvážná fotka v plavkách. Jak si udržujete svou postavu? Dřete ve fitku?

Já si nemyslím, že mám úplně hezkou postavu a určitě mám na čem makat. (smích) Ale jinak nedělám nic zvláštního, ráda lyžuju, jezdím na kole, plavu a hlavně neustále běhám mezi prací, dětma, kolem veliké zahrady, dvou psů, jedné kočky a kohouta.

Dneska už tolik necvičím jako dříve a přiznávám, že jsem trochu lenivá. Více se věnuju dětem, protože si myslím, že takto investovaný čas se vrátí stokrát více než čas investovaný do hezkého kulatého zadku. (smích)

Jaké záliby ještě máte?

Moc ráda čtu, snažím se vždycky před spaním. A začala jsem před rokem hrát golf. Je to úžasný relax, nikdy jsem nevěřila, že mě to může začít bavit.

Prožíváte to, že nejstarší dcera už bude brzy dospělá?

Trošičku mě straší, že mi brzy „uteče“, ale ne ve smyslu, že bych chtěla děti držet doma jako spousta maminek. Spíše si uvědomuju, jak ten čas hrozně letí.

 

První dítě jste měla hodně mladá…

Apolenku jsem měla v necelých jednadvaceti, byla jsem v druháku na vysoké škole. Bylo to neplánované těhotenství a tehdy jsem hodně zvažovala, jak se k tomu postavím. Vyhrála zodpovědnost a v životě jsem toho nezalitovala.

Byla to dřina, protože jsem na ni byla sama. Hodně brzo jsem začala pracovat, nosila jsem si ji do školy, mezi zkouškami jsem kojila. Vybavuju si, jak jsem s ní psala i tu diplomku, o které se tolik mluvilo… Nechápu, jak jsem to tehdy zvládla. (smích) Ale myslím, že náš vztah je díky tomu hodně silný, máme k sobě silné pouto.

Co vás dokáže nejvíce rozesmát?

Určitě jsou to hlášky těch mých dětí. Zvláště Oliver často před spaním zaperlí něco neuvěřitelného.

Jaké máte zlozvyky?

To je těžké na sebe něco prásknout! (smích) Nerada ráno vstávám…

Takže notorická posouvačka budíků?

Přesně. Dneska třikrát! No a taky bych mohla být trochu pořádnější.

Já ale vidím, že tady na stole máte úhledné hromádky…

Ale nejsou roztříděné!

A dál?

Někdy jsem hodně netrpělivá. Třeba chci něco po dětech hned.

Co vám imponuje na mužích a co naopak nemáte ráda?

Mám ráda muže, kteří jsou fakt muži. To znamená, že umí ženě určit jasné hranice. Také mám ráda, když drží slovo a nelžou. A nemám ráda přehnaná ega, když si muži poměřují, kdo je větší frajer.

Bojí se vás muži?

To je spíše otázka na ty muže. Ale zrovna nedávno mi jeden kolega v nadsázce řekl: „Já jsem se ve třiceti přestal bát všech žen. Ale tebe se bojím pořád!“ (smích)

Tak to nevím, jestli je to dobrá, nebo špatná zpráva…

No to já taky nevím!

Děkuji moc za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Po jakém jídle se můžete utlouct?

Po každém, které připraví někdo jiný než já.

Jaký nejdražší dárek jste si pro sebe koupila?

Dovolenou s dětmi.

A na kterou dovolenou nejraději vzpomínáte?

Vždycky na tu poslední. A také na dovolené, kde se děti naučí něco nového, plavat, lyžovat.

Tři věci, které na politice nejvíce nesnášíte?

Moc slov a málo činů, nenávist a nerespekt k cizímu názoru.

Vzpomenete si na váš největší trapas v politice?

Nevzpomenu si na nějaký konkrétní. Ale nepříjemné jsou situace, kdy někoho potkám, začne se mnou mluvit o věci, kterou jsme nedávno probírali, a já si nemůžu vzpomenout, kdo to je.

Je horší nevěra, nebo politická zrada?

Určitě nevěra, protože ta se týká rodiny.

Jak se udržujete ve formě?

To vám nemůžu říct? (smích)

Čím vás nejvíce zlobí děti?

Nejčastěji tím, že neudělají hned to, co mají. Nebo tím, že jsou často na iPadu.

Motto, které vás provází životem?

Lepší pozdě než nikdy. A nikdy ničeho nelituj.

Jakou knihu jste naposledy četla?

Naposledy Pinocchia, to čtu každý večer synovi. (smích)

Co pro vás znamená luxus?

Čas strávený s rodinou. A to není fráze, protože jsem s nimi hodně málo.

Co vám pomáhá na smutek?

Asi si zalézt doma do postele do ticha. A až je ten největší smutek pryč, tak se přitulit k nějakému svému dítěti.

Baví vás číst nové zákony?

To mě úplně nebaví, preferuji jinou literaturu. (smích) Ale je to povinnost.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Bude o Vánocích sníh?

Myslím, že ne! (rozhovor probíhal krátce před Vánoci, pozn. red.)
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (9)

View photo gallery

O autorovi

Novinářem a spisovatelem chtěl být už od dětství. Vystudoval žurnalistiku na Univerzitě Palackého v Olomouci a už při škole začal pracovat v médiích. Prošel několika redakcemi a naposledy působil ve zpravodajství Blesku. V polovině roku 2019 odešel na volnou nohu a naplno se věnuje rozhovorům a psaní knih.
David Budai
Luxusní bydlení Praha
Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m
Praha 8

Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m

2 + KK 100 m², bal. 13 m²
16 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město

7 + KK 259 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha
Praha 1

Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha

4 + KK 221 m², ter. 75 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m
Praha 1

Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m

4 + KK 212 m², ter. 7 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²

3 + KK 109 m²
17 995 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m

5 + 1 288 m², ter. 42 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

245 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - V Tower 112
Praha 4

Luxusní byt na pronájem - V Tower 112

3 + KK 112 m², ter. 27 m²
49 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138

3 + 1 138 m², ter. 33 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Pronájem rodinného domu Praha 6 - Ořechovka

8 + 1 222 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84

3 + 1 84 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej na Praze 7 - 124m
Praha 7

Byt na prodej na Praze 7 - 124m

3 + KK 124 m²
19 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - V Tower - 112
Praha 4

Luxusní byt na prodej - V Tower - 112

3 + KK 112 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej v Pařížské ulici-134m2
Praha 1

Luxusní byt na prodej v Pařížské ulici-134m2

4 + 1 134 m², bal. 2 m²
49 750 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Malá Strana - Praha 1
Praha 1

Luxusní byt na prodej - Malá Strana - Praha 1

4 + KK 149 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na pronájem v Nebušicích-223m2
Praha 6

Luxusní vila na pronájem v Nebušicích-223m2

5 + 1 223 m²
70 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu Praha

4 + KK 246 m², ter. 39 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 9 - Kyje - 56m
Praha 9

Byt na prodej - Praha 9 - Kyje - 56m

2 + KK 56 m², bal. 3 m²
6 699 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 53 m², bal. 3 m²
11 850 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m
Praha 6

Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m

5 + KK 256 m², bal. 15 m², ter. 24 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej Praha
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej Praha

4 + 1 242 m², ter. 68 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha

4 + KK 199 m², ter. 14 m²
85 500 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², ter. 11 m²
12 235 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady
Praha 3

Luxusní byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady

3 + KK 95 m²
64 800 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 53 m², bal. 3 m²
11 980 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 700 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 920 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m

2 + 1 49 m², bal. 2 m²
5 746 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

3 + KK 93 m², bal. 3 m²
19 960 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m

3 + KK 105 m²
10 934 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m

2 + 1 60 m²
6 589 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady
Praha 3

Luxusní byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady

3 + KK 93 m²
29 800 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m

2 + 1 73 m²
7 490 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m

Atypický 721 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 120m
Praha 1

Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 120m

4 + 1 120 m²
20 755 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2
Praha 1

Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2

Atypický 387 m²
155 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 1 - Nové Město - 75m
Praha 1

Byt na prodej - Praha 1 - Nové Město - 75m

3 + KK 75 m²
9 595 250 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks