Rychlá zpověď - poslankyně Taťána Malá: Poprvé otevřeně o krachu manželství

O mužích, dětech i rozpadu manželství
10. února 2020
 
Hlavní stránka Nové články

Když se dnes s poslankyní Taťánou Malou setkáte, vůbec vás nenapadne, že si docela nedávno prošla opravdu náročným obdobím. Poté, co se stala ministryní spravedlnosti, čelila mediálnímu tlaku kvůli svému vzdělání a diplomce o králících. Ve stejné době se jí rozpadlo manželství a její život nabral úplně nový směr. Nic z toho jí ale nevzalo radost ze života. Často se směje, s láskou mluví o svých třech dětech a zdůrazňuje, že nikdy ničeho nelituje. V rozhovoru pro LP-Life.cz zavzpomínala na své mládí a vůbec poprvé otevřeně promluvila o svém rozvodu.

Video

Je skoro večer a říkáte, že máte dnes první kafe. To já bych nezvládl…

Dříve jsem nikdy nepila kávu, až poslední rok. Ale jsou dny, kdy si ji vůbec nedám. Nikdy jsem ji nepotřebovala k životu.

A kde berete energii?

Nabíjí mě kontakt s lidmi, opravdu s nimi ráda mluvím. Takže asi tam beru energii.

Litovala jste někdy toho, že jste šla do politiky?

Mám v životě zásadu, že nikdy ničeho nelituju. Ať se stane cokoliv, pozitivního či negativního, vždycky to člověka někam posune. Takže jsem toho nikdy nelitovala a dělám tu práci naprosto dobrovolně. Kdyby nastal okamžik, kdy už u toho nebudu chtít být, tak odejdu.

Luxusní kancelář Troja 415m
Luxusní kancelář Troja 415m, Praha 7

Samozřejmě někdy je to hodně náročné, je tam obrovská daň týkající se rodiny a soukromého života, ale je to práce, která mě baví.

Máte to jako žena v politice těžší?

Nepatřím mezi ty, kteří říkají, že potřebujeme kvóty a že ženy by měly být někam „násilně“ prosazovány. Ale současně říkám, že to ženy nemají úplně jednoduché. Dá se z toho ale udělat výhoda, protože muži ženy v politice často podceňují. Silná žena se umí prosadit, i musí někdy využívat své ženské zbraně.

Ženský element je v politice potřebný, protože ženy myslí jinak a mají jiný způsob argumentace a prosazování věcí. Právě ženy v politice často zjemní a uhladí mužská ega.

Setkala jste se někdy v politice s nevhodným chováním mužů? Mám na mysli třeba sexuální narážky, přece jen jste pohledná…

Děkuji! (smích) S tím se setká každá žena, ale ta sebevědomá a schopná si to dokáže s těmi muži dát velmi rychle do pořádku. Ukáže hranice, přes které cesta nevede. A já s tím nemám problém.

V létě jste se rozvedla. Jak moc se do toho promítla politika a události z doby, kdy jste se stala ministryní spravedlnosti?

Bylo by nefér říkat, že za všechno mohla politika, protože kdyby bylo všechno v pořádku, tak vztah vydrží. Bylo to náročné, ale bohužel se na tom nejvíce podepsala má nejlepší kamarádka. Takže to byla trochu divočina.

Co se stalo?

Manžel odešel k mé nejlepší kamarádce.

To musel být šok!

Už jsem s tím vyrovnaná, je to život. Ale popravdě asi hůře nesu tu zradu kamarádky než manžela.

Hlavně to není jen o mně, vychovávali jsme tři děti, měli jsme rodinu. Je samozřejmě těžké, že mezi dvěma partnery skončí vztah, to je jedna věc. Ale druhá věc je, že se to hodně dotýká lidí kolem a je potřeba to vyřešit. Myslím si, že jsme se k tomu oba postavili jako rozumní lidé, kteří si uvědomují své děti a že se k nim musí chovat slušně. Takže ty to postihlo nejméně.

Jak dlouho jste spolu byli?

Jedenáct let.

Spousta lidí po konci takto dlouhého vztahu začne dělat v životě změny, zkouší nové věci. Jste taková?

Člověk přehodnotí spoustu věcí a některé věci, které dříve nedělal, teď dělá, protože má prostor a nikomu druhému to nevadí. Ale já ten život beru tak, že něco přichází a také odchází. Asi to tak mělo být, oba nás to posune dále.

Je dobré slyšet, že to neberete fatálně…

Rozhodně to není tak, že bych si řekla, že už nechci jiného chlapa ani vidět. Samozřejmě jsem si pořádně zanadávala, to je jasné. Ale na průšvihy ve vztahu jsou vždycky dva. A je fér si to přiznat.

Na co teď máte více času?

Mám více prostoru na děti, protože jsem dělila čas mezi děti, partnera a práci, a to není snadné. Takže teď volný čas věnuju výhradně dětem. Jinak se starám o zahradu, dům, věnuju se sportu. Je to jiný život, ale nemůžu říct, že by byl špatný.

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m, Praha 4

Jak staré máte děti?

Sedmnáct, čtrnáct a sedm. Dvě dcery a chlapeček.

Jak vypadá váš společný čas?

Ideálně ráno vstaneme, dáme si snídani, a když to jen trochu jde a nikam nemusíme, jsme doma, třeba na zahradě. Čteme si, koukáme na televizi, hrajeme hry, prostě normální obyčejný život mámy s dětmi.

Už se potýkáte s pubertou?

Snad už to u holčiček máme za sebou. (smích) S tou starší bylo hodně divoké období asi před třemi lety. Ta mladší si teď možná o mně také občas myslí, že jsem hloupá, neschopná a nejhorší matka na světě, ale není to nic, co by nějak vybočovalo z normálních mezí. To jsme asi měli všichni. No a pak mě to asi čeká u Olivera, ale na to mám ještě čas.

Když jste se před rokem a půl stala ministryní spravedlnosti, zažívala jste dost útoků a výsměchu kvůli vaší diplomové práci, vzdělání, probíral se také váš manžel… Jak jste to zvládala vy i on?

On to moc nezvládal. Náš rozchod byl navíc ve stejné době, kdy se řešily moje mediální kauzy, a právě kvůli tomu jsem také mediální komunikaci trochu podcenila. Uvnitř jsem řešila úplně jiné a pro mě v tu chvíli mnohem důležitější věci. A musím říct, že to bylo hodně náročné. Dneska bych samozřejmě udělala spoustu věcí jinak, ale na druhou stranou, je to jen „kdyby“.

Dopadalo to i na děti?

Nevím, jestli jsou mé holky takové frajerky a chtěly mě podržet, nebo mě tím nechtěly trápit. Ale když jsem se jich na to ptala, tak se chovaly, že to vůbec neřeší. Neslyšela jsem ani jednu výtku, že by to kvůli mně měly těžší. A starší dcera mi říkala: „Mami, já tě znám šestnáct let a nebudu tě hodnotit podle toho, co tady někdo vykládá v televizi. Mě to nezajímá.“ Mám u dětí velkou oporu.

Navíc já se svými dětmi vůbec neřeším politiku. A o to více mě trápí, když třeba přijde čtrnáctiletá Justýna ze školy a začne mi vyprávět, že ve škole paní učitelka řeší premiéra Babiše a říká, že proti němu chodí demonstrovat na Letnou. To mi přijde strašné, protože já se snažím děti vychovávat tak, aby si dělaly na svět vlastní obrázek.

Všiml jsem si, že na svůj Instagram dáváte nejen fotky s dětmi a různé dobrůtky, ale nedávno se tam objevila i docela odvážná fotka v plavkách. Jak si udržujete svou postavu? Dřete ve fitku?

Já si nemyslím, že mám úplně hezkou postavu a určitě mám na čem makat. (smích) Ale jinak nedělám nic zvláštního, ráda lyžuju, jezdím na kole, plavu a hlavně neustále běhám mezi prací, dětma, kolem veliké zahrady, dvou psů, jedné kočky a kohouta.

Dneska už tolik necvičím jako dříve a přiznávám, že jsem trochu lenivá. Více se věnuju dětem, protože si myslím, že takto investovaný čas se vrátí stokrát více než čas investovaný do hezkého kulatého zadku. (smích)

Jaké záliby ještě máte?

Moc ráda čtu, snažím se vždycky před spaním. A začala jsem před rokem hrát golf. Je to úžasný relax, nikdy jsem nevěřila, že mě to může začít bavit.

Prožíváte to, že nejstarší dcera už bude brzy dospělá?

Trošičku mě straší, že mi brzy „uteče“, ale ne ve smyslu, že bych chtěla děti držet doma jako spousta maminek. Spíše si uvědomuju, jak ten čas hrozně letí.

 

První dítě jste měla hodně mladá…

Apolenku jsem měla v necelých jednadvaceti, byla jsem v druháku na vysoké škole. Bylo to neplánované těhotenství a tehdy jsem hodně zvažovala, jak se k tomu postavím. Vyhrála zodpovědnost a v životě jsem toho nezalitovala.

Byla to dřina, protože jsem na ni byla sama. Hodně brzo jsem začala pracovat, nosila jsem si ji do školy, mezi zkouškami jsem kojila. Vybavuju si, jak jsem s ní psala i tu diplomku, o které se tolik mluvilo… Nechápu, jak jsem to tehdy zvládla. (smích) Ale myslím, že náš vztah je díky tomu hodně silný, máme k sobě silné pouto.

Co vás dokáže nejvíce rozesmát?

Určitě jsou to hlášky těch mých dětí. Zvláště Oliver často před spaním zaperlí něco neuvěřitelného.

Luxusní byt na pronájem Praha 1 - 145m
Luxusní byt na pronájem Praha 1 - 145m, Praha 1

Jaké máte zlozvyky?

To je těžké na sebe něco prásknout! (smích) Nerada ráno vstávám…

Takže notorická posouvačka budíků?

Přesně. Dneska třikrát! No a taky bych mohla být trochu pořádnější.

Já ale vidím, že tady na stole máte úhledné hromádky…

Ale nejsou roztříděné!

A dál?

Někdy jsem hodně netrpělivá. Třeba chci něco po dětech hned.

Co vám imponuje na mužích a co naopak nemáte ráda?

Mám ráda muže, kteří jsou fakt muži. To znamená, že umí ženě určit jasné hranice. Také mám ráda, když drží slovo a nelžou. A nemám ráda přehnaná ega, když si muži poměřují, kdo je větší frajer.

Bojí se vás muži?

To je spíše otázka na ty muže. Ale zrovna nedávno mi jeden kolega v nadsázce řekl: „Já jsem se ve třiceti přestal bát všech žen. Ale tebe se bojím pořád!“ (smích)

Tak to nevím, jestli je to dobrá, nebo špatná zpráva…

No to já taky nevím!

Děkuji moc za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Po jakém jídle se můžete utlouct?

Po každém, které připraví někdo jiný než já.

Jaký nejdražší dárek jste si pro sebe koupila?

Dovolenou s dětmi.

A na kterou dovolenou nejraději vzpomínáte?

Vždycky na tu poslední. A také na dovolené, kde se děti naučí něco nového, plavat, lyžovat.

Tři věci, které na politice nejvíce nesnášíte?

Moc slov a málo činů, nenávist a nerespekt k cizímu názoru.

Vzpomenete si na váš největší trapas v politice?

Nevzpomenu si na nějaký konkrétní. Ale nepříjemné jsou situace, kdy někoho potkám, začne se mnou mluvit o věci, kterou jsme nedávno probírali, a já si nemůžu vzpomenout, kdo to je.

Je horší nevěra, nebo politická zrada?

Určitě nevěra, protože ta se týká rodiny.

Jak se udržujete ve formě?

To vám nemůžu říct? (smích)

Čím vás nejvíce zlobí děti?

Nejčastěji tím, že neudělají hned to, co mají. Nebo tím, že jsou často na iPadu.

Motto, které vás provází životem?

Lepší pozdě než nikdy. A nikdy ničeho nelituj.

Jakou knihu jste naposledy četla?

Naposledy Pinocchia, to čtu každý večer synovi. (smích)

Co pro vás znamená luxus?

Čas strávený s rodinou. A to není fráze, protože jsem s nimi hodně málo.

Co vám pomáhá na smutek?

Asi si zalézt doma do postele do ticha. A až je ten největší smutek pryč, tak se přitulit k nějakému svému dítěti.

Baví vás číst nové zákony?

To mě úplně nebaví, preferuji jinou literaturu. (smích) Ale je to povinnost.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Bude o Vánocích sníh?

Myslím, že ne! (rozhovor probíhal krátce před Vánoci, pozn. red.)
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (9)

View photo gallery

O autorovi

David Budai
Luxusní bydlení Praha
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Praha 4

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4

1 + KK 55 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Unikátní byt na Praze 1 - 174m
Praha 1

Unikátní byt na Praze 1 - 174m

4 + KK 174 m², ter. 14 m²
32 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

4 + KK 229 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 149m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 149m

3 + KK 149 m², ter. 31 m²
16 518 300 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka

7 + KK 527 m²
125 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m

4 + KK 139 m², ter. 27 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
100 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Nové Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Nové Město

4 + KK 178 m²
17 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m

3 + KK 94 m², ter. 11 m²
11 337 400 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt k prodeji - Praha 1 - Malá Strana - 117m
Praha 1

Byt k prodeji - Praha 1 - Malá Strana - 117m

3 + KK 117 m²
22 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej 267m
Praha 6

Luxusní byt na prodej 267m

7 + 1 267 m²
29 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 94m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 94m

3 + KK 94 m², ter. 11 m²
11 355 100 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Troja 145m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 145m

3 + KK 145 m²
33 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Nové Město 165m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Nové Město 165m

3 + KK 165 m²
19 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m
Praha 8

Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m

3 + KK 113 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Praha 1 Nové Město
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Praha 1 Nové Město

4 + KK 178 m²
44 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář Troja 415m
Praha 7

Luxusní kancelář Troja 415m

Atypický 415 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Praha 4

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4

2 + KK 81 m², ter. 23 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m

1 + KK 62 m², ter. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelářské prostory na prodej 620
Praha 6

Luxusní kancelářské prostory na prodej 620

Atypický 620 m²
100 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Praha 1 Nové Město
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Praha 1 Nové Město

3 + KK 165 m²
39 600 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům na prodej Praha 6 - Dejvice - 235m
Praha 6

Dům na prodej Praha 6 - Dejvice - 235m

7 + 1 235 m², bal. 20 m², ter. 15 m²
22 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m
Mimo Prahu

Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m

7 + KK 1341 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

3 + KK 156 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila k pronájmu Ořechovka - Praha 6
Praha 6

Luxusní vila k pronájmu Ořechovka - Praha 6

5 + 1 235 m², ter. 15 m²
98 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 86m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 86m

2 + KK 86 m², bal. 3 m²
34 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Hotel na prodej Praha 6 - 620m
Praha 6

Hotel na prodej Praha 6 - 620m

Atypický 620 m²
100 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo
Praha 1

Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo

2 + KK 106 m²
100 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Karlín - 50m
Praha 8

Byt na prodej Karlín - 50m

2 + KK 46 m², bal. 5 m²
7 285 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na pronájem na Praze 5 - 996m
Praha 5

Luxusní vila na pronájem na Praze 5 - 996m

5 + KK 707 m², bal. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Dům na prodej Malá Strana Praha
Praha 1

Dům na prodej Malá Strana Praha

3 + 1 92 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt Malá Strana - 194m
Praha 1

Mezonetový byt Malá Strana - 194m

5 + KK 194 m²
32 929 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m
Praha 1

Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m

4 + 1 232 m², ter. 60 m²
29 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Novém Městě - 156m
Praha 1

Luxusní byt na prodej na Novém Městě - 156m

5 + KK 156 m²
19 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní loftový byt s terasou Praha 1 - 310m
Praha 1

Luxusní loftový byt s terasou Praha 1 - 310m

6 + KK 310 m², ter. 31 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Praha 3 - 41m
Praha 3

Byt na prodej Praha 3 - 41m

1 + KK 41 m², ter. 7 m²
3 690 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana - 257m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana - 257m

5 + 1 257 m², bal. 10 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - 48m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - 48m

2 + 1 48 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 5 - 996m
Praha 5

Luxusní vila na prodej na Praze 5 - 996m

5 + KK 707 m², bal. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m
Praha 1

Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m

5 + 1 202 m², ter. 13 m²
90 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 302m
Praha 7

Penthouse Troja 302m

5 + KK 302 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 415m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 415m

Atypický 415 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
79 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město

2 + KK 133 m², bal. 3 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m

2 + KK 66 m², bal. 5 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m
Praha 1

Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m

Atypický 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 5 - 260m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha 5 - 260m

4 + KK 234 m², bal. 16 m², ter. 40 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt v Troji
Praha 7

Luxusní byt v Troji

1 + KK 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m
Praha 1

Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m

4 + KK 256 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na Praze 6 - 105m
Praha 6

Byt na Praze 6 - 105m

4 + KK 105 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Staré Město 159m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Staré Město 159m

4 + 1 159 m², bal. 2 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Praha 1 - Malá Strana
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Praha 1 - Malá Strana

4 + KK 239 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257
Praha 1

Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257

5 + KK 257 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Malá Strana
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Malá Strana

3 + KK 239 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks