Top hledané
Výsledky (0)
Věříme ve vyšší sílu? Kdy jsme naposledy byli upřímní sami k sobě?
Škatulkujeme, považujeme obecná klišé za bernou minci a vidíme jen to, co těší naše oko.

Cover story: Rebelka a hodná holka

Tereza Janatová
13. dubna 2017
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Foto: Jaroslav Urban, Šaty: Natali Ruden kolekce "YIN&YANG"a "L'ARTE de VIVRE"

Neustále spěcháme a v honbě za úspěchem přehlížíme ty opravdu důležité věci. Lidi kolem nás často nepoznáme skutečně do hloubky. Proč? Především proto, že většinou neznáme ani sami sebe. Je světlo a tma uvnitř nás opravdu vždy v dokonalé symbióze?

Rychlá zpověď 

Luxury Prague Life – web předávkovaný luxusem uvádí novou rubriku rozhovorů. Rychlá zpověď odhalí o celebritách i to, na co byste možná ani nepomysleli. Zjistíme pro Vás mnohem více, než přináší klasické rozhovory, které se točí kolem stále stejných otázek a témat. Vyzpovídáme pro Vás zářivé hvězdy a žijící legendy – které ovlivňuji naše životy, inspirují nás, jdou příkladem… nebo se naopak z jejich chyb poučíme. Před kamerou se objeví známé osobnosti, kterým položíme 15 otázek a dostaneme 15 odpovědí: upřímných, stručných a maximálně otevřených.

Rebelka a Hodná holka

Žít po svém, nebo k obrazu druhých?

Prodej luxusní vily, Praha 6 - Nebušice – 312
Prodej luxusní vily, Praha 6 - Nebušice – 312, Praha 6

Odpověď není tak jednoduchá, jak se na první pohled může zdát. V dnešní době se příliš často zabýváme snahou vyhovět hlavně lidem kolem nás, snažíme se, aby nás všichni měli rádi a mluvilo se o nás jen v tom dobrém. Jenže obecné mínění je jako korouhvička na střeše secesního domu – ukazuje tam, kam vane vítr – každou chvíli jinam. A podobné je to i se smýšlením ostatních lidí o úspěchu druhých. Dnes už sice na měření větru existují sofistikovanější přístroje stejně jako na měření popularity celebrit, princip ale zůstává stále stejný. Řídit se něčím jiným než vlastními pocity nemůže dlouhodobě fungovat.

Rebelské doby jsou dávno za námi, stejně jako sametové, rockové i sexuální revoluce. Ale přiznejte sami sobě, že v každém z nás se jednou za čas objeví touha vzepřít se všednosti a vydat se na plavbu proti proudu. Rebelství a pokora se nevylučují. Jsou jako Jin a Jang – jedno nemůže existovat bez druhého – jako den neexistuje bez noci a světlo neexistuje bez tmy.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Kateřina Klausová
Zobrazit rozhovor
Agáta Prachařová
Zobrazit rozhovor