Rychlá zpověď - ředitelka Miss Czech Republic Taťána Makarenko: Nechci, aby mi byl chlap koulí u nohy

O mladším příteli, byznysu během koronaviru, ale i české a zahraniční politice
07. února 2021
 
Hlavní stránka Nové články

Jednatřicetiletá modelka a zakladatelka Miss Czech Republic Taťána Makarenko udělala během koronaviru tlustou čáru za svým dlouhodobým vztahem s hokejistou Zdeňkem Bahenským. V rozhovoru pro LP-Life.cz se rozpovídala o své nové lásce i o tom, jaké věci na svém partnerovi miluje, a jaké ho naopak musela naučit. Řeč přišla také na její charitativní soutěž krásy, která z důvodu pandemie zrušila letošní ročník. Uškodila jí současná situace v rámci sponzorů?

Video

Táňo, vypadáš snad lépe než kdy jindy. Může za to tvůj nový přítel?

Děkuji. Doufám, že to platí i v reálu, a nejen na Instagramu, kde všichni používáme filtry. (smích) Jsem spokojená, ale určitě to je i tím, že jsem se zklidnila, ujasnila si v hlavě dost věcí a mám čas se vyspat, protože předtím byl život hektičtější a stresující než teď v době koronaviru. Celkově je to i pozitivní energií, kterou mám kolem sebe, ať už jsou to moji přátelé, nebo můj partner.

Kde a jak jste se poznali?

My jsme se nikdy předtím neznali do doby, než jsme spolu měli první rande, a zkontaktovali jsme se na Instagramu, kde jsem měla fotku z golfu, který jsem začala hrát. On mi říkal, že než mi napsal kvůli golfu, tak jsem se mu častokrát zobrazovala v hlavních příspěvcích, a když vyšlo v médiích, že jsem se rozešla se Zdeňkem, jeho kamarád mu řekl, ať mi napíše, když jsem se mu celou dobu líbila. Takže mi okomentoval stories z golfu, že dělám špatně odpal a zároveň mě pozval k sobě, protože má svůj golfový areál.

Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Luxusní byt na prodej Praha - 320m, Praha 5

Čím tě dostal?

Dostal mě svojí vyspělostí. Na 28 let je hodně vyspělý, zodpovědný a stabilní, což já potřebuji, protože nechci po svém boku dítě, které budu muset tahat za ručičku a řešit jeho problémy. Já nechci žádnou kouli u nohy a zároveň nechci být koulí chlapovi, já potřebuji, aby mi můj partner dával svobodu a já mu ji také ráda dám. Nechci nikoho žárlivého, ale někoho, kdo mě nechá pracovat a chápe moji práci, a naopak i já ho nechám v klidu pracovat. Takže jsem potřebovala někoho podobného jako jsem já sama, protože můj partner musí respektovat, že nejsem klasická ženuška, která má sice práci, ale stráví na ní x hodin denně, a to se ne každému chlapovi může líbit.

Ty jsi předtím žila 8 let s hokejistou Zdeňkem Bahenským, který byl starší než ty. Tvůj nový partner je však o 3 roky mladší. Měla jsi s tím nějaký problém?

Zpočátku jsem si říkala, jestli je dostatečně dospělý, protože někteří lidé ve 28 letech donedávna žili s rodiči, protože v 26 letech skončili školu, takže ten dospělý život ještě neznali, zatímco já jsem v 28 letech měla za sebou už několik let fungování vlastní firmy, několik nezdarů a pádů, konkurenčních bojů, a to není jednoduché zejména pro ženskou psychiku, takže jsem potřebovala někoho, kdo je vyzrálý a sám si prošel nějakými pády a zkušenostmi. Naštěstí on měl za sebou tyhle věci, takže jsem se přestala bát.

Takže jsi nenašla ani jednu chybu?

No, pak mi ale vadilo, že doma měli uklízečku, takže mi často doma rozhazoval věci, zatímco Zdeněk nebyl bordelář, protože byl zvyklý ze zahraničí si uklízet a starat se sám o sebe. Martin je navíc z gastroprůmyslu, takže si snad nikdy nešel ani nakoupit, protože měl naservírované obědy i večeře, takže takové věci jsem ho musela naučit, ale na druhou stranu každý mladý muž je učenlivý, obzvlášť v těchto věcech. Navíc se mnou, jako se starší ženou, se posune rychleji než s mladší partnerkou, takže i jemu to pomůže, a je za to také rád.

Zvažuješ v hlavě, že by to mohl být otec tvých dětí?

Určitě ano. Bude mi 32 let a nemám úplně čas si vybírat nějakého chlapa, a hlavně chci mít v hlavě jasno, že to je ten pravý. Navíc to není jen o fyzických záležitostech, ale také o inteligenci a charakteru. Musíte se dívat také na to, že vám chlap nebude dělat ze života peklo, protože jsem to sama viděla u bývalého exmanželky. Takže i když se rozejdete, tak toho člověka budete mít v blízkosti do konce života, protože budete například řešit střídavou péči. Další věcí je pro mě také to, aby se uměl chlap postarat o rodinu.

Bavíte se s Martinem o dětech?

Ano a řekla jsem mu to už na začátku, že kdyby nechtěl děti třeba ještě 10 let, tak to by znamenalo, že mně bude 41-42 let, a to je nesmysl, protože já chci děti za rok, dva, takže on si to vyslechl, akceptoval to a jednoduše bude muset! (smích).

Jaké bylo zatím vaše nejromantičtější rande?

Nevím, jestli rande, ale spíše zahraniční cesta. My jsme spolu byli třikrát na dovolené a jsme spolu od května, takže je to taková covidová láska. (smích) Vždy jsme tu cestu vychytali, když se situace trochu zlepšila a naše druhá cesta byla do Itálie. Původně jsem tam měla jet pracovně, ale potom to padlo, takže Martin řekl, že tam pojedeme spolu. Takže jsme vzali auto a jeli jsme ze dne na den na trip, na kterém jsme střídali různá místa i krásné hotely, tak to považuji za nejromantičtější zážitek. Navíc tam jsme si řekli, že to spolu po třech měsících randění zkusíme, protože kvůli mému věku jsem si tím chtěla být opravdu jistá a neztrácet čas, který já nemám.

Pojďme se přesunout k Miss Czech Republic. Jak moc je pro tebe náročná pandemie koronaviru z pozice ředitelky soutěže krásy, co se týče financí nebo sponzorů?

My jsme v roce 2020 měli finále, dokončili jsme ho virtuálně. Měli jsme ho mít v květnu, kdy to samozřejmě nešlo uspořádat, takže jsme to přesunuli na green screen bez diváků, což byla pro nás novinka, ale do toho risku jsme chtěli jít, aby samotné dívky nebyly nervózní, že se jim odsouvá finále. Takže v rámci loňského roku to pro mě nebylo tak náročné, protože asi jen jeden ze sponzorů mi dal o 200 000 korun míň, což nehrálo takovou roli, protože rozpočty jsou milionové. Letošní rok jsme ani nezačali, protože to ani nešlo, ale začneme castingy v září, takže teprve uvidím, zda v rámci sponzorů mi to nějak ublíží, a tím, že nemám zaměstnance, ale vše mám na dohodu, tak nemám ani výdaje. Navíc moje dívky dnes vydělávají na Instagramu prostřednictvím reklam tolik, kolik by si přes modeling ani nevydělaly.

Ty jsi loni řešila spor s pořadateli konkurenční soutěže Česká Miss, kteří podali žalobu proti užívání názvu Miss Czech Republic. Spor jsi však vyhrála, čili už je vše v pořádku?

My jsme se přejmenovali z Miss Face na Miss Czech Republic 3. ledna 2018, ale už se to plánovalo od poloviny roku 2017, a navíc jsem získala licenci na Miss World, o kterou přišla Česká Miss, takže to byl takový spouštěč problému. Já jsem nikdy nedostala žádný zákaz a ani u soudu jsem s nikým nepřišla do styku, protože každý měl svého zástupce a já jsem tam ani nechodila. My jsme vyhráli první spor, oni se odvolali, ale my vyhráli i ten druhý na plné čáře, takže nemusím platit ani odškodné, ani soudní výlohy. Takže jsem v rámci tohoto sporu vyšla nejlépe, jak jsem mohla, protože nemáme stejné partnery, sponzory, finalistky a to, že děláme ve stejném oboru a každý máme svůj záměr, tak why not? Také existuje BMW a Audi, tak proč by neexistovaly dvě soutěže, takže jsem si byla ve svých krocích jistá a necítila jsem se vůbec ohrožená.

Takže ti to ve finále spíš pomohlo?

Nevím, jestli pomohlo, ale rozhodně mi to neublížilo. Navíc většina lidí, která tyto věci sleduje, se alespoň konečně začala orientovat v tom, že existují dvě soutěže a že Makarenko je v Miss Czech Republic, ne v České Miss. Plus spousta sponzorů vidělo, že zájem o tohle téma v médiích je.

V rozhovoru s aktuální vítězkou Karolínu Kopíncovou jsme řešily plastiku prsou. Co si o tom myslíš ty?

Samozřejmě záleží na tom, z jakého pohledu se na to dívám. Pokud se na to dívám z pohledu, že je to modelka a chceme ji poslat do zahraničí, tak ta prsa nepotřebuje, protože je vysoké štíhlé modelky od přírody nemají. Co se týká komerčního hlediska, tak ona v těch šatech jednoduše pluje a v tomhle směru by jí to dodalo ženskosti. Pak je tu samozřejmě také Karolíny pohled. Je nakloněná tomu, že je chce a dlouho je chtěla i před soutěží, takže samozřejmě i kdybych já řekla, že nechci a pojďme z ní udělat modelku a nejen komerční krásku, tak zase na druhou stranu když ona po nich touží a my máme šanci to někde vykompenzovat spoluprací, tak proč do toho nejít, když z ní neudělají Dolly Buster a budou to přirozeně vypadající prsa. Rozhodnutí je ale na ní.

Jaký názor máš na vládní opatření a chaos, který je častokrát s nimi spojený?

Na jednu stranu souhlasím s lidmi, že je v tom zmatek, ale teď už díky systému PES víme, jak na tom jsme. Buď je člověk takový, že roušku nenosí a na covid nevěří, nebo si už zvykl a nevadí mu to nosit. Můj osobní názor nemusí být úplně nejlepší, ale myslím si, že to je lehce taková ekonomická bublina a ta ekonomika na tom nejvíc trpí, protože znám plno šílených osudů lidí, kteří něco budovali. Samozřejmě očkování pomůže a jsem pro něj pouze proto, aby se ekonomika vrátila zpátky a my mohli cestovat a podnikat. Stejně si myslím, že nás donutí se naočkovat, protože například hromadné akce i cestování budou jen pro očkované. Je to ale zbytečné pro nás mladé lidi, protože my na to běžně neumřeme. Tím to nechci zlehčovat, protože někdo má těžký průběh, ale za mě je to přehnané.

Sledovala jsi americké volby?

Ano, samozřejmě, protože je to celosvětová záležitost, a ten, kdo o tom neví vůbec nic, je úplný buran. Za mě je Biden ok, ale je takový nemastný, neslaný. Samozřejmě mu pomohla i Harrisová, protože byla kauza Black Lives Matter, ale spousta celebrit už nechtělo Trumpa a celebrity jsou největší influenceři. My všichni víme, že ti, co šli volit, hlasovali pro Trumpa, ale elektronicky, což jsou ti mladí, vyhrál Biden. Snad tato volba naší republice pomůže.

Volila bys Trumpa, nebo Bidena?

Já bych volila Bidena, protože se mi spousta věcí, které udělal Trump, nelíbí. Na mě je někdy až moc direktivní a možná někdy dělá věci sám kvůli sobě.

Rychlá zpověď:

Jaké tři věci s sebou vždycky nosíš ve své kabelce?

Rozhodně mobilní telefon, bez toho to nejde. Nějaký lesk na rty nebo nějakou rtěnku a kreditní kartu nebo hotovost.

Jakého VIP hosta bys chtěla mít na finále Miss Czech Republic?

Rozhodně nějakého zahraničního, protože jsou více lukrativní. Jennifer Lopez, Lady Gaga, Rihanna,

Na který zážitek z posledního ročníku Miss vzpomínáš nejraději?

Vždycky to jsou emoce, takže když vyhraje vítězka, rozbrečí se nebo když loňská vítězka dává svůj proslov, kdy odevzdává korunku.

Co se ti jako první vybaví, když se řekne slovo dokonalost?

Uhlazenost, každý detail je perfektně a vkusně sladěný.

Diplomatická, nebo upřímná odpověď?

Diplomatická ze mě rozhodně lepší, protože když umím jednat s lidmi, dosáhnu vždycky toho, čeho chci.

Mladší nebo starší partner?

Myslela jsem si vždycky, že starší, ale teď mám mladšího, takže řeknu mladší.

Věříš na lásku na první pohled?

Spíš ne, protože potřebuji informace a čas toho člověka poznat, takže nevěřím.

Jaká je tvoje nejlepší a nejhorší vlastnost?

Nejlepší asi cílevědomost, protože díky ní jsem tam, kde jsem. Nejhorší je puntičkářství a taková ta perfekcionistka.

Která věc tě dokáže vytočit do běla?

Určitě nezodpovědnost, protože někdy jsou deadliny jasně dané.

Čím ti naposledy udělal radost tvůj nový partner?

Určitě květiny, protože to je krásná věc, kterou ženu vždycky potěšite.

Po jaké věci se ti nejvíce stýská během koronavirové pandemie?

Asi nějaké společenské akce.

Jaký názor máš na kauzu „flákanec“?

Za mě by to měli být dospělí lidé, kteří by si takhle věci neměli vyříkávat na tak důležitém místě jako je Poslanecká sněmovna.

Co bys dělala, kdyby ti hackli instagramový účet?

Věřila bych v to, že mi ho navrátí, a snažila bych se ho získat zpátky.

Co je tvým snem, který si chceš ještě splnit?

Rozhodně rodina, protože po té pracovní stránce si ho už tak nějak plním.
Dotazovaná se ptá redaktora:

Jak se máš? Dlouho jsme se neviděly.

Mám se skvěle, a když tě vidím, tak ještě líp.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Jmenuji se Šárka Peková a jsem zapálená do módy a cestování. Moji velkou slabostí je také fotbal, což je pro ženu celkem netradiční záliba, ale já jsem zkrátka sama sebou. Ve svém volnu nejraději trávím čas se svojí rodinou a přáteli. Ráda si také zajdu na procházku do přírody se svým psem Samem nebo do kina na nějakou romantickou komedii či film podle skutečné události.
Šárka Peková
Luxusní bydlení Praha
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
19 860 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m
Praha 1

Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m

4 + KK 212 m², ter. 7 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej s pozemkem na Praze
Praha 5

Luxusní vila na prodej s pozemkem na Praze

9 + 2 576 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m

7 + 1 750 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město

6 + KK 445 m², ter. 144 m²
55 315 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
79 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m

4 + KK 214 m², ter. 59 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1
Praha 1

Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1

5 + 1 143 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m

5 + 1 288 m², ter. 42 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
46 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², ter. 11 m²
11 258 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady - 106m
Praha 3

Byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady - 106m

3 + 1 106 m²
39 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej - Praha 9
Praha 9

Obchodní prostor na prodej - Praha 9

126 m²
8 887 643 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej - Praha 9
Praha 9

Obchodní prostor na prodej - Praha 9

Atypický 92 m²
6 879 994 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonetový byt na prodej, Praha 8
Praha 8

Luxusní mezonetový byt na prodej, Praha 8

4 + KK 186 m², ter. 50 m²
29 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 209m2
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 209m2

5 + 1 209 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní a kancelářské prostory k pronájmu
Praha 7

Obchodní a kancelářské prostory k pronájmu

1758 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 517
Praha 5

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 517

Atypický 517 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem coworking a servisované kanceláře
Praha 1

Pronájem coworking a servisované kanceláře

Atypický 1000 m², ter. 1000 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse kancelář k pronájmu
Praha 2

Luxusní penthouse kancelář k pronájmu

6 + KK 800 m², ter. 200 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní kanceláře, Vyšehrad - 130m2
Praha 2

Pronájem luxusní kanceláře, Vyšehrad - 130m2

3 + KK 130 m²
60 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář na pronájem Nové Město, Praha 1 -
Praha 1

Kancelář na pronájem Nové Město, Praha 1 -

2 + KK 73 m², bal. 4 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 118 m²
37 052 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 460 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 335 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 1 - 459m2
Praha 1

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 1 - 459m2

Atypický 459 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 287 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 200
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 200

Atypický 200 m²
79 600 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m
Praha 1

Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m

3 + KK 125 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej, Nové Město - 321m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej, Nové Město - 321m²

4 + KK 465 m², ter. 144 m²
40 251 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 42
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 42

2 + KK 42 m²
8 810 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²

3 + KK 109 m²
18 184 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 108
Praha 8

Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 108

108 m²
47 800 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 55
Praha 8

Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 55

Atypický 55 m²
26 800 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 41
Praha 8

Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 41

Atypický 48 m²
20 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 408
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 408

Atypický 408 m²
194 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor k pronájmu, Praha 8 - 204
Praha 8

Obchodní prostor k pronájmu, Praha 8 - 204

Atypický 204 m²
85 500 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

222 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu Praha 1 - 30
Praha 1

Kancelář k pronájmu Praha 1 - 30

Atypický 30 m²
12 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu Praha 1 - 100
Praha 1

Kancelář k pronájmu Praha 1 - 100

Atypický 100 m²
40 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks