Hlavní stránka Nové články

Účastníci zájezdu, Ženy v pokušení nebo Muži v naději. Tyto filmy není třeba představovat, protože sklidily obrovský úspěch po celém Česku. Ale málokdo tuší, kdo za nimi vlastně stojí. Málokdo ví, jak jejich režisér Jiří Vejdělek vypadá a kde vůbec bere nápady na komedie, jejichž hlášky většinou dříve nebo později zlidoví. Tento tajemný muž s roztomilou vadou řeči, který si své soukromí „zuby nehty“ chrání, si udělal chvilku na rozhovor pro Luxury Prague Life.

Video

Na čem momentálně pracujete, jestli to můžete prozradit?

Koncem ledna začínám podle humoristického románu pana Bočka točit novou komedii Poslední aristokratka. V týdnu jsem navíc dostal nápad na další komedii. A když se tohle stane, tak mě ten nápad popadne a začne se mnou „vytírat“ podlahu a dělá si se mnou, co chce. V momentu prvotní inspirace vymyslím často velkou část filmu, a to je to období, kdy scénář „vyzvracím“ na papír v několika dnech. Nic jiného pak se mnou není.

Pracujete tedy na dvou věcech zároveň?

To je u filmu běžné, člověk má rozjeté různé látky v různých fázích. Teď jsem ve velmi intenzivních přípravách na Poslední aristokratku, připravujeme Hrabala a ještě přišel ten nápad na úplně jinou komedii. Takhle to musí jít, protože než se seženou peníze, herci a než se vše připraví, tak to trvá. Výroba filmu je velká mašinerie.

Na tu Aristokratku jste dokonce verboval úplné neherce na svém Facebooku…

Protože titulní úloha Marie Kostková je 17, 18, 19letá dívka, tak jsem si říkal: Proč nedat šanci nějakým slečnám, které by to chtěly zkusit a ten talent mají? Už jsem jich řadu viděl a jsem velice mile překvapen.

Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m
Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m, Praha 1

A to jsou dívky, které studovaly hereckou školu?

Byly tam některé, které jdou cestou oficiální, ale celá řada jich zároveň byla z různých částí republiky. Hrají a zkouší někde v oblastním divadle nebo o hraní zatím jenom sní. Byly docela talentované, až jsem koukal.

To se vám ale taky musela sejít docela dobrá hvězdná pěchota…

Právě že ne. Musel jsem obdivovat, že jsou dívky docela soudné a nehlásily se s tím, že by na to vůbec nemohly mít. I když pravda je, jak vždy říkám, kus herečky dřímá v každé ženě, jenom se dostat do dobrých rukou. Ženy mají tenhle talent daný – jak to na nás většinu života šikovně hrajete. (smích) Využil jsem příležitosti, že role v Poslední aristokratce dává možnost oslovit někoho úplně nového. Viděl jsem se tak s dívkami, které bych asi jinak u jiného filmu poznat nemohl.

Teď to možná bude trochu nemístná otázka, ale mám kamaráda režiséra a ten mi vyprávěl, že jakožto režisér měl velmi mnoho takovýchto dívčích příležitost. Když chtěly roli…

To se říká. Ale asi na to vypadal, to nebylo asi jenom tou režií…

No, ani ne…

Nesnažím se lákat dívky na svou profesi.

Ony se snaží získat režiséra…

To je taky v pořádku. (smích)

Takže se to děje pořád?

To já nevím. U mě rozhodně ne, ale u ostatních? To já nemůžu tušit. (úsměv)

Mnozí herci už jsou docela známí, ať už z divadel, nebo ze seriálů jako je Ordinace. Jste pro ně tím vysněným režisérem? Píšou nebo volají vám ve stylu „hele nepíšeš něco, nemohl bych si u tebe něco zahrát“?

Ano, samozřejmě. Nebo jejich agentky a agenti mi píšou. Když se mi chce představit někdo, kdo ví, že jsem ho nemohl nikde potkat, tak mi prostě napíše, nějak se přihlásí. To je v pořádku. Když se mi hodí, klidně ho zavolám na herecké zkoušky.

Takže nemusí nosit švestičky?

Zatím švestičky nikdo nedonesl. (smích)

Čekal jste někdy, že budete mít takový úspěch? A jak se v takovém úspěchu žije?

Tady v Čechách ne moc dobře, musím přiznat. Znáte to. Ale snažím se to hodit za hlavu, nenechat se tím otrávit a prostě dál dělám svou práci nejlíp, jak to jde. V některých případech byl úspěch povinný, protože jsem byl i spoluproducentem snímků. A kdyby se úspěch nedostavil, bylo by to hodně zlý. Nejen, že bych měl z ostudy kabát, co se tvorby týče, ale i finanční následky by byly dost zásadní.

Máte od diváků zpětnou jen tak, že vidíte čísla sledovanosti v kině, nebo jsou i lidé, kteří vám napíší mail, dopis a poděkují za práci?

Většinou se s diváky potkávám tváří v tvář, když uvádíme film v premiéře. Jezdím po celých Čechách a chodím si popovídat i po projekcích, takže mi diváci můžou hned vpálit, když se jim něco nezdá, nebo naopak pochválit, když se jim to líbí. Občas se někdo ozve na sociálních sítích, ale nejhezčí jsou takové ty věci, když to zaslechnete, aniž by vás ti lidé poznali. To se mi stalo mnohokrát – citují nějaké hlášky z filmu a vůbec nevědí, že je slyším. Citují Účastníky zájezdu a neví, že s nimi sedím v autobuse.

Nebo jsem měl krásný zážitek, kdy jsem před lety sháněl oblek na Českého lva, a dáma z obchodu mě nepoznala. Když zjistila, že jdu na Českého lva, začala vyprávět o filmech. Říkala, že se jí líbily Ženy v pokušení a že to má jako oblíbený film. Povídala o tom, že má nemocného manžela a musí se o něj starat, což je náročné. A když už nemůže, tak si pustí aspoň kousek toho filmu a vždycky jí to hrozně povzbudí. Ani potom jsem jí neprozradil, kdo jsem, ale zahřálo mě to. To je jeden z těch důvodů, proč ty filmy dělám.

Není škoda, že vás lidé nepoznají na ulici? Já jsem si také musela „googlovat“, jak vůbec vypadáte.

To je v pořádku, já nejsem žádná hvězda. Jsem tady od toho, abych dělal hvězdy z ostatních. Víte co, zase bych šel po ulici, otočil se za nějakou ženou a všichni by to věděli. Takže si myslím, že určitá míra anonymity je dobrá, a navíc já nejsem tak zajímavý jako herci.

Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Luxusní byt na prodej Praha - 320m, Praha 5

To ano, ale když jsem si o vás chtěla něco zjistit, tak Google nic neví.

Výborně, o mně nemá co kdo vědět. Já se tím velkým bratrem nerad nechávám sledovat a raději si chráním soukromí. Nejvíc toho o mně stejně zjistíte v těch filmech.

Takže jste nevěrník…

Počkejte, jaký nevěrník? Tam si z nevěry dělám legraci a ty nevěrníci taky dostanou pěkně za uši!

Takže jste nevěrník, co dostal pěkně za uši… (smích)

Který nedostane… Ale já jsem jinak samozřejmě mnich a o nevěře nic nevím. To se člověk dozví spíš z doslechu. (úsměv)

Také jsem narazila na nějaký článek, že jste randil s Petrou Hřebíčkovou.

Tak vidíte, to je ten bulvár. Nevíte, jestli to je pravda, nebo ne.

Tak se vás ptám.

No, zeptejte se Petry.

Koukám, že z vás nic o soukromí nedostanu, škoda. Tak alespoň prozraďte nějakou vtipnou historku z vašeho života, která byla námětem pro nějakou scénu.

V Mužích v naději je scéna, kdy si Vica Kerekes u kulečníkového stolu stáhne kalhotky a použije je jako gumičku do vlasů, aby jí zrzavá kštice při hře nepadala do očí. To je scéna, která se stala i ve skutečnosti. Ovšem, nehráli jsme kulečník, ale byli jsme na bowlingu. Pro film jsem to změnil, protože biliár umožňoval, aby Vica mohla přihlížející muže ještě víc provokovat svým smyslným tancem kolem tága.

Kromě filmů a scénářů jste také ve swingovém bandu…

Ano, Petr Kroutil založil velkou swingovou kapelu, která se jmenuje Original Vintage Orchestra, a prosil mě, jestli bych mu s tím nějak pomohl. Aby to vystoupení na jevišti patřičně vypadalo. Dopadlo to tak, že jsem v tom až po uši.

Petr krásně zpívá, hraje, stejně jako celý band a sólisté i sólistky. A já to se všemi svými logopedickými vadami moderuju. Takže jestli chcete vidět a slyšet moderátora, který by sám uživil tak tři logopedy, klidně se přijďte podívat. Většinou hrajeme v Praze u Karlova mostu na Lávce, ale už jezdíme i po vlasti a zvrhlo se to v hrozně energickou show. Má to swingový rytmus, ale vystoupení je rockového ražení. Teď to zase rozbalíme v Klubu Lávka 4. listopadu.

Vy se i převlékáte a máte nějaké obleky nebo masky?

Dámy se převlékají. Ne tedy před publikem, i když možná by to mohly zavést. (smích) Já jsem se tedy před diváky jednou převlékal, protože jsem přijel na koncert přímo z natáčení. To bylo legrační. Ale samozřejmě mé převlíkání není tak svůdné, jako kdyby se převlékaly zpěvačky. Ale vlastně já jsem tam od té komedie.

Váš humor mě dost baví. Dočetla jsem se, že jste při škole přispíval karikaturami do různých časopisů. Prý jste jim napsal, že pokud to nevytisknou, tak se musíte uchýlit k něčemu hroznému, a poslal jim další. Nebo že pocházíte z tak nuzných poměrů a sdílíte pokoj se svým mrtvým dědou. Co to je za humor?

Mám rád černý humor. V osmnácti, devatenácti letech jsem na první vysoké škole přispíval kreslenými vtipy do Dikobrazu a jiných časopisů. Pak jsem psal i nějaké krátké povídky, a to mě nakonec přivedlo až na FAMU a k filmu.

A dnes rád přidám nějaký ten „černohumorový“ vtípek do filmu, byť jsou to většinou milostné příběhy. Například do Bezva ženské na krku jsem zakomponoval jeden svůj dávný kreslený vtip. Pak jsem někde na internetu četl příspěvek rozhořčeného diváka, že tam je vykradený starý kreslený vtip, který si pamatuje. Popsal ho a vůbec netušil, že před více než dvaceti lety jsem ten vtip nakreslil já.

A napsal jste mu to?

Ne, nemám čas takhle komunikovat. To bych se upsal a nestíhal bych vůbec scénáře a filmy.

Netoužil jste někdy zkusit si to sám před kamerou?

Občas se v některých svých filmech, když je nouze, mihnu. Dávám si ale takové malinké roličky, u kterých je mi trošku stydno nabízet je herci. Ale zároveň to nechci svěřovat někomu z komparzu. Komparz totiž bývá většinou plachý. A navíc to pomáhá uvolnění na place. Když štáb vidí, že šéf pobíhá například v číšnickém kostýmu, je z toho legrace.

Teď si ze mě sestry Bártů (Jitka a Kateřina, pozn. red.) udělaly legraci v seriálu Temný kraj. Napsaly mi tam maličkou roličku, a to je něco s tím mým ráčkováním! Už jenom to, že hraju korrronerrra. A ještě říkám věty jako „měl prrrořízlou krrrkavici“, „vykrrrvácel za párrr minut“. Zrovna se začíná točit druhá série.

Mně se strašně líbila taková ta domluva mezi Svěrákem a Renčem, že si dávali ve svých filmech tyhle „pidi“ role, ať už to byl číšník, nebo třeba celník. Nemáte s někým něco takového?

Nemám, protože jsem ještě nenašel nikoho tak odvážného, kdo by do toho se mnou šel. A byl pak chudák povinný mě obsadit a třásl by se, že mu zkazím celý film. Risknu to nanejvýš tak u sebe. Přinejhorším si to zkazím sám, jinak bych to nikomu jinému nepřál.

Moc děkuji za rozhovor, těším se na další film.

Rychlá zpověď:

Rychlá zpověď:

Jak se budou filmy natáčet za 50 let?

Mám obavu, jestli se budou vůbec točit. Jestli už nebude úplně jiné médiu, které zatím neznáme nebo všichni neskončíme na internetu.

Co je podle vás geniem loci filmu natočených před 50 lety?

Mně to evokuje černobílý film, velkou kulturní revoluci a taneční zábavy.

Jaké byly vaše pocity při první klapce ve vašem životě?

To si úplně nepamatuju, ale muselo to být něco v tom smyslu: Je to hrozný, a až to skončí, tak všichni budou chtít vědět, proč to chci opakovat a já jim to budu muset vysvětlovat.

Vysněný herec ve vašem filmu?

Jean Paul Belmondo.

Největší potížista na place, kterého jste režíroval?

To byli takoví potížisti, že jsem je už režírovat nemohl. Jeden herec byl tak opilý, že se kymácel i na židli a bylo to v záběru vidět, takže jsem to musel zrušit. A z hereček jedna slečna, která se odmítala svléknout v milostné scéně, i když jsme na tom byli dohodnutí.

Jmenujte tři nej Elišky Balzerové?

Jenom tři? Je talentovaná, vtipná a citlivá.

Recept na stárnutí s grácii?

Ženy ty to umí, to ani nepoznáme a my bychom si měli dávat pozor ani ne tak na to fyzický, ale aby se z nás v průběhu let nestali protivní bručouni a mrzouti.

Kdo si myslíte, že by měl dostat ocenění od prezidenta?

Hlavně pro změnu někdo za něco jiného než za pochlebování.

Jaká politická strana je vám nejbližší?

Žádná. Snažím se od politiky držet daleko, myslím si, že vůči politikům bychom měli být my v opozici.

Život s internetem nebo bez?

Klidně s, akorát v ložnici před ním zabouchnout dveře.

Vaše největší životní zklamání?

No vyvedl jsem hrozně hloupostí, ale možná, že jsem se někdy v nějakých situacích neubránil a měl jsem se ubránit.

Kdo byl nebo je podle vás největší Čech.

Karel IV.

Co si myslíte o bojových sportech?

Pro mě je každý sport bojový. Když se do čekoholiv pustím, tak jde o život.

Na jakou větu lze nejlépe sbalit ženu?

Já bych byl nejradši, kdyby to bylo: jsi úžasná, jedinečná, ale obávám se, že víc funguje: Vůbec mě nezajímáš.

Dotazovaný se ptá redaktora.

Jaká věta nejvíce funguje na vás?
Dnes a i jindy ti to mimořádně sluší, nevadí, že máš chřipku.
Výborně, budu si to pamatovat. (smích)
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (3)

View photo gallery

O autorovi

Redakční tým
Luxusní bydlení Praha
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

4 + KK 229 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Praha 4

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4

1 + KK 55 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní dům na prodej se zahradou a bazénem
Praha 9

Luxusní dům na prodej se zahradou a bazénem

3 + KK 121 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 149m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 149m

3 + KK 149 m², ter. 31 m²
16 518 300 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka

7 + KK 527 m²
125 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m

4 + KK 139 m², ter. 27 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m

3 + KK 94 m², ter. 11 m²
11 337 400 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - Staré
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - Staré

4 + KK 229 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt k prodeji - Praha 1 - Malá Strana - 117m
Praha 1

Byt k prodeji - Praha 1 - Malá Strana - 117m

3 + KK 117 m²
22 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej 267m
Praha 6

Luxusní byt na prodej 267m

7 + 1 267 m²
29 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 94m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 94m

3 + KK 94 m², ter. 11 m²
11 355 100 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Troja 145m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 145m

3 + KK 145 m²
33 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m
Praha 8

Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m

3 + KK 113 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 48 m²
24 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Josefov
Praha 1

Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Josefov

4 + 1 111 m², bal. 1 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem-47m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem-47m

2 + KK 47 m²
18 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní restaurace na pronájem - Praha 1
Praha 1

Luxusní restaurace na pronájem - Praha 1

Atypický 101 m²
70 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m

3 + 1 117 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem
Praha 2

Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem

6 + KK 600 m², ter. 200 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad

3 + KK 130 m², bal. 1 m²
65 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad

3 + KK 105 m², bal. 5 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kanceláře na pronájem Praha 5 - 778m
Praha 5

Luxusní kanceláře na pronájem Praha 5 - 778m

Atypický 778 m²
250 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem - Praha 3 - 72m
Praha 3

Byt na pronájem - Praha 3 - 72m

2 + KK 80 m², bal. 8 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář Troja 415m
Praha 7

Luxusní kancelář Troja 415m

Atypický 415 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 59 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Praha 4

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4

2 + KK 81 m², ter. 23 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m

1 + KK 62 m², ter. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelářské prostory na prodej 620
Praha 6

Luxusní kancelářské prostory na prodej 620

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 550m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 550m

Atypický 550 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Dům na prodej Praha 6 - Dejvice - 235m
Praha 6

Dům na prodej Praha 6 - Dejvice - 235m

7 + 1 235 m², bal. 20 m², ter. 15 m²
22 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m

7 + KK 1341 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Praha 5 - 320m
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Praha 5 - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
130 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m
Praha 1

Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m

2 + KK 74 m², bal. 2 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

3 + KK 156 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Vila k pronájmu Průhonice - 991m
Okolí Prahy

Vila k pronájmu Průhonice - 991m

5 + KK 280 m²
65 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 86m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 86m

2 + KK 86 m², bal. 3 m²
34 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Hotel na prodej Praha 6 - 620m
Praha 6

Hotel na prodej Praha 6 - 620m

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo
Praha 1

Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo

2 + KK 106 m²
100 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Karlín - 50m
Praha 8

Byt na prodej Karlín - 50m

2 + KK 46 m², bal. 5 m²
7 250 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům na prodej Malá Strana Praha
Praha 1

Dům na prodej Malá Strana Praha

3 + 1 92 m²
27 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Restaurace na pronájem Troja - 397m
Praha 7

Restaurace na pronájem Troja - 397m

Atypický 397 m², ter. 37 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m
Praha 1

Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m

4 + 1 232 m², ter. 60 m²
29 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Praha 3 - 41m
Praha 3

Byt na prodej Praha 3 - 41m

1 + KK 41 m², ter. 7 m²
3 690 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana - 257m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana - 257m

5 + 1 257 m², bal. 10 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - 48m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - 48m

2 + 1 48 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 5 - 996m
Praha 5

Luxusní vila na prodej na Praze 5 - 996m

5 + KK 707 m², bal. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m
Praha 1

Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m

5 + 1 202 m², ter. 13 m²
90 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 302m
Praha 7

Penthouse Troja 302m

5 + KK 302 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 415m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 415m

Atypický 415 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasami 239m
Praha 8

Luxusní byt s terasami 239m

5 + KK 239 m², ter. 66 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
79 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město

2 + KK 133 m², bal. 3 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks