Hlavní stránka Nové články

Účastníci zájezdu, Ženy v pokušení nebo Muži v naději. Tyto filmy není třeba představovat, protože sklidily obrovský úspěch po celém Česku. Ale málokdo tuší, kdo za nimi vlastně stojí. Málokdo ví, jak jejich režisér Jiří Vejdělek vypadá a kde vůbec bere nápady na komedie, jejichž hlášky většinou dříve nebo později zlidoví. Tento tajemný muž s roztomilou vadou řeči, který si své soukromí „zuby nehty“ chrání, si udělal chvilku na rozhovor pro Luxury Prague Life.

Jiří Vejdělek je činorodý člověk, nikdy nepracuje pouze na jedné věci.

Video

Na čem momentálně pracujete, jestli to můžete prozradit?

Koncem ledna začínám podle humoristického románu pana Bočka točit novou komedii Poslední aristokratka. V týdnu jsem navíc dostal nápad na další komedii. A když se tohle stane, tak mě ten nápad popadne a začne se mnou „vytírat“ podlahu a dělá si se mnou, co chce. V momentu prvotní inspirace vymyslím často velkou část filmu, a to je to období, kdy scénář „vyzvracím“ na papír v několika dnech. Nic jiného pak se mnou není.

Pracujete tedy na dvou věcech zároveň?

To je u filmu běžné, člověk má rozjeté různé látky v různých fázích. Teď jsem ve velmi intenzivních přípravách na Poslední aristokratku, připravujeme Hrabala a ještě přišel ten nápad na úplně jinou komedii. Takhle to musí jít, protože než se seženou peníze, herci a než se vše připraví, tak to trvá. Výroba filmu je velká mašinerie.

Na tu Aristokratku jste dokonce verboval úplné neherce na svém Facebooku…

Protože titulní úloha Marie Kostková je 17, 18, 19letá dívka, tak jsem si říkal: Proč nedat šanci nějakým slečnám, které by to chtěly zkusit a ten talent mají? Už jsem jich řadu viděl a jsem velice mile překvapen.

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 130m
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 130m, Praha 5

A to jsou dívky, které studovaly hereckou školu?

Byly tam některé, které jdou cestou oficiální, ale celá řada jich zároveň byla z různých částí republiky. Hrají a zkouší někde v oblastním divadle nebo o hraní zatím jenom sní. Byly docela talentované, až jsem koukal.

To se vám ale taky musela sejít docela dobrá hvězdná pěchota…

Právě že ne. Musel jsem obdivovat, že jsou dívky docela soudné a nehlásily se s tím, že by na to vůbec nemohly mít. I když pravda je, jak vždy říkám, kus herečky dřímá v každé ženě, jenom se dostat do dobrých rukou. Ženy mají tenhle talent daný – jak to na nás většinu života šikovně hrajete. (smích) Využil jsem příležitosti, že role v Poslední aristokratce dává možnost oslovit někoho úplně nového. Viděl jsem se tak s dívkami, které bych asi jinak u jiného filmu poznat nemohl.

Teď to možná bude trochu nemístná otázka, ale mám kamaráda režiséra a ten mi vyprávěl, že jakožto režisér měl velmi mnoho takovýchto dívčích příležitost. Když chtěly roli…

To se říká. Ale asi na to vypadal, to nebylo asi jenom tou režií…

No, ani ne…

Nesnažím se lákat dívky na svou profesi.

Ony se snaží získat režiséra…

To je taky v pořádku. (smích)

Takže se to děje pořád?

To já nevím. U mě rozhodně ne, ale u ostatních? To já nemůžu tušit. (úsměv)

Mnozí herci už jsou docela známí, ať už z divadel, nebo ze seriálů jako je Ordinace. Jste pro ně tím vysněným režisérem? Píšou nebo volají vám ve stylu „hele nepíšeš něco, nemohl bych si u tebe něco zahrát“?

Ano, samozřejmě. Nebo jejich agentky a agenti mi píšou. Když se mi chce představit někdo, kdo ví, že jsem ho nemohl nikde potkat, tak mi prostě napíše, nějak se přihlásí. To je v pořádku. Když se mi hodí, klidně ho zavolám na herecké zkoušky.

Takže nemusí nosit švestičky?

Zatím švestičky nikdo nedonesl. (smích)

Čekal jste někdy, že budete mít takový úspěch? A jak se v takovém úspěchu žije?

Tady v Čechách ne moc dobře, musím přiznat. Znáte to. Ale snažím se to hodit za hlavu, nenechat se tím otrávit a prostě dál dělám svou práci nejlíp, jak to jde. V některých případech byl úspěch povinný, protože jsem byl i spoluproducentem snímků. A kdyby se úspěch nedostavil, bylo by to hodně zlý. Nejen, že bych měl z ostudy kabát, co se tvorby týče, ale i finanční následky by byly dost zásadní.

Máte od diváků zpětnou jen tak, že vidíte čísla sledovanosti v kině, nebo jsou i lidé, kteří vám napíší mail, dopis a poděkují za práci?

Většinou se s diváky potkávám tváří v tvář, když uvádíme film v premiéře. Jezdím po celých Čechách a chodím si popovídat i po projekcích, takže mi diváci můžou hned vpálit, když se jim něco nezdá, nebo naopak pochválit, když se jim to líbí. Občas se někdo ozve na sociálních sítích, ale nejhezčí jsou takové ty věci, když to zaslechnete, aniž by vás ti lidé poznali. To se mi stalo mnohokrát – citují nějaké hlášky z filmu a vůbec nevědí, že je slyším. Citují Účastníky zájezdu a neví, že s nimi sedím v autobuse.

Nebo jsem měl krásný zážitek, kdy jsem před lety sháněl oblek na Českého lva, a dáma z obchodu mě nepoznala. Když zjistila, že jdu na Českého lva, začala vyprávět o filmech. Říkala, že se jí líbily Ženy v pokušení a že to má jako oblíbený film. Povídala o tom, že má nemocného manžela a musí se o něj starat, což je náročné. A když už nemůže, tak si pustí aspoň kousek toho filmu a vždycky jí to hrozně povzbudí. Ani potom jsem jí neprozradil, kdo jsem, ale zahřálo mě to. To je jeden z těch důvodů, proč ty filmy dělám.

Není škoda, že vás lidé nepoznají na ulici? Já jsem si také musela „googlovat“, jak vůbec vypadáte.

To je v pořádku, já nejsem žádná hvězda. Jsem tady od toho, abych dělal hvězdy z ostatních. Víte co, zase bych šel po ulici, otočil se za nějakou ženou a všichni by to věděli. Takže si myslím, že určitá míra anonymity je dobrá, a navíc já nejsem tak zajímavý jako herci.

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590, Praha 6

To ano, ale když jsem si o vás chtěla něco zjistit, tak Google nic neví.

Výborně, o mně nemá co kdo vědět. Já se tím velkým bratrem nerad nechávám sledovat a raději si chráním soukromí. Nejvíc toho o mně stejně zjistíte v těch filmech.

Takže jste nevěrník…

Počkejte, jaký nevěrník? Tam si z nevěry dělám legraci a ty nevěrníci taky dostanou pěkně za uši!

Takže jste nevěrník, co dostal pěkně za uši… (smích)

Který nedostane… Ale já jsem jinak samozřejmě mnich a o nevěře nic nevím. To se člověk dozví spíš z doslechu. (úsměv)

Také jsem narazila na nějaký článek, že jste randil s Petrou Hřebíčkovou.

Tak vidíte, to je ten bulvár. Nevíte, jestli to je pravda, nebo ne.

Tak se vás ptám.

No, zeptejte se Petry.

Koukám, že z vás nic o soukromí nedostanu, škoda. Tak alespoň prozraďte nějakou vtipnou historku z vašeho života, která byla námětem pro nějakou scénu.

V Mužích v naději je scéna, kdy si Vica Kerekes u kulečníkového stolu stáhne kalhotky a použije je jako gumičku do vlasů, aby jí zrzavá kštice při hře nepadala do očí. To je scéna, která se stala i ve skutečnosti. Ovšem, nehráli jsme kulečník, ale byli jsme na bowlingu. Pro film jsem to změnil, protože biliár umožňoval, aby Vica mohla přihlížející muže ještě víc provokovat svým smyslným tancem kolem tága.

Kromě filmů a scénářů jste také ve swingovém bandu…

Ano, Petr Kroutil založil velkou swingovou kapelu, která se jmenuje Original Vintage Orchestra, a prosil mě, jestli bych mu s tím nějak pomohl. Aby to vystoupení na jevišti patřičně vypadalo. Dopadlo to tak, že jsem v tom až po uši.

Petr krásně zpívá, hraje, stejně jako celý band a sólisté i sólistky. A já to se všemi svými logopedickými vadami moderuju. Takže jestli chcete vidět a slyšet moderátora, který by sám uživil tak tři logopedy, klidně se přijďte podívat. Většinou hrajeme v Praze u Karlova mostu na Lávce, ale už jezdíme i po vlasti a zvrhlo se to v hrozně energickou show. Má to swingový rytmus, ale vystoupení je rockového ražení. Teď to zase rozbalíme v Klubu Lávka 4. listopadu.

Vy se i převlékáte a máte nějaké obleky nebo masky?

Dámy se převlékají. Ne tedy před publikem, i když možná by to mohly zavést. (smích) Já jsem se tedy před diváky jednou převlékal, protože jsem přijel na koncert přímo z natáčení. To bylo legrační. Ale samozřejmě mé převlíkání není tak svůdné, jako kdyby se převlékaly zpěvačky. Ale vlastně já jsem tam od té komedie.

Váš humor mě dost baví. Dočetla jsem se, že jste při škole přispíval karikaturami do různých časopisů. Prý jste jim napsal, že pokud to nevytisknou, tak se musíte uchýlit k něčemu hroznému, a poslal jim další. Nebo že pocházíte z tak nuzných poměrů a sdílíte pokoj se svým mrtvým dědou. Co to je za humor?

Mám rád černý humor. V osmnácti, devatenácti letech jsem na první vysoké škole přispíval kreslenými vtipy do Dikobrazu a jiných časopisů. Pak jsem psal i nějaké krátké povídky, a to mě nakonec přivedlo až na FAMU a k filmu.

A dnes rád přidám nějaký ten „černohumorový“ vtípek do filmu, byť jsou to většinou milostné příběhy. Například do Bezva ženské na krku jsem zakomponoval jeden svůj dávný kreslený vtip. Pak jsem někde na internetu četl příspěvek rozhořčeného diváka, že tam je vykradený starý kreslený vtip, který si pamatuje. Popsal ho a vůbec netušil, že před více než dvaceti lety jsem ten vtip nakreslil já.

A napsal jste mu to?

Ne, nemám čas takhle komunikovat. To bych se upsal a nestíhal bych vůbec scénáře a filmy.

Netoužil jste někdy zkusit si to sám před kamerou?

Občas se v některých svých filmech, když je nouze, mihnu. Dávám si ale takové malinké roličky, u kterých je mi trošku stydno nabízet je herci. Ale zároveň to nechci svěřovat někomu z komparzu. Komparz totiž bývá většinou plachý. A navíc to pomáhá uvolnění na place. Když štáb vidí, že šéf pobíhá například v číšnickém kostýmu, je z toho legrace.

Teď si ze mě sestry Bártů (Jitka a Kateřina, pozn. red.) udělaly legraci v seriálu Temný kraj. Napsaly mi tam maličkou roličku, a to je něco s tím mým ráčkováním! Už jenom to, že hraju korrronerrra. A ještě říkám věty jako „měl prrrořízlou krrrkavici“, „vykrrrvácel za párrr minut“. Zrovna se začíná točit druhá série.

Mně se strašně líbila taková ta domluva mezi Svěrákem a Renčem, že si dávali ve svých filmech tyhle „pidi“ role, ať už to byl číšník, nebo třeba celník. Nemáte s někým něco takového?

Nemám, protože jsem ještě nenašel nikoho tak odvážného, kdo by do toho se mnou šel. A byl pak chudák povinný mě obsadit a třásl by se, že mu zkazím celý film. Risknu to nanejvýš tak u sebe. Přinejhorším si to zkazím sám, jinak bych to nikomu jinému nepřál.

Moc děkuji za rozhovor, těším se na další film.

Rychlá zpověď:

Rychlá zpověď:

Jak se budou filmy natáčet za 50 let?

Mám obavu, jestli se budou vůbec točit. Jestli už nebude úplně jiné médiu, které zatím neznáme nebo všichni neskončíme na internetu.

Co je podle vás geniem loci filmu natočených před 50 lety?

Mně to evokuje černobílý film, velkou kulturní revoluci a taneční zábavy.

Jaké byly vaše pocity při první klapce ve vašem životě?

To si úplně nepamatuju, ale muselo to být něco v tom smyslu: Je to hrozný, a až to skončí, tak všichni budou chtít vědět, proč to chci opakovat a já jim to budu muset vysvětlovat.

Vysněný herec ve vašem filmu?

Jean Paul Belmondo.

Největší potížista na place, kterého jste režíroval?

To byli takoví potížisti, že jsem je už režírovat nemohl. Jeden herec byl tak opilý, že se kymácel i na židli a bylo to v záběru vidět, takže jsem to musel zrušit. A z hereček jedna slečna, která se odmítala svléknout v milostné scéně, i když jsme na tom byli dohodnutí.

Jmenujte tři nej Elišky Balzerové?

Jenom tři? Je talentovaná, vtipná a citlivá.

Recept na stárnutí s grácii?

Ženy ty to umí, to ani nepoznáme a my bychom si měli dávat pozor ani ne tak na to fyzický, ale aby se z nás v průběhu let nestali protivní bručouni a mrzouti.

Kdo si myslíte, že by měl dostat ocenění od prezidenta?

Hlavně pro změnu někdo za něco jiného než za pochlebování.

Jaká politická strana je vám nejbližší?

Žádná. Snažím se od politiky držet daleko, myslím si, že vůči politikům bychom měli být my v opozici.

Život s internetem nebo bez?

Klidně s, akorát v ložnici před ním zabouchnout dveře.

Vaše největší životní zklamání?

No vyvedl jsem hrozně hloupostí, ale možná, že jsem se někdy v nějakých situacích neubránil a měl jsem se ubránit.

Kdo byl nebo je podle vás největší Čech.

Karel IV.

Co si myslíte o bojových sportech?

Pro mě je každý sport bojový. Když se do čekoholiv pustím, tak jde o život.

Na jakou větu lze nejlépe sbalit ženu?

Já bych byl nejradši, kdyby to bylo: jsi úžasná, jedinečná, ale obávám se, že víc funguje: Vůbec mě nezajímáš.

Dotazovaný se ptá redaktora.

Jaká věta nejvíce funguje na vás?
Dnes a i jindy ti to mimořádně sluší, nevadí, že máš chřipku.
Výborně, budu si to pamatovat. (smích)
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (3)

Režisér doma leští nejednu cenu za svá díla.
Kolem Vejdělka se motají jenom krásné ženy, o svém soukromí on ale zarytě mlčí. Ani google o něm nic neví.
Jiří je také součástí swingové kapely.
View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Luxusní vila na prodej, Dolní Měcholupy - 616m
Praha 10

Luxusní vila na prodej, Dolní Měcholupy - 616m

10 + 1 616 m², ter. 89 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m
Praha 8

Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m

2 + KK 100 m², bal. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej Praha 6 - 502m
Praha 6

Vila na prodej Praha 6 - 502m

Atypický 502 m²
49 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha
Praha 1

Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha

4 + KK 221 m², ter. 75 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
39 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 6 - Nebušice
Praha 6

Luxusní vila na prodej, Praha 6 - Nebušice

7 + KK 261 m²
44 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Villa Bianca - Praha
Praha 6

Pronájem luxusního bytu Villa Bianca - Praha

5 + KK 195 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní dům na pronájem na Praze 9 - Čakovice
Praha 9

Luxusní dům na pronájem na Praze 9 - Čakovice

8 + KK 315 m², ter. 55 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem na Praze 4-52m
Praha 4

Byt na pronájem na Praze 4-52m

2 + KK 56 m², bal. 4 m²
16 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 130m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 130m

4 + KK 130 m², bal. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²

3 + KK 109 m²
17 942 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², ter. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2
Praha 1

Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2

Atypický 387 m²
155 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138

3 + 1 138 m², ter. 33 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

4 + 1 197 m², ter. 22 m²
56 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

5 + KK 178 m², bal. 30 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², bal. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu 2+1, Praha - Barrandov, 60m
Praha 5

Pronájem bytu 2+1, Praha - Barrandov, 60m

2 + 1 60 m², bal. 6 m²
18 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu Praha

4 + KK 246 m², ter. 39 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 46 m², bal. 1 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha

4 + KK 199 m², ter. 14 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 700 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m

Atypický 721 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m
Praha 1

Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m

4 + 1 130 m²
20 755 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - 135
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - 135

3 + 1 135 m²
33 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad

3 + KK 130 m², bal. 1 m²
65 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 1+1, Nové Město, 32
Praha 1

Prodej bytu 1+1, Nové Město, 32

1 + 1 32 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní investiční byt - Praha 1 - 80m
Praha 1

Luxusní investiční byt - Praha 1 - 80m

2 + KK 80 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 76m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 76m

2 + 1 78 m², bal. 2 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt v historické budově Praha 6 - 210m
Praha 6

Byt v historické budově Praha 6 - 210m

4 + KK 210 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks