Rychlá zpověď - Robert Šlachta: O zatýkání mafiánů, ženách a budoucnosti

Už nespím s pistolí pod polštářem...
09. července 2020
 
Hlavní stránka Nové články

Robert Šlachta je momentálně nejznámějším policistou v civilu. Ze služby odešel po téměř 30 letech a nyní sepsal dechberoucí knihu vzpomínek, ve které popisuje své začátky u policie, ale i odhalování mafiánů nebo úplatných politiků a mediálně známý zásah na úřadu vlády v době, kdy tam působil Petr Nečas a jeho milenka Jana Nagyová (dnes Nečasová). I když je Robert momentálně velmi vytížený besedami, udělal si čas a v rozhovoru pro LP-Life.cz prozradil řadu zajímavostí o fungování policie i o svém osobním životě. Jak to má se ženami a proč se ho lidé bojí? I na to přišla řeč.

Video

Jaké je to být tak trochu celebritou?

Já si nemyslím, že jsem celebritou. Na pozornost jsem si zvykl už v době, kdy jsem byl ředitelem ÚOOZ (Útvar pro odhalování organizovaného zločinu, pozn. red.), tam už to bylo trošku o tom, že jsem se za své lidi stavěl a uměl jsem si tu práci komunikovat. Teď je to jiné v tom, že už nad sebou nemám nadřízené, takže se nemusím pořád ohlížet a hlídat se, co nemůžu říct. A možná proto vznikla ta kniha Třicet let pod přísahou. Komentuju věci, které jsem do té doby nemohl komentovat.

Je to úleva, když jste teď „svobodný“?

Já jsem byl 30 let polda a z jedné strany je to určitě úleva, protože konec už byl hodně špatný. Člověk byl v koutě, každý den mě tlačili ke zdi, musel jsem se zpovídat, chtěli mi to znechutit… Ale na druhou stranu jsem tu práci miloval a bylo mnohem těžší být bez té práce. Po politicích se mi ale nestýská a nakopal bych je nejradši do p*dele. (směje se) Ale samozřejmě se mi stýká po práci a po těch lidech, kteří tam pracovali.

Bylo sepisování knihy i nějakou formou terapie?

Spíše takové vyříkání. Když jsem v roce 2016 odcházel od policie, viděl jsem, co jsou média schopna udělat a kolikrát si informaci upravil podle sebe. Tak jsem si myslel, že lidi budou mít zájem si to poslechnout z mého pohledu, jak jsem to viděl já.

Třeba případ Nečas a Nagyová, kdy někteří pořád omílají, že jsme mohli za pád vlády. A já teď vysvětluju, že premiér Nečas nebyl nikdy „rozpracován“, nikdy to nebylo o vládě, ale o úřednici vlády. A jestli je to nakonec milenka premiéra a dojde to tam, kam to došlo, tak za to nemůže Šlachta. Spíše by si politici ve svých funkcích měli uvědomit, proč tam jsou a že by měli mít morální kredit. Měli by se chovat jednou tak lépe než občané.

Já jsem si ty informace nechtěl nechat pro sebe. Možná jsem porušil nějaké tabu, že policisté nikdy nemluví, radši sklapnou a nechají si dát trafiku a jsou spokojeni. Ale já jsem to musel říct, byl jsem toho plný. Chtěl jsem popsat, jací jsme byli a jaká byla naše motivace.

Jak se k vám dnes lidé chovají, když vás potkají na ulici?

Za tu dobu na mě vystartovala jen jedna paní, ale jinak mě lidi poznávají a spíše mi říkají, že mi drží palce a je jim líto, co se stalo. Samozřejmě něco jiného je to na Facebooku a sociálních sítích, ale po radách od různých youtuberů, kteří jsou na to zvyklí, už vím, že se na to nemám ani ohlížet. A takoví, kteří jsou s*áči, neumí si tam dát fotku a jméno a potom jen sprostě „plivou“, ti mi nestojí ani za to, abych se nad tím zamyslel.

První vydání knihy se okamžitě vyprodalo. Překvapilo vás to?

Hodně. Když jsme to s novinářem Josefem Klímou dávali dohromady, tak jsem si říkal, jestli to vůbec bude někoho zajímat. A teď musím říct, že jsem příjemně překvapený. Lidi mi na Facebooku dávají pěknou zpětnou vazbu.

Napíšete i nějaký román z policejního nebo kriminálního prostředí?

Slibuju, že už nic psát nebudu! (smích) Většinou není dobré navazovat na něco dobrého a já nejsem spisovatel, nechci se do toho plést profesionálům. Toto měla být jen zpověď, jaký jsem byl a co jsem dělal.

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město, Praha 1

Když vidíte některé lidi, které jste vyšetřoval nebo zatýkal, a oni tady i po letech volně chodí, jak to vnímáte?

Pokud byste jako policista nad tím přemýšlel, tak byste neudělal nic. A vždycky byste si říkal, že je to zbytečné. Kolikrát nám to bylo vyčítáno, ale já si myslím, že to slouží hlavně k tomu, aby si policie už nedovolovala a nebyla pouštěna tam, kam byla, třeba do politiky. Aby si policisté říkali: „Je lepší nic nedělat a raději budeme chytat ty, kteří si to zaslouží a kteří jsou jednodušší.“ Protože čím se snažíte jít výš, v politice i ve financích, tím je to složitější.

Měl jste za těch třicet let u policie někdy osobní krizi a chtěl jste s tím seknout?

Takových událostí bylo dost. Pamatuju si v roce 1998, kdy se mě albánsko-české prostředí snažilo obvinit z toho, že kradu služební auta. Byl jsem krůček od toho, abych skončil ve vazbě. Potom se to vysvětlilo a já jsem další den přemýšlel, jestli to mám vůbec zapotřebí.

Ale takové krize jsou v každém zaměstnání, v pátek už jste utahaný, máte toho plné zuby, nevíte, jak dál. Kauzy se táhly třeba rok, nevěděl jsem, co s tím. A v pondělí už jsem byl zase nabitej a prostě jsem šel do toho.

Lidé se mě pořád ptají: „Proč jsi to dělal? Proč jsi tomu tolik obětoval?“ A já jim říkám, že to je takový policejní útvar, kterému je potřeba se obětovat. Pořád jsem věřil tomu, že sloužím státu. Až po Nagyové jsme byli připraveni, lidi, kteří na tom pracovali, že odejdeme. Že nás stejně vyhážou.

Kolikrát jste dostal nabídku na úplatek?

Musím říct, že jsem nikdy nedostal nabídku na úplatek. Možná jsem se choval tak, že nikoho ani nenapadlo, aby za mnou šel. Ale byl jsem kolikrát z braní úplatku obviňován, protože když na vás nic nemají, tak se to mediálně hodí.

A kdyby chtěl policista na úplatcích zbohatnout, je to možné?

Nejznámějším úplatkem byl asi Jirka Komárek z Ostravy, z mé expozitury, kdy se ho snažil uplácet lihový boss Březina, nabídl mu 10 milionů za to, že ovlivní jeho šetření a spis. A teď je to u soudu.

Většinou je to tak, že se někdo chce dostat k informacím a spisu. A když jste na nějakém útvaru, kde to jde, tak je možné i zbohatnout. Ale podle mě je to krátkozraké, je to cesta do pekla. To prostředí funguje tak, že když jednou něco vezmete, tak oni, třeba Albánci, si za rok nebo za dva přijdou a vždycky si to vezmou zpátky. Nesmíte se dostat na tu šikmou plochu.

Můžete si teď vůbec najít nějakou normální práci?

Nemůžu. Lidi mi nabízejí práci v soukromém sektoru, ale je to kvůli tomu, že by chtěli informace, zkušenosti a kontakty. A já už jsem avizoval, že nechci žádnou bezpečnostní agenturu, nechtěl bych být využívaný k takovým věcem. Na druhou stranu hodně lidí má také obavu se se Šlachtou spojit, protože s sebou přináším to, co se o mně povídá, a oni nechtějí být ve střetu zájmů. Zatím vůbec nevím, jsem trochu rozpolcený.

Během služby vám asi nezbývalo moc času na osobní život. Máte teď tendenci si to vynahrazovat?

To ne. Jsem pryč několik měsíců, takže už ten odstup trošku získávám. Ale tím, že jsem psal knížku, jsem byl v takovém zápřahu, že jsem si ani moc neuvědomoval, že už tam nepatřím. Ale nelituju ani minuty. Nevyměnil bych to a ten život byl nádherný. Bylo to akční, těžké, ale já nejsem ten, který by toho litoval.

Ale teď, když přemýšlím, o co jsem přišel… Tím, jak jsem nikdy s nikým nežil, se mi těžko bude hledat nějaký rodinný život. Protože na to nejsem zvyklý, mám své roky. Asi to bude složité.

A přemýšlíte, že byste mohl mít rodinu a dítě?

Abych pravdu řekl, tak o tom teď nepřemýšlím. Ale když má něco přijít, tak to přijde a já to neřeším. Zatím jsem kvůli knížce v jednom kole, ale nikdy neříkej nikdy.

Pro ženy asi musíte být velmi atraktivní, takový akční hrdina…

V osmačtyřiceti, svobodný chlap! To si asi každá žena spíš řekne, že má ten chlap nějaký problém… (směje se)

Takže nepíšou, že by s vámi chtěly na schůzku?

Zatím se nic takového neobjevuje. Spíše se setkávám s tím, že na lidi působím jako takový bubák. Kolikrát si říkají, že jsem tvrdý, nekompromisní. A když mě pak potkají a poznají více, tak si uvědomí, že je to jiné. Možná je to i v tom. Nebo prostě působím odtažitě.

Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město
Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město, Praha 1

Někde jsem četl, že jste si nechal přišít odstávající uši. To je pravda?

To byla taková zkazka. (směje se) Bylo to někdy v roce 2006, kamarádka mi říkala, že má doktora, který by mi udělal plastiku. Tak jsem k němu šel, on mi řekl, že u dětí se to dělá ambulantně, tak mi to udělal.

A bolela ta operace? Přece jen, děti si toho ani nevšimnou, ale dospělý…

Ty vole, jak sviňa! (směje se) Přesně, u starších už to bolí více než u dětí. Tehdy jsem odešel, byl jsem v pohodě, usměvavý, protože to bylo všechno „vypíchané“. Ale ve tři ráno jsem se probudil a myslel si, že mi upadne hlava.

Proč jste se k tomu odhodlal?

Já jsem to předtím neřešil, ale jsem za to rád. I když někteří mi říkají, že už nejsem ten Robert, co jsem býval, že to ke mně patřilo. (úsměv)

Dříve jsem kvůli tomu zažil takové dehonestující věci, dělali jsme tehdy pravičáky, takové tvrdé nácky, a ti mi pod okny skandovali „ušatý traktorista“. Protože jsem se nikdy netajil tím, že než jsem nastoupil k policii, tak jsem pracoval v zemědělství.

Měl jste někdy opravdu strach o život?

Já jsem si nikdy nepřipouštěl, že by něco mohlo dopadnout špatně. A kolikrát se střílelo, honili jsme pachatele v autě, šli jsme nadoraz. Ale vždycky jsme to potom zapili, že to dobře dopadlo, a šli jsme dál.

Když jste v rychlé zpovědi zmínil, že jste spal s pistolí pod polštářem, tak to bylo ze strachu?

Tehdy jsem byl v zásahové jednotce a byl jsem tak naučený. Byl to takový způsob života, byl jsem 24 hodin denně připravený jít do akce. A to s sebou neslo i tu zbraň, tehdy jsem si nedovedl představit, že bych bez ní mohl žít. Ale postupně se to stále více začalo přesouvat do kanceláře a už to bylo o něčem jiném, o administrativě a řízení lidí.

Když jste u policie a celníků skončil, tak jste se přesunul na Moravu do vesničky. To vás lákalo, stát se vesničanem?

To není vesnička, ale městečko, má to pět tisíc obyvatel! (smích) Na Moravě si to užívám, opravil jsem si domek a beru to jako odpočinutí a užívání si domova. Já jsem opravdu 17 let žil na ubytovně v jedné místnosti, ráno v šest jsem chodil do práce a v devět večer nebo později z práce.

A na ubytovně jste si vařil?

Ne, já vařit neumím. Možná vajíčka, čaj. Ale dneska je to fantastické, všude jsou fastfoody, takže jsem kdekoliv schopen se zastavit a najíst se.

Jak teď nejraději odpočíváte?

Nejvíce mě baví dělat na tom domku. Upravuju si zahradu, dlažbu a takové věci. Maloval jsem, spadl jsem ze žebříku a potom jsem se z toho musel dostávat. (směje se) Hodně mě baví běhání a také mám takové vtipné autíčko, které jsem si koupil před několika lety. Je to Lotus Seven, a když je teplo, tak vyjedu na tom.

Není toho klidu moc? Nesvrbí vám trochu tělo, protože něco potřebujete dělat?

Zpomalil jsem, ale opravdu potřebuju pořád někde lítat. Neumím si odpočnout, asi bych neuměl jet na dovolenou.

Ta budoucí partnerka to bude mít opravdu těžké, být s takovým neposedným mužem…

Asi si mě bude muset najít nějaká aktivní. (směje se)

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

Stále v Česku platí, že se policista bojí vystřelit na zločince, protože ho potom semele vyšetřování takového zásahu ze strany inspekce?

Určitě. Myslím si, že je to částečně kvůli tomu, že se funkcionáři za toho policistu nepostaví a nedokážou mu udělat podmínky. Je to i společenským klimatem – když policie zasáhne, je to špatně, když nezasáhne, zase špatně. Nikdo se policie v těch jasných pravomocích nezastane.

Pak vznikají případy, jako ta známá střelba na okruhu. Tehdy to byl řidič pod drogami, řídil ukradené auto. Policista ho nemohl zastavit, tak střílel a postřelil tuším spolujezdce. Dostalo se to k soudu, on byl dokonce odsouzený, potom byl zproštěný. Společnost si vůbec neuvědomuje, jak to policisté vnímají. Policista dělal práci, kterou dělat měl, a dělal ji dobře. A potom je popotahovaný.

Tím, že jste byl u policie tak dlouho, tak už z vězení vyšla spousta lidí, které jste zatýkal. Jak se k vám chovají? Nechtějí si to s vámi osobně vyříkat?

Musím říct, že když jsem v roce 2016 u policie končil, tak se ke mně mnohem lépe chovali ti, kteří z vězení vyšli. Kolikrát mi psali podporu, že jsme vždycky měli koule a respektovali je, jen jsme byli na té druhé straně. Ten zločinec většinou uznal, že dělal blbosti, a to, co jsme dělali, byla prostě práce policie. Kdežto někteří nadřízení nebo politici nás rádi smočili nebo do nás kopali, kde mohli.

Samozřejmě jsem zažil i různé pomluvy, vyhrůžky, plivání, ale na to si každý u policie musí zvyknout. Ale že by na mě někdo startoval potom, co vyšel z výkonu trestu, to se mi nestalo.

Jaké jsou nyní vaše plány?

V nejbližší době to budou akce k propagaci knihy, besedy a autogramiády. Pak mám nějaké nabídky a přemýšlím i o politice, to nebudu zastírat. Ale ještě nejsem rozhodnutý, kterým směrem se vydám.

Nemáte strach, že budete za své kroky v politice kritizován, pokud se dostanete?

Každý, kdo se rozhodne jít do politiky, sklidí kritiku. Kritika politiků je hrozně laciná, i když kolikrát si to zaslouží. Na druhou stranu já jsem byl v takové práci, kde byla kritika skoro na denním pořádku, protože vždycky jste šlápl někomu na kuří oko, a oni to ne vždy snášeli dobře. Když děláte ekonomické věci a daňové trestné činy, tak je to vždy tahanice.

Takže já jsem na kritiku zvyklý a s tím bych problém neměl. Zároveň politika je práce pro občany, láká mě vystavit si účet občanům. Vnímali jste mě tak, že mě znovu zvolíte, nebo půjdu do propadliště dějin? Není žádné jiné lepší hodnocení, vnímání občana je vždy nejčistější.

Děkuji vám moc za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Spíte se zbraní pod polštářem?

Byla doba, kdy jsem spával. V době, kdy jsem byl na zásahové jednotce, jsem byl v první linii. Ke konci už to bylo spíš o úředničině, takže možná s propiskou, ale už ne se zbraní.

Noční můra policisty?

Jakákoliv trestná činnost, kterou nemůžete ovlivnit. V mém případě jsem si kolikrát říkal, že jakýkoliv teroristický útok, u kterého bychom nebyli a nezvládli jsme ho překazit. To pro mě bylo noční můrou.

Přišla vám někdy v obálce nábojnice nebo jiná výhrůžka?

Chodilo mně hodně anonymů, škaredých anonymů, zlomená tužka, výhrůžky po telefonu… Ale ten kdo vyhrožuje a posílá, vám většinou nic nechce udělat. Větší problém je ten, kdo mlčí a přijde tehdy, kdy nemá.

Co vám dělá největší radost?

Užívám si života, lidi jsou na mě hodní. Já toho k radosti moc nepotřebuju.

Vaše nejoblíbenější jídlo?

Pizza a těstoviny. Já jsem na taková jednoduchá a lehčí jídla, takže určitě ne svíčková nebo kachny.

Tři věci, které charakterizují dobrého poldu?

Schopnost chtít pracovat pro stát a pro lidi. Druhá věc je čestnost a to, že se nenechá vtáhnout na druhou stranu. A třetí je oddanost pro práci, že je schopen tomu dávat i něco navíc ze svého soukromí.

Kdybyste mohl u policie okamžitě změnit jednu věc, co by to bylo?

Určitě bych vyměnil některé funkcionáře, kteří hlavně využívají výhod a podřízené spíše trápí.

Dopřál jste si občas dovolenou, nebo jste pořád jen vyšetřoval?

V těch okamžicích na ÚOOZ bylo známo, že jsem na dovolenou nikam nejezdil, byl jsem klasický workoholik a bál jsem se, aby mi něco neuteklo. Letos jsem se chystal, že poprvé pojedu na dovolenou, ale bohužel situace s „covidem“ to neumožnila. Takže zase zůstanu doma. (smích)

Baví vás vtipy o policajtech?

Hrozně se mi líbí. A líbí se mi, když chodí různé koláže o mně. Já se tomu hrozně směju a líbí se mi, že český národ je kreativní. Když se něco stane, tak během hodiny ty vtipy běží.

Kterého filmového policistu máte nejraději?

Jednoznačně James Bond.

Jaké máte zlozvyky?

Jsem pořád v práci, urputný, hodně náročný na lidi… Jinak nekouřím, piji málo, takže z těch osobních možná to, že jak jsem dlouho sám a svobodný, tak si těžko hledám cestu k partnerce.

A co vám na ženách imponuje?

Vůbec to, že to je žena. Každá žena je krásná. A také když ta žena umí být samostatná a má přehled a vtip.

Jsou ženy policistky drsňačky?

Každý, kdo tou policií projde, se setká se situacemi, se kterými se občan v běžném životě nepotká. Takže i na ženách to něco zanechává. Ale na druhou stranu jsou potom tak „okované“ a v mnoha ohledech tvrdší než muži.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Jaký máte zlozvyk?

Zaspávám…
Tak to já nemám!
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (9)

View photo gallery

O autorovi

Novinářem a spisovatelem chtěl být už od dětství. Vystudoval žurnalistiku na Univerzitě Palackého v Olomouci a už při škole začal pracovat v médiích. Prošel několika redakcemi a naposledy působil ve zpravodajství Blesku. V polovině roku 2019 odešel na volnou nohu a naplno se věnuje rozhovorům a psaní knih.
David Budai
Luxusní bydlení Praha
Luxusní byt na Starém Městě - Praha 1 - 120m
Praha 1

Luxusní byt na Starém Městě - Praha 1 - 120m

3 + KK 120 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní dům na prodej se zahradou a bazénem
Praha 9

Luxusní dům na prodej se zahradou a bazénem

3 + KK 121 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Praha 4

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4

1 + KK 55 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

4 + KK 229 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka

7 + KK 527 m²
125 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m

4 + KK 139 m², ter. 27 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m

3 + KK 94 m², ter. 11 m²
11 337 400 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Troja 145m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 145m

3 + KK 145 m²
33 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m

3 + 1 117 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej Praha 4 - Braník
Praha 4

Vila na prodej Praha 4 - Braník

Atypický 273 m², ter. 21 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Vyšehrad
Praha 2

Pronájem luxusního bytu Vyšehrad

4 + 1 180 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m
Praha 8

Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m

3 + KK 113 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní činžovní dům na pronájem - Praha 1
Praha 1

Luxusní činžovní dům na pronájem - Praha 1

1126 m², bal. 36 m², ter. 169 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov
Praha 5

Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov

4 + KK 185 m², ter. 50 m²
21 290 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej s luxusním pozemkem v Praze
Praha 4

Vila na prodej s luxusním pozemkem v Praze

Atypický 458 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - 43m
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - 43m

1 + 1 43 m²
18 200 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 48 m²
24 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt k pronájmu Praha 1 - Nové Město - 66m
Praha 1

Byt k pronájmu Praha 1 - Nové Město - 66m

1 + KK 66 m², ter. 19 m²
19 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Josefov
Praha 1

Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Josefov

4 + 1 111 m², bal. 1 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní restaurace na pronájem - Praha 1
Praha 1

Luxusní restaurace na pronájem - Praha 1

Atypický 101 m²
70 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem
Praha 2

Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem

6 + KK 600 m², ter. 200 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad

3 + KK 130 m², bal. 1 m²
65 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu na Praze 1-75m
Praha 1

Pronájem bytu na Praze 1-75m

3 + KK 75 m²
35 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kanceláře na pronájem Praha 5 - 778m
Praha 5

Luxusní kanceláře na pronájem Praha 5 - 778m

Atypický 778 m²
250 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem - Praha 3 - 72m
Praha 3

Byt na pronájem - Praha 3 - 72m

2 + KK 80 m², bal. 8 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 59 m²
26 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 59 m²
27 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

3 + KK 67 m²
31 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 54 m², bal. 6 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 48 m²
23 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní Dům na prodej v okolí Prahy
Okolí Prahy

Luxusní Dům na prodej v okolí Prahy

6 + KK 240 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 550m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 550m

Atypický 550 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m

1 + KK 62 m², ter. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelářské prostory na prodej 620
Praha 6

Luxusní kancelářské prostory na prodej 620

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář Troja 415m
Praha 7

Luxusní kancelář Troja 415m

Atypický 415 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - 393m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - 393m

10 + 2 393 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m

7 + KK 1341 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m
Praha 1

Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m

2 + KK 74 m², bal. 2 m²
25 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 86m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 86m

2 + KK 86 m², bal. 3 m²
34 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Hotel na prodej Praha 6 - 620m
Praha 6

Hotel na prodej Praha 6 - 620m

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo
Praha 1

Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo

2 + KK 106 m²
100 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům na prodej Malá Strana Praha
Praha 1

Dům na prodej Malá Strana Praha

3 + 1 92 m²
27 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Restaurace na pronájem Troja - 397m
Praha 7

Restaurace na pronájem Troja - 397m

Atypický 397 m², ter. 37 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m
Praha 1

Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m

4 + 1 232 m², ter. 60 m²
29 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt Malá Strana Magenta 31m
Praha 1

Byt Malá Strana Magenta 31m

1 + KK 31 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana - 257m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana - 257m

5 + 1 257 m², bal. 10 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m
Praha 1

Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m

5 + 1 202 m², ter. 13 m²
90 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 302m
Praha 7

Penthouse Troja 302m

5 + KK 302 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na pronájem Praha - Nové Město
Praha 1

Mezonetový byt na pronájem Praha - Nové Město

1 + KK 46 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
79 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 415m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 415m

Atypický 415 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks