Hlavní stránka Nové články

Gaia Poupětová se už deset let věnuje rozvoji sexuality u dospělých v Česku. Přestože se stále hodně lidí potýká s určitými předsudky, její kurzy jsou plné. Gaia razí teorii, že se člověk musí sex učit, protože na přírodu a pud se v dlouhodobých vztazích nedá spoléhat. Sama má dva životní partnery, dva spokojené vztahy.  Díky svým zkušenostem a vzdělání je uznávaná i na medicínském poli. V následujícím rozhovoru pro Luxury Prague Life se sexuální koučka rozpovídala o studu svých klientů, ale i o sobě.

Gaia je sexuální koučka

Video

Vy se jmenujete Julie, proč vám ale všichni říkají Gaia?

Tohle jméno zní sice strašně ezoterně, ale není. Je to původně přezdívka, nick, pod kterým jsem chodila do různých sexuálních komunit, jako třeba na srazy bdsm či swingers. Dneska už řada těchto aktivit není ani lékaři považována za něco patologického, úchylného. Ale řekněme, že podobné sexuální aktivity ještě spousta lidí považuje za ne úplně běžné, někdy dokonce i extrémní. Když jsem je začala navštěvovat, objevovat, tak jsem jméno Gaia používala jako přezdívku, nick. Většina lidí z těchto komunit má dvě identity, tu oficiální a pak tu, kterou používají na podobnáých akcích.  Já si ale říkala, že když dělám zrovna sex kouče, tak to můžu spojit. Pak jméno Gaia začali používat kolegové v rádiu a další lidé kolem mě, takže teď vlastně v mém životě převládá. 

Řekne vám ještě někdo Julie?

Já to nemám moc ráda, takže většinou lidé, co mě chtějí naštvat nebo to nevědí. Už jsem i přemýšlela, že si to jméno nechám normálně přidat, včlenit, do dokladů, až bude příležitost. Teď se mi to ale nehodí, protože mám zrovna nový pas. 

Jak se žije s titulem „sex koučky“ v Česku?

My jsme v porovnání s ostatními zeměmi poměrně liberální země, na druhou stranu tu spousta tabu ještě stále je. Ale můžu svobodně dělat svou práci, jsem součástí České sexuální komory a České společnosti pro sexuální medicínu, takže jsem akceptovaná odbornou veřejností, a to pochopitelně nepřišlo jen tak samo. Chvíli jsem i sexuologům musela vysvětlovat, co vlastně dělám a jak. 

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m, Praha 6

Navíc píšu knihu. Jejím hlavním tématem je, že v téhle společnosti převládá názor, že není potřeba se učit sex. Když jsem to začala dávat dohromady, tak mi došlo, že najednou píšu vlastně o úplně něčem jiném, než jsem na začátku chtěla a začínám se prokopávat k esenci toho, že i odborníci tvrdí, že není na sexualitě nic naučitelného. Podlě mě je potřeba se proti tomuto názoru jasně vymezit a vést nějakou polemiku, protože v momentě, kdy si lidé myslí, že příroda za ně v sexu udělá všechno, tak jsou na nejlepší cestě dřív nebo později ve vztahu žádný sex nemít. Nebo mít hrozný sex nebo jet na stereotypu, který holt někomu stačí, ale většině ne.

Zároveň je ale představa lidí taková, že za nás všechno vyřeší pud a že není potřeba se v sexu nic učit, takže co si to vlastně dovoluji, dělat takovou nepořebnou práci.. To je jedna z věcí, která mou profesi pochopitelně devalvuje a devalvuje i hodnotu toho, co dělám v očích dalších lidí.  Ale myslím, že po deseti letech je to už mnohem příjemnější. Samozřejmě se stále potkávám s různými reakcemi.

A ty jsou?

Jsou lidi, kteří si myslí, že to, co dělám, je jenom jiná forma prostituce a nevidí v tom žádný rozdíl. Ti si pochopitelně představují, že dělám v práci sex nebo se účastním sexu dalších lidí.  Já jim na to řeknu, že nic takového ve své práci neprovozuji a že si naopak s lidmi povídám úplně stejně, jako třeba oni ve své práci... A jsou také lidé, kteří se mě ptají, jestli mě ještě vůbec baví sex, protože... nevím.. Asi mají třeba pocit, že jsem z práce přepracovaná, ne? (smích)

I přesto jsou ale vaše kurzy velmi úspěšné.

Myslím si, že ano, ale pochopitelně to stojí práci. A po deseti letech komunikačního zápřahu je to teď celkem fajn. 

Dokážete spočítat, kolika lidem, ženám, mužům, párům, jste pomohla? Třeba zachránila vztah?

Nevím přesně. Někdy je záchrana i v tom rozchodu. (smích)

Ale třeba kurzem "Umění potěšit muže" u nás prošlo víc jak 2700 žen. U mužů to sice šlo pomaleji, ale poslední rok a půl jsou plné i chlapské kurzy. Oni si je dokonce navzájem doporučují. Třeba lékaři z jedné nemocnice v Praze nebo jedna skupinka chlapů ze Slovenska.  Ale já se to snažím udržet v komorním počtu, abych se mohla každému za ty dva dny, co s námi stráví, individuálně alespoň chvíli věnovat, což znamená, že máme skupiny do osmnácti žen a patnácti mužů. A na kurzech, kde máme figurantky pro muže je to dokonce ještě méně, kvůli pohodě a možnosti chlapům všechno do detailu vysvětlit.

Děláte to deset let. Už je to byznys? Vyděláte si tím na slušné živobytí nebo se musíte ohánět ještě kolem?

Na začátku jsem si nedokázala představit, do čeho jdu. Ale teď mám firmu, mám kolegyni… Poslední dva, tři roky už ano. Teď už je to super. Na začátku to byla fakt dřina. Navíc záleží na spoustě faktorech. Kdyby nad sebou měl člověk nějakého sponzora, investora, tak je to úplně něco jiného, ale tím, že to vznikalo postupně, organicky, tak to má dnes mnohem větší hodnotu. Založila jsem i akademii, tedy školu rozvoje, která stojí na západních edukačních přístupech. Ostatní školy sexuality tady u nás, ať chcete nebo nechcete, většinou původně vychází z nějakých náboženských směrů. Ale my jsme přeci západní Evropa, alespoň stále doufám, a tak si přeci zasloužíme západní přístup. To, že všude říkají, že se sex nedá naučit, to mě nezajímá, když v praxi vidím, že to perfekně funguje v řadě vztahů. A třeba kluci za mnou po kurzu chodí, že měli ve firmě nějaké školení, že to bylo fajn, že ale netušili, že stejným způsobem se dá učit sex. Jsou prostě nadšení, že to jde i bez ezo-blábolů a s jasnou strukturou.  

Máte nějakou konkurenci?

Nemyslím si. Naše kurzy, ty živé i ty on-linové, jsou originální. Jsou tady školy tantrických masáží, ale vyloženě edukační systém pro širokou veřejnost na různých úrovních? To tu ještě nikdo nevytvořil. Vlastně i evropsky je to unikát, pokud jsem se dívala na další školy venku.

Vy učíte společně s manželem?

Ne, ne. Já vyučuji sama. Manžel se kdysi nabídl, že mi pomůže, že bude dělat figuranta. Pomáhá mi s tou částí, kdy já potřebuji ukázat něco na živém muži. Tam vstupuje on do hry. Druhý  partner mi zase pomáhá v líbacím kurzu. Kluci to takhle mají rozdělené.

Vy učíte i líbat? Tam bych poslala spoustu mužů… (smích)

No jo. Tam se lidé hodně stydí. Dynamika líbacích kurzů je hrozně zajímavá. Přihlásí se třeba osm párů, většinou přihlášku posílají ženy. A pak, protože jejich muži zřejmě začali protestovat, se začnou pomalu odhlašovat. Vesměs obskurní důvody. Stud tam hraje velkou roli, právě u líbání! Je to neuvěřitelně intimní a silná věc. Přitom si málokdo myslí, že se to dá naučit. To je nejabsurdnější.

Tak stud hraje velkou roli asi všude… Já si to nedokážu vůbec představit.

Většina lidí si nedokáže představit, jak učit sexualitu tak, aby to bylo příjemné a fajn. To ovšem neznamená, že to nejde. Pamatuji si, že na líbacím kurzu byla paní, co seděla naproti mně trošku stranou. Když jsem se účastníků ptala, jaké zážitky by si rádi z  kurzu odnesli, právě ona mi naštvaně řekla: „Přece to nenechám propadnout.“ Myslela voucher, který tehdy od někoho dostala, možná asi od manžela.  Její manžel u toho koulel očima. Težký případ, no. A na konci odcházela úplně rozzářená. Říkala jsem jí, že jsem si ji měla vyfotit před a po kurzu. Byla by sama překvapená.

A co se naučila? Co jí pomohlo?

Ta pozornost partnera a něha. Navíc my je tam učíme kromě různých technik i komunikaci, jak se o těchto věcech bavit do detailu. Lidé to vůbec neumí. Většina odborníků – sexuologů, terapeutů, psychologů vám poradí, abyste se o sexu bavili a když po nich pak chcete ukázat modelovou situaci, jak se o něm baví, tak sami horko těžko mluví o masturbaci... Pak je fakt problém, že se to člověk nemá kde naučit. Musíte si s partnerem prostě vytvořit vlastní slovník. Když se chcete bavit do detailu o líbání, tak většina lidí pohoří. My je učíme různé vzorečky, způsoby doteků, techniky, možnosti interakce i nonverbální komunikaci. Tohle si tam osvojí. Když se u toho chtějí schovat, tak jdou třeba zkoušet některé věci do místnosti vedle. Navíc, líbací kurz konkrétně i hodně zvedá sebevědomí. Přitom je fakt jeden z těch, kde se lidé brutálně stydí. U doteků a masáží je to vlastně ještě celkem fajn, ale překonat stud při polibcích, je mnohem těžší. 

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m, Praha 1

Jestliže jste expertka na všechny tyhle věci, tak vy musíte být nesmírně šťastná žena. Vnímáte to tak?

Ale štěstí přeci není jenom jen o sexu. Je ale pravda, že po deseti letech s partnerem máme pořád tu jiskru. On mě třeba občas upozorní, že já tyhle věci na kurzu učím jinak, takže on mě nutí občas dělat práci v soukromí (smích). Ale díky tomu si myslím, že se nám i po deseti letech daří nahodit takové to husté silné vzrušení. A vědět, že to jde. Že se sice nevrátíme úplně na začátek, ale dokážeme se vrátit do prvního druhého roku vztahu. V pohodě.

Dáte mi radu, jak to dělat?

Naučit se erotickou komunikaci, to je pět typů rozhovorů v našem on-line kurzu a pak...no co nejvíc používat všechno to, co učíme na kurzech (smích).

Ono se to asi takhle nedá v jedné větě popsat…

No, nedá. Každopádně, jakmile lidé překonají ostych, tu trapnost chvíle mluvit o sexu a začnou fakt věřit, že se hodně věcí dá naučit, tak pak je všechno ve vztahu mnohem jednodušší. Říkám klientům, že na kurzech primárně nejsou proto, aby se naučili například masáž penisu nebo orální techniky, ale hlavně to, jak s partnerem vůbec překonávat obtíže při učení, když už se do toho pustí. Už když si z kurzu odnesou jen tuhle konkrétní dovednost, jak na to, zvládnou spoustu dalších problémů v budoucnosti mnohem lépe.

Je pravda, že jsou v tomhle lepší ženy?

To si nemyslím, rozhodně ne od přírody. To je spíš o tom, že ženská sexualita pořád není emancipovaná. Od neolitu, když jsme jako lidé začali se zemědělstvím. Ženská sexualita je pořád závislá na té mužské. Jsou to zažité stereotypy, které si člověk neuvědomí, dokud se jim nezačne věnovat třeba jako sex kouč.

Jak dlouho máte manžela a jak dlouho partnera?

Manžela mám dvanáct let a partnera deset.

Myslíte, že za dalších deset let by to pořád takhle mohlo fungovat? Jak na to kouká vaše okolí? Když to takhle někdo má, tak se o tom nemluví, neví se to.

Potom je to nevěra. Tohle je naprosto liberální partnerství. My to všichni víme, okolí i rodiče. Nedala jsem jim jinou šanci. (smích)

Nepřemýšlela jste, že byste chtěla mít rodinu? Teď s kým?

To je taková typická otázka, ale já zatím dítě nechci, takže uvidím… Máme fretky, to stačí. (smích)

Překvapí vás pořád ještě něco?

Ale jo. Ani ne tak bizarnosti, ale pořád mě překvapuje, jak je vlastně naše sexualita limitovaná, že jsme pořád zavření v ohrádce, kterou jsme si sami stvořili.  Pořád se ohlížíme na to, co by řeklo okolí nebo partner, kdyby se provalilo, že to či ono. Přitom je to naše vlastní ohrádka, kterou můžeme rozbořit. Ale je pravda, že když se boří ve dvou, tak je to mnohem zábavnější.

A co ráda děláte, když nemusíte řešit sex?

Trávím svůj čas velmi tvořivě. Jednak píšu knihu, tu už popáté přepisuju, což je úžasný učební proces. Pak se věnuji natáčení výukových videí a když můžu, tak cvičím na tyči, vařím, jezdím na bruslích a ráda cestuji. Teď jsem byla v Singapuru.

Já vám moc děkuji za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Je něco, co jste v sexuální oblasti nikdy nevyzkoušela, a chtěla byste?

Určitě letadlo, takže horních deset tisíc mil.

Existuje G-bod?

Já na svých seminářích učím tři a vždycky aspoň jeden funguje.

Nejlepší přírodní afrodiziakum?

Pro ženy určitě oxytocin a pro muže testosteron.

Co vás zaujme na muži jako první?

Já bych řekla, že duše vepsaná do obličeje.

Jsou Češi dobří milenci?

Příšerní.

Nejbizarnější místo, kde jste provozovala sex?

Vyšehrad.

Popište orgasmus v jedné větě!

Myslím, že ty nejlepší orgasmy … pro ty člověk nemá slov, takže nemám slov.

O čem nejraději mluvíte, když nemusíte mluvit o sexu?

O jídle, o pole dance, o přírodě.

Jaká je nelepší droga pro hluboký prožitek během aktu?

Pravidelný trénink.

Čeho se ženy v sexu nejvíce bojí?

Myslím, že být samy sebou. Pořád ještě.

Kolik dní vydržíte bez sexu i masturbace?

Klidně zbytek života, ale otázka je k čemu.

Co je podle vás nejlepší předehra?

Dobrej rozhovor.

Jakou sexuální pomůcku máte nejraději?

Řadu vibrátorů, ale dobrá pomůcka, na kterou se hodně zapomíná, je dobrá hudba.

Kde se hledají dobří milenci?

Na našich kurzech.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Jak byste poznala vy nejlepšího milence?

Já si myslím, že bych to poznala podle líbání, ale v poslední době jsem bohužel dobrého milence nepoznala.
Hmm, budete muset k nám na kurz.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

Gaia miluje pobyt na čerstvém vzduchu.
Se svým tělem dokáže divy.
Její velkou vášní je tanec na tyči, tzv. pole dance.
Pole dance zkouší, kde se dá.
Její kurzy a přednášky mají velký úspěch.
Z přírody čerpá energii a sílu.
View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Luxusní vila na prodej, Dolní Měcholupy - 616m
Praha 10

Luxusní vila na prodej, Dolní Měcholupy - 616m

10 + 1 616 m², ter. 89 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m
Praha 8

Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m

2 + KK 100 m², bal. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej Praha 6 - 502m
Praha 6

Vila na prodej Praha 6 - 502m

Atypický 502 m²
49 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha
Praha 1

Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha

4 + KK 221 m², ter. 75 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
39 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 6 - Nebušice
Praha 6

Luxusní vila na prodej, Praha 6 - Nebušice

7 + KK 261 m²
44 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Villa Bianca - Praha
Praha 6

Pronájem luxusního bytu Villa Bianca - Praha

5 + KK 195 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní dům na pronájem na Praze 9 - Čakovice
Praha 9

Luxusní dům na pronájem na Praze 9 - Čakovice

8 + KK 315 m², ter. 55 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem na Praze 4-52m
Praha 4

Byt na pronájem na Praze 4-52m

2 + KK 56 m², bal. 4 m²
16 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 130m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 130m

4 + KK 130 m², bal. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²

3 + KK 109 m²
17 942 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², ter. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2
Praha 1

Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2

Atypický 387 m²
155 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138

3 + 1 138 m², ter. 33 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

4 + 1 197 m², ter. 22 m²
56 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

5 + KK 178 m², bal. 30 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², bal. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu 2+1, Praha - Barrandov, 60m
Praha 5

Pronájem bytu 2+1, Praha - Barrandov, 60m

2 + 1 60 m², bal. 6 m²
18 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu Praha

4 + KK 246 m², ter. 39 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 46 m², bal. 1 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha

4 + KK 199 m², ter. 14 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 700 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m

Atypický 721 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m
Praha 1

Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m

4 + 1 130 m²
20 755 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - 135
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - 135

3 + 1 135 m²
33 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad

3 + KK 130 m², bal. 1 m²
65 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 1+1, Nové Město, 32
Praha 1

Prodej bytu 1+1, Nové Město, 32

1 + 1 32 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní investiční byt - Praha 1 - 80m
Praha 1

Luxusní investiční byt - Praha 1 - 80m

2 + KK 80 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 76m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 76m

2 + 1 78 m², bal. 2 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt v historické budově Praha 6 - 210m
Praha 6

Byt v historické budově Praha 6 - 210m

4 + KK 210 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks