Hlavní stránka Nové články

Zřejmě i ten, kdo nesleduje svět českého showbyznysu, zná jméno nebo tvář Simony Krainové. Občas se na vás smyslně dívá z nějakého billboardu, velmi často se směje na čtenáře z titulních stránek věhlasných magazínů, někdy potěší oko diváka v televizi. „Síma“ se za léta své zahraniční i české kariéry stala pojmem a dobrou prodejní značkou. Na sociálních sítích ji sledují tisíce žen i mužů. Povedlo se jí to. Z modelky se stala úspěšnou byznysmenkou, ale také matkou dvou nádherných chlapců. V rozhovoru se rozpovídala nejen o své práci, které má víc než dost. Během jednoho měsíce vydala kalendář plný dokonalých snímků, ale také diář, kde odpovídá na všechny dotazy svých obdivovatelek. Moc krásně mluví o rodině, ale nebojí se otevřeně hovořit také o negativech se slávou spojených.

Simona Krainová je jedna z nejkrásnějších českých modelek.

Video

Jsi v jednom kole, pracovala jsi na kalendáři a diáři. A já se ptám – proč? Vždyť ty už si můžeš hodit nohy na stůl…

Mě to baví. Zkoušela jsem si hodit nohy na stůl, ale zjistila jsem, že práce je součástí mého já, bez ní se cítím nenaplněná. Je tolik lidí, kteří mě prosí o rady a pořád mi píšou na sociálních sítích, jak to dělám. Řekla jsem si, že to shrnu do jedné knížky v podobě diáře a konečně tím všem odpovím. Mě práce baví, nikdy nebudu klasická „house wife“.

Není to také hlavně o penězích?

Není to o penězích. Je skvělé mít možnost, že ty peníze máš a pracovat nemusíš. Ale můžeš. To je strašný luxus a jsem za to vděčná. Nic mě nenutí dělat to pro peníze, ale dělám to sama pro sebe. Baví mě to dělat pro lidi i pro sebe, a jestli si tím ještě vydělám peníze, tak je to super. Celý život jsem pracovala, takže nějaké finanční zázemí mám, ale není to o tom. Práce mě prostě baví, takže v tom hodlám i pokračovat a přijímat nové výzvy.

Co rodina, zvládáš to skloubit?

Samozřejmě, že je to někdy náročné a skloubit veškeré pracovní závazky není jednoduché. Ale mám velkou podporu v Karlovi a stále nám pomáhá naše chůva Magda, když v Praze nemáme babičky.

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m, Praha 1

Tím, že mám takovou práci, jakou mám, tak spousta lidí nevidí, že jsem třeba týden doma. Ráno si zacvičím, a když nemám zrovna žádné schůzky ani focení, tak jdu pro děti brzo do školy, trávíme spolu čas, jdeme ven, hrajeme si nebo děláme úkoly. Jindy je vypravím jen ráno do školy a nestihnu je kvůli práci třeba uložit do postele, takže jim to vynahradím ve dnech, kdy mám volněji. Výhodou mojí práce je, že jsem pánem svého času a můžu si čas přizpůsobovat aktivitám dětí, rozhoduji si o tom já, kdy budu pracovat a kdy si udělám volno. To považuju za to nejlepší, jsem sama sobě svým šéfem a jsem za to fakt ráda. Teď se chystáme na 14 dní do Miami a nemusela jsem se ptát žádného šéfa, jestli můžu. Měli jsme chuť cestovat a vyrazit za teplem, tak prostě jedeme.

Kluci musí vědět, že mají jednu z nejkrásnějších maminek v České republice. Stává se jim ve škole, že se jich ostatní ptají, jestli pro ně přijde máma?

(smích) Stává. Maxík to ale vůbec neprožívá, myslím, že ho bude sláva obtěžovat. Lidi si ho všímají a on je z toho nešťastný, proto ho vůbec neberu na společenské akce. Je introvert a velmi citlivý, vůbec ho to nevzrušuje. Naopak, tak jako já jsem si to užívala, on o to nestojí. Umí ale svým kamarádkám náležitě říct, kdo je jeho maminka. Když pak pro něj přijdu do školy, holčičky jenom koukají, a díky tomu má doslova tábor holek. Vždycky říká: „Maminko, mně všichni říkají, že jsi strašně slavná a bohatá, je to pravda?“ Tak mu říkám: „Maxíku, vůbec, maminka pracuje v televizi a je víc vidět. Ale bohatá víc není.“

Největší kápo je ale náš Brunko, ten umí potenciál své matky využít vždycky na maximum, myslím, že se máme ještě na co těšit. (smích)

Snažím se děti od toho držet dál, u nás doma ani neexistuje, že by byly někde online, surfovaly po internetu nebo měly Instagram. Mají povolený tablet jenom v sobotu na dvě hodiny, tím to končí. My doma hrajeme hry, hrajeme si spolu, čteme si knížky. Jsou mimo sociální sítě a budu je tak držet, jak dlouho to půjde. Jsem ráda, že jsou tím nepoznamenané, jsou jako z jiného světa. Přijde k nám návštěva a oni si s nimi hrají, vytáhnou hračky, lego a ty děti jen koukají a ptají se, jestli nemají nějakou hru v počítači.

Nebudu se přizpůsobovat nové době a světu tabletů, nelíbí se mi, když rodina sedí na večeři a děti koukají jen do svých tabletů a absolutně nekomunikují. Moje děti nehrají na počítači, nemají profily na Instagramu a nepřidávají nikam svoje selfie, na tomhle si opravdu trvám a proto je držím i dál od společenských akcí a všech aktivit, které by je mohly negativně ovlivnit.

Maxík ale dělal už nějakou reklamu, na pitíčko…

Na Kubíka. Zítra zrovna budeme fotit další reklamu. Ale to přijde fotografka a nafotí je, když si hrají. Já jim všechno vysvětlím, o co jde. Do ničeho své děti nenutím a vždycky můžou říct „ne“ a já to budu respektovat. Teď už mají svůj rozum a já je nechám rozhodnout o tom, jestli tu kampaň chtějí fotit, nebo ne.

Nafotila jsi nádherný kalendář, teď máš i diář…

To je takový bratříček Masterpiecu. Řekli jsme si, že uděláme další produkt, protože Masterpiecu se vede na trhu velmi dobře, už má svoje místo. Tak jsme se s týmem Vivantisem, který na onlinu prodává Masterpiece, domluvili, že udělají diář, a tím jim za to moc děkuji. V diáři najdete rady, jak se stravuji, cvičím, jakou používám kosmetiku, tipy na líčení, oblékání. Zkrátka to, co dobře funguje na mně. Netrávím tím hodiny denně a vše je to shrnuto v klasickém datovaném diáři.

Oslovila jsem výživové poradce, trenéry i lidi z módního světa, aby ženám poradili, jak se co nejrychleji dostat do formy, ale aby nad tím nemusely trávit mnoho času. Promlouvám k ženám, které jsou zaměstnané stejně jako já, mají děti, starosti a nemají čas trávit hodiny v posilovně. Radím jim, co funguje na mně, nejsem žádný poradce. Jsou to věci, na které se mě lidé neustále ptají, tak jsem to dala do jedné „knihy“. Má to velmi stručný obsah, je to diář s názvem 366 Days by Simona.

Myslím, že dneska už papírový diář používá málokdo.

Papír a samotná kniha je krásná věc. Vždycky jsem měla diáře, je to hezké, když si člověk může listovat, papír mu voní. Nelíbí se mi, jak si všichni projíždí své virtuální diáře v telefonu, pro mě má papír mnohem větší kouzlo, je pro mě více osobní. Když mi někdo řekl, že půjdou z trhu i módní časopisy a všechno nahradí online, skoro jsem brečela, miluju si listovat časopisem…

V blízké budoucnosti tě budeme moci vidět v Ordinaci v růžové zahradě…

Budu tam hrát právničku Danielu Stárkovou, která zamíchá kartami u role Pavla Řezníčka. Zastupuji tam nějakou jeho klientku a máme spolu poměr. A trošku to s dějem a dalším postavám zamotám…

Herectví tě pořád láká?

Ano, pořád mě láká a dost baví.

Viděla jsi někdy nějaký díl Ordinace?

Nemám moc čas sledovat seriály, ale Ordinaci jsem znala a věděla jsem, že je oblíbená a má mezi seriály své pevné místo. Chtěla jsem si zkusit natáčet seriál s prvoligovými seriálovými herci, je to jiný systém práce, je velmi rychlé a scénář se člověk učí ze dne na den. Byla to velká výzva a zkušenost a já samotná jsem zvědavá na výsledek.

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m, Okolí Prahy

Co na to Karel? Lovestory s fešákem Řezníčkem…

Kdyby měl Karel žárlit na každou mou práci, tak by se z toho asi chudák zbláznil. On ví, s kým žije. A že je to součást mé práce, beru to čistě profesionálně. Karel ví, jaká jsem, a důvěřujeme si, takže si z toho vrásky nedělá.

Jak vnímá ty fotky?

Je strašně pyšný. Vzal tu nejodhalenější fotku a ptal se, jestli to může dát na Instagram, že by chtěl ukázat, jak jsem hezká. Je to hezké, že necítí nenávist nebo cokoliv. S takovým mužem bych asi ani být nemohla. Říká mi, že jsem nadpozemská bytost, že ví, že se o mě musí dělit s celou republikou.

Stává se ti i po letech s Karlem a dvěma nádhernými dětmi, že ti muži nadbíhají? Jsou ještě takhle drzí?

Hodně drzí. Chtěla bych ti někdy ukázat svůj Instagram a fotky, které mi posílají. Kdybych to zveřejnila, bylo by to možná slavnější než můj kalendář. I nazí se mi fotí, mívám vedle romantiky velmi zajímavé erotické nabídky. Já to ráda vždycky přepošlu Karlovi, ten se tím taky baví. Nikomu neodpovídám, nereaguji na to. Je to ale součást toho, co děláš. Mám různé druhy fanoušků.

Jsi šťastná? Je tam ještě prostor pro to být šťastnější?

Myslím si, že by měl být člověk pokorný k tomu, co má, a neříkat si, že by to mohlo být ještě lepší. Jsem perfekcionistka a pořád si vytyčuji nové cíle. To je to, co mě baví. Pořád mám tendenci překonávat své limity. Takže určitě, co se týče pracovních věcí, strašně bych si přála natočit jeden dobrý celovečerní film, kde bych hrála roli, kterou si zasloužím.

Která to je?

Charakterní role ženy, která už si prošla životem a dokáže ukázat i něco jiného než jen dobře vytvarovaný zadek. To je takový můj sen, zahrát si více komplikovanou postavu, u které není důležitý vzhled, ale charakter. Když ne, je to taky v pohodě, protože mám zdravé děti, rodinu a hodného manžela. A to je pro mě nejvíc, svůj sen si už vlastně žiju deset let a moc si toho vážím.

Bojíš se stárnutí?

Bojím, jako čert. Není to jen o vzhledu, ale i o psychice. Mám z toho strašné stavy úzkosti a deprese, čím jsem starší, tím je to horší. Někdy mám stavy úzkosti, když vidím, jak lidi odcházejí. Tento rok byl děsný, hodně lidí zemřelo a vidím to na starých lidech, že staroba není nic jednoduchého. Není to nic romantického, nic, na co by se měl člověk těšit.

Vidím to na svém tátovi, který mi vždycky říká: „Símo, to je hrozné, když máš zdravý fungující mozek, ale tělo ti odchází.“ Takže jasně, bojím se, kdo se nebojí? Každý se bojíme, hlavně smrti a všech těchto věcí, je to nepředstavitelné. Čím je člověk starší, tím víc si myslím, že to řeší. Bezstarostní jsme ve dvaceti, ve čtyřiceti už ne.

Simono, moc ti děkuji za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Nejhorší moment během focení tvého posledního kalendáře?
Asi ta nečekaná zima, která tam v Portugalsku přišla a já jsem tam stála nahá ve vodě, to nebylo příjemný.

Jak zvládáš kritiku?

Někdy dobře, někdy špatně, záleží, jak se probudím.

Jak dlouho jsi na sobě makala, než jsi se před fotoaparátem byla ochotna svléknout?

Zhruba osm měsíců.

Jakou poslední nabídku na focení jsi odmítla?

Spousty.

Nejodpornější hejt, který jsi na kalendář obdržela?

Naštěstí hejty mám hodně hluboko. (smích)

Co tě naposledy rozplakalo?

Smrt Karla Gotta.

Nejoblíbenější píseň od Karla Gotta?

Určitě Srdce nehasnou, s dcerou. To rozpláče snad každého.

Čím tě naposledy rozesmáli tví synové?

Tou láskou, kterou mě neustále zásobujou, těma vtípkama. Maj strašný hlášky, to bych si je musela zapisovat, abych vám je řekla, ale neustále mě rozesmívají a dělají to čím dál víc.

Čím tě naposledy překvapil tvůj manžel?

Piercingem v bradavkách. (smích)

Recept na štěstí?

Nedívat se, jak žijí ostatní a žít si podle svých vlastních představ.

Co je nejhorší na showbyznysu?

Závist, zášť, nepřejícnost, skoro všecko! (smích)

Co by sis na sebe nikdy neoblékla?

Asi úplně všechno, když si to umíš obléct se stylem... tak není problém. Cokoliv.

Za kolik peněz bys byla ochotna přibrat 20 kg?

Za hodně. (smích)

Co tě v poslední době nejvíce emočně zasáhlo?

Každý den mě něco emočně zasahuje od té doby, co jsem máma.
Dotazovaná se ptá redaktora:

Jsi šťastná?

Jsem strašně šťastná, že jsme zvládly tenhle rozhovor. (smích)
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

Simona plays in a soap opera Ordinace v růžové zahradě
Rodina je pro Simonu nejvíc na světě.
This is a picture from her calendar named Fuck the age.
Simona je na své dva syny pyšná.
Na nafocení odvážných snímků makala modelka osm měsíců.
View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m
Praha 8

Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m

2 + KK 100 m², bal. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město

7 + KK 259 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Braník-263m2
Praha 4

Luxusní vila na prodej Braník-263m2

5 + KK 263 m²
26 558 615 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha
Praha 1

Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha

4 + KK 221 m², ter. 75 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²

3 + KK 109 m²
17 995 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m

5 + 1 288 m², ter. 42 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138

3 + 1 138 m², ter. 33 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84

3 + 1 84 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej na Praze 7 - 124m
Praha 7

Byt na prodej na Praze 7 - 124m

3 + KK 124 m²
19 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - V Tower - 112
Praha 4

Luxusní byt na prodej - V Tower - 112

3 + KK 112 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

5 + KK 178 m², bal. 30 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², bal. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², ter. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej v Pařížské ulici-134m2
Praha 1

Luxusní byt na prodej v Pařížské ulici-134m2

4 + 1 134 m², bal. 2 m²
49 750 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila k prodeji, Praha 5 - 257m
Praha 5

Luxusní vila k prodeji, Praha 5 - 257m

5 + 1 257 m²
32 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na pronájem v Nebušicích-223m2
Praha 6

Luxusní vila na pronájem v Nebušicích-223m2

5 + 1 223 m²
70 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu Praha

4 + KK 246 m², ter. 39 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 53 m², bal. 3 m²
11 850 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m
Praha 6

Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m

5 + KK 256 m², bal. 15 m², ter. 24 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej Praha
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej Praha

4 + 1 242 m², ter. 68 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha

4 + KK 199 m², ter. 14 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 700 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 920 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m

2 + 1 49 m², bal. 2 m²
5 746 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m

3 + KK 105 m²
10 934 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m

2 + 1 60 m²
6 589 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m

2 + 1 73 m²
7 490 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m

Atypický 721 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m
Praha 1

Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m

4 + 1 130 m²
20 755 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2
Praha 1

Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2

Atypický 387 m²
155 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem-Praha 3
Praha 3

Byt na pronájem-Praha 3

4 + 1 181 m²
80 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín
Praha 8

Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín

Atypický 489 m², ter. 211 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt v historické budově Praha 6 - 210m
Praha 6

Byt v historické budově Praha 6 - 210m

4 + KK 210 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m
Praha 5

Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m

5 + KK 251 m², ter. 26 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks