Rychlá zpověď - ženich ze Svatby na první pohled Michal Schöpke: Mé přání bylo, abychom se s budoucí ženou nezabili

O významných drobnostech, očekáváních, přeskočené fázi v růžových brýlích a důvěře v experty a vědu
05. ledna 2022
 
Hlavní stránka Nové články

Michal Schöpke je nejen sympatický a přemýšlivý mladý muž, ale také úspěšný manžel, kterého zná téměř celý národ díky odvážné účasti v unikátním sociálním experimentu Svatba na první pohled. Zároveň drží ve vztahu s Klárou Proškovou prvenství a důkaz o teorii, že věda může napomoci najít lásku. Mnohé na zmíněné téma prozradil v rozhovoru pro LP-Life.cz pár měsíců poté, co jeho život není pod dohledem kamer, ale už zpátky v soukromí a celkově se dostává do normálu. Zmínil silné okamžiky mezi ním a Klárou během natáčení a rozpovídal se, v čem pro něj byl celý projekt specifický a zajímavý. Naznačil, jakým směrem se momentálně vzniklý vztah vyvíjí a také o možné svatbě „natvrdo“!

Michal Schöpke a Klára Prošková tvoří šťastný manželský pár.

Video

Zúčastnil jsi se mediálního experimentu Svatba na první pohled a jsi ve vztahu, který trvá dál a pokračuje. V čem je specifický a jiný než ty předchozí, vniklé bez vědy?

Asi nikoho nepřekvapí, když řeknu, že je specifický samotným začátkem. Protože běžné klasické vztahy jsou o tom, že si padnete do oka sami dva. Tady se spoléháte na to, jak to dopadne. Takže specifické to bylo hlavně v tom, že jsme přeskočili takovou tu první fázi nějaké lásky, takové to pobláznění, růžové brýle, které normálně ve vztahu trvají, nevím, třeba půl roku. Takže v tom je to pro nás specifické, že jsme do toho šli a chceme a budeme to chtít budovat. Prostě jsme úplně přeskočili tu první fázi.

Stal jsi se díky tomuto projektu mediálně známý. Určitě tě poznávají lidé, když jsi na veřejnosti. Co všechno ti popularita změnila v životě?

Já se určitě necítím být nějak slavný, nebo snad něco víc, než jsem byl před tím. Samozřejmě lidé mě občas poznávají, když jdu třeba nakupovat. Nebo občas koukají a někdy třeba i řeknou, když nás potkají, že je to super, že nás sledují a fandí nám. A to je příjemné. Jinak mi to extra nic nezměnilo, kromě toho, že mi to přineslo Klárku a také to, že teď víc cestuji a víc sedím v autě, kdy za sebou jezdíme. Je to tak příjemnější. Člověk teď má s kým trávit společné chvíle a čas. A to je právě to, co se mi samozřejmě změnilo. Ale jinak ta sláva a prostor v médiích? To bych netvrdil, že se něco úplně extra změnilo.

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2, Praha 6

Přihlásil jsi se do projektu ty sám, nebo to byl nápad někoho dalšího a jaké k tomu byly důvody?

Na to už jsem odpovídal asi stokrát, ale rád to zopakuji. Protože, a to asi můžu mluvit i za Klárku, ani jeden jsme se nepřihlásili sám. Mě konkrétně přihlásily kamarádky… nebo spíš přítelkyně od mého nejlepšího kamaráda, jeho setřenka. A jaký to mělo důvod a proč? Jednoduše, znali mě a věděli, že jsem nějakou dobu sám. Moc tomu nerozuměli, že nemohu nikoho najít nebo jsem prostě sám. A tak se rozhodli vzít to do vlastních rukou, poslali mi tam přihlášku a já jsem samozřejmě říkal: „Vy jste se zbláznili, s tím vůbec nepočítejte.“ Takže to je ten hlavní bod, který mě dostal do tohoto projektu.

Věřil jsi, že se ti někdo z toho projektu ozve a jaké to bylo, když se ozvali a pozvali tě?

Já jsem tomu vůbec nedával žádnou váhu, že by to mělo klapnout. Právě proto jsem říkal takovéto: „No, jasně. Prosím tě, stejně se nikam nedostanu, nebo nemám potřebu se do toho nějak tlačit.“ A i kdyby, takový ten první moment, kdy zazvonil telefon a zaslechl jsem tam, že se ozývá produkce pořadu, tak jsem si říkal: „Tak jdeme se podívat, jako co? Nic se nestane. Alespoň se podívám, jak to vypadá v zákulisí takové produkce.“ A ono se to prostě dostalo, až do toho konce.

Měl jsi nějaká očekávání a požadavky při výběru budoucí partnerky nebo jsi plně důvěřoval expertům a vědě?

Když už člověk jde do takového experimentu, tak ví, že tam už toho moc nemůže ovlivnit a není už odsud cesty zpět. Vím, že v jisté fázi jsem si říkal, že já už nic neovlivním a nemá smysl se tím zabývat. Tedy extra očekávání jsem ale neměl. To asi máme podobné s Klárkou, na tom jsme se shodli, když jsme se spolu o tom bavili. Vlastně jediný takový můj požadavek a přání bylo, abychom se s tou protistranou, s mou budoucí ženou, nezabili. Aby tam byl někdo, s kým si budu rozumět a s kým pro mě bude ten experiment příjemný. Neumím si představit, že bych tam nyní dostal někoho, s kým si hned první týden vjedeme tak do vlasů, že by to celé pro nás bylo trápení.

Když jsi poznal i další účastnice experimentu, myslíš, že se experti strefili? Nebo bys měnil?

Tak tady je asi jasné, co odpovím. Za prvé, kdybych řekl, že bych měnil, tak je to absolutní sebevražda. Ne, teď vážně. Vůbec bych neměnil. Já vlastně všechny ostatní nevěsty znám. Musím říct, že to jsou úžasné a skvělé osoby. Mám je rád na té kamarádské úrovni, jsou to opravdu skvělí lidé. Ale rozhodně bych neměnil. A to teď myslím naprosto upřímně.

Které momenty z natáčení pro tebe byly ty nejsilnější pro postupné vznikání vzájemného vztahu či lásky?

Myslím si, že tady máme oba dost stejnou odpověď. Jeden z těch nejdůležitějších momentů, který nás hodně posunul, byla určitě společná večeře s ostatními páry. Myslím, že jsem to zmiňoval i v závěrečném rozhodnutí. Určitě to byla nějaká naše první neshoda nebo hádka, kdy jsme si fakt v tu chvíli nerozuměli. Pak jsme si to zpětně vysvětlovali a komunikovali jsme o tom. To byl jeden z bodů, kdy nás to hodně posunulo. Uvědomili jsme si, že tam nejsme proti sobě, ale jeden pro druhého a jsme v tom spolu. A v tu chvíli jsme si oba uvědomili, že to chceme tvořit a budovat a není nám to úplně lhostejné, že bychom z toho chtěli někdo někam utíkat. Myslím si, že to nás hodně posunulo.

Šlo tedy o to, že jste dokázali vzájemně komunikovat o všem a probrat i problémové věci?

Rozhodně. Problémové věci, které nastaly, byly velmi důležité. Myslím, že mi tehdy hodně pomohla Klárka, protože ona je taková komunikativní a otevřená. Já neříkám, že já ne. Ale ve chvíli, kdy jsem to viděl u ní, přišlo takové to prozření - tak tohle asi problém nebude. Byla to rozhodně úleva.

Proběhly nějaké významné okamžiky mezi tebou a Klárou, které se nedostaly k divákům? A v čem byly pro váš vztah důležité?

Takové okamžiky proběhly a teď jsem vlastně jeden z nich popsal. Byla to ta první neshoda, kterou ani nevím, jestli zachytily kamery. Možná něco a nebylo to celé. To se možná k divákům nedostalo. Ani my jsme nevěděli, jestli to tam bude nebo nebude. Naše situace byla významná v tom, že jsme ji dokázali vykomunikovat a posunulo nás to dál. A jestli byly nějaké další okamžiky? To už bylo spíše z toho „většího“ soukromí.

Měla jsem na mysli něco, oproti té situaci, kterou jsi popsal v předchozí odpovědi i třeba něco pozitivního a něco, co bylo opravdu jen mezi tebou a Klárou a nedostalo se to „ven“ z obrazovek.

Těch věcí byla opravdu spousta. V tom samotném projektu bylo absolutní minimum všeho, co jsme opravdu zažili. Myslím si, že to byly spíše drobnosti, protože nějaké velké body tam již zazněly či se objevily. Ale ty malé drobnosti celého dne, které se někde mezi námi objevily, když jsme třeba zažívali srandu a podobně, to už se tam všechno nepromítlo. Ale myslím, že to bylo důležité. Protože právě ty drobnosti byly významné.

Jak vypadá vaše současné „soužití“ s Klárou? V čem se váš vztah vyvíjí a jak na něm pracujete?

V současnosti vypadá náš vztah… Jak to říct, abych to popsal správně? Každý bydlíme sám a jezdíme za sebou co nejvíc, co to jde. Je to vlastně věc, o které jsme se společně bavili. Jde o to, že to i možná bylo dobře, že jsme spolu nezačali bydlet hned a okamžitě od začátku. Byli jsme oba dlouho zvyklí být sami. Myslím si, že bychom se možná tak trochu „pozabíjeli“, takhle rychle se sestěhovat do jednoho bytu. Je pravda, že už jsme se o tom bavili, že je to ježdění a trávit čas na cestě náročné. Ne vždy je to komfortní. Takže na toto téma jsme se již bavili, jestli to nějak vyřešíme. A co řešíme dalšího? Co se vlastně stalo od natáčení? Už jsem to někde také říkal, že ne vždy je náš vztah jen „nahoře“, ale občas jsou tam i nějaké věci, kdy třeba spadneme i dolů. Myslím si však, že jsme takoví. Buď si o tom dokážeme promluvit, anebo nezahazujeme flintu hned do žita. Nechceme to ani jeden vzdávat nebo nějak podobně. V tom si myslím, že nás to dost posouvá dál, právě v tom dalším poznávání. Doteď třeba probíhají věci, že ne ve všem si rozumíme na první dobrou, ale dokážeme si to nějak vyjasnit.  

Jaké to je, prožívat vztah před celým štábem, kamerami a celou škálou diváků?

Musím říct, že mě to nijak zvlášť nevadilo. Kamery mi tam zas tak moc nepřekážely, a to po celou dobu natáčení, už vlastně ještě před celou svatbou. Jediné, nad čím jsem často přemýšlel, bylo mé povolání a profese, protože učím. Říkal jsem si, jestli se tam třeba neobjeví něco, co by mě mohlo třeba nějak zdiskreditovat, nebo podobně. Ale myslím si, že jsem nad tím přemýšlel takto kriticky úplně zbytečně. Jedině… Když jsme už oba byli v experimentu, tak v prvních chvílích, kdy jsme se znali opravdu krátkou chvíli, tak chviličku samozřejmě trvá, než se mezi vámi vybuduje jakási důvěra. Vím, že ty první dny jsem z toho býval trošičku nervóznější, co se vlastně bude před kamerami opravdu odehrávat. Ale po nějaké chvilce to ze mě opadlo, a byli jsme v tom opravdu spolu a oba dva. Myslím si, že to mi opravdu pomohlo. A také jsme měli kolem sebe milé lidi a celé té atmosféře to významně ulevilo. Takže si myslím, že v tomto všem jsme vlastně byli v pohodě.  

Přestože se konala televizní svatba se vším všudy, tak není oficiálně platná. Plánujete do budoucna opravdu skutečnou svatbu?

Ze srandy jsme se o tom bavili, jak by asi vypadalo Klárky příjmení, kdybychom opravdu šli do toho reálného svazku. Ale ono je asi předčasné mluvit o nějaké svatbě, když ještě ani nežijeme ve společné domácnosti. Když třeba nevíme, jestli se třeba nezabijeme v té nějaké společné domácnosti apod. Ale za mě, když by tam bylo všechno to, co potom v tom vztahu má být, tak já bych se určitě svatbě nebránil. Nejsem žádný odpůrce svateb.

Uvažoval jsi i o jiné reality show, která by tě zajímala? Máš tento druh pořadů rád?

To je zajímavá otázka a budu mít trochu paradoxní odpověď. Neuvažoval jsem nad žádnou reality show, a to ani nad touto. Co se týká formátů těchto pořadů, já nejsem úplně člověk, který by nějak extra sledoval televizi, ale řeknu to takto. Existují nějaké formáty reality show, které mě zaujaly a zhlédnul jsem je. Ne tedy že bych u toho seděl jako zavěšený. Na druhou stranu jsou formáty, které pro mě znamenaly úplně nějaký odpad, který jsem nebyl vůbec schopen akceptovat. Asi na to nemám jednoznačnou odpověď, jestli koukám nebo nekoukám na reality show. To se asi takto nedá paušalizovat, tedy u mě.

Děkuji za rozhovor.

Já také moc děkuji.

Rychlá zpověď:

Kdybys mohl udělat anketu ve tvém rodném městě, co by tě zajímalo?

Jestli jsou tam lidé spokojeni.

Jednu věc, kterou na Kláře miluješ, a jednu, kterou nesnášíš?

Nesnáším, když je nepříjemná… a miluji, když přijde a třeba se přitulí.

Co nového tě experiment Svatba na první pohled naučil?

Naučil mě trošku víc komunikovat.

Jaká je dle tebe role muže ve vztahu?

Myslím si, že muž by měl být oporou ženy a měl by mít v určitých chvílích takové to „postavení“ pro tu rodinu, takovéto jako zázemí.

Která kritika tě v životě posunula výrazně vpřed?

Myslím si, že každá kritika posouvá vpřed. Ale která? To nedovedu říct.

Jak by mohl člověk, který tě životně zranil, napravit váš vztah?

To je strašně těžké. Záleží na tom, jaké to je zranění. Něco napravit ani nejde.

Čím si tě dokáže člověk získat?

Když je na mě milý a usmívá se.

Co o tobě nikdo jiný neví?

Já nemám tajemství.

Tip, jak uspořit do budoucna za energie?

Zhasínat v koupelně, když jedu na dovolenou.

Jaké sociální sítě používáš a máš nejraději?

Tak určitě používám Instagram a pro menší publikum, jako jsou moji přátelé, používám Facebook. A nejraději? Asi Instagram, ten používám nejvíc.

Zajímají tě kryptoměny a jaké v nich vidíš výhody?

Kryptoměny mě zajímají. Nějaké i držím. A vidím v nich výhody takové, že se v nich skýtá do budoucna třeba nějaký potenciál na spoustu aplikací nebo jiných nasazení.

Do čeho bys nejraději investoval? Do nemovitosti, zlata nebo máš radši peníze v bance?

Určitě do nemovitostí bych investoval.

Co tě opravdu zajímá?

Zajímá mě můj největší koníček, a to jsou auta a možná taky počítače.

Co očekáváš od nové vlády, aby se ti lépe žilo?

Nejlepší je asi neočekávat od vlády nic. Ale doufám, že to dají trošku do pořádku a sníží zadlužení atd.
DOTAZOVANÝ SE PTÁ REDAKTORA:

Já bych se zeptal, jestli jsi třeba také někdy zažila vztah, kde od začátku nebylo takové to pobláznění nebo takové ty růžové brýle?

Myslím si, že zažila.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (8)

Michal Schöpke jak ho neznáte.
Michal Schöpke a Klára Prošková na svatební cestě.
Michal Schöpke je domácí kutil, co si se vším poradí.
Michal Schöpke a Klára Prošková milují letní pohodu.
Michal Schöpke a Klára Prošková.
Michal Schöpke a Klára Prošková.
Michal Schöpke si rád zasportuje.
Michal Schöpke.
View photo gallery

O autorovi

V mediálním světě se pohybuji čtvrt století. Miluji život, upřímný úsměv a jiskru v očích. Setkání s inspirativními lidmi je pro mě nesmírně obohacující, je to prostě má vášeň. Stejně jako kultura, umění, hudba a sport. Ráda si dám i chutné a originální jídlo se skvělým drinkem ve společnosti pozitivně naladěných lidí se smyslem pro humor. A moje krédo? Pomáhejme si a buďme k sobě vlídní!
Šárka Kabátová
Luxusní bydlení Praha
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 76m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 76m

2 + 1 78 m², bal. 2 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
137 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Dolní Měcholupy - 616m
Praha 10

Luxusní vila na prodej, Dolní Měcholupy - 616m

10 + 1 616 m², ter. 89 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha
Praha 1

Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha

4 + KK 221 m², ter. 75 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu, Praha 5 - Smíchov
Praha 5

Pronájem luxusního bytu, Praha 5 - Smíchov

2 + KK 68 m², bal. 6 m²
25 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Villa Bianca - Praha 6
Praha 6

Prodej luxusního bytu Villa Bianca - Praha 6

5 + KK 195 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2
Praha 1

Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2

Atypický 387 m²
155 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní dům na pronájem na Praze 9 - Čakovice
Praha 9

Luxusní dům na pronájem na Praze 9 - Čakovice

8 + KK 315 m², ter. 55 m²
44 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem na Praze 4-52m
Praha 4

Byt na pronájem na Praze 4-52m

2 + KK 56 m², bal. 4 m²
16 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², ter. 24 m²
29 500 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

4 + 1 197 m², ter. 22 m²
56 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

5 + KK 178 m², bal. 30 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 46 m², bal. 1 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 700 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m

Atypický 721 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej - Praha

9 + 1 364 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 108m
Praha 1

Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 108m

2 + KK 108 m², ter. 32 m²
39 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasami Hřebenky - 248m
Praha 5

Luxusní byt s terasami Hřebenky - 248m

5 + KK 249 m², bal. 10 m², ter. 16 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 400m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 400m

6 + KK 400 m², ter. 71 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m
Praha 8

Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m

3 + KK 100 m², bal. 13 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila s bazénem na prodej - Praha západ
Okolí Prahy

Luxusní vila s bazénem na prodej - Praha západ

6 + KK 812 m², ter. 22 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1
Praha 1

Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1

5 + 1 143 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - V Tower 112
Praha 4

Luxusní byt na pronájem - V Tower 112

3 + KK 112 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Pronájem rodinného domu Praha 6 - Ořechovka

8 + 1 222 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - V Tower - 112
Praha 4

Luxusní byt na prodej - V Tower - 112

3 + KK 112 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138

3 + 1 138 m², ter. 33 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84

3 + 1 84 m², ter. 12 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 5 - Košíře - 48m2
Praha 5

Byt na pronájem Praha 5 - Košíře - 48m2

2 + KK 53 m², bal. 5 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks