Rychlá zpověď - Tereza Fajksová: Jsem doslova psychomatka

O mateřství, modelingu a strachu
30. prosince 2019
 
Hlavní stránka Nové články

Život má jako z pohádky. Holka jako lusk z Moravy se zapsala lidem pod kůži v roce 2012, když vyhrála titul Miss Earth. Už tehdy měla Tereza Fajksová našlápnuto na bezstarostný život – byla krásná, vzdělaná, zamilovaná a kariéru měla před sebou. Rozhodla se, že do třiceti chce dítě. A má ho! Jak řekla, tak bylo. V rozhovoru pro LP-life.cz se bývalá modelka ale rozpovídala o tom, že není všechno tak růžové, jak se na první pohled zdá…

Video

Jak to, že ses objevila na Slovensku v Jasné v Nízkých Tatrách?

Dostala jsem pozvánku přijet a zkouknout krásné slovenské Tatry. Myslím, že jsem tu popáté, tak to tady znám jako své boty. Ale mrzí mě trochu, že si nemůžeme zalyžovat. Z důvodu těhotenství a narození dcery jsem dva roky vynechala. A zrovna dnes je tady „mínus“ 0,4 centimetry sněhu, takže až příští rok.

Tebe mateřství zvlášť neomezuje?

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190, Praha 3

Omezuje mě ve velkém, už i těhotenství. Ale za to si můžu sama. Začátek těhotenství byl poněkud divoký, takže jsem si řekla, že nic nebudu riskovat a prostě to nějakou dobu budu muset vydržet. Byla jsem velká sportovkyně, neustále jsem cestovala. Vše jsem zastavila v okamžiku, kdy jsem uviděla dvě čárky na těhotenském testu.

Teď už se pomaličku rozkoukávám a začínám „žít“. Momentálně cestujeme hlavně po České republice. Navštívili jsme Adršpašské hory, Beskydy, Vysočinu, Středočeský kraj. Na chvilku jsme se zastavili i v Polsku. A teď vlastně máme druhou mezinárodní cestu tady na Slovensku, takže to jedeme ve velkém.

Přijela jsi s maminkou?

Přijela jsem s maminkou od přítele. Je to hned třetí osoba po mně a příteli, které věřím ohledně malé, protože je s ní často a zná ji. Chlapi jsou chlapi. Když jim řekneš „starej se o malou“, tak jejich „starání“ spočívá v tom, že si s ní chvíli hrají a posléze si do ruky vezmou telefon, sednou si vedle dítěte a dozorují. Počůrané pleny si všimnou až po pár hodinách.

Bylo tvé těhotenství plánované?

Těhotenství bylo plánované. Po dvanácti letech jsem přestala brát hormonální antikoncepci, což bych už nikdy neudělala, a od ledna jsme zkoušeli počít miminko. Dělala jsem i ovulační testy a pokaždé se do toho něco vloudilo. Ať to bylo úmrtí mého dědečka, státnice nebo práce v zahraničí. Zadařilo se v červnu.

Tou dobou jsi byla na svatbě své kamarádky Moniky Leové a přihodila se ti tam nehoda. Věděla jsi už tehdy, že jsi těhotná?

Nevěděla jsem, že jsem těhotná. Monika měla svatbu někdy v červnu a jedla jsem tam samozřejmě ve velkém tataráky, sushi a pila jsem alkohol, což normálně vůbec nedělám. Ale je to jedna z mých nejbližších kamarádek, takže jsem si chtěla její svatbu pořádně užít.

Dopadlo to tak, že den nebo dva potom jsem najednou skončila s horečkami, dehydratací a zimnicí v nemocnici na pohotovosti. Prostě jsem měla typické příznaky otravy. Kdo zažil,  chápe. Tehdy mě nechali trčet čtyři hodiny na pohotovosti. Ještě mě dokonce zamknuli na infekčním a odešli, že mají nějaké akutní případy.

Válela jsem se skoro po zemi a nemohla jsem se dovolat svému příteli, protože ten byl na rozlučce se svobodou. Napít mi dali až po dvou až třech hodinách a to až po naléhání maminky mého přítele, které jsem se jako jediné dovolala.

V jaké to bylo nemocnici?

V Bohunicích v Brně začali konat až po čtyřech hodinách. Jeden doktor na celém oddělení včetně pohotovostí. Nakonec byla výměna směn, tak mě vzala milá doktorka. Ale celkově mám velmi špatnou zkušenost s infekčním oddělením v Bohunicích, i když spíše ze strany jedné sestry, abych nekřivdila všem. To, že jsem těhotná, jsem se dozvěděla den po Mončině svatbě a další den už jsem jela do nemocnice. Takže pocity radosti vystřídaly velké obavy o miminko. A umocnění obav přišlo v okamžiku, když mi doktoři na plnou pusu řekli, že buď to plod zvládne, nebo ne. Že je to 50 na 50.

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138, Praha 3

Co to s tebou tehdy udělalo? A co to udělalo s partnerem?

Partner byl tehdy moje podpora, se mnou to ale zamávalo ještě víc. Poté mě poslali na gynekologii, kde jsem pro změnu čekala další dvě hodiny. Nemohla jsem se ani postavit, takže mě tam musel přítel nakonec skoro odnést v náručí. Sedm hodin ve špatném fyzickém a psychickém stavu. Tím si nechci stěžovat na můj případ, ale na celkovou starostlivost na pohotovosti a celkově na infekčním oddělení v dané nemocnici.

A byla to tedy otrava jídlem?

Řekli mi, že to byla gastroenteritida, takže otrava jídlem. Nakonec jsem ležela na gynekologickém oddělení tři dny na kapačkách.

A dáváš si od té doby pozor?

Od té doby jsem psychomatka. Celé těhotenství jsem prožila tak, že jsem na sebe dávala hrozný pozor. Hlavně na to, co jím. Do pátého měsíce jsem zvracela, polévaly mě návaly horka, úzkosti. Pro mě těhotenství nebylo procházkou růžovou zahradou, myslím si, že to bylo umocněné hormonální antikoncepcí. Mám kamarádky, které ani nevěděly, že jsou těhotné, těm jsem záviděla. Je to straně individuální. Já jsem to bohužel prožívala takto. A to si myslím, že jsou mnohem horší případy.

Potom, co jsem porodila, jsem začala kojit. A ještě víc jsem si dávala pozor, protože během kojení nemůžete jíst ještě víc věcí, než když jste těhotné.

Tvé malé Lilien je už devět měsíců. To už musí být spíš zábava…

Jo, je to miláček. Já se netajím tím, že ze začátku jsem dostala deprese, zřejmě laktační psychózu. Ale vůbec nechápu, jak se to stalo, protože jsem se na malou strašně těšila. A potom přišel porod a najednou takovéto stavy.

Zřejmě se mi zbláznily hormony. Nebo to bylo prožitkem z těhotenství, opravdu netuším.  Ale věděla jsem, že to, co cítím, není v pořádku. A řekla jsem si, že takhle teda ne. Vnitřně jsem s tím bojovala a asi za tři týdny už vše bylo v pořádku.

Ale je pravdou, že mi po porodu přinesli malou a já na ni koukala a necítila jsem tu obrovskou lásku, jak všichni popisují. Měla jsem ji ráda, ale nebylo to ono. Říkala jsem si, co je se mnou špatně a hrozně mě to mrzelo. Ta mateřská láska přišla od druhého měsíce. Od té doby ji miluju k zbláznění. Je to láska jak hrom.

Vezmete se někdy s partnerem?

To se musíš zeptat jeho. Neustále vtipkuji, že jsem mu dala dítě, a ještě abych si ho vzala. (smích)

Ale bylo by to takové přirozené vyústění…

Já mu to říkám alespoň jedenkrát za rok. Nevím, jestli jsme už přešli fázi toho největšího rozporu, protože už jsme spolu 13 let. Máme trochu jiné názory na svatbu. Já bych chtěla mít nejlépe svatbu jen ve dvou, někde na Seychelách, jen s nejbližšími. Můj přítel zase chce velkou party v Česku, kdy pozve všechny kamarády. A všichni kamarádi se těší, až já pozvu všechny modelky.

To je ono, každý se mě ptá: „Kdy bude svatba?“ a „Pozveš holky?“ Oni to spíš berou tím, že bude velká party s jednou kamarádkou v bílých šatech. To já nechci. Takže u nás je to takový protipól.

Řekni mi, jak to děláš, že máš třináct let takhle krásný vztah? Neříkej, že nemíváte žádné rozepře. Máš na to nějaký recept?

Jo, recept je italský vztah. Jednou se milujeme, potom se nenávidíme. Křičíme na sebe, pak se objímáme. U nás je to taková Itálie. Předtím to bylo tak, že jsme se skoro vůbec neviděli, protože jsem byla dvanáct let na cestách, a až teď od těhotenství jsem byla doma a všechno to začalo. Ne skřípat, ale nikdy jsme se nehádali tak, jako teď, když máme malou.

Ale to zřejmě vyústilo z toho, že se vidíme každý den. Partner je ve stresu z práce, já po celém dni s malou. Normálně bychom si zašli na večeři, do wellness nebo do kina a nechali páru trošku upustit. Teď to najednou nejde a často to vygeneruje určitou kolizi.

Ale samozřejmě kvůli maličkostem. Já mu řeknu: „Hele, malá nemá ponožku.“ A on řekne: „To ji musela spadnout teď.“  I když já vím, že jí spadla už dávno. A už je oheň na střeše. Opravdu prkotiny. Tady je představa muže a ženy trochu jiná. Možná to je důvod, proč rodí ženy a ne muži.

Jak dlouho chceš být na mateřské a kdy se chceš vrátit do práce?

Záleží na tom, kdy se nám podaří druhé dítě. Možná tak do roka. Chtěli bychom k Lili sourozence v ne tak velkém časovém rozestupu. Modeling bych asi už nedělala, jen jako malý přivýdělek. Dříve jsem pracovala v Německu, kde je to trošičku něco jiného. Naštěstí ještě stále dostávám nabídky k práci, za což jsem hrozně ráda, ale ještě nechci odjíždět od malé na delší dobu.

Modelingové nabídky?

Vlastně měsíc po porodu se mi už ozvali lidé z Hamburku s tím, zda už pracuji. Samozřejmě člověk tou dobou má trochu jiné starosti a hodnoty. Ale chci se určitě vrátit zpátky do Hamburku a možná i normálně pracovat. Uvidíme, co se stane v budoucnosti. Mám vysokou školu, studovala jsem mezinárodní teritoriální studia, takže možná nějaká diplomacie na základě mých nabytých zkušeností. Uvidíme. Jenže je to vše v Praze. Takže bych se musela přestěhovat do Prahy, ale to zase můj přítel nechce.

On je Brňák?

On je fest Brňák. Já jsem se narodila v Ivančicích, takže jižní Morava je náš domov. Ale z mé strany jsou pracovní příležitosti převážně v Praze.

Kolik je to vlastně let od Miss?

Od které? České? To byl rok 2012.

Tehdy ti bylo 24 let. Jak na to období vzpomínáš?

To bylo úžasné období. Dobré je, že ještě dva roky zpátky jsem byla na oficiální cestě jako Miss Earth, takže vlastně i pět let po vítězství jsem ještě cestovala pod záštitou Miss Earth. Je to krásný pocit – být i po tolika letech chtěnou na mezinárodní scéně. A to jsem si myslela, že už jsem za zenitem.

Zajímá mě ještě, jaký je tvůj život na sociálních sítích. Změnil se nějak tvůj okruh followerů za ty roky?

Změnil. Ubyli muži a přibyly maminky. Najednou jsem přestala postovat fotky v prádle a fotky z přehlídkových mol, takže ubyli sportovci a přibyly ženy. A někdy je to mnohem osvobozující.

Jsi ve vztahu už 13 let. Stále tě nahánějí chlapi?

Jasně, že jo. I když už teď má Lilinka více nápadníků než já. (smích) Neustále mi všichni psali, ať už známé osobnosti, nebo neznámé, sportovci, herci. Asi si řekli, že když nemám prstýnek, tak to ještě zkusí. Ale je pravda, že od té doby, co mám dítě, zpráv od mužů hodně ubylo. Nevím, čím to může být. (smích) Asi vypadám ztrhaně.

Ještě mě zajímají Vánoce. Jak se na ně chystáš? Budou to první Vánoce, kdy budeš mít svoji novou rodinu.

Vlastně to budou první Vánoce, kdy budu bez svých rodičů, protože jsme si řekli, že dokud nebudu mít svoji vlastní rodinu, budu s nimi. Takže to budou první Vánoce, kdy budu se svou rodinou. Já s partnerem, dcerou a pejskem.

Malá z toho ještě rozum mít nebude, ale jsem fanoušek do všech blikajících věcí, stromečků, takže u nás to bude jako ve vesničce Santa Clause. Těším se, až to bude všude blikat a ona na to bude koukat, i když tomu nebude moc rozumět. Už má samozřejmě čtyři dárky jenom od nás, poté nastoupí prarodiče a můžeme se stěhovat do nového, protože se u nás nepohneme. A co se týče pohádek, Tři oříšky pro Popelku samozřejmě vedou.

A pečeš?

Peču, ale s maminkou. Perníčky, linecké a vanilkové rohlíčky. Ty peče mamka a já peču perníčky a linecké. Ty mám ráda s marmeládou, a potom zdobení, to je moje. Už se těším, až budeme v rodinném kruhu péct i s dcerou.

Jak se ti změnil život tím, že jsi matka?

Člověk nemá čas na sebe, na svoje aktivity, koníčky, potřeby. Celý svůj čas věnuje dítěti. Jak říkáme s kamarádkou, nemůžeme být bez nich, ale odpočinek potřebujeme. Takže zde je hodně velký střet.

Ještě k tomu mám psa. Vždy říkám, že mám dvě děti. Snažím se svůj čas věnovat malé plus psovi, který samozřejmě žárlí a vyžaduje pozornost. Deset let byl se mnou, je to takové dvacetikilové mimčo. Najednou člověk zjišťuje, že nestíhá nic a že snědl jen rohlík se šunkou za den. Jelikož ji ještě kojím, tak samozřejmě musím něco jíst, abych jí dávala výživu a živiny, ale nějak se mi to nedaří.

Z toho pohodlného rozlétaného života se najednou proberete a uvědomujete si, že jen perete, žehlíte, uklízíte, vaříte a pořád dokola stejný stereotyp. A to, že maminky dávají všechen svůj čas péči o druhé, se na nich i projevuje. Nebo alespoň v mém okolí to tak je. Všechny jsme ostříhané na krátko, pleť máme jak 12letý puberťák a modráky po celém těle z nedostatku vitamínů.

To je zvláštní. A jak tě to změnilo mentálně? Připadáš si víc dospělá a víc zodpovědná?

Zodpovědnost je obrovská. A s tím i tíha na bedrech. Ze dne na den se ti změní život. Je to krásný pocit a zároveň hrozně strašidelný, pořád hledám ten správný pojem. Jsem mnohem víc starostlivá, jednou si z toho uženu vředy!

Je to tak, že člověk může s dítětem cestovat po celém světě, proč by ne. Ale já mám o ni takový strach, že raději budu zavřená doma nebo budu cestovat po Česku a Evropě, než abych ji vystavila nějakému nebezpečí. Každý rodič má svoji hranici nastavenou jinde a každá maminka to dělá tak, jak si myslí, že je to nejlepší. A dělá to správně.

Malá teď byla pět dnů nemocná. Měla šestou nemoc. A i přesto, že s ní nechodím do dětského kolektivu a tam, kde jsou velké davy lidí, stejně to chytla. Takže se tomu asi nikdo nevyhne. Ale upřímně, být doma s nemocným dítětem je pěkný očistec. Všechny matky jsou hrdinky a zaslouží metál!

A jsi tedy šťastná?

Já jsem hrozně šťastná v tom, že mám malou. Děti jsou opravdu velká radost a dar. Ale zároveň jsem si ještě nezvykla na separaci od okolí. Přesto pevně věřím, že se to změní, až malá bude trošku větší. Procestujeme spolu celý svět. A už se na to těším. Dávám jí ještě tak dva roky a jdeme na to.

Děkuji za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Nejkrásnější věc na mateřství?

Spánek.

Co té naposledy rozplakalo?

Všechno, děti, štěňata, hovínko na obličeji.

Kam bys mě vzala do Brna, kdybych za tebou přijela na návštěvu?

Na Kometu.

Co jsi od té doby, co máš dítě, nestihla?

Všechno, nestíhám vůbec nic. Čištění zubů, čůrání, nic.

Za jak dlouho té uvidíme na mole v plavkách?

Mohla bych hned, zhubla jsem čtyři kila, prsa jako Pamela Anderson, klidně bych mohla zítra.

Kdy si myslíš, že je ženská na vrcholu?

To se dá vzít z více perspektiv - ze sexuálního, ohledně věku, takže tak možná ve 40 a pak z geografického - takže na Chopoku.

Rada pro nastávající maminky?

Spěte.

Druhé dítě ano nebo ne?

Jednoznačně ano.

Životní motto?

Jediný výsledek čekání je to, že zestárnete.

Čím se dokáže vytočit partner?

Vším.

Vysněný vánoční dárek?

Jsem skromná holka, takže auto, dovolenou a domeček.

Nejcennější rada od tvojí maminky?

Hrozně moc, hlavně ohledně dítěte.
Kdy sis naposledy nasadila jen tak korunku?
Každý týden, abych si připadala krásná.

Kdy ses naposledy opravdově bála?

Neustále, mám malé dítě, takže každý den.
Dotazovaná se ptá redaktora:

Co je dneska za den?

Já doufám, že víkend, sobota, 2019.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m
Praha 8

Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m

2 + KK 100 m², bal. 13 m²
16 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město

7 + KK 259 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha
Praha 1

Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha

4 + KK 221 m², ter. 75 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m
Praha 1

Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m

4 + KK 212 m², ter. 7 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²

3 + KK 109 m²
17 995 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m

5 + 1 288 m², ter. 42 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

245 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - V Tower 112
Praha 4

Luxusní byt na pronájem - V Tower 112

3 + KK 112 m², ter. 27 m²
49 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138

3 + 1 138 m², ter. 33 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Pronájem rodinného domu Praha 6 - Ořechovka

8 + 1 222 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84

3 + 1 84 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej na Praze 7 - 124m
Praha 7

Byt na prodej na Praze 7 - 124m

3 + KK 124 m²
19 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - V Tower - 112
Praha 4

Luxusní byt na prodej - V Tower - 112

3 + KK 112 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej v Pařížské ulici-134m2
Praha 1

Luxusní byt na prodej v Pařížské ulici-134m2

4 + 1 134 m², bal. 2 m²
49 750 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Malá Strana - Praha 1
Praha 1

Luxusní byt na prodej - Malá Strana - Praha 1

4 + KK 149 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na pronájem v Nebušicích-223m2
Praha 6

Luxusní vila na pronájem v Nebušicích-223m2

5 + 1 223 m²
70 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu Praha

4 + KK 246 m², ter. 39 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 9 - Kyje - 56m
Praha 9

Byt na prodej - Praha 9 - Kyje - 56m

2 + KK 56 m², bal. 3 m²
6 699 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 53 m², bal. 3 m²
11 850 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m
Praha 6

Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m

5 + KK 256 m², bal. 15 m², ter. 24 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej Praha
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej Praha

4 + 1 242 m², ter. 68 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha

4 + KK 199 m², ter. 14 m²
85 500 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², ter. 11 m²
12 235 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady
Praha 3

Luxusní byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady

3 + KK 95 m²
64 800 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 53 m², bal. 3 m²
11 980 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 700 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 920 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m

2 + 1 49 m², bal. 2 m²
5 746 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

3 + KK 93 m², bal. 3 m²
19 960 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m

3 + KK 105 m²
10 934 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m

2 + 1 60 m²
6 589 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady
Praha 3

Luxusní byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady

3 + KK 93 m²
29 800 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m

2 + 1 73 m²
7 490 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m

Atypický 721 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 120m
Praha 1

Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 120m

4 + 1 120 m²
20 755 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2
Praha 1

Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2

Atypický 387 m²
155 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 1 - Nové Město - 75m
Praha 1

Byt na prodej - Praha 1 - Nové Město - 75m

3 + KK 75 m²
9 595 250 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks