Rychlá zpověď - návrhářka spodního prádla Tereza Vu: Chtěla bych obléci Janu Plodkovou

Tereza Vu je česká módní návrhářka luxusního a velmi odvážného spodního prádla, kterému propadne každá žena s láskou k extravaganci.
04. září 2018
 
Hlavní stránka Nové články

Módní návrhářka Tereza Vu je absolventkou prestižní školy London Collage of Fashion a na české módní scéně se se svou značkou objevuje od roku 2013. Pro její kolekce luxusního spodního prádla je typická noblesa, elegance a odvážnost. Prádlo je již na první pohled smyslné a velmi pohodlné, protože Tereza Vu si dává při výběru svých materiálů velmi záležet. Ačkoli je prádlo samo o sobě velmi minimalistické, při detailním pohledu je patrné náročné ruční zpracování s těmi nejlepšími a nejluxusnějšími detaily. Se svou kolekcí pro SS 19 se Tereza objevila i na letošním MBPFW a musíme říct, že to stálo za to! Jak se návrhářka na MBPFW připravovala a jaká je její tvorba, s tím se magazínu Luxury Prague Life svěřila před začátkem své jedinečné show. 

Video

Už od malička jste tíhla k navrhování, ale nebylo to to první, za čím jste šla. Proč?

Neřekla bych, že už od malička jsem tíhla k navrhování, řekla bych, že od malička jsem ráda malovala a kreslila. Už ve 4 letech jsem byla přijata do výtvarného kroužku na ZUŠ. Pamatuji se, že jsem párkrát vyhrála v nějakých výtvarných soutěžích nejen v ČR, ale i v zahraničí. Přiznávám, že mi móda učarovala, ale spíš jsem tehdy pokukovala po modelingu. V té době mě navrhování ani nenapadlo.

Rodiče ale nepokládali navrhování oblečení pro vás jako to pravé, ale představovali si něco jiného. Díky čemu jste se nakonec odhodlala jít si za svým snem?

Po ukončení gymnázia jsem začala studovat na Karlově univerzitě francouzštinu, ale studium jsem v posledním ročníku nejprve přerušila a poté ukončila. A pak se odehrál takový životní kolotoč. Vdala jsem se, otěhotněla a pak jsme se přestěhovali do Londýna. Tam jsem nejdříve absolvovala jazykový kurz a pak jsem se začala rozhlížet po studijních oborech. Tehdy, když jsem zjistila, že bych mohla mít i možnost studia fashion designu, přihlásila jsem se. A to byl vlastně začátek.

V Londýně jste studovala velmi prestižní školu London Collage of Fashion. Co všechno vám studium dalo?

Studium mě především naučilo, že nic tzv. není zadarmo. Měli jsme příležitost setkat se s vynikajícími osobnostmi módního průmyslu a poznat jejich osobní příběhy. To bylo pro nás velmi inspirativní. Navíc za velkou výhodu považuji, že studium bylo koncipováno jako kombinace fashion designu a businessové stránky. Tedy marketingu, ekonomiky, projektového řízení až po zadání pro tovární výrobu.

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město, Praha 1

To vám tedy pomohlo při založení vaší značky, kterou jste na trh uvedla v roce 2013 a postupem času se dostala mezi elitu. Bylo to o štěstí nebo za tím stojí tvrdá práce?

Jak jsem už říkala, byla to docela velká dřina. Těžký byl po sedmi letech návrat do České republiky, kdy jsem si více než kdy jindy uvědomovala rozdíly v obou kulturách, Češi mi tehdy připadali uzavřenější, těžko přístupní až odmítaví. Když se ohlédnu zpět, na začátku bylo pro mě velmi těžké najít směr a z něho i po všelijakých peripetiích neustoupit. Štěstím bylo, že při mně stáli nejbližší z mé rodiny.

Jaké to bylo založit sama svou značku?

Samozřejmě, že jsem nejdříve hodně váhala, ale pak jsem si řekla že to musím zkusit. A vrhla jsem se do všeho po hlavě. Vytvořila jsem si business plán, nakoupila látky, materiály a začala jsem připravovat první návrhy.

Proč jste se rozhodla zaměřit právě na spodní prádlo a plavky?

Ve svém životě mám ráda výzvy a spodní prádlo považuji za docela velkou výzvu. Pracuje se s poměrně složitou konstrukcí na velmi malých plochách, a navíc s jemnými materiály, které jen obtížně při zpracovávání drží stálý tvar.

Jak při navrhování spodního prádla a plavek postupujete?

Nejdříve přemýšlím o kolekci jako celku. Hledám inspiraci, kreslím a vytvářím si moodboard. Pak si zajišťuji látky. Pro svoji práci potřebuji, abych si na látku mohla sáhnout a dotýkat se jí. To je další inspirativní moment. Někdy se stává, že v tuto chvíli měním svůj původní záměr. A pak přichází na řadu nůžky, střihový papír, krejčovský metr, špendlíky, atd., atd.

Z prádla doslova číší sexuální náboj, erotika atd.. Vy sama vypadáte jako romantička a jemná žena, kde se to ve vás bere?

Zdání občas klame. Myslím si, že v každém z nás je trochu těch „temnějších“ sil.

To máte pravdu. Podle čeho vybíráte materiál? 

Materiály vybírám podle inspirace a záměru celé kolekce. Většinou ale pracuji s ultrajemnými materiály – francouzskou krajkou, hedvábím, organzou a meshem.

A zdobení?

Zdobení samozřejmě vždy musí korespondovat s konkrétní kolekcí.

Co vás během navrhování inspiruje?

Nemívám jedinou inspiraci, většinou jde o souhru momentálních životních situací a nálad. Hudba, filmy, knihy, stavby, obrazy, přátelé, zážitky z cest, vůně, materiály, zkrátka, je toho docela dost.

Jaké prádlo z vaší tvorby máte nejraději? Nosíte ho i vy?

Samozřejmě, že nosím svoje vlastí prádlo, mám ráda vždycky kousky z těch nejnovějších kolekcí.

Kromě toho, že u nás máte velkou klientelu, vaše značka je známá i v Anglii. Jaký je rozdíl mezi klientkami a požadavky tady a v Anglii?

Klientky v Anglii jsou odvážnější a vstřícnější k něčemu novému. A to bez ohledu na věk. Zdejší klientky jsou konzervativnější a to opět bez ohledu na věk.

Kde se vám pracuje lépe?

Pracuji tady, v České republice, kde mám svůj ateliér a dílnu.

Kam dál byste se se svou značkou chtěla dostat?

Chtěla bych, aby moje značka byla konkurenceschopná na mezinárodním trhu exkluzivních značek s luxusním prádlem.

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4, Praha 4

Co vás na navrhování spodního prádla a plavek baví nejvíce?

Nejvíce mě baví vytváření návrhů – tedy asi ta kreativní práce.

Jak byste sama popsala modely, které tvoříte?

Minimalistický design, důraz na konstrukci, detail a používání luxusních hedvábných tkanin nebo francouzské krajky či meshe. Své modely navrhuji tak, abych především upozornila na ženské siluety a zpravidla používám prvky, které smyslnost přirozeně podtrhují.

Přemýšlela jste i o navrhování spodního prádla pro muže či děti?

Ano, přemýšlela, ale zatím jsem se k tomu ještě nedostala. Je to otázka budoucnosti.

Všimla jsem si, že občas se věnujete i navrhování oblečení, jako jsou svatební, ale i společenské šaty. Co vás právě na jejich tvorbě baví?

Tady mě opět hlavně baví konstrukce a samozřejmě materiály. A pak se těším, když se nevěsty nebo ostatní klientky do šatů obléknou.

Nechtěla byste vytvořit nějakou speciální kolekci zaměřenou právě na takové šaty?

Nevím, teď v současné době mám zatím pořád hodně nápadů kolem spodního prádla. Ale nikdy neříkám nikdy…

Jaké nejkrásnější šaty jste kdy vytvořila, pro koho a na jakou událost?

Za nejkrásnější šaty považuji ty, které jsem si ušila na svoji vlastní svatbu.

A nejhorší?

Nevím, možná ty úplně první.

Se svými modely jste se dostala až na MBPFW, jaký z toho máte pocit?

Určitě skvělý. Jsem pyšná na to, že jsem dostala příležitost ukázat svoje návrhy právě na této významné akci.

Jaký světový fashion week se vám líbí nejvíce a kam byste se chtěla dostat?

Paříž, New York.

Jak se na MBPFW připravujete?

Připravuji kolekci a doplňky, navrhuji celkový look, vybírám tvář kolekce a pak spolupracuji s kolegy na stylingu, vizáži, hudbě, choreografii, včetně výběru modelek. Musím vyladit všechny detaily.

Jak bude vypadat vaše show?

Nesmím nic říkat dopředu, ale věřím, že se vše povede tak, jak má.

Máte nějaké speciální téma?

Tématem a inspirací je období vlády krále Ludvíka XIV., tedy přelom 17. a 18. století.

Popíšete mi kolekci SS 19?

Kolekce nese název „Zahrada radosti“. Zaměřuji se na protiklady a kontrasty, a že co je vespod, je i nahoře jen v jiném provedení. Okázalost a opulentnost královského oblečení a jeho protiklad jednoduchá bílá a pudrová. Chtěla jsem ukázat, že móda není jen pozlátko, ale že je a musí být i tam, kde na první pohled není vidět.

Jaké jste vybírala materiály? A podle čeho?

Materiály používám opět ty, ke kterým mám ve své tvorbě nejblíže. Zvolila jsem francouzskou krajku, hedvábí, organzu, mesh a jako doplněk vlnu se zvláštní strukturou a zajímavou barevností.

Co je na kolekci nejlepší a pro koho je určená?

Neumím v tuto chvíli říct, co je nejlepší, uvidíte a posoudíte ji sami. Kolekci jsem navrhovala především klientkám, které mají svůj styl, a které se nebojí na sebe upoutat pozornost.

Kdo bude hvězdou vaší show? Máte nějaké speciální modelky?

Violoncellistka Terezie Kovalová.

Proč právě ona?

Protože ji obdivuji jako ženu. Je to někdo, kdo něco dokázal ve svém oboru, což není móda. Krom toho je to samozřejmě krásná žena, elektrického vzezření, což přesně ladí k mé kolekci. 

Rychlá zpověď:

Navrhujete raději pro Češky nebo Angličanky?

Pro obojí.

Co by nemělo u sexy prádélka chybět?

Asi krásný materiál.

Jakou celebritu byste chtěla vidět ve svých modelech?

Janu Plodkovou.

Cara Delevigne nebo Karolína Kurková?

Karolína Kurková.

Co si myslíte o české mutaci módní bible?

Pěkný.

Kdy vám dochází inspirace?

Když jsem unavená.

Co byste dětem nikdy nedovolila?

No, to nevím. Asi nějaký zvrhlý chování.

Tvoří se lépe podprsenka na malá nebo velká prsa?

Na malá.

Co milujete na vašem rodném městě Most?

Asi tam mám nějaké vzpomínky na školu.

Jaká část těla je podle vás na ženách nejkrásnější?

Zadek.

Jaké spodní prádlo byste ženám nedoporučila?

Asi nějaké, které jim nesedí.

Podléháte módním trendům?

Jak kdy.

Je Victoria´s Secret přeceňovaná značka nebo je na výslunní oprávněně?

Myslím si, že je přeceňovaná, ale na výslunní je samozřejmě pro určitou skupinu lidí.

Co vám přijde v módě absolutně nevkusné?

No, tak to je spousta věcí, co mi přijde nevkusných. Různé divné kombinace, specifický, o kterých si já něco myslím.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Jak se máte?

Skvěle, děkuji. A vy?
Já taky skvěle, děkuju.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Miluji módu a doufám, že to na Vás dýchá i z mých článků. Zajímají mě módní trendy a historie značek, které se pyšní zajímavým příběhem. Kromě toho ráda cestuji, objevuji nová místa, zažívám dobrodružství, ale také vyhledávám klidný relax. Takové ranní józe na pláži nikdy neřeknu ne...
Dominika Nečasová
U Studánky 332/32
Praha 7
170 00
info@terezavu.com
+420 721 547 605
Luxusní bydlení Praha
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

4 + KK 229 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Praha 4

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4

1 + KK 55 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní dům na prodej se zahradou a bazénem
Praha 9

Luxusní dům na prodej se zahradou a bazénem

3 + KK 121 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 149m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 149m

3 + KK 149 m², ter. 31 m²
16 518 300 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka

7 + KK 527 m²
125 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m

4 + KK 139 m², ter. 27 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m

3 + KK 94 m², ter. 11 m²
11 337 400 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - Staré
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - Staré

4 + KK 229 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt k prodeji - Praha 1 - Malá Strana - 117m
Praha 1

Byt k prodeji - Praha 1 - Malá Strana - 117m

3 + KK 117 m²
22 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej 267m
Praha 6

Luxusní byt na prodej 267m

7 + 1 267 m²
29 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 94m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 94m

3 + KK 94 m², ter. 11 m²
11 355 100 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Troja 145m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 145m

3 + KK 145 m²
33 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m
Praha 8

Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m

3 + KK 113 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 48 m²
24 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Josefov
Praha 1

Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Josefov

4 + 1 111 m², bal. 1 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem-47m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem-47m

2 + KK 47 m²
18 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní restaurace na pronájem - Praha 1
Praha 1

Luxusní restaurace na pronájem - Praha 1

Atypický 101 m²
70 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m

3 + 1 117 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem
Praha 2

Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem

6 + KK 600 m², ter. 200 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad

3 + KK 130 m², bal. 1 m²
65 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad

3 + KK 105 m², bal. 5 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kanceláře na pronájem Praha 5 - 778m
Praha 5

Luxusní kanceláře na pronájem Praha 5 - 778m

Atypický 778 m²
250 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem - Praha 3 - 72m
Praha 3

Byt na pronájem - Praha 3 - 72m

2 + KK 80 m², bal. 8 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář Troja 415m
Praha 7

Luxusní kancelář Troja 415m

Atypický 415 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 59 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Praha 4

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4

2 + KK 81 m², ter. 23 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m

1 + KK 62 m², ter. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelářské prostory na prodej 620
Praha 6

Luxusní kancelářské prostory na prodej 620

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 550m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 550m

Atypický 550 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Dům na prodej Praha 6 - Dejvice - 235m
Praha 6

Dům na prodej Praha 6 - Dejvice - 235m

7 + 1 235 m², bal. 20 m², ter. 15 m²
22 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m

7 + KK 1341 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Praha 5 - 320m
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Praha 5 - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
130 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m
Praha 1

Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m

2 + KK 74 m², bal. 2 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

3 + KK 156 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Vila k pronájmu Průhonice - 991m
Okolí Prahy

Vila k pronájmu Průhonice - 991m

5 + KK 280 m²
65 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 86m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 86m

2 + KK 86 m², bal. 3 m²
34 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Hotel na prodej Praha 6 - 620m
Praha 6

Hotel na prodej Praha 6 - 620m

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo
Praha 1

Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo

2 + KK 106 m²
100 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Karlín - 50m
Praha 8

Byt na prodej Karlín - 50m

2 + KK 46 m², bal. 5 m²
7 250 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům na prodej Malá Strana Praha
Praha 1

Dům na prodej Malá Strana Praha

3 + 1 92 m²
27 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Restaurace na pronájem Troja - 397m
Praha 7

Restaurace na pronájem Troja - 397m

Atypický 397 m², ter. 37 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m
Praha 1

Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m

4 + 1 232 m², ter. 60 m²
29 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Praha 3 - 41m
Praha 3

Byt na prodej Praha 3 - 41m

1 + KK 41 m², ter. 7 m²
3 690 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana - 257m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana - 257m

5 + 1 257 m², bal. 10 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - 48m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - 48m

2 + 1 48 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 5 - 996m
Praha 5

Luxusní vila na prodej na Praze 5 - 996m

5 + KK 707 m², bal. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m
Praha 1

Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m

5 + 1 202 m², ter. 13 m²
90 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 302m
Praha 7

Penthouse Troja 302m

5 + KK 302 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 415m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 415m

Atypický 415 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasami 239m
Praha 8

Luxusní byt s terasami 239m

5 + KK 239 m², ter. 66 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
79 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město

2 + KK 133 m², bal. 3 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks