Rychlá zpověď - Tomáš Ujfaluši: V nové roli herce s dcerou na jednom jevišti

O dceři, nové roli v divadle a roli slávisty
06. ledna 2020
 
Hlavní stránka Nové články

S bývalým fotbalistou Tomášem Ujfalušim, kterému nikdo neřekne jinak než Ujfi, jsme dělali rozhovor před dvěma lety. Tehdy jsme se bavili o ženách, penězích a dceři. Za ty dva roky se u pražského Seladona změnilo pár věcí. Jedna z nich je zarážející. Ne to, že si našel partnerku, byť vztah odmítal, ale to, že z hřiště, kde udělal velkou kariéru, se přesunul na divadelní prkna. Tam sekunduje své dceři.

Co je u tebe nového za ty dva roky, co jsme se naposledy viděli?

Mám pořád méně a méně vlasů, takže proto si nechávám narůst vousy. Jinak jsem se nikam nepřestěhoval, spoustu hodin jsem na cestách. Dcera mi roste před očima, takže člověk musí být trochu pozornější, už jí bude za půl roku patnáct.

Už před dvěma lety jsem ti řekla, že je na čase pořídit si brokovnici…

Ještě mám čas, myslím si, že je v takové té dobré fázi, ani puberta s ní moc netříská. Stala se z ní slávistka, fandí Slávii, protože se jí líbí hráč Masopust. Je stabilní členkou na tribuně. A pokud nejde s kámoškou, jdu tam s ní já.

Jak to snášíš?

Já jsem v pohodě. Jsem fotbalový fanoušek, Slavie hraje výborný fotbal. Fandím samozřejmě Olomouci, nějaké tři měsíce jsem strávil ve Spartě, takže to je určitě před tou Slavií, ale Slavie nás dobře reprezentuje v Evropě, takže je radost se na ni dívat.

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha, Praha 6

Nedělá si z tebe někdo srandu? Kámoši, bývalí spoluhráči…

Ne. Já ji tam doprovázím, je tam spousta lidí, kteří se mě ptají, co tam dělám, takže vždycky všem patřičně vysvětlím, že jsem pouze doprovod dcery, která je slávistka. Horší bylo, když hrála Sparta derby se Slavií, a Kačenka tam přišla ve slávistickém dresu. To jsem říkal „radši si to nech pod bundou, aby nebyl nějaký malér“.

Teď jsme v Hudebním divadle Karlín. Proč?

Jsme tu kvůli tomu, že mají v plánu další představení Horečky. Já jsem měl tu možnost… Nebo teda holky mě do toho nějakým způsobem hodily a vytvořily mi tady malinkou roličku. Už jsem to jednou hrál a bylo to fajn, zkoušel jsem to s nimi a pak jsme to hráli.

Ty ale nejsi herec…

Fotbalisti jsou herci, to se vždycky říká. Navíc ten dvacetisekundový shot, kdy tam jsem… Bylo to fajn, hlavně vidět to zákulisí, jak tam všechno funguje, jaký tam je shon. Je to úžasné v tom, že je tam strašně moc účinkujících, takže je tam opravdu frmol.

Horečka nedělní noci, co si pod tím mám představit?

Nejlepší by bylo, kdyby ses na to přijela podívat. Jde v podstatě jednoduše řečeno o záchranu divadla, kde se tam mezitím vystřídá, tuším, padesát osm účinkujících. Každý zpívá něco jiného, každý je vtělen do jiné muzikálové a zpěvácké osobnosti. Je tam spousta písniček a spousta vynikajících zpěváků, já jsem tam jediný, kdo nezpívá.

Co tedy děláš, tančíš?

Netančím. Dělám tátu, který se tam zničehonic vyskytne na podiu své dceři. Je to samozřejmě spojené i s fotbalem.

Takže Kačence fušuješ do řemesla?

Nefušuju. Spíš, jak jsem to říkal předtím, na ni dávám pozor. I při tom zpívání jí tam vletím a musím tam zjednat pořádek.

Není naštvaná? Nebo je ráda, že tady má tatínka?

Já myslím, že je ráda. Takhle, ona mi to samozřejmě neřekne, to se musíš zeptat jí.

Před dvěma lety jsi mi totiž řekl, že je ti jedno, co bude dělat, hlavně ať je šťastná. Za ty dva roky už se někam posunula. Nezačíná tě to děsit? Protože s umělci je to skutečně těžké.

To je jeden z mála muzikálů, kde účinkuje. Začala s Ferdou, pak se dostala i do Shreka, ale z nějakého důvodu to neklapalo, vždycky to nějakým způsobem skončilo předčasně. Asi to byl nějaký signál, že do toho muzikálu nepatří a může se věnovat jen zpívání nebo herectví, které ji baví.

Začala tancovat, tancuje ve skupině, která se dostala i na mistrovství republiky, kde byli tuším čtvrtí nebo třetí. Má toho spoustu, je ve věku, kdy nad tím pořád ještě přemýšlí, ale určitě si myslím, že u zpívání, tancování a herectví by chtěla zůstat asi nejvíc.

Takže půjde na konzervatoř?

To je otázka. Chtěla by jít na konzervatoř, ale uvidíme. Je těžké se tam prosadit. A potom ve finále spousta lidí, co absolvovali konzervatoř, nemají uplatnění. Baví ji spousta jiných věcí, které by mohla dělat v budoucnu jako práci, záleží opravdu na ní. Je jí čtrnáct a půl, takže je ve fázi přemýšlení.

Naposledy jsi mluvil o podnikání a o tom, že máš v Itálii hotýlek. Ten pořád funguje?

Takový malý hotýleček tam mám pořád. Je spojený s vínem a s olivovým olejem. Jezdívám tam, teď jsem tam byl zase na pár dnů. Odpočinout si a zkontrolovat to… Jezdím samozřejmě i v rámci fotbalu, když tam jedu, podívám se třeba na fotbal na Fiorentinu, kde jsem strávil čtyři roky. Teď mám v plánu jet do Istanbulu, kde se chci taky podívat na fotbal. Uvidím tam ještě dva kluky, kteří tam zůstali od té doby, co jsem tam byl já, přijede můj kamarád z Brazílie, který tam také hrával. Do Španělska taky jezdím na fotbaly.

Cestování je hodně spojené s fotbalem, protože brácha má syna, který je gólman, má deset roků, je to velký fanoušek všeobecně sportu, takže s ním jezdíme. Byli jsme na Arsenalu, sháněl jsem lístky na Juventus s Atlétikem, máme v plánu jet v lednu na Manchester i s Kačenkou, protože v momentě, jak se z ní stala slávistka, se samozřejmě o fotbal zajímá. Chtěla by na Paris Saint-Germain, ale tam nikoho neznám, tak uvidíme.

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m, Praha 5

Jsi rád? Mít takhle společný koníček, můžete to spolu řešit…

Určitě. Tak řešit, ona na to má samozřejmě jiné názory. Ona by chtěla, aby pořád hrál Masopust a střílel góly, aby pořád hrál jak v nároďáku, tak i ve Slavii. Je to fajn, můžeme konečně vyrazit, protože brácha je samozřejmě taky bývalý fotbalista a má syna fotbalistu, já jsem bývalý fotbalista, Kačku fotbal baví, takže to můžeme spojit s výletem a podívat se u toho i na fotbal.

Poznávají tě lidé pořád ve městech a v místech, kde jsi hrával?

Poznávají, určitě. V momentě, kdy mám sociální sítě a nějakým způsobem je aktualizuju, tak lidi vědí, jak vypadám. Většinou když někam jedu, tak přes Twitter dám nějakou zprávu, že se chystám navštívit zápas a podobně, takže lidi mě poznávají. Dá se to zamaskovat, když máš čepici a brýle, tak je to lepší.

Naposledy jsi mi říkal, že tvůj sen je udělat cestu kolem světa. Už na tom pracuješ?

Ne, to ne. Určitě si myslím, že toho docílím, ale myslím si, že to bude, až Kačka vyroste a bude mít svůj vlastní život. Abych mohl vycestovat na pohodu a mohl tam strávit měsíce.

Co Vánoce, těšíš se na ně? Máš je rád?

Řeknu na rovinu, že Vánoce nemám moc rád. Je to stres, hoňka kolem dárků. Tento rok jsem snad poprvé začal opravdu dřív, takže ten týden před Vánoci už asi budu mít klid, ale nemám to rád.

Samozřejmě mám rád tu atmosféru, mám rád, že budu s našima už druhý rok na Vánoce a pak pojedu za malou. Mám rád takovou tu pohodu, filmy, hlavně ty staré, na které se rád podívám. U nás v Rýmařově hrajeme hokej s klukama na otevřeným ledě, takže na to se těším.

Minule jsi říkal, že je těžké udržet si váhu, když už nejsi vrcholový sportovec. Nebojíš se, že přibereš?

Ne, nebojím se toho. Hodně cvičím a hlavně nejím sladké. Pochutnám si akorát na kaprovi a bramborovém salátu, to je v podstatě všechno. Nebojím se, maximálně jestli přiberu dvě kila, to pak během týdne shodím.

Co láska? Není tajemstvím, že sis našel partnerku.

K tomu bych se nerad vyjadřoval, soukromí tohoto typu odtajňovat nechci. Mám se v této oblasti dobře, jsem spokojený.

Hraješ pořád golf?

Hraju.

Kolik máš handicap?

15,6 tuším.

To je dobrý, ne?

Je to dobrý, ale mělo by to být lepší. Nebaví mě ale trénovat.

Co si přeješ do příštího roku, jaký máš cíl, přání?

Já jsem to tak nikdy neměl. Myslím, že to nejvíc, co si můžeme přát, je zdraví rodičů a babiček, ať to ještě mohou strávit s námi. Jinak nic. Ať malá je zdravá a spokojená, ať si vybere nějakou dobrou školu.

Děkuji za rozhovor.

Video

Rychlá zpověď:

Na čem jsi byl naposledy v divadle?

Pátá dohoda.

Nejlepší lék na kocovinu?

Spoustu vody.

Tvoje životní prohra?

Asi... rozvod.

Nejhorší fotbalový zápas, co jsi viděl naposledy.

Kardif Bristol City.

Jmenuj tři rozdíly mezi Čechy a Italy?

Nedochvilnost.

Jakou zásadní radu jsi dal své dceři do života?

Ať zůstává sama sebou.

Co tě naposledy rozesmálo k slzám?

Asi film, nebo něco z divadelního prostředí.

Co jsi naposledy uvařil dívce k večeři?

Steak se zeleninou.

Jak se snažíš zachránit naši planetu?

Snažím se třídit odpad.

Nejvíc sexy ženská na světě?

Moje dcera.

Poslední přání v tomhle roce?

Abychom to ve zdraví přežili.

Čím sis udělal naposledy radost?

výlety na fotbalové zápasy.

Kolik peněz jsi ochotný vsadit na zápas Slavie proti Spartě?

Nevsázím.

Věříš rčení: Láska hory přenáší?

Ano.
Dotazovaný se ptá redaktora:
Změnilo se něco od poslední doby, co jsme se viděli?
Ano, jsem mnohem šťastnější.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Redakční tým
Luxusní bydlení Praha
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Praha 4

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4

1 + KK 55 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Unikátní byt na Praze 1 - 174m
Praha 1

Unikátní byt na Praze 1 - 174m

4 + KK 174 m², ter. 14 m²
32 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

4 + KK 229 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 149m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 149m

3 + KK 149 m², ter. 31 m²
16 518 300 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka

7 + KK 527 m²
125 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m

4 + KK 139 m², ter. 27 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
100 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Nové Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Nové Město

4 + KK 178 m²
16 450 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m

3 + KK 94 m², ter. 11 m²
11 337 400 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt k prodeji - Praha 1 - Malá Strana - 117m
Praha 1

Byt k prodeji - Praha 1 - Malá Strana - 117m

3 + KK 117 m²
22 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej 267m
Praha 6

Luxusní byt na prodej 267m

7 + 1 267 m²
29 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 94m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 94m

3 + KK 94 m², ter. 11 m²
11 355 100 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Troja 145m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 145m

3 + KK 145 m²
33 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Nové Město 165m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Nové Město 165m

3 + KK 165 m²
18 400 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m
Praha 8

Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m

3 + KK 113 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Praha 1 Nové Město
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Praha 1 Nové Město

4 + KK 178 m²
44 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář Troja 415m
Praha 7

Luxusní kancelář Troja 415m

Atypický 415 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Praha 4

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4

2 + KK 81 m², ter. 23 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m

1 + KK 62 m², ter. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelářské prostory na prodej 620
Praha 6

Luxusní kancelářské prostory na prodej 620

Atypický 620 m²
100 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Praha 1 Nové Město
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Praha 1 Nové Město

3 + KK 165 m²
39 600 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům na prodej Praha 6 - Dejvice - 235m
Praha 6

Dům na prodej Praha 6 - Dejvice - 235m

7 + 1 235 m², bal. 20 m², ter. 15 m²
22 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m
Mimo Prahu

Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m

7 + KK 1341 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

3 + KK 156 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila k pronájmu Ořechovka - Praha 6
Praha 6

Luxusní vila k pronájmu Ořechovka - Praha 6

5 + 1 235 m², ter. 15 m²
98 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 86m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 86m

2 + KK 86 m², bal. 3 m²
34 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Hotel na prodej Praha 6 - 620m
Praha 6

Hotel na prodej Praha 6 - 620m

Atypický 620 m²
100 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo
Praha 1

Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo

2 + KK 106 m²
100 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Karlín - 50m
Praha 8

Byt na prodej Karlín - 50m

2 + KK 46 m², bal. 5 m²
7 285 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na pronájem na Praze 5 - 996m
Praha 5

Luxusní vila na pronájem na Praze 5 - 996m

5 + KK 707 m², bal. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Dům na prodej Malá Strana Praha
Praha 1

Dům na prodej Malá Strana Praha

3 + 1 92 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt Malá Strana - 194m
Praha 1

Mezonetový byt Malá Strana - 194m

5 + KK 194 m²
32 929 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m
Praha 1

Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m

4 + 1 232 m², ter. 60 m²
29 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Novém Městě - 156m
Praha 1

Luxusní byt na prodej na Novém Městě - 156m

5 + KK 156 m²
17 850 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní loftový byt s terasou Praha 1 - 310m
Praha 1

Luxusní loftový byt s terasou Praha 1 - 310m

6 + KK 310 m², ter. 31 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Praha 3 - 41m
Praha 3

Byt na prodej Praha 3 - 41m

1 + KK 41 m², ter. 7 m²
3 690 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana - 257m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana - 257m

5 + 1 257 m², bal. 10 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - 48m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - 48m

2 + 1 48 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 5 - 996m
Praha 5

Luxusní vila na prodej na Praze 5 - 996m

5 + KK 707 m², bal. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m
Praha 1

Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m

5 + 1 202 m², ter. 13 m²
90 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 302m
Praha 7

Penthouse Troja 302m

5 + KK 302 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 415m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 415m

Atypický 415 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
79 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město

2 + KK 133 m², bal. 3 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m

2 + KK 66 m², bal. 5 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m
Praha 1

Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m

Atypický 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 5 - 260m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha 5 - 260m

4 + KK 234 m², bal. 16 m², ter. 40 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt v Troji
Praha 7

Luxusní byt v Troji

1 + KK 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m
Praha 1

Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m

4 + KK 256 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na Praze 6 - 105m
Praha 6

Byt na Praze 6 - 105m

4 + KK 105 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Staré Město 159m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Staré Město 159m

4 + 1 159 m², bal. 2 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Praha 1 - Malá Strana
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Praha 1 - Malá Strana

4 + KK 239 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257
Praha 1

Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257

5 + KK 257 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Malá Strana
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Malá Strana

3 + KK 239 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks