Hlavní stránka Nové články

Přestože to tak občas nevypadá, i politici mají city. A v únoru i to nejtvrdší vyjednávací srdce oblomí všudypřítomné připomínky času zamilovaných. Valentýn je sice americkým svátkem, nenuceně se ale rozšířil po celém světě – i do české Poslanecké sněmovny! Luxury Prague Life mělo možnost vyzpovídat zatím stále svobodného předsedu hnutí SPD Tomia Okamuru. Tento hyperaktivní Čech s japonskými kořeny kvůli své práci sice téměř ani nespí, na lásku si ale prý čas najde vždycky…

Video

Máte nabitý každý den od úsvitu do hluboké tmy. Existuje u vás pojem soukromý život?

Určitě ano. Nicméně mám tu výhodu, že práce, kterou dělám, je práce, co mě baví a kterou chci dělat. Řekl bych, že to tak mám celoživotně, protože jsem – upřímně řečeno – ještě nikdy v životě nebyl v zaměstnaneckém poměru. Vždy jsem byl buď brigádník, nebo jsem podnikal. A podnikám od 21 let. To znamená, že v podstatě jakákoliv práce, kterou jsem dělal, byla mojí vlastní volbou. Výsledkem je, že nejsem nějakým zásadním způsobem unavený a necítím, že bych neměl chuť do práce. Mám možnost volby.

Můžu působit unaveně, ale ve skutečnosti to tak není, protože já se každý den hrozně těším do práce. Už dnes se těším na zítřek a těším se i na příští týden. Moje práce je hodně kreativní a pestrá, takže každý den je plný různých překvapení, jak kladných, tak záporných.

Jak vypadá váš běžný pracovní den? V kolik například vstáváte?

Záleží na tom, jaký mám program. Jsem člověk, který pracuje hlavně do noci, takže chodím spát v průměru v půl třetí nebo ve tři ráno, a tím pádem vstávám mezi osmou a devátou hodinou. Když je schůze Poslanecké sněmovny, samozřejmě vstávám mezi sedmou a osmou, abych všechno stihl. Když schůze není, začínám v práci třeba v deset hodin. Ještě si doma otevřu počítač, abych už zadal úkoly a měl přehled. Každý den končím v práci kolem desáté, jedenácté hodiny. A chodím spát kolem té třetí.

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4, Praha 4

Kdy je tam prostor na osobní život?

Chodím například pravidelně cvičit, v průměru čtyřikrát týdně, někdy i pětkrát. Jsem také členem střeleckého klubu, protože mě baví střílet. Mám príma trenéra, který má také podobné názory jako já, je to olympijský vítěz z Pekingu David Kostelecký. Disciplína se jmenuje olympijský trap a je to střelba na holuby. To mám rád, ale v poslední době se tam dostanu opravdu velmi zřídka.

Jinak všeobecně si rád zajdu do sauny, jenže ta je vedle té posilovny, tak to mám čas vždycky tak na sedm, osm minut, pak musím frčet. Ale problém je, že práce je moje hobby… Mám v tomhle japonskou krev, narodil jsem se jako člověk, který rád pracuje.

Asiaté takoví jsou.

Ano. A já obzvláště strašně rád pracuji, takže mě práce neunavuje. U mě platí, že ráno vstanu a zapnu počítač, během patnácti minut zkontroluji firemní a politické záležitosti, přečtu různé e-maily od nejbližších spolupracovníků a zadám úkoly, abych měl přehled. Potom přijíždím v drtivé většině do Sněmovny, protože politice věnuji v podstatě 99 procent času. A procento svému podnikání. Naštěstí mám všude dobrý management, takže to funguje.

Mám neustále jednání, každý den jsou také rozhovory s novináři, máme porady nad zákony i spoustu politických setkání. V SPD je nás 12 tisíc, takže je to poměrně velká strana. A pokud chcete „zmenežovat“ 12 tisíc lidí, tak samozřejmě té práce je dost a dost… Pracuje tady řada lidí, od právničky až po výkonný sekretariát, který řeší různé audity, abychom vždy vyhověli všem možným zákonům. Spousta lidí píše a volá, takže všechno je potřeba řešit, všechno musí fungovat jako hodinky.

Večer mám většinou buď nějaké mediální výstupy, nebo si něco píšu a přemýšlím nad tím, co udělat dál. Když budu konkrétní, tak včera jsem byl v rádiu téměř do půlnoci, dnes večer mám pracovní večeři.

Co plánujete na Valentýna? Říkal jste, že to slavíte.

Zatím nic, protože je otázkou, jestli ho někdo se mnou bude chtít vůbec oslavit.

Já jsem se nechtěla zeptat na přímo, jestli jste single, nebo ne.

Já bych o svém soukromí nerad nějakým způsobem hovořil, ale určitě bych ho rád s někým oslavil. Záleží na té druhé straně, jestli ho se mnou bude chtít oslavit.

Takže si ještě nejste jistý?

No, ještě nevím.

A už jste se jí zeptal?

Zeptal.

Takže se ještě nevyjádřila?

Ještě ne. Samozřejmě je to také časový problém.

Když ale někoho milujete, tak si na něj čas uděláte, ať už je to Valentýn, nebo obyčejný den…

To určitě ano.

Myslíte si, že když jste takto zaměstnaný, je dobré skloubit lásku na pracovišti? Je to řešení, jak strávit s protějškem více času?

Vztahy jsou podle mě různé. Mohou být dobré vztahy na pracovišti i mimo pracoviště, těžko toto hodnotit.

Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka
Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka, Praha 6

Byl jste ženatý s Japonkou. Dokážete porovnat, jaký je vztah s Češkou a Japonkou?

Já jsem byl ženatý jen od dvaceti do čtyřiadvaceti let, takže je to v podstatě 22 let zpátky, ale myslím, že je to úplně stejné. Některé ženy ze světa jsem poznal, a musím říct, že národnost je v podstatě úplně jedno, protože když vás má ženská ráda, tak výsledek je velmi podobný. Spíš se jedná o charakter, protože některá žena může být hodně ambiciózní, a tím pádem upřednostňuje svou práci a kariéru před partnerem. Mám ale také zkušenosti, že i velmi schopné ambiciózní holky, když mě mají rády, tomu bez problému dokáží přizpůsobit svůj program. Je to vždy o prioritě té ženy. Když má žena toho druhého ráda, vždycky si dokáže najít čas.

Jaký dárek od ženy vám udělá největší radost?

Nevím, jestli je to konkrétně o dárku. Jakákoliv pozornost je pochopitelně milá. To znamená třeba i pohlazení, nebo když vás žena sama od sebe vezme za ruku. Myslím si, že je to moc hezký okamžik, který já rozhodně vnímám. To jsou ty správné okamžiky. Není to v mém případě o nějakém dárku. Dárek je milá drobnost a je to určitě také pěkné, ale asi to není jen o Valentýnu, spíše o nějakém průběžném vztahu. Tyhle drobnosti jsou podle mě důležité.

Kdyby vás žena chtěla pozvat na večeři, co by měla uvařit a čím by vám udělala největší radost?

V podstatě cokoliv.

Jíte všechno?

Ano. Už jenom to pozvání je samo o sobě strašně milé. A hlavně bych chtěl zdůraznit, že je potřeba chovat se k ženám vždy jako gentleman a být milý. Když vidím některé lidi kolem sebe, kteří se s ženami hádají, je to úplně zbytečná věc. Za prvé, nad ženou se nedá vyhrát, protože jsou tam emoce, takže to nemá smysl. A za druhé, všechno se tím zbytečně kazí.

Mně připadá, že se to týká spíš lidí, kteří nejsou možná tolik vybití v zaměstnání. Ale já jsem tak vytížený, že už nemám jedinou chuť si něco dokazovat v soukromí, upřednostňuji klidné vztahy. S nikým se hádat nechci, chci mít klid a pohodu a spíš si to užívat.

Přeci jen jste mediálně velmi známý člověk a věřím, že máte spoustu fanynek. Jak se projevuje jejich náklonnost? Posílají vám květiny, zprávy, fotografie, pozvání?

Přiznávám, že čas od času se podobné náznaky objeví, ale podobné návrhy vzniklé z online komunikace nemůže brát seriózní a zodpovědný muž, přeci vážně.

Odpovídáte na ně?

Bohužel, nejsem schopný na to odpovídat, protože třeba jen na Facebooku mám 260 tisíc přátel. Těch zpráv a podnětů i na e-mailu je takové množství, že to v podstatě spadá hlavně pod moje spolupracovníky v rámci strany. Potřebuji se soustředit na svoji práci, jsem tady od toho, abych realizoval politický program, který jsem slíbil.

Je mi 46 let, nejsem žádný puberťák, který by využíval známostí, abych chodil na nějaké party a užíval si s ženami, to opravdu ne. Potřebuji klid, abych realizoval politický program.

Byl jste někdy nějakou ženou odmítnut? V jakémkoliv věku.

Samozřejmě, určitě ano. Já si na to upřímně moc nevzpomínám, myslím konkrétně na ty situace. Ne z toho důvodu, že by tomu tak nebylo, ale protože se nikde proaktivně neseznamuji a plně se soustředím na svou práci. Ale určitě tomu tak bylo. A také záleží, v jaké situaci.

Někoho jste chtěl pozvat na rande a ona řekla ne…

To se mi stávalo často dříve, například na střední škole, protože jsem koktal do nějakých dvaceti let. Část dětství jsem strávil v dětském domově v Mašťově u Podbořan v Ústeckém kraji, ten dětský domov je tam dodnes. Tam mě šikanovali a mlátili a já jsem od té doby koktal.

Líbila se mi nějaká slečna, byl jsem ve školském věku a nemohl jsem se ani vykoktnout. To samozřejmě odrazovalo. Chápu, že většina žen chce mít někoho, kdo není handicapovaný a komu se ostatní nesmějí. Mně se okolí smálo, byl jsem koktavý outsider, a ještě jsem byl kluk z děcáku. Takže odmítnut jsem byl mnohokrát. Ale v poslední době si na to nepamatuji z toho důvodu, že nikoho proaktivně neoslovuji, ani nikoho nehledám.

Ale myslím, že je to normální, ne? Není nikdo, kdo by se zalíbil všem. Určitě by mě také odmítla řada dívek a žen, které nemají rády náš politický program.

Kdy jste byl v životě nejvíce zamilovaný?

Určitě jsem byl zamilovaný vždy do své přítelkyně. Když jsem měl přítelkyni, byl jsem zamilovaný. Byly to všechno skvělé holky, ostatně napsal jsem o nich i ve svých knížkách. Musím říct, že máme skvělé vztahy, minimálně o Vánocích si vyměníme SMS. Chodí třeba i ke mně do obchodu nakupovat japonské potraviny, na které si se mnou zvykly. Ony už vesměs všechny, nebo většina, mají manžely a děti. Měl jsem vždycky dlouhé vztahy – pět, šest let, a všechny to byly strašně hodné holky.

Moc děkuji za rozhovor, přeji krásného Valentýna.

 

Rychlá zpověď:

Slavit Valentýna ano nebo ne?

Ano.

Kdy a od koho jste dostal první pusu?

To bylo asi v první třídě. Základní škola Chelčického ulice na Olšanském náměstí. To bylo od spolužačky, v družině.

Jak moc náročné je skloubit plné politické nasazení s láskou?

Já myslím, že možné to je, ale musí být trpělivý partner.

Jakou věc milujete na politice a jakou naopak nenávidíte?

Mám rád prosazování našeho programu, protože mu prostě věřím a to, co se mi nelíbí je, ty neuvěřitelné antikampaně, pomluvy a lži, které společně s novináři dělají ostatní politické strany, které bezkrupolózně řeknou prokazatelnou lež jen proto, aby toho druhého pošpinily.

Jste romantik?

Myslím, že jo.

Jaké květiny rád kupujete ženám?

Mám rád rozkvetlou louku, květiny kupuji pravidelně. Teď je zima, tak říkám, aby to byl mix spousty barevných kytek, protože v zimě rozkvetlé louky nejsou. Tak aby to evokovalo barevnou, pozitivní, radostnou, úsměvnou atmosféru. Vždycky je to tedy mix asi deseti barevných kytek.

Věříte na lásku až za hrob?

Tak věřím, nicméně vím, že realita bývá těžší, ale kdybychom přestali věřit, tak v podstatě rezignujeme na ten ideál.

Kdo je podle vás nejvíc sexy politička na světě?

To mě nenapadá, přiznám se, že příliš z tohoto pohledu političky nesleduju. Nicméně mám jednu kamarádku, kterou mám rád lidsky a myslím, že je to skvělá žena, a to je Marie Le Penn.

Blondýnka, černovláska nebo zrzka?

Já mám nejradši hnědovlásky.

Čeho si nejvíce vážíte na své mamince?

Byla to strašně hodná, pozitivní žena.

Co byste vzkázal všem zamilovaným politikům?

Že je to skvělý a že ve srovnání s tím politickým světem, který je plný nenávisti a pomluv, tak je to fajn, že mají politici s někým taky hezký a upřímný vztah.

Věříte na lásku na první pohled?

Možná to možné je. Takhle, zamilovanost na první pohled možná je, ale láska je něco hlubšího než zamilovanost. Přece jenom mně už není dvacet, takže ten rozdíl, když je někdo zamilovaný a skutečně má toho druhého rád, to znamená v každých životních situacích... ona láska a zamilovanost je něco jiného. Takže láska na první pohled nejde, ale zamilovanost určitě ano.

Jaké bylo vaše nejromantičtější gesto?

Mám rád, když jsou vztahy hezké, ale asi pozvání na exotickou dovolenou.

Jak byste reagoval na nevěru?

Myslím si, že nevěra je špatnou věcí, ale když se dívám kolem, jak to funguje v České republice, tak mi připadá, že se hranice posouvají. Ale já sám za sebe bych chtěl, kdybych měl hluboký vztah, abychom byli jenom spolu.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Jaký vy máte nejlepší romantický zážitek od nějakého muže?

Vzal mě na dovolenou.
Takže to máme to samé.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Luxusní byt na Starém Městě - Praha 1 - 120m
Praha 1

Luxusní byt na Starém Městě - Praha 1 - 120m

3 + KK 120 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní dům na prodej se zahradou a bazénem
Praha 9

Luxusní dům na prodej se zahradou a bazénem

3 + KK 121 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Praha 4

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4

1 + KK 55 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

4 + KK 229 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka

7 + KK 527 m²
125 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
19 300 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m

3 + KK 94 m², ter. 11 m²
11 337 400 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Troja 152m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 152m

2 + KK 152 m²
31 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m

3 + 1 117 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej Praha 4 - Braník
Praha 4

Vila na prodej Praha 4 - Braník

Atypický 273 m², ter. 21 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Vyšehrad
Praha 2

Pronájem luxusního bytu Vyšehrad

4 + 1 180 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m
Praha 8

Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m

4 + KK 113 m²
19 300 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní činžovní dům na pronájem - Praha 1
Praha 1

Luxusní činžovní dům na pronájem - Praha 1

1126 m², bal. 36 m², ter. 169 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov
Praha 5

Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov

4 + KK 185 m², ter. 50 m²
21 290 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej s luxusním pozemkem v Praze
Praha 4

Vila na prodej s luxusním pozemkem v Praze

Atypický 458 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - 43m
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - 43m

1 + 1 43 m²
18 200 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 48 m²
24 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt k pronájmu Praha 1 - Nové Město - 66m
Praha 1

Byt k pronájmu Praha 1 - Nové Město - 66m

1 + KK 66 m², ter. 19 m²
19 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Josefov
Praha 1

Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Josefov

4 + 1 111 m², bal. 1 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní restaurace na pronájem - Praha 1
Praha 1

Luxusní restaurace na pronájem - Praha 1

Atypický 101 m²
70 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem
Praha 2

Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem

6 + KK 600 m², ter. 200 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad

3 + KK 130 m², bal. 1 m²
65 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu na Praze 1-75m
Praha 1

Pronájem bytu na Praze 1-75m

3 + KK 75 m²
35 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kanceláře na pronájem Praha 5 - 778m
Praha 5

Luxusní kanceláře na pronájem Praha 5 - 778m

Atypický 778 m²
250 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem - Praha 3 - 72m
Praha 3

Byt na pronájem - Praha 3 - 72m

2 + KK 80 m², bal. 8 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 59 m²
26 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 59 m²
27 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

3 + KK 67 m²
31 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 54 m², bal. 6 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 48 m²
23 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní Dům na prodej v okolí Prahy
Okolí Prahy

Luxusní Dům na prodej v okolí Prahy

6 + KK 240 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 550m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 550m

Atypický 550 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m

1 + KK 62 m², ter. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelářské prostory na prodej 620
Praha 6

Luxusní kancelářské prostory na prodej 620

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář Troja 415m
Praha 7

Luxusní kancelář Troja 415m

Atypický 415 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - 393m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - 393m

10 + 2 393 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m

7 + KK 1341 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m
Praha 1

Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m

2 + KK 74 m², bal. 2 m²
25 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 86m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 86m

2 + KK 86 m², bal. 3 m²
34 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Hotel na prodej Praha 6 - 620m
Praha 6

Hotel na prodej Praha 6 - 620m

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo
Praha 1

Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo

2 + KK 106 m²
100 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům na prodej Malá Strana Praha
Praha 1

Dům na prodej Malá Strana Praha

3 + 1 92 m²
27 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Restaurace na pronájem Troja - 397m
Praha 7

Restaurace na pronájem Troja - 397m

Atypický 397 m², ter. 37 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m
Praha 1

Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m

4 + 1 232 m², ter. 60 m²
29 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt Malá Strana Magenta 31m
Praha 1

Byt Malá Strana Magenta 31m

1 + KK 31 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana - 257m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana - 257m

5 + 1 257 m², bal. 10 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m
Praha 1

Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m

5 + 1 202 m², ter. 13 m²
90 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na pronájem Praha - Nové Město
Praha 1

Mezonetový byt na pronájem Praha - Nové Město

1 + KK 46 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
79 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 445m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 445m

Atypický 445 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks