Rychlá zpověď - majitel pěti barů Jan Vlachynský: Korona mi s tím dost zamíchala

O začátku ve stáncích až k ovládnutí brněnské barové scény.
12. prosince 2020
 
Hlavní stránka Nové články

Bar, který neexistuje, Super Panda Circus, Whiskey Bar, který neexistuje, Slast a 4 pokoje. Kdo dokáže ocenit prvotřídní drinky a bary světového formátu, bude ho zajímat Jan Vlachynský, který jmenované podniky rozjel společně se svým parťákem Andrejem Vališem. Dva kluci, kteří začínali ve stánku na Zelném trhu a dnes již majitelé pěti brněnských barů. 

Jan Vlachynský

Video

Začal jste podnikat poměrně brzo, ve dvaceti letech. Byl tohle původní plán?

Já si nemyslím, že dvacet let je brzo. Já si myslím, že jsem mohl začít mnohem dřív a dlouho jsem měl takový pocit, že jsem měl začít mnohem dřív. Jenomže prostě v naší rodině nebylo moc podnikatelů, takže jsem si tu cestu musel najít postupně. Dnes mám pocit, že by lidi mohli začít podnikat klidně v patnácti. Čím dřív, tím líp. Vím, že jsem chtěl být vědec, když mi bylo zhruba deset. 

Potom jste se rozhodl pro psychologii? Tu máte vystudovanou. 

Ne. Já jsem potom akorát nevěděl, co budu dělat. Po střední jsem šel na politologii, a to bylo jenom protože prostě někde na gymplu v předmětu ZSV mě něco s tím začalo bavit a jak jsem nevěděl, co dělat, tak jsem prostě šel tam. Potom jsem ale zjistil, že mě to sice baví, ale že mám strašně moc volného času. Tak jsem si k tomu přibral tu psychologii. V té době to studoval můj kamarád, který o tom básnil, tak jsem do toho šel taky. To jsou takové ty nepříliš promyšlené životní kroky.  

Vy jste začínali jako kluci ve stánku. Proslavil vás Turbomošt. To jste si celé vymysleli sami, ten koncept? 

Začalo to tím, že jsme kupovali jablečný mošt v lahvích a snažili se ho prodávat po brněnských kavárnách. Chtěli jsme prorazit i v Praze, což nemělo žádný úspěch. Tehdy jsem zjistil, že příliš obchodního talentu nemám, což mě provází pořád. Ale měli jsme ten mošt, který nás bavil, ale nebyl to byznys, nevydělávalo to. S Andrejem Vališem, jedním z mých společníků, jsme od osmnácti přemýšleli, co bychom mohli provést. Jedna z věcí byla, když nám kamarádka řekla, že na vánočních trzích jsou dobré peníze pro brigádníky, tak jsme si říkali, že když dávají velké peníze brigádníkům, tak budou asi oni sami brát hodně peněz. V říjnu roku 2009 jsme ten stánek udělali. Během měsíce jsme dali dohromady koncept. Měli jsme totiž mošt a zároveň jsme věděli, že se na trzích pije alkohol. To byly hlavní body. Nakonec nás napadlo, že bychom do něho mohli dát jablkovici a ono to fungovalo! 

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 130m
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 130m, Praha 5

Potom vám už stánek ale nestačil. A přišel první bar, který ještě neexistoval - Bar, který neexistuje. 

Od začátku jsme byli nastavení, že budeme růst a že toho bude víc. Jeden stánek nám prostě nestačil, tak jsme další rok měli tři a další rok pět. Mysleli jsme si, že budeme dělat stánky v jiných městech. Ale v té době to vypadalo, že se nikam jinam nedalo dostat. Takže jsme se začali dívat i jinam a chtěli jsme zůstat v gastru. Ta energie nás zkrátka bavila, a proto ten Bar, který neexistuje. Jako něco, co nebudeme mít jeden měsíc, ale dvanáct. Když jsme se rozhodli, že do toho půjdeme, tak jsme věděli, že tam musíme mít plno od prvního dne. Lidi nám říkali, že bude trvat třeba půl roku, než si lidi zvyknou tam chodit. To jsme si ale nemohli dovolit, platit půl roku takový nájem a všechny ty lidi.

A povedlo se to? 

Jo!  

A čemu to přisuzujete? Dobrý marketing? 

My jsme měli velmi jednoduchý marketing. Prostě jsme říkali, co děláme. A tím, jak jsme to říkali, tak jsme vyvolali docela zájem lidí, kteří nás začali sledovat a potom přišli. Ten první den jsme byli opravdu špatný bar. Nic jsme neuměli, ale inspirovali jsme se hodně v Americe.  

Nejvíce asi v New Yorku.. 

Ano, tam.  

Takže se to tam hodně odráží? 

V Baru, který neexistuje stoprocentně, protože to je v podstatě newyorský bar. Jestli existuje něco jako koncept newyorského baru, tak to je tohle. Potom ty další už jsou něco jiného. Tam už se to liší podle toho, kterým směrem nás to zrovna bavilo.  

Spousta lidí vás ale na začátku odrazovala, že prostě v Česku lidi na baru sedět nebudou. Jak jste dokázali tohle změnit? 

My jsme se je tam prostě snažili posazovat. Na začátku tam samozřejmě taky nechtěli sedět. Nejdřív si sedali nejdál od baru. Což je paradoxní. My jsme totiž zjistili, že čím blíž je člověk baru, tím spokojenější bude a tím lepší zážitek dokážeme vytvořit.  Není tam taková šance, že se nepochopíme. Takže je to výhodné pro obě strany. Udělali jsme dlouhý bar záměrně. Přišlo nám, že je super se těm barmanům dívat pod ruce. První dva roky si na to lidi zvykali. Dnes už je to jinak. Dnes už tam jdou rádi, protože si uvědomili, že to dává úplně jiný rozměr.  

Ve vašich podnicích jsou z velké části mladí a krásní lidé. Je tohle ta vaše image? Je to důležité, jak vypadají? 

Kdybych řekl, že vůbec ne, tak je to pokrytecké. V prvé řadě musím říct, že já už ty lidi nenabírám. Každopádně není to tak, že bychom řekli, chceme tady jenom blondýnky nebo borce s těmito parametry, protože to je správný. To ne. Ale asi přirozeně chceme, abychom vypadali k světu. Nebo oni. Já tam nestojím, já můžu vypadat, jak chci. To nejdůležitější je skutečně to, jestli ten člověk chce udělat radost druhému člověku.  

Vy jste zmínil, že tam nestojíte, ale za barem jste dřív stál. Jednu dobu jste dokonce pracoval od 9 ráno do 4 do rána. 

Takový koloběh se dá zvládnout tak, jak se to povedlo Andrejovi, který potom na půl roku vyhořel a myslel si, že se do práce už nikdy nevrátí. Nedošel jsem teda tak daleko, ale asi jsem tomu nebyl nejdál. Dneska si myslím, že to byla blbost. My jsme v té práci byli tak dlouho, protože jsme si potřebovali dokázat, že na to máme. Bylo tam hodně pochyb o tom, jestli to není náhodou omyl. Jestli náhodou nepřijdou na to, že nevíme, co děláme. Dneska už si ten pocit užívám a hlavně dokážu udělat mnohem víc práce za méně času. I když je pravda, že korona mi s tím dost zamíchala.  

Nakousl jste koronu. Jak jste se celému blázinci přizpůsobili?  

Takové ty klasické věci, že rozvážíme, dáváme věci s sebou. Ale je toho strašně moc. Náš tým je hodně decentralizovaný. Už na jaře ta první reakce byla rozmanitá. Jeden tým napsal koktejlovou kuchařku. Za další měsíc jsme ji vydali a tisíc kusů bylo prodáno do léta. Další tým vymyslel deskovou hru, spoustu takových drobnůstek, které v konečném důsledku vedou k tomu, že zdrojů tržeb se poskládalo víc. Velkou roli hraje online.  

Zajímal by mě proces drinků. Vy si všechny vymýšlíte sami. Jak to funguje? 

Na začátku, když jsme začínali, tak jsem ty koktejly hodně studoval a měl jsem v tom docela rozhled, ale postupem času jsem ho začal zase ztrácet, když jsem zjistil, že v tom týmu je daleko víc lidí, kteří tomu rozumí líp a zajímá je to víc. Ten proces je v každém baru ale jiný. Tím, že máme podniků pět, tak každé to menu se může tvořit jiným způsobem. Někdy to budou dva, tři, čtyři lidi, co se dají dohromady a měsíc na tom budou intenzivně dělat. Jindy se sejde dvacet lidí a každý udělá jeden drink. Těch variant je strašně moc. 

Ale není to o tom smíchat jenom nějaké věci. Jedna část je přijít na nějaké fajn ingredience a dát je dohromady. Ale taky je potřeba dát tomu nějaký rámec, celkový feeling, vytvořit ten celkový zážitek, aby to dávalo smysl. Někdy je to menu, které máte v ruce. Jindy je to rozprostřené po prostoru. Chuť totiž neurčuje jenom ta tekutina. Když dám stejnou tekutinu do různých nádob, tak bude chutnat naprosto jinak.  

Zmiňoval jste pět podniků. Před tím, než vznikaly, měli jste v hlavě cílové skupiny? Cílí každý bar trošku na někoho jiného?  

Nemáme cílové skupiny ze dvou důvodů. Obecně děláme věci pro sebe. Takhle nás to baví, tohle je věc, kterou teď cítíme. A díky tomu to dokážeme udělat dobře, protože jsme sami sobě zákazníkem a dokážeme si to zhodnotit. Ve chvíli, kdybychom se to snažili dělat pro někoho, tak to bude nepřirozené. Druhá věc je, že ty bary jsou z mého pohledu demokratické místo, které je otevřené komukoliv. Můj ideální host je člověk, který si dokáže vytvořit mentální set up, se kterým navštíví každý z těch podniků. Jiný večer, s jinou náladou, v jiném oblečení. Každý v sobě může mít víc cílových skupin.  

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590, Praha 6

Uměl byste mi říct, který podnik je vám nejbližší? Kde se třeba nejvíc odráží vaše já? 

Nemám to takhle definovaný. Každý z nich je pro mě velmi osobní. Nejvíc vzpomínek mám na Bar, který neexistuje. Tam jsme strávili nejvíce času, potom postupně už to bylo míň a míň. Baví mě, že jsou jiný, ale dokážu se naladit na každý z nich a užít si to. Bude to prostě pokaždé jiný večer. Někam půjdu spíš na rande, někam půjdu spíš zapíjet dítě.  

Všechny jsou v Brně. Nepřemýšleli jste někdy i o Praze?  

Přemýšleli a nepřemýšleli. Vlastně asi spíš ne. Všechny naše podniky jsou kilometr od sebe maximálně. Takže je to semknutý. Vždycky to bylo něco, čeho jsme se báli. Spíše jsme přemýšleli o zahraničí. Koketovali jsme třeba s Barcelonou. V tuto chvíli ale žádný plán rozvoje nemáme. Letošek nás finančně hodně zabolel, tak uvidíme. 

Jak si na tom z vašeho pohledu stojí česká barová scéna? 

Já musím říct, že už teď nikam moc nechodím. V té první fázi našeho růstu jsem měl pocit, že ty bary mají nějak vypadat a že je něco dobře a něco špatně. Ale dneska už ten pocit vůbec nemám. Myslím si, že když cokoliv komukoliv funguje, tak je to prostě dobře. Může být akorát špatný zážitek z toho baru.  

Tři roky zpátky vyšel v The New York Times článek o vašem podniku. To je fajn zadostiučinění, ne?  

V NY Times byl článek o Brnu. Ten ilustrovala fotka z Baru, který neexistuje. To je vtipná historka. "To je ten bar, který byl v Timesech!" To strašně dobře marketingově funguje. My to teda nepoužíváme, protože to byla šílená náhoda. Článek byl o brněnských podnicích. Oni fungují tak, že sem pošlou novináře, který napíše článek a potom sem pošlou fotografa a tomu řeknou, vyfoť tady ty podniky. No a editor, který v životě nebyl v Brně, si z těch fotek vybere, co se mu tam líbí nejvíc. A úplnou náhodou si vybral nás. Takže tam stejně tak mohl být úplně jiný podnik. Přijde mi to trošku nefér. 

Vy jste před dvěma lety otevřeli hotel Anybody. Jak se kluci ze stánku a z baru dostali k hoteliérství?  

Dodnes mám v hlavě, jak mi strejda řekl “To jako prodáváš rum na náměstí, a to je tvoje práce?” Ten hotel je srdcovým projektem Adama Vodičky, jednoho ze spoluzakladatelů, který se k nám přidal velmi brzo. Vzniklo to tak, že jsme se v tom domě domluvili s majitelem, že tam uděláme bar Slast. Zůstaly tam ještě nějaké volné prostory a Adama napadlo, že bychom tam udělali hotel. Já jsem měl pocit, že děláme moc věcí naráz. Za pár měsíců ale přišel, že se domluvil s majitelem a že do toho jdeme. Začali jsme vymýšlet, co všechno by to mohlo být. Což nás baví nejvíc. Tady jsme si říkali, proč vlastně jde člověk do hotelu? Potřebuje někde přespat v nějakém městě, jenže to nás moc nebaví, tak jsme to obrátili. Co kdyby tam člověk jel kvůli tomu, co je uvnitř pokoje? Je to rozhodně párový zážitek, taková hra. Kdy se člověk může vtělit do jiného světa. Ve chvíli, kdy totiž otevřete ty dveře, tak jste někým jiným.  

Je ještě něco ve vaší hlavě, co byste chtěl realizovat? 

Já jsem se před nějakou dobou vědomě vzdal těch velkých vizí, jak to všechno může být. Protože by měly vycházet z týmu a myslím si, že když je má šéf, tak může zastiňovat nějakou vizionářskou kreativitu, která by mohla přijít od jiných lidí.  Já moc nemám ambice nebo potřeby něčeho konkrétního. Vím, že budeme dělat další věci, ale jaké přesně, to nevím.  

Rychlá zpověď:

Když k vám člověk přijde na pohovor, na co se díváte úplně jako první?

Jestli má rád lidi.

Podnik v NYC, který vás nejvíc obohatil?

Campbell Apartment.

Za co jste utratil svoji první výplatu?

Za bundu do hor.

Co nejvíce změnil koronavirus?

Rozšířil mi obzory.

Jaké dýško je přijatelné dýško?

Dneska už si myslím, že jakékoliv. Nepřísluší mi to soudit.

Co je podle vás nejlepším místem v Brně?

No Bar, který neexistuje a další naše podniky.

Na kom zkoušíte nové drinky?

Na sobě, na kamarádech a na štamgastech.

Jaký instagramový účet vás nejvíc inspiruje?

Neumím odpovědět. Já mám Instagram chvíli a ještě se tam učím.

Trpíte pracovní deformací? Srovnáváte se s ostatními podniky?

Dneska už vůbec ne a je mi to úplně jedno. Na začátku to tak ale bylo.

Kolik máte denně telefonátů?

Strašně málo. Do deseti.

Jedna věc, která podle vás do baru nepatří.

Politika.

Patříte ke skupině "brňáků", kteří nemají rádi Prahu?

Ne!

Kam vycestujete, až to bude možné?

Do New Yorku.

Nejlepší věc, která se vám stala v letošním roce.

Bude to znít divně, ale ten koronavirus mě dost baví.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Na co byste se zeptal vy mě?

Ježiš! Já neumím pokládat otázky. Asi žádnou.
Tak jo. (smích)
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (9)

Interiér Baru, který neexistuje.
Interiér Baru, který neexistuje.
Barman v Baru, který neexistuje.
Pokoj v hotelu Anybody.
Interiér v baru Slast.
Interiér v baru Super Panda Circus.
Barman v baru Super Panda Cirkus.
Vánoční stánek s turbomoštem.
Barman ve Whiskey baru, který neexistuje.
View photo gallery

O autorovi

Jestli někdo vraždí kvůli módě, tak já to nejsem. Ale zaručeně ti pomůžu zahladit stopy. Miluju dobrou kávu a toulky po Praze s příjemnou hudbou v uších. Červená rtěnka je správnou volbou, vždycky!
Kateřina Ostrejšová
Luxusní bydlení Praha
Luxusní vila na prodej, Dolní Měcholupy - 616m
Praha 10

Luxusní vila na prodej, Dolní Měcholupy - 616m

10 + 1 616 m², ter. 89 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m
Praha 8

Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m

2 + KK 100 m², bal. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej Praha 6 - 502m
Praha 6

Vila na prodej Praha 6 - 502m

Atypický 502 m²
49 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha
Praha 1

Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha

4 + KK 221 m², ter. 75 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
39 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 6 - Nebušice
Praha 6

Luxusní vila na prodej, Praha 6 - Nebušice

7 + KK 261 m²
44 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Villa Bianca - Praha
Praha 6

Pronájem luxusního bytu Villa Bianca - Praha

5 + KK 195 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní dům na pronájem na Praze 9 - Čakovice
Praha 9

Luxusní dům na pronájem na Praze 9 - Čakovice

8 + KK 315 m², ter. 55 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem na Praze 4-52m
Praha 4

Byt na pronájem na Praze 4-52m

2 + KK 56 m², bal. 4 m²
16 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 130m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 130m

4 + KK 130 m², bal. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²

3 + KK 109 m²
17 942 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², ter. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2
Praha 1

Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2

Atypický 387 m²
155 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138

3 + 1 138 m², ter. 33 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

4 + 1 197 m², ter. 22 m²
56 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

5 + KK 178 m², bal. 30 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², bal. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu 2+1, Praha - Barrandov, 60m
Praha 5

Pronájem bytu 2+1, Praha - Barrandov, 60m

2 + 1 60 m², bal. 6 m²
18 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu Praha

4 + KK 246 m², ter. 39 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 46 m², bal. 1 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha

4 + KK 199 m², ter. 14 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 700 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m

Atypický 721 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m
Praha 1

Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m

4 + 1 130 m²
20 755 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - 135
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - 135

3 + 1 135 m²
33 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad

3 + KK 130 m², bal. 1 m²
65 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 1+1, Nové Město, 32
Praha 1

Prodej bytu 1+1, Nové Město, 32

1 + 1 32 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní investiční byt - Praha 1 - 80m
Praha 1

Luxusní investiční byt - Praha 1 - 80m

2 + KK 80 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 76m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 76m

2 + 1 78 m², bal. 2 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt v historické budově Praha 6 - 210m
Praha 6

Byt v historické budově Praha 6 - 210m

4 + KK 210 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks