Rychlá zpověď - Veronika Kašáková: Není jasné, jestli se budu vdávat..

O lásce, zklamání a životním prozření
24. června 2019
 
Hlavní stránka Nové články

Kdekdo by mohl Veronice Kašákové závidět. Je krásná a úspěšná. Časopis Forbes ji ocenil jako „30 pod 30“. Dívka, co vyrůstala v dětském domově, se zviditelnila v České Miss a dnes vede nadaci, která pomáhá právě dětem v domovech. Do toho se kráska pyšnila fešným partnerem, který ji nedávno požádal o ruku. Jenže… Život se Veronice z ničeho nic změnil o 180 stupňů. A ona najednou neví, kdo je a kým je. O svých životních strašácích a plánech do budoucna promluvila exkluzivně pro Luxury Prague Life.

Video

Nebýt „tvých“ dětí už bys tu nežila, to jsou tvá slova. Máš pořád modelingové nabídky ze zahraničí a kontakty, které by se o tebe případně postaraly?

Přijde mi, že čím jsem starší, tím je toho víc. Je to paradox, protože když mně bylo osmnáct, tak mi všichni řekli „ne“. Myslím si ale, že už to není jen o tom těle, jak vypadám. Troufám si říct, že je to spíše o tom, jak se jevím, co dělám. To je pro mě příjemnější, protože tam vystupuji za sebe, a ne za to „ramínko na šaty“. Nechci to ponižovat, protože mám spoustu kamarádek, co to dělají a prezentují produkt. Mně je ale příjemnější být tam za Veroniku.

Odmítla bys nějaké zakázky? Třeba na prádlo?

Jsou určité produkty, které opravdu odmítám, a jsem velmi vděčná, že nemusím určité práce brát kvůli existenčním důvodům. Můžu už si říct, že přece nebudu dělat reklamu na něco, co sama nepoužívám. Vybírám si a zároveň si nechávám psát velmi vysoký honorář. Je mi jedno, jestli tu přehlídku půjdu, nebo ne. Vždycky jim napíšu velké požadavky s tím, že to buď vyjde, nebo ne. A ono to většinou vyjde. Mám radost, že i tady v tom je ta cena vysoká, a zároveň umím už říct „ne“, což jsem se taky učila dlouho. Člověk by chtěl být pořád hodný, ale ono to nejde.

Já tě mám zafixovanou za velmi hodnou. Umíš být i zlá?

Ne být zlá, tak bych to nepojmenovala. Spíše co se týká pravdy. Že si přestaneš zaměňovat slovo „být vděčná“ a „být zadlužená“ a někomu vlastně sloužit. Letos je to velmi intenzivní, to moje „ne, děkuji, nezlobte se, nechci“. Můžu upřímně říct, že před tímto rokem jsem měla pocit, a možná mi v tom dáš za pravdu, že mě veřejnost vnímala jako holku z dětského domova, ze které si nebudeme utahovat, protože zažila to, co zažila. Možná je i šikovná, protože myslí na děti, je hodná. Byla tam hodně lítost.

Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m
Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m, Praha 8

Od té doby, co jsem začala odmítat, a také jsem to přestala vysvětlovat, už mě přestali lidi vnímat jako toho chudáka z dětského domova. Cítím v tom i nesouhlas a nesympatie, a to je pro mě nové, chvílemi jsem z toho byla překvapená a smutná. Najednou je Veronika nevděčná, co si to dovoluje, že se před námi neplazí. Tenhle rok si říkám „ne“, mám luxus, že si dovoluji odmítnout.

Tobě ještě nebylo třicet?

Letos mi bude. Proto ti říkám, že je to taková transformace. Mám pocit, že se z té holčičky stávám ženou. Hrozně dlouho jsem chtěla, aby mě měli všichni rádi.

Ale oni tě mají všichni rádi.

Jako jo, ale teď už mi je to trochu jedno. Když strašně chceš, a potom se stylizuješ do něčeho, čím tě oni chtějí, pak potlačuješ svoje pravé já. Úplně paradoxní příklad je třeba situace, kdy ti někdo dá nějaké šaty, make-up a účes s tím, že ti to sluší a že to pro tebe dělá někdo zadarmo. Tak řekneš jo, já si to vezmu, přitom se v tom cítíš hrozně. Teď řeknu „ne, nezlobte se, mám svoje služby, kterým důvěřuji“. Pak na mě ty lidi koukají, že ta holka z děcáku odmítla moje věci!

Co tvůj osobní život, také se transformuje?

Ono to všechno se sebou souvisí, moje práce, můj osobní život - ve všech směrech. Nejen s dětmi, ale i modeling nebo moje psaní druhé knihy, teď mám spoustu přednášek ve školách, ale i v tom nadačním fondu. Řekla jsem si, že se chci obklopovat jenom fajn lidmi. Byli to ve finále i přátelé, ale i tak občas trpíme, když nám víc berou, než dávají. Tak jsem se rozhodla ve svém životě vyhodit pár lidí. Ty lidi tady byli dlouho a myslím si, že tady byli správně, protože do nějaké chvíle, než odešli, jsem s nimi měla něco společného. A najednou jsem si přiznala, že mě ten člověk vyčerpává, dusí, najednou to šlo rychle. Sice přes obrovskou bolest… Ale teď nemluvím úplně o soukromém životě, ale o kolegyních.

Vím ale, kam s tou otázkou míříš a ptáš se, protože jsem velmi ráda prezentovala svůj osobní život a svojí velkou lásku. A teď se to utlumilo. Jsi asi první, s kým jsem se rozhodla o tom trochu mluvit, ale stejně nebudu úplně konkrétní, a to z toho důvodu, že to ještě neumím.

Doma je to tak, že jsme se zasnoubili. Ta transformace, která přišla v lednu, přišla na základě něčeho. My jsme tu svatbu odložili s tím, že pokud jednou bude, tak bude opravdová v tom dobrém i zlém. V tuto chvíli už je to víc o mně, než o tom druhém, protože jsem se rozhodla udělat i věci, kterých jsem se v životě hodně bála, a to je třeba i to, že sama odletím pryč a postavím se na vlastní nohy. Mívala jsem pocit, že i přesto, že jsem byla v dětském domově, tak že za mnou byla vždycky nějaká skupina lidí nebo organizace, která o mě pečovala. Buď ten dětský domov, nebo jsem pak byla na Miss, kde byl nějaký management, pak Milan, který mi se vším pomohl.

Kolem ledna jsem zjistila, že mám panickou hrůzu z toho být sama, že jsem od čtrnácti let měla vztahy, bydlela se spolubydlícími. A kdo je ta Veronika sama za sebe, která přebírala pravdy všech zkušenějších, motivačnějších vzorů kolem sebe? Takže všechny ty ušetřené peníze na svatbu jsem vzala, koupila jsem si letenku a studium na Havaji. Řekla jsem si, že nechci žádné Čechy ani kamarádku, pojedu sama, abych i věděla, jaká jsem společnost.

Kdy letíš?

Na konci června. Říkala jsem si, že se toho tak strašně bojím, že to musím udělat, prostě musím. Abych se o sebe uměla postarat.

Učit se tam budeš anglicky?

Ano.

To je bomba! Takže ty ses v lednu takhle přetransformovala... Já přitom myslela, že se mezi vámi něco stalo.

Ono se něco stalo, a na základě toho tohle vzniklo.

Takže sis tohle všechno uvědomila na základě nějaké hádky?

Ještě doplním jednu věc. Jsem nesmírně závislá nejen na lidech, ale i na tom muži. My ženy, a nejsem jediná, tam máme až takový pocit vlastnictví. Když ty budeš šťastný, budu já šťastná. To byla pro mě nějaká víra, představa, která mně neumožňovala být svobodně jiná, nebo přijímat jiné pravdy. Málem jsem se z toho psychicky zhroutila. Říkala jsem si „dobře, tak teď to celé zboříme a já to pomalu postavím“. To znamená třeba rok, postavit celé to tvoje jádro.

Četla jsem nějakou knihu, bavila jsem se o tom i s dětským psychologem, že jakmile se dítě narodí, přijímá pravdy svých motivačních vzorů. Tak jsem si říkala „sakra, já jsem snad nikdy neměla moc kvalitní motivační vzory už jako dítě“. Nejdřív jsem přišla do negativního prostředí, pak jsem byla v dětském domově. Tak se to na mě celé vysypalo a já si říkám, kým bych byla, kdyby to takhle nebylo, kdyby se to nestalo.

Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov
Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov, Praha 5

Říkala jsem si – někdy mě bolí víc představa být bez tebe, než představa odpuštění a pokračování, ale pořád na mě máš nějaký vliv tím, že jsme, protože jsme u sebe, jsme si blízko. Odjedu, tam se to nějak srovná, a buď to dáme, nebo ne. Já jsem byla už minulých 14 dní pryč, teď jede na 14 dní pryč on. A my se vlastně uvidíme až v srpnu.

Máte tedy společnou domácnost, akorát tam teď nejste společně?

Ano.

Jak to tvoje rozhodnutí vnímá on?

Jestli on něco je, tak velmi kvalitní člověk. To, co je v něm, to jeho jádro, je něco, co stále obdivuji a opravdu miluji. Když máš vztah, máš několik rovin. Ať je to rovina milenecká, přátelská… Vychováváme jeho dceru, pracujeme spolu, cestujeme, zažili jsme spolu Indonésii, celé měsíce společné. Potom už přemýšlíš, když se jedna rovina pokazí, jestli zahodíš úplně to všechno.

Je to tak, že máte ten vztah do srpna otevřený?

Já bych neřekla, že bychom to měli otevřené tak, že se potkáváme s jinými ženami a muži, to úplně ne. Protože jestli tam něco je, tak tam ta láska pořád je.

Snažím se hodně řídit srdcem, protože ego je kolikrát v životě velmi hlasité. Ze všech filmů, kamarádů, tisíců lidí, co ti říkají, co si myslí a co máš dělat. Já jsem se v tom už začala ztrácet. V lednu jsem odjela na týden pryč a rozeznávala jsem mezi sebou ty dva hlasy, ta čistá láska, která nehodnotí, a pak to ego. Já jsem ještě štír, myslela jsem, že se rozpadnu na tisíc kousků. Pak jsem si říkala „ne, tohle je jen to, co sis na základě všech životních zkušeností a generací tvé rodiny nabalila, to nejsi ty, taková být nechceš“.

Není to tak, že bych chtěla utlumit své emoce. Naopak jsem byla velmi klidná, což je zajímavé, protože bývám dost výbušná. Spíš to byl takový ten pocit, že ti má puknout srdce.

Teď je červen, věřím tomu, že už to máš trochu srovnané.

Mám, už jsem na tom mnohem lépe.

Zatím tedy není jasné, jestli se budeš, nebo nebudeš vdávat…

To právě nevím.

Všechno se teprve ukáže, i výsledek vašeho vztahu.

Víš, co si dovoluji odpovídat tenhle rok? Nevím. Já to nevím, ale věřím, že to dopadne dobře ve všech směrech.

To může být ale i to, že se nevezmete…

Právě proto to říkám, ale i přesto má celé mé srdce on.

Kniha by měla být kdy?

Já ji musím na Havaji dopsat, bude příští rok v září.

A o čem bude?

O tomhle všem.

Verunko, držím palce, ať ti to všechno vyjde.

Rychlá zpověď:

Rychlá zpověď - Veronika Kašáková:

Co nejsi schopná odpustit?

Násilí.

Která žena tě svými činy inspiruje?

Všechny vychovatelky v dětských domovech, ale ty dobré.

Jakými trpíš závislostmi?

Mám strašně moc plavek a rtěnek.

Za jakých okolností bys přibrala na váhu Brigite Jones?

Ve chvíli, kdy bych se tak cítila dobře.

Kolika dětem děláš v uvozovkách mámu?

V tuto chvíli jsem opravdu fyzicky objala 900 dětí.

Největší trapas?

Když jsem v angličtině místo „čoklid“ řekla chocholate.

V jakých situacích pociťuješ strach?

Když sama nevím, co mám dělat a nemám odpovědi.

Vysněná životní role?

Julia Roberts, Pretty woman.

Nejvíc sexy chlap na planetě?

Můj přítel, samozřejmě.

Co je nejtěžší na řízení charity?

Shánění financí.

Na co jsi nejvíc hrdá?

Že jsem založila Nadační fond.

Dieta podle Veroniky Kašákové?

Mít se rád takový jaký jsi a jíst zdravě.

Recept na bolavé srdce.

Těžko říct, někdo mi můžete poradit.

Co se ti vybaví, když řeknu Česká Miss?

Mých pět nejlepších kamarádek.
Dotazovaná se ptá redaktora:

Jak se máš, dlouho jsem tě neviděla?

Já se mám fantasticky a úplně se těším, až si dáme kafíčko!!!
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Luxusní byt na Starém Městě - Praha 1 - 120m
Praha 1

Luxusní byt na Starém Městě - Praha 1 - 120m

3 + KK 120 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní dům na prodej se zahradou a bazénem
Praha 9

Luxusní dům na prodej se zahradou a bazénem

3 + KK 121 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Praha 4

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4

1 + KK 55 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

4 + KK 229 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka

7 + KK 527 m²
125 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
19 300 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m

3 + KK 94 m², ter. 11 m²
11 337 400 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Troja 152m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 152m

2 + KK 152 m²
31 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m

3 + 1 117 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej Praha 4 - Braník
Praha 4

Vila na prodej Praha 4 - Braník

Atypický 273 m², ter. 21 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Vyšehrad
Praha 2

Pronájem luxusního bytu Vyšehrad

4 + 1 180 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m
Praha 8

Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m

4 + KK 113 m²
19 300 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní činžovní dům na pronájem - Praha 1
Praha 1

Luxusní činžovní dům na pronájem - Praha 1

1126 m², bal. 36 m², ter. 169 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov
Praha 5

Luxusní byt na prodej - Praha 5 - Smíchov

4 + KK 185 m², ter. 50 m²
21 290 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej s luxusním pozemkem v Praze
Praha 4

Vila na prodej s luxusním pozemkem v Praze

Atypický 458 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - 43m
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - 43m

1 + 1 43 m²
18 200 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 48 m²
24 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt k pronájmu Praha 1 - Nové Město - 66m
Praha 1

Byt k pronájmu Praha 1 - Nové Město - 66m

1 + KK 66 m², ter. 19 m²
19 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Josefov
Praha 1

Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Josefov

4 + 1 111 m², bal. 1 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní restaurace na pronájem - Praha 1
Praha 1

Luxusní restaurace na pronájem - Praha 1

Atypický 101 m²
70 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem
Praha 2

Luxusní penthouse k pronájmu s výhledem

6 + KK 600 m², ter. 200 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad

3 + KK 130 m², bal. 1 m²
65 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu na Praze 1-75m
Praha 1

Pronájem bytu na Praze 1-75m

3 + KK 75 m²
35 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kanceláře na pronájem Praha 5 - 778m
Praha 5

Luxusní kanceláře na pronájem Praha 5 - 778m

Atypický 778 m²
250 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem - Praha 3 - 72m
Praha 3

Byt na pronájem - Praha 3 - 72m

2 + KK 80 m², bal. 8 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 59 m²
26 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 59 m²
27 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

3 + KK 67 m²
31 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 54 m², bal. 6 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 48 m²
23 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní Dům na prodej v okolí Prahy
Okolí Prahy

Luxusní Dům na prodej v okolí Prahy

6 + KK 240 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 550m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 550m

Atypický 550 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m

1 + KK 62 m², ter. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelářské prostory na prodej 620
Praha 6

Luxusní kancelářské prostory na prodej 620

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář Troja 415m
Praha 7

Luxusní kancelář Troja 415m

Atypický 415 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - 393m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - 393m

10 + 2 393 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m

7 + KK 1341 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m
Praha 1

Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 72m

2 + KK 74 m², bal. 2 m²
25 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 86m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 86m

2 + KK 86 m², bal. 3 m²
34 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Hotel na prodej Praha 6 - 620m
Praha 6

Hotel na prodej Praha 6 - 620m

Atypický 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo
Praha 1

Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo

2 + KK 106 m²
100 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům na prodej Malá Strana Praha
Praha 1

Dům na prodej Malá Strana Praha

3 + 1 92 m²
27 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Restaurace na pronájem Troja - 397m
Praha 7

Restaurace na pronájem Troja - 397m

Atypický 397 m², ter. 37 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m
Praha 1

Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m

4 + 1 232 m², ter. 60 m²
29 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt Malá Strana Magenta 31m
Praha 1

Byt Malá Strana Magenta 31m

1 + KK 31 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana - 257m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana - 257m

5 + 1 257 m², bal. 10 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m
Praha 1

Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m

5 + 1 202 m², ter. 13 m²
90 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na pronájem Praha - Nové Město
Praha 1

Mezonetový byt na pronájem Praha - Nové Město

1 + KK 46 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
79 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 445m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 445m

Atypický 445 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks