Hlavní stránka Nové články

V lednu uplynulo deset let, co šarmantní zpěvačka Sisa Sklovská řekla své ano o 14 let staršímu finančníkovi Juraji Lelkesovi. Vše způsobil jediný kompliment. Siso, máte krásnou pihu na uchu. A ona na to: Ale pane generální, už jsem zažila různé metody, jak se mě muži pokoušeli balit, ale přes znaménko na uchu ještě nikdo. I když mnoho lidí nedávalo jejich lásce vysoké šance, dnes jsou krásným důkazem toho, že stereotypům není radno věřit. Sisa Lelkes Sklovská si s manželem dokonale rozumí. On nám bez zábran prozradil, že je Sisa jeho vysněnou ženou a obdivuje ji po všech stránkách. Sisa pro LP-Life.cz vyprávěla o pohádkové svatbě na zámku, o tajemství šťastného a dlouhotrvajícího vztahu a od manžela jsme se dozvěděli i pár pikantností v jejich vztahu.

Sisa Lelkes Sklovská s manželem Jurajem Lelkesem

Video

V dnešní době jsme svědky vztahů, které skončí dříve než začnou. Manželé Lelkesovi jsou spolu už krásných 10 let. Jaké je tajemství šťastného a spokojeného vztahu?

Všechna média, česká i slovenská, tvrdila, když jsme se brali, že nám dávají půl roku. Tady je důkaz toho, že jsme se brali z lásky. Nikdy předtím jsem se nevdávala a ani jsem se vdávat nechtěla. Můj manžel je ženatý potřetí, ale jeho motto zní: Pokud bych se dvakrát nerozvedl, jak bych si mohl vzít za manželku Sisu Sklovskou? /smích/.

Měla jste několik partnerských vztahů, několikrát jste byla zasnoubená, ale až Juraji Lelkesovi se podařilo dostat vás k oltáři. Byl jiný než ostatní?

Šokoval mě. Absolutně by mě nenapadlo, že člověk, který se dvakrát rozvedl, by chtěl do manželství vstoupit ještě jednou. Když mi bylo 24 let, moje máma si mě posadila v kuchyni a řekla mi: „Teď máš svůj věk, měla by ses vdát“. Co já na to? Že jsem úplně jiná, jsem umělkyně, teď se vdávat nebudu. Řekla, že v naší rodině je to rituál. Komu je 24 let, musí se vdát. Hodně rychle ale pochopila, že tohle na mě neplatí. Pak už jsme se o tom nikdy nebavily. Když jsme s Jurajem už byli spolu a já se právě vrátila ze Šanghaje, kde jsem zpívala na Expu, vzal mě na večeři a zeptal se: „Siso, dovedla by sis představit život se mnou?“ A já byla v takovém šoku, že jsem řekla ano.

Odpovídá Juraj Lelkes: Sise se jemně orosily oči, protože ona byla známá tím, že se nikdy vdávat nechtěla. Přípravy svatby se zhostila ona. Nejlepší bylo, když při svatebních gratulacích přišla TV média. Moderátorka přiběhla k Sise a ptá se jí: Siso, vy jste říkala, že se nikdy nevdáte, takže je to vaše první svatba. Já jsem ani nevnímal co tam povídají, protože jsem věděl, že mě se zeptá: „Pane Lelkesi, ale tohle je už Vaše třetí svatba...“ A tak to i bylo. J

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590, Praha 6

Určitě se to nestalo ze dne na den. Trvalo pět let, než jste si k sobě našli cestu. Jak se dali dohromady lidé z dvou tak rozdílných světů - byznysmen a umělkyně?

Juraj mě poprvé viděl zpívat naživo v roce 2002 na akci, kam ho vzaly jeho dvě dobré kamarádky, Silvia Lakatošová a Ivana Christová. Když mě uviděl, dumal a kladl si otázku: kdo tuhle ženu může mít..? Měla jsem takové červené šaty s rozparkem, celá noha ven... stále se ptal sám sebe... kdo tuto ženu může mít... takovou bych... Tuhle myšlenku nemohl pustit z hlavy. Alena Heribanová, PR manažerka z Kooperativy, mi zavolala, abych zazpívala u příležitosti otevření centrální budovy pojišťovny. Já jsem takový žoviální člověk. Když zpívám, komunikuji a tančím s publikem. Vybrala jsem si k tanci člověka, který mi byl nejsympatičtější a nejlépe vypadal. Byl to Juraj. Neznala jsem ho, nevěděla jsem, že je to generální ředitel Kooperativy... Na slavnostním obědě mě pak Alena posadila právě vedle něj. Juraj se mi velice dvořil, ale nemohla jsem zůstat do večera, tak jsme si vyměnili čísla. Slovo dalo slovo, byli jsme párkrát na obědě. Juraj jako muž tlačil na pilu. Byl ale ženatý, já měla přítele, a tak to vyšlo do ztracena, chvíli jsme se neviděli. V roce 2010 jsem se ním setkala kvůli jedné věci a jsme spolu dosud.

Váš předchozí partner byl o 14 let mladší, nyní máte partnera o 14 let staršího. Jak to vnímáte?

To se snad nedá ani vymyslet! Juraj je inteligentní, tolerantní a sečtělý člověk... mě tolerovat, pozor... na tom to vždycky ztroskotalo. Moje profese je specifická. U mě muž nemůže čekat pravidelné snídaně, obědy, večeře... Buď jsem v divadle nebo na koncertě, ještě učím... Jsem permanentně v tahu /smích/. Jinak říká se, že žena hledá v partnerovi svého otce. Já jsem ho nehledala nikdy... ale v Jurajovi jsem ho našla.

Jak a kdy jste se s Jurajem poprvé seznámili? Byla to láska na první pohled?

Velká sympatie. Byla jsem zvyklá, že generální ředitelé vypadají trošku jinak a Juraj byl velmi dobře vypadající chlap.

Juraj byl jediný muž, od kterého jste dostala nejnetradičnější kompliment v životě, bylo to právě na tom zmiňovaném slavnostním obědě.

Odpovídá Juraj Lelkes: Sisa je gurmánka. Na slavnostním obědě si šla něco vzít z tácu, naklonila se, zasvítilo slunce a paprsky dopadly přesně na její pravé ucho. Všiml jsem si, že na tom krásném ušním boltci má mateřské znaménko. Sisa si ani nestačila vzít to maso a říkám jí: Siso, máte úžasné mateřské znaménko na pravém ušním boltci. Sisa se zarazila, otočila se a povídá: Ale pane generální, neumíte si ani představit, jaké hovadiny mi už chlapi říkali, když mě balili. Ale vy jste originální. Nikdo mě ještě nebalil na to, že mám znaménko na uchuJ... čímž mi naznačila: můžeš mě balitJ

Jak to na Vás zapůsobilo, když vám ta slova řekl?

Je vidět, že je to detailista. Ví, čím ženu okouzlit.

Vaše svatba se konala v luxusním stylu v romantickém kostele na Žitném ostrově, který působí jako z pohádky. Jako nevěsta jste ale klasické bílé pohádkové šaty nezvolila...

Já jsem celá netradiční! Chtěla jsem mít žluté šaty. Bílé má každá nevěsta. Šil mi je módní návrhář Andrej Baraník. Látku jsme kupovali ve Vídni.

A co manžel? Sladil se k vašim žlutým šatům?

Měl žlutou kravatu a žlutý kapesník.

Měli jste i zajímavé svatební hosty…

Byl tam například náš přítel, exprezident SR Ivan Gašparovič, Ivan Mikloš, můj dlouholetý přítel Peter Dvorský, Jozef Golonka, Jurajovi šéfové z Vídně, Michal Hudák, Erika Barkolová, Erika Judýniová, Štefan Skrúcaný, Peter Marcin… Zajímavé bylo, že Ivan Gašparovič měl podle protokolu dávno odejít, ale cítil se s námi tak dobře, že zůstal mnohem déle. Protože jsem tam měla tolik prominentních hostí, jako hostitelka jsem se jim chtěla věnovat. Od Silvie Lakatošové jsem dostala krásný dárek, tradiční čepení nevěsty. V šest ráno jsem si řekla, že se můžu konečně uvolnit a jdeme pařit. Smůla! Všichni už byli unavení společensky i normálně.

Kromě toho, že byla vaše svatba na úrovni, byla úžasná ještě něčím jiným...

Svatba byla úžasná tím, že v Amade Château jsme byli první manželský pár, který se tam bral. Chtěla bych poděkovat personálu zámečku. Měli trému kvůli tomu, že to byla první svatba, že tam přijede prezident... Dopadlo to na jedničku. Když jsme přišli vyřizovat svatbu a seděli jsme u starosty, který nás měl oddat, po půl hodině debaty s ním, jak to bude vypadat, co bychom si tam přáli, se starosta zeptal: A to se vlastně žení / vdává, syn nebo dcera od koho z vás... ???)

Odpovídá Juraj Lelkes: Byli jsme o dušičkách na hřbitově v Orechové Potôňi, kde jsem vyrůstal. Četl jsem, že ve Vrakúni, kde jsem se narodil, otevřeli zámeček. Zajeli jsme tam na oběd. Sise se tam natolik zalíbilo, že se hned rozhodla, že chce mít svatbu tam. Oddával nás starosta, měl takovou čipernou tajemnici a ta zjišťovala, jestli jsem se tam opravdu narodil. Po obřadu mi povídá: Pane Lelkesi, já jsem se ptala po vesnici, kdo se na Vás pamatuje. Našli se dva staří pánové a ti říkali, že jste byl velice zlobivé dítěJ

Paní Sklovská, změnil vás tento vztah?

Zklidnil mě a usadil. Žila jsem divoký umělecký život.

Odpovídá Juraj Lelkes: Sisa mě mezitím testovala. Už jsme se setkávali denně, ale celý víkend jsme spolu dosud netrávili. Zeptal jsem se jí, jestli má program na víkend. Souhlasila, že ho strávíme spolu. V inkriminovaný den vycházím ze dveří domu a vidím Sisu, jak vystupuje z auta i s velkým kufrem. Říkám si, tuhle ženu miluji, ale aby se hned nastěhovala, o tom jsme zatím nemluvili. Potom vidím, že je to klec na kočky. Donesla si první kočkuJ To byl ten test. Tehdy začal náš vážný vztah, protože ta kočka odsud už neodešla. Za týden už byly tři.

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m, Praha 1

Jste šarmantní dáma, která má temperamentu na rozdávání. Kde berete tolik energie?

Jsem samonabíječka a velká optimistkaJ Máma mi vždycky říkala: ty i když spíš, tak se směješ. Muž mi říká totéž. To na mně miluje.

Manželovi se váš temperament určitě líbí.

Oba jsme optimisté, máme rádi život. A s Jurajem mohu naplno uplatnit své velké hobby. Juraj je první muž, pro kterého mohu i vařit.

Odpovídá Juraj Lelkes: Sisa je tak rozšafná, že navaří jako pro čtyři, pak mě tím krmí a citově mě vydírá, že proč to nejíš, to je uvařené z lásky.

Jak se projevuje váš temperament například v hádkách? Říká se, že je to žena, která určuje, jak se celá hádka vyvine. Jak je to u vás?

Celé to trvá tři minuty a usmíříme se. Toho si na manželovi vážím.

Kromě vašeho šarmu jste i velmi půvabná žena. Nenapadlo vás někdy zkusit modeling?

Děkuji za kompliment. Dělala jsem modelku od svých 16 let a ještě dnes se na módních přehlídkách ráda projdu po mole. Nechtěla jsem být zpěvačka, ale veterinářka. Na gymplu mi dal fyzikář čtyři pětky během jedné hodiny, tak jsem si řekla dost! Šla jsem na konzervatoř, kde není matika, fyzika ani chemie!

Jak jste trávila pandemii?

Velmi dobře. Zastavilo mě to. Mé tempo je vražedné. Pandemie mi zachránila život v tom, že jsem se mohla věnovat svému zdraví. Podstoupila jsem nutné operace, bez kterých bych dále nemohla dělat svou profesi a plnohodnotně žít. Říkám tomu, že jsem si prošla STK-čkem. Jsem věčná optimistka. I během operace jsem zpívala. Byla jsem jako takové živé CD, debatovala, smála se, bavila celý tým.

Máte ráda kočky, několik jich s vámi i bydlí. Určitě si u vás žijí jako v ráji…

Momentálně mám už jen dvě. Jedna 18letá mi umřela na moje narozeniny. Moji přátelé mi říkají, že v příštím životě by chtěli být mou kočkou. /smích/

Žila jste 15 let v Praze, aktuálně žijete na Slovensku. Co vám Praha dala?

V Praze žila moje velmi dobrá přítelkyně. Zavolala mi, že se tam koná konkurz na Landova Krysaře. Ten konkurz jsem vyhrála. Bylo to v roce 1996... jak se říká, doma není nikdo prorokem. Objevila mě Česká republika. Lasica a Satinský mě dostali zpátky na Slovensko. Viděli mě zpívat v Praze a pozvali si mě do svého pořadu Někdo je za dveřmi. Vůbec nevěděli, že jsem Slovenka. Po letech jsem se vrátila na Slovensko a jsem za to vděčná, protože jinak bych nepotkala svého muže. Mám hrozně ráda Bratislavu. Praha je krásné město, ale Bratislava je pro mě TOP.

Jste romantická duše?

I romantická.

Určitě si potrpíte na extravaganci, dlouhá léta spolupracujete s módními návrháři. Teď si necháte poradit i od Juraje, který má módu v malíku a kupuje vám hlavně originální slavnostní róby.

Jsem extravagantní typ už odmalička. Juraj mi extravagantní oblečení nezakazuje, naopak. Je rád, když se za mnou muži otáčí... i ženy. On si to užívá, jiný muž by mě zabil /smích/. Má výborný vkus, on je ten, kdo chce, abych měla nohu ven, výstřih a podobně. Jsem prý reprezentativní manželka a on si to užívá.

V čem se cítíte nejlépe?

Úplně ve všem. Když se podívám do zrcadla, musím být spokojená hlavně já sama se sebou. Nedovolila bych si jít do obchodu ani na ulici neupravená. Mám takovou úchylku, jsem zatížená na sladěnost barev. I spodní prádlo musí vždycky barevně ladit s mým oblečením.

Máte nějaké vysněné šaty, které byste si jednou chtěla obléci?

Naposledy jsem fotila „Císařovy nové šaty“. Budu hrát show, kterou jsme nazvali Sisa nebo Cher. Je to pocta bohyni popu Cher a právě s Janou Pištejovou jsme vytvořily šaty na billboard a plakát. S Cher mě srovnávají celý život.

V slovenském showbyznysu se v poslední době narodila spousta miminek, maminkami nejsou jen mladší ročníky, ale i dámy ve zralém věku. Uvažujete nad tím, že byste se přidala k hvězdným maminkám?

Mně už bohužel ujel vlak. Žiji život, jaký žiji, a jsem s ním velice spokojená. Děti mě milují a já miluji je. Nelituji, že jsem to nestihla. V podstatě mám dvě děti. Jedním je Jurajova dcera a „adoptovala“ jsem si i svého žáka. Moji žáci jsou vlastně jako moje děti. Akademie mi za ty čtyři roky dala něco, co mi asi doposud chybělo. Objevila jsem tam další dimenzi života.

S manželem jste chtěli letos uspořádat druhou svatbu, během níž byste obnovili manželský slib. Pandemie koronaviru to ale překazila. Vypadá to teď nadějně?

To bude pařba století /smích/. První svatbu jsem si neužila, protože jsem se věnovala hostům. Musím si to zopakovat kvůli té párty. Kvůli téhle svatbě jsem speciálně pro nás nechala vyrobit i prsteny, které budeme mít jako druhé. Letošní rok je pro nás dva velmi důležitý. Máme desáté výročí svatby, manžel oslaví životní jubileum, navíc v den, kdy mám svátek, já mám premiéru další Femme fatale, manžel vydává knihu. Máme důvody oslavovat. A megaoslava může proběhnout, protože pandemie ustupuje.

A teď důležitá zpráva pro vaše fanoušky. Co pro ně chystáte?

Odpovídá Juraj Lelkes: Minulý rok, týden předtím, než se vše uzavřelo, zpívala Sisa na premiéře muzikálu Turandot. Po premiéře jsme zašli s textařem na drink. Bavili se o další Femme fatale, kterou připravovali. Po Matě Hari, Madam de Pompadour a Marii Terezii se mělo opět jednat o historickou postavu. Tři roky se hraje v divadle na Nové scéně velice úspěšné představení Mamma Mia. Jsou tam skladby, které znají a poslouchají všechny generace. A tak Sise říkám: ty ráda posloucháš skladby Cher a říká se, že jsi jí i podobná. Proč bys nemohla hrát Cher? Podívali se na mě, co jako ten kulturní amatér vymýšlí. Ale už po pěti minutách byl můj nápad úspěšný.

Ať vám tedy všechny plány vyjdou co nejdříve a děkuji za rozhovor.

Rychlá zpověď:

Věříte v lásku na první pohled?

Ano věřím, funguje to.

Pokud byste nebyla zpěvačkou, čím byste se živila?

Jako veterinářka.

Kolika jazyky mluvíte?

Třemi se domluvím dobře a zpívám ve spoustě jazyků, tak dvanácti - třinácti, včetně dost exotických.

Mnozí vás s manželem přirovnávají ke kontroverzním Geissenovým. Co si o tom myslíte?

Tak to je úplná drzost, protože my žádní Geissenovi nejsme. Jsme dva vysoce inteligentní lidé, vzdělaní, úspěšní ve svých profesích, takže to považuji za urážku.

Jaký máte vztah k tanci?

Studovala jsem balet.

Baví vás více operní nebo klasický zpěv? Proč?

Špatná otázka. Mě baví všechny hudební žánry.

Jaký nejdražší estetický zákrok jste absolvovala a kolik to stálo?

Ještě žádný až tak drahý, ale až to budu potřebovat, určitě budu první v pořadí.

Kupujete si i levné neznačkové oblečení?

Samozřejmě, že ano. Často je lepší než to značkové.

Řekla byste, že je váš život pohádkový? Je něco, po čem toužíte?

Řekla bych, zkuste si to. Moje sestřenice to vyzkoušela, protože mě otravovala, že mi závidí a že chce vidět, jak to funguje. Tak jsem ji vzala na koncertní šňůru a řekla „nikdy víc“.

Máte krásné vlasy. Jak se o ně staráte?

Snažím se, i když jsou namáhané, žehlené, natáčené ze všech stran. A používám jen profesionální přípravky.

Vaše nejoblíbenější místo ve světě a proč?

Mykonos, protože ten nikdy nespí. Tam se paří 24 hodin denně.

Nejdražší kus šperku, který vlastníte?

Zřejmě to bude dědictví po mé mamince.

Co Vám nejvíce vadí na showbyznysu?

Pokrytectví, lež, umělá důvěra ... prostě všechno umělé.

Blíží se čas dovolených. Kam se letos chystáte?

Na Mykonos.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Co si o mně myslíte, když jste se se mnou poprvé setkala naživo.

Že jste jedna úžasná, krásná dáma, milá a otevřená rozhovoru.
Děkuji za kompliment, od ženy nejvíce.
I já děkuji za rozhovor.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (7)

Sisa Sklovská a hostina.
Slovenská Cher.
Sisa Sklovská a Juraj Lelkes na svatbě.
Sisa a Juraj v pohodlí svého domova.
Predstavenie Mamma mia.
Kocur Fabios a Sisa.
Sisa a Juraj.
View photo gallery

O autorovi

Jsem optimistkou, která se v životě snaží věci zvládat s úsměvem na tváři. Ačkoliv jsem vystudovala přírodní vědy, většinu svého života se věnuji natáčení a stříhání. Mezi mé záliby patří čtení odborných knih, cestování, vzdělávání a hlavně informační technologie.
Kristina Valachyová
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
52 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 107m2
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 107m2

3 + KK 107 m², ter. 13 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
11 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Pařížská
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Pařížská

3 + KK 148 m², bal. 8 m²
97 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 107m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 107m

3 + KK 107 m², ter. 10 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 116m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 116m

3 + KK 116 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2
Praha 2

Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2

1 + KK 36 m², bal. 1 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks