S hvězdami na písečnou pláž: Kam prchají naše celebrity za sluncem?

Aneb když se “pocovidová” demokracie vrací zpět!
23. července 2021
 
Hlavní stránka Nové články

Na léto jsme se všichni těšili. Ba co víc, nemohli jsme se dočkat toho, až budeme moci dál, než do sousedního okresu. Cestovky si libují v rekordních prodejích zájezdů, který jen za těchto pár měsíců překročil celoroční maxima roku 2019! Proto se není čemu divit, že jakmile opadlo covidové šílenství, vzalo hodně lidí doslova roha. Ani české celebrity nebyly výjimkou.

Simona Krainová

Zdroje: radaronine.cz, spokojenezeny.cz, lifeandstylemag.com, tn.nova.cz, vlastní dotazování 

Podle vyhledávačů ubytování se zhruba polovina naší země rozhodla, že někam odjede a fakt, že všude stále platí plno restrikcí, na to paradoxně nemá moc vliv. Když je vůle, hýbou se ledy. Lidé kupují zájezdy k moři jako diví, možná i proto, že nikdo neví, kdy se zase situace zhorší.

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m, Okolí Prahy

Dovolená v Česku

Oslovení majitelé ubytování se v 88 procentech shodují, že právě rodiny s dětmi letošní sezonu v Česku zachrání, a že kvůli chybějícím hostům z ciziny a výpadku firemních akcí tak budou hlavními hosty. Průměrný předpokládaný rozpočet rodiny na dovolenou přitom činí 28 tisíc korun a v posledních týdnech ještě stoupá.

“Máme menší penzion na Liberecku a na celé léto, vlastně až do konce září, již máme plno,”

řekla pro LP-Life.cz, Michaela Novotná, která je majitelkou penzionu.

Léto dýchá svobodou 

Léto je časem, kdy děti mají prázdniny, no a my, co musíme pracovat, jim to trochu závidíme. Proto není divu, že se občas necháme "ukecat" a vyrážíme pryč. Dětská radost i nás, dospěláky, zcela pohltí. 

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

Covid necovid, všichni chtějí žít normálně, tak, jak bývali zvyklí. A tak prchají za sluncem do nejrůznějších koutů světa, aby trochu vypustili páru covidového šílenství.

Prázdniny podle hvězd

Letní prázdniny se týkají také těch, které tak dobře známe. Našich osobností showbusinessu. I ty si totiž chtějí odpočinout nebo dost z nich potřebuje vymyslet ten správný program pro své ratolesti. 

Ne každá naše “star” však volí exotiku plnou palem na píšečné pláži. Některé se rozhodly, že stráví letošní sezónu v naší zemi, protože co si budeme, je tu stále na co se dívat a vzhledem k tomu, že i ony měly dost často omezení v práci, chtějí být poblíž, pokud by přišla nějaká ta nabídka.

Po dlouhé nucené pauze si většina umělců volno brát příliš nechce.

"Teď bych si nedovolila někam vyjet na prázdniny, naopak chci využít té chvíle, na kterou jsme všichni tak dlouho čekali, že budu dělat radost lidem,"

svěřila se zpěvačka Lucie Bílá pro tn.cz.

Lucie Bílá
Lucie Bílá • Zdroj: Profimedia

Léto se rozhodl v Česku strávit i herec Václav Kopta.

"Já myslím, že jsme si odpočinuli za ten rok všichni až dost,"

nechal se slyšet a není daleko od pravdy.

Vždyť pokud jde o produktivitu, ta vzala za posledních několik měsíců opravdu za své. Hlavně v sektorech, kde "stopka" činnosti padla jako první. 

Dovolená ve stylu! 

Kdo ale nemiluje moře, drinky a letní pohohu, nechť hodí kamenem. Spousta českých osobností vzala moře útokem. A kam že to odjely? 

Půvabná moderátorka Inna Puhajková miluje cestování a vše, co k tomu patří.

Inna Puhajková
Inna Puhajková • Zdroj: Profimedia

Rozhodně nežije jen prací, umí si užívat i krásy života. Mezi její největší koníčky kromě sportu patří právě hlavně cestování. Proto během pandemie koronaviru sice trpěla, ale teď si to vynahrazuje ve velkém.

„Mám za sebou docela dost výletů do zahraničí v rámci jara, teď jsem se vrátila z Francie z Tour de France. Tam jsem byla tedy pracovně. Takže mám v plánu si užít léto tady v Čechách a uvidíme, jaké možnosti budou na podzim, jak to bude s pandemickou situací. Já cestování miluji. Kdykoliv to jde, ráda vycestuji,“

popisuje.

Modelka ví, že ještě lepší než poznávání jiných krajin je mít skvělého parťáka vedle sebe, s nímž může tyto krásy sdílet. Co nejradši dělá na dovolené vedle svého partnera, marketingového ředitele Jiřího Rákosníka?

„Je hlavní, co od té dovolené očekáváte, jestli chcete aktivní, nebo odpočinkovou. Hodně to určuje i samotná destinace, teď byly strašně populární Maledivy, tam vyrážela spousta lidí. To je taková odpočinková destinace, kam vyrazíte spíše s přítelem. Tam se moc věcí vymýšlet nedá, to je pro romantiku,”

dodala.

Jsou tu ale i tací, jež už mají dovolenou za sebou a na zbytek léta si plánují práci.

"Já už jsem svou dovolenou měl a další mě čeká až v září. Ale to vůbec nevadí, protože secelé léto budu věnovat tomu, co mě těší nejvíce, vaření, což je naprosto fantastické,”

řekl vítěz Masterchefa Roman Staša.

Pečlivé plánování

Našli se však i tací, kteří si léto po roce bez cestování, pořádně naplánovali.

"Budu především se svými dětmi, budeme jezdit po krásách Česka a v srpnu máme jeden fixní termín, kdy poletíme na Tenerife,"

přiblížila své plány herečka Alice Bendová, která se svou rodinou stihla navštívit i krásy Sicílie.

“Je tu krásně, horko, živo,”

napsala na svůj Instagram.

To Michaela Ochotská se za sopkami vydala jinam, a to do Rogner Bad Blumar v Rakousku, kam zamířila se synem.

Doma nezůstala ani zpěvačka Tereza Kerndlová. Poté, co zpěvačka Tereza Kerndlová konečně dokončila zařizování svého domu snů ve španělském letovisku Estepona na slavném Costa del Sol, má konečně i více času na svou rodinu. Jako první za Terezou a jejím manželem přijeli do nového domu na návštěvu její milovaní rodiče. Kromě toho zpěvačce v posledních dnech udělal radost i výlet na Gibraltar, jedno z nejjižnějších míst Evropy, které dodnes zůstává zámořským územím Velké Británie.

Tereza Kerndlová
Tereza Kerndlová • Zdroj: Profimedia

Z výletu na toto zajímavé místo na jihu Pyrenejského poloostrova zpěvačka následně zveřejnila sérii fotografií. Toto malé území, které je z velké části tvořeno skálou, je zajímavé i tím, že tu žije jediná evropská kolonie opic, konkrétně se jedná o makaka nebo též magota bezocasého. Ze snímků, které Tereza na svém Instagramu zveřejnila, je patrné, že se jim tu velmi daří. Není se čemu divit, hýčkají je tu nejen turisté, pro které jsou jednou z atrakcí Gibraltaru, ale také místní obyvatelé. Váže se k nim totiž legenda, že dokud budou na Gibraltaru opice, zůstane území britským. Jak je z fotografií rovněž patrné, Tereza se navíc po roce opět vrátila od mikáda ke svým dlouhým vlasům, které k ní po léta patřily.

Doslova lvicí v cestování je krásná modelka Simona Krainová, která, jak se aspoň z jejích sociálních sítí zdá, cestuje neustále. Většinou s rodinou a se svou sestrou Yvonou Malerovou Krainovou. A je vždy na co se dívat, neboť vlogy Simony jsou nejen vtipné a plné humoru, ale také běhání a jejích dlouhých štíhlých nohou. Ty odhalila modelka na pláži v Lanzarote, kde se rozhodla strávit svou další dovolenou.

"Kanáry jsou naše rodinná tradice, kam jezdíme již několik let. Ideální počasí pro sportovce a místo pro děti,"

řekla pro LP-Life.cz Yvona Malerová Krainová a dodala:

"Navíc je mořský vzduch strop pro vaše plíce a imunitu a v dnešní době to platí dvojnásob. Když k tomu přidáte běh po pláži, je to strop pro vaši hlavu a mysl."

Světové celebrity také nezahálí

Katy Perry se vydala s dcerou Daisy a svým snoubencem Orlando Bloomem na rodinný výlet do italských Benátek. Později se přesunuli z Itálie do Turecka, kam zamířili do letoviska Six Senses Kaplankaya u krás Egejského moře.

Do Itále se vypadala take zpěvačka Nicole Scherzinger, která oslavila 29. června své 43.narozeniny. Se svým přítelem Thom Evaílelem se vydali k jezeru Como, kde pořídili selfie na lodi se scénickými horami za svými zády. Evaílel pak tuto fotku postnul na sociální sítě s popiskem:

"Doufám, že tvé narozeniny byly stejně krásné a plné lásky jako ty @nicolescherzinger." Velmi tě miluji.“

Nicole Scherzinger
Nicole Scherzinger • Zdroj: Profimedia

Evropa patří Hollywoodu

Své o tom ví i topmodelka Hailey Bieber, která se vydala na romantickou dovolenou do Řecka se svým manželem Justinem Biebrem.

Hailey pak sdílela několik fotografií ze své dovolené na Instagramu.

Hailey Bieber
Hailey Bieber • Zdroj: Profimedia

 

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (0)

View photo gallery

O autorovi

Jmenuji se Valentina a miluju psaní, sport a pohodové lidi. Ráda cestuji a chodím na jógu, a když čas dovolí, tvořím texty a fotky mojí duši blízké. Jen tak pro radost:)
Valentina Lebová
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
52 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 107m2
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 107m2

3 + KK 107 m², ter. 13 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
11 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Pařížská
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Pařížská

3 + KK 148 m², bal. 8 m²
97 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 107m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 107m

3 + KK 107 m², ter. 10 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 116m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 116m

3 + KK 116 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2
Praha 2

Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2

1 + KK 36 m², bal. 1 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks