Top hledané
Výsledky (0)
Aneb když se “pocovidová” demokracie vrací zpět!

S hvězdami na písečnou pláž: Kam prchají naše celebrity za sluncem?

Valentina Lebová
23. července 2021
+ Přidat na Seznam.cz
6 minut
Simona Krainová

Na léto jsme se všichni těšili. Ba co víc, nemohli jsme se dočkat toho, až budeme moci dál, než do sousedního okresu. Cestovky si libují v rekordních prodejích zájezdů, který jen za těchto pár měsíců překročil celoroční maxima roku 2019! Proto se není čemu divit, že jakmile opadlo covidové šílenství, vzalo hodně lidí doslova roha. Ani české celebrity nebyly výjimkou.

Zdroje: radaronine.cz, spokojenezeny.cz, lifeandstylemag.com, tn.nova.cz, vlastní dotazování 

Podle vyhledávačů ubytování se zhruba polovina naší země rozhodla, že někam odjede a fakt, že všude stále platí plno restrikcí, na to paradoxně nemá moc vliv. Když je vůle, hýbou se ledy. Lidé kupují zájezdy k moři jako diví, možná i proto, že nikdo neví, kdy se zase situace zhorší.

Luxusní vila 5+kk na pronájem, Praha západ
Luxusní vila 5+kk na pronájem, Praha západ, Okolí Prahy

Dovolená v Česku

Oslovení majitelé ubytování se v 88 procentech shodují, že právě rodiny s dětmi letošní sezonu v Česku zachrání, a že kvůli chybějícím hostům z ciziny a výpadku firemních akcí tak budou hlavními hosty. Průměrný předpokládaný rozpočet rodiny na dovolenou přitom činí 28 tisíc korun a v posledních týdnech ještě stoupá.

“Máme menší penzion na Liberecku a na celé léto, vlastně až do konce září, již máme plno,”

řekla pro LP-Life.cz, Michaela Novotná, která je majitelkou penzionu.

Léto dýchá svobodou 

Léto je časem, kdy děti mají prázdniny, no a my, co musíme pracovat, jim to trochu závidíme. Proto není divu, že se občas necháme "ukecat" a vyrážíme pryč. Dětská radost i nás, dospěláky, zcela pohltí. 

Pronájem luxusního bytu, 3+kk, Praha
Pronájem luxusního bytu, 3+kk, Praha, Praha 1

Covid necovid, všichni chtějí žít normálně, tak, jak bývali zvyklí. A tak prchají za sluncem do nejrůznějších koutů světa, aby trochu vypustili páru covidového šílenství.

Prázdniny podle hvězd

Letní prázdniny se týkají také těch, které tak dobře známe. Našich osobností showbusinessu. I ty si totiž chtějí odpočinout nebo dost z nich potřebuje vymyslet ten správný program pro své ratolesti. 

Ne každá naše “star” však volí exotiku plnou palem na píšečné pláži. Některé se rozhodly, že stráví letošní sezónu v naší zemi, protože co si budeme, je tu stále na co se dívat a vzhledem k tomu, že i ony měly dost často omezení v práci, chtějí být poblíž, pokud by přišla nějaká ta nabídka.

Po dlouhé nucené pauze si většina umělců volno brát příliš nechce.

"Teď bych si nedovolila někam vyjet na prázdniny, naopak chci využít té chvíle, na kterou jsme všichni tak dlouho čekali, že budu dělat radost lidem,"

svěřila se zpěvačka Lucie Bílá pro tn.cz.

Otevřít v galerii (5)
Lucie Bílá
Lucie Bílá Zdroj: Profimedia

Léto se rozhodl v Česku strávit i herec Václav Kopta.

"Já myslím, že jsme si odpočinuli za ten rok všichni až dost,"

nechal se slyšet a není daleko od pravdy.

Vždyť pokud jde o produktivitu, ta vzala za posledních několik měsíců opravdu za své. Hlavně v sektorech, kde "stopka" činnosti padla jako první. 

Dovolená ve stylu! 

Kdo ale nemiluje moře, drinky a letní pohohu, nechť hodí kamenem. Spousta českých osobností vzala moře útokem. A kam že to odjely? 

Půvabná moderátorka Inna Puhajková miluje cestování a vše, co k tomu patří.

Otevřít v galerii (5)
Inna Puhajková
Inna PuhajkováZdroj: Profimedia

Rozhodně nežije jen prací, umí si užívat i krásy života. Mezi její největší koníčky kromě sportu patří právě hlavně cestování. Proto během pandemie koronaviru sice trpěla, ale teď si to vynahrazuje ve velkém.

„Mám za sebou docela dost výletů do zahraničí v rámci jara, teď jsem se vrátila z Francie z Tour de France. Tam jsem byla tedy pracovně. Takže mám v plánu si užít léto tady v Čechách a uvidíme, jaké možnosti budou na podzim, jak to bude s pandemickou situací. Já cestování miluji. Kdykoliv to jde, ráda vycestuji,“

popisuje.

Modelka ví, že ještě lepší než poznávání jiných krajin je mít skvělého parťáka vedle sebe, s nímž může tyto krásy sdílet. Co nejradši dělá na dovolené vedle svého partnera, marketingového ředitele Jiřího Rákosníka?

„Je hlavní, co od té dovolené očekáváte, jestli chcete aktivní, nebo odpočinkovou. Hodně to určuje i samotná destinace, teď byly strašně populární Maledivy, tam vyrážela spousta lidí. To je taková odpočinková destinace, kam vyrazíte spíše s přítelem. Tam se moc věcí vymýšlet nedá, to je pro romantiku,”

dodala.

Jsou tu ale i tací, jež už mají dovolenou za sebou a na zbytek léta si plánují práci.

"Já už jsem svou dovolenou měl a další mě čeká až v září. Ale to vůbec nevadí, protože secelé léto budu věnovat tomu, co mě těší nejvíce, vaření, což je naprosto fantastické,”

řekl vítěz Masterchefa Roman Staša.

Pečlivé plánování

Našli se však i tací, kteří si léto po roce bez cestování, pořádně naplánovali.

"Budu především se svými dětmi, budeme jezdit po krásách Česka a v srpnu máme jeden fixní termín, kdy poletíme na Tenerife,"

přiblížila své plány herečka Alice Bendová, která se svou rodinou stihla navštívit i krásy Sicílie.

“Je tu krásně, horko, živo,”

napsala na svůj Instagram.

To Michaela Ochotská se za sopkami vydala jinam, a to do Rogner Bad Blumar v Rakousku, kam zamířila se synem.

Doma nezůstala ani zpěvačka Tereza Kerndlová. Poté, co zpěvačka Tereza Kerndlová konečně dokončila zařizování svého domu snů ve španělském letovisku Estepona na slavném Costa del Sol, má konečně i více času na svou rodinu. Jako první za Terezou a jejím manželem přijeli do nového domu na návštěvu její milovaní rodiče. Kromě toho zpěvačce v posledních dnech udělal radost i výlet na Gibraltar, jedno z nejjižnějších míst Evropy, které dodnes zůstává zámořským územím Velké Británie.

Otevřít v galerii (5)
Tereza Kerndlová
Tereza KerndlováZdroj: Profimedia

Z výletu na toto zajímavé místo na jihu Pyrenejského poloostrova zpěvačka následně zveřejnila sérii fotografií. Toto malé území, které je z velké části tvořeno skálou, je zajímavé i tím, že tu žije jediná evropská kolonie opic, konkrétně se jedná o makaka nebo též magota bezocasého. Ze snímků, které Tereza na svém Instagramu zveřejnila, je patrné, že se jim tu velmi daří. Není se čemu divit, hýčkají je tu nejen turisté, pro které jsou jednou z atrakcí Gibraltaru, ale také místní obyvatelé. Váže se k nim totiž legenda, že dokud budou na Gibraltaru opice, zůstane území britským. Jak je z fotografií rovněž patrné, Tereza se navíc po roce opět vrátila od mikáda ke svým dlouhým vlasům, které k ní po léta patřily.

Doslova lvicí v cestování je krásná modelka Simona Krainová, která, jak se aspoň z jejích sociálních sítí zdá, cestuje neustále. Většinou s rodinou a se svou sestrou Yvonou Malerovou Krainovou. A je vždy na co se dívat, neboť vlogy Simony jsou nejen vtipné a plné humoru, ale také běhání a jejích dlouhých štíhlých nohou. Ty odhalila modelka na pláži v Lanzarote, kde se rozhodla strávit svou další dovolenou.

"Kanáry jsou naše rodinná tradice, kam jezdíme již několik let. Ideální počasí pro sportovce a místo pro děti,"

řekla pro LP-Life.cz Yvona Malerová Krainová a dodala:

"Navíc je mořský vzduch strop pro vaše plíce a imunitu a v dnešní době to platí dvojnásob. Když k tomu přidáte běh po pláži, je to strop pro vaši hlavu a mysl."

Světové celebrity také nezahálí

Katy Perry se vydala s dcerou Daisy a svým snoubencem Orlando Bloomem na rodinný výlet do italských Benátek. Později se přesunuli z Itálie do Turecka, kam zamířili do letoviska Six Senses Kaplankaya u krás Egejského moře.

Do Itále se vypadala take zpěvačka Nicole Scherzinger, která oslavila 29. června své 43.narozeniny. Se svým přítelem Thom Evaílelem se vydali k jezeru Como, kde pořídili selfie na lodi se scénickými horami za svými zády. Evaílel pak tuto fotku postnul na sociální sítě s popiskem:

"Doufám, že tvé narozeniny byly stejně krásné a plné lásky jako ty @nicolescherzinger." Velmi tě miluji.“

Otevřít v galerii (5)
Nicole Scherzinger
Nicole ScherzingerZdroj: Profimedia

Evropa patří Hollywoodu

Své o tom ví i topmodelka Hailey Bieber, která se vydala na romantickou dovolenou do Řecka se svým manželem Justinem Biebrem.

Hailey pak sdílela několik fotografií ze své dovolené na Instagramu.

Otevřít v galerii (5)
Hailey Bieber
Hailey BieberZdroj: Profimedia

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze