Top hledané
Výsledky (0)
Nejspíš i vy znáte ten pocit, kdy se na někoho těšíte a on vám zkazí náladu hned, jak vejde do dveří. Jaká jsou nejnáladovější znamení z celého zvěrokruhu?

S kým to mají ostatní těžké? Těchto 5 znamení mění náladu častěji než počasí v dubnu

Tereza Brožová
11. dubna 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Žena se směje pod přívalem emocí

Nejspíš i vy znáte ten pocit, kdy se na někoho těšíte a on vám zkazí náladu hned, jak vejde do dveří. Z usměvavého sluníčka se během minutky stane bručoun a vy nechápete, jak je možné, že ten člověk byl ještě včera milý a dnes kolem něj lítají hromy a blesky. Ať už se to týká vašeho šéfa, přítele nebo kamarádky, rozhodně vás bude zajímat, jestli to náhodou nesouvisí s jeho hvězdným znamením. Představujeme vám ta nejnáladovější znamení z celého zvěrokruhu.

Beran (21. března až 20. dubna)

Berani jsou extrémně náladoví. Jako ohnivé znamení zvěrokruhu jednají velice impulzivně, jsou vznětliví a urážliví. Žijí rychle, jako na horské dráze. Nemají rádi, když se cokoliv zdržuje, jsou netrpěliví a pomalé tempo je dokáže vyprovokovat k nepříčetnosti. Rychlé změny pocitů se pochopitelně odráží i na jejich náladě a celkovém vnitřním nastavení. Berani si jdou za svým přes překážky a hlavou proti zdi. Rádi mají své okolí pod kontrolou a jsou nejraději, když je po jejich. Jsou energičtí, stejně tak jako zábavní ovšem dovedou být i namyšlení a nesnesitelní. Záleží, v jakém rozpoložení Berana zrovna zastihnete. Konkurence a dominantní vlastnosti dalších lidí Berany, kteří jsou rádi ve vysokých a vedoucích pozicích, dokáže skutečně vytočit. Znejistí, znervózní a můžete se být téměř jistí, že dokud v dané situaci zpátky nepřevezmou otěže, nebude s nimi jakákoliv rozumná řeč. Berani jsou ukázkovým příkladem svého ohnivého živlu, který se snadno rozhoří i uhasíná. Když ale pominete jejich náladovost, bývají dobrými přáteli, kteří nezkazí žádnou legraci.

Blíženci (22. května – 21. června)

Jestliže máte kolem sebe nějakého Blížence, jistě nám dáte za pravdu, že jde o jedno z nejnáladovějších znamení z celého zvěrokruhu. Ani samotný Blíženec nedokáže dopředu moc dobře odhadnout, jaký zrovna bude mít den. Sám v sobě se totiž občas moc nevyzná. Může se probudit vyspaný do růžova a první náznak problému ho rozhodí natolik, že vám to dá jasně najevo – například nebude vědět, jaké boty sladit s kabelkou. Stejně tak ale dokážou Blíženci přejít rychle ze špatné nálady na dobrou, to když je během jejich nadávání a fňukání něco hodně potěší. Občas se chovají zkrátka jako schizofrenici a pojem rozdvojená (minimálně) osobnost proměnlivého Blížence vystihuje dokonale. Nikdy nevíte, co od něj můžete čekat, čímž je zároveň život s ním jedním velkým dobrodružstvím. Blíženci jsou upovídaní a neumí se přetvařovat, takže na nich špatnou náladu zaručeně ihned poznáte. Dokáže je rozhodit jakákoliv nepříjemná situace, její dopad na své emoce neumí skrývat. Na druhou stranu, i když jsou přizpůsobiví, navzdory tomu, co se o nich říká, se nevydrží dlouho přetvařovat, proto se Blíženci často drží své různorodé upřímnosti. Jejich náladovost je pro ně totiž sama o sobě už dost vyčerpávající.

Pronájem luxusního bytu, 3+kk, Praha
Pronájem luxusního bytu, 3+kk, Praha, Praha 1

Rak (22. června až 22. července)

Emoce citlivých Raků bývají jako na horské dráze. Právem se proto řadí spolu s Blíženci na vrchol žebříčku nejnáladovějších znamení zvěrokruhu. Cokoliv se Rakům od druhých nelíbí, se okamžitě negativně projeví na jejich náladě. Nejen, že se Raci neumějí moc dobře přetvařovat, ale v případě, že nejsou spokojení, dokážou být k druhým pasivně agresivní. Že mají špatnou náladu, na nich snadno poznáte. Pravděpodobně si do vás ošklivě rýpnou, aby zranili vaše city. Z těchto důvodů se naštvaní Raci většinou stahují sami od sebe do ústraní, protože nechtějí nikomu dalšímu svými slovy značně ublížit, což skutečně dovedou. Naopak předností Raků je to, jak dokážou ustát změny a výkyvy nálad u ostatních, což z nich dělá dobré vrby a posluchače. Tuto vlastnost na Racích lidé ocení především v přátelských a rodinných vztazích.

Váhy (23. září až 23. října)

Váhy jsou náladové především kvůli ostatním. Neustále hledají spravedlnost a podle toho se snaží vyvažovat své chování, což je dostává pod velký tlak. Váhy se snaží zavděčit zkrátka všem, což ne vždycky dost dobře jde. Ovládá je neustálý podvědomý strach, že je na ně někdo z jejich blízkého okolí naštvaný, aniž by o tom věděly. A právě tato vlastnost dokáže jejich náladu jako mávnutím kouzelného proutku přeměnit v nervózní nebo smutnou. Váhy jsou neustále nejisté, což jim na náladě zrovna nepřidává. Často se uzavírají do sebe, protože se trápí a mnohdy se snaží zjistit, co vlastně od sebe a od ostatních chtějí.

Ryby (21. února až 20. března)

Ryby umí změnit náladu z minuty na minutu. Občas druzí nevědí, co od tichých Ryb vlastně čekat. I když toho mnoho nenamluví, pokud je něco naštve, spolehlivě to na nich poznáte. Konzervativní Ryby dokážou být sentimentální a přecitlivělé. Bývají sice obvykle přátelské, ale i nepatrná změna může mít bezprostřední vliv na jejich emoce a naladění. Navíc, pokud Ryby něčím urazíte, můžete si být jistí, že to ovlivní jejich náladu i pocity. Dobrou zprávou je, že jim to dlouho nevydrží a negativní emoce za chvíli vypouští pryč. Z těchto důvodů patří i Ryby mezi silně náladová znamení.

Zdroje: yourtango.com, timesofindia.indiatimes.com, astrologify.com, autorský text

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze