Top hledané
Výsledky (0)
Oblečte se do nových luxusních kousků Tory Sport a dýchne na vás retro!

S luxusní značkou Tory Sport má běhání zelenou

Martina Šmalclová
04. června 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Tory Sport se inspiruje 70. léty

Tory Sport? To je 2 v 1!

Založila značku pro běžné nošení, jež pravidelně přináší nové kolekce oblečení, kabelek, bot a doplňků, ale to jí nestačilo. Americká módní návrhářka Tory Burch přemýšlela nad sportovní módou rok, než se rozhodla založit Tory Sport zaměřenou na sportovní oděvy. Jejím cílem bylo navrhovat takové oblečení, které bude jednak funkční, tak stylové. A to se jí podařilo!

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Když se snoubí moderní styl a retro

Retro 70. let a moderní prvky. Tato kombinace stojí za luxusními modely Tory Sport, které můžete obléct na běhání, do posilovny, na tenis, na golf nebo plavání. A protože jaro s létem přímo vybízejí k tomu, nazout tenisky a vyběhnout do rozkvetlých parků, přinášíme vám kousky, v nichž budete v dokonalém souladu s přírodou.

Inspirací legendární interiérový designér

Oblíbenými motivy značky jsou geometrické vzory, které najdete také v nejnovější kolekci modelů v odstínech syté zelené nebo nesmrtelné černé. Inspirací se designérce stal dále energický květinový vzor, jež vychází z tvorby legendárního interiérového designéra Davida Nightingale Hickse. Ten proslul kombinováním starožitného a moderního nábytku a mícháním odvážných barev. Tedy právě tím, co je v dokonalém souladu s vizí značky.  

Prodej luxusní vily se zahradou, Praha 6
Prodej luxusní vily se zahradou, Praha 6, Praha 6

Květinová bunda se stala okamžitě nejprodávanějším kouskem

Jedním z modelů inspirovaným legendárním designérem je luxusní sportovní set, který tvoří pohodlné šortky a bunda. Ta se stala okamžitě nejprodávanějším kouskem a není se čemu divit. Zvolený materiál usnadňuje pohyb, odstraňuje vlhkost, rychle schne a má funkční kapsy pro média se vstupem pro sluchátka. Umíte si snad ještě představit běhání bez hudby?!

Dobijte baterky! 

Luxusní móda Tory Sport je nejen stylová a plná svěžích barev, jež vás nabíjí energií, ale také vysoce funkční. K výrobě byly použity kvalitní tkaniny, modely jsou ergonomicky přizpůsobené tělu a mají technologii COOLMAX®, která se postará o vaše sucho a pohodlí.

Tak na co dále čekat? Nazujte tenisky, oblečte některý z luxusních retro kousků a vyrazte do přírody. Pokud pro vás dříve bylo běhání nepříjemnou nutností, s kousky Tory Sport se promění v potěšení. A kdyby se tak náhodou nestalo, budete při tom utrpení alespoň vypadat dobře! 

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Když nemakáte, nepomohou vám ani zlatem poseté legíny Hermès!

Tory Burch, coby pravděpodobná fanatička běhu (jako každá 10. Američanka), si jednou takhle asi řekla, že skoro všechny velké značky mají svojí sportovní kolekci. A tadááá máme tu Tory Sport, což je vesměs mix předražených legín, které se tváří rádoby luxusně.

Víte moc dobře, jak to doopravdy je. Vejdete do nějaké té tělocvičny a nakonec stejně zjistíte, že pokud doopravdy nemakáte, nepomůžou vám ani zlatem poseté legíny od Hermès. A ta obyčejná holka s tou dokonalou figurou tamhle u zrcadla má nějaké laciné tílko od “no name” a žmolkem poseté šortky a stejně je to všem fuk. Tak proč si na něco hrát?!

Když jsem si tuto kolekci prohlédla a následně zjistila, že sportovní svetr bez nápadu stojí i 10 000,-  Kč, musela jsem se od plic zasmát. Tory by měla tento svůj sportovní počin zrušit a raději přenechat místo značkám Adidas, Nike nebo třeba Puma.

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze