Top hledané
Výsledky (0)
Šaty dělají člověka, říká se. A u spodního prádla to platí obzvlášť. Přinášíme vám proto výběr 5 TOP kousků, se kterými vaše sebevědomí i úroveň šatníku vzrostou do nebeských výšin.

S tímhle prádlem vám partnerka padne k nohám!

Martina Šmalclová
17. června 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
ES Collection

Šaty dělají člověka. Souhlasilo by vaše spodní prádlo?

Dbáte na kvalitu, nosíte luxusní obleky a škrobíte košile? Ruku na srdce, jste na tom takhle dobře i se spodním prádlem? Jste? Gratulujeme, můžete sice přestat číst, ale to bychom vám neradili, mohli byste se tak připravit o spoustu zajímavých tipů. Volá vaše spodní prádlo doslova o pomoc? Pak je vaší povinností, přečíst tento článek od začátku do konce.

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Do konce života! S Calvin Klein a Hugo Boss se závazku bát nemusíte

Můžete-li si bez obav slíbit s některým návrhářem spodního prádla věrnost až do smrti, je to nepochybně Calvin Klein a Hugo Boss. Jejich luxusní kousky jsou stylové, nadčasové a pohodlné zároveň. Guma s vyšívaným logem v pase je pro ně pověstná, chcete-li si ale trochu zaexperimentovat, zvolte alespoň výraznější barvy.

Paul Smith a ES Collection: Hravost v kombinaci se stylem

Co spojuje luxusní značky, které se probojovaly do našeho velkého finále? Hravost, styl a smyslnost. A se kterými dalšími designéry to, nejen v ložnici, vyhrajete? Paul Smith nebo ES Collection.

Byt na pronájem Praha 1 - 128m
Byt na pronájem Praha 1 - 128m, Praha 1

Na spaní oblečte luxusní kousek Derek Rose ze saténu a hedvábí

Po náročném pracovním dni a pořádné relaxaci ve vaně netoužíte nejspíš po ničem jiném, než v nějakém pohodlném kousku zapadnout do postele a vypnout. Také na to jsme mysleli a v našem TOP 5 výběru nechybí ani značka Derek Rose, jehož luxusní boxerky ze saténu a hedvábí vás v horkých letních dnech dokonale ochladí.

A co naším sítem neprošlo? Slipy! Těm udělujeme zákaz do konce života. Ano, jakože na doživotí!

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Spodní prádlo a v něm muži...

Když se tak zamyslím, tak si kromě mého muže už snad ani žádného z mých ex přítelů v tom spodním prádle nepamatuju. Moje paměť si už jen sem tam vybaví to, co bylo pod ním...hahaha...a to mi bohatě stačí!

Postupem času jsem zjistila, že je mi vlastně úplně fuk, jaké má muž spodky (pochopitelně musí být naprosto čisté!!!). Bod zlomu totiž nastává až tehdy, kdy se z mileneckého vztahu stane vztah partnerský. (Vím, že si tyto dvě sféry mnoho žen plete jako pravou a levou stranu při řízení auta.) Zkrátka a dobře, až ve chvíli kdy s někým žijete, ho začnete vnímat reálně jako celek a pokud v tu chvíli zjistíte, že ta vaše velká láska má vytahaný spoďáry, nastává problém!!!

Pánové, pro tyto případy vám hned poradím, jaké spodky budou ty nejpraktičtější na poli láskyplného vztahu.

První top kousek jsou rozhodně hedvábné bordo trenýrky od Derek Rose. Tento typ prádla mě baví hlavně v čase snídaně, kdy můj muž má na sobě jen toto a přesto působí elegantně a je mu v tom fajn = POHODA. Pak taky budou dobré ty od Paula Smith v tmavě modré, které budou vypadat čistě i před praním! :)

A ty od Hugo Boss? Představte si, že jsem při koukání na jeden dokument o druhé světové zjistila, že Hugo Boss navrhl a šil uniformy pro nacisty a sá je i nosil. A jaký muž chce mít na svých spodkách jméno esesáka?! Tomu já říkám rezolutní ne!  

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze