Top hledané
Výsledky (0)
Když Anthony Vaccarello převzal značku Saint Laurent od tvůrčího ředitele Hediho Slimane, každý byl zvědavý, co se značkou předvede. Tohle ale nikdo nečekal.

Saint Laurent S/S 2018: Provokativní pánská extravagance!

Dominika Žejdl
30. října 2017
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty čtení
Speciální rubrika
Saint Laurent SS 2018

„Chci ukázat příběh Saint Laurenta z Paříže – nic jiného, než tohle.“

Toto řekl Anthony Vaccarello, když uspořádal neskutečnou a epickou open-air show s osvětlenou Eiffelovou věží v pozadí a extravagantní pánskou kolekcí..

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Dominika Žejdl
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Dominika Žejdl

Podceňovaný Vaccarello

Jenže předpoklad, že bude mít přehlídka úspěch, byl velmi malý. „Nejsi Yves Saint Laurent. Nesnaž se jím být,“ řekl Anthonymu Pierr Bergé asi před rokem. Vacarello si vzal jeho připomínku k srdci a začal v archivech hledat vše o odkazu designéra Yves Saint Laurenta. Chtěl prostě dokázat, že na to má. Ze všech informací, které dal dohromady, udělal velkolepou luxusně vypadající show, po které mu sám Pierr Bergé smekl klobouk. „Musel jsem ho pochválit,“ řekl.

Nakonec všem vyrazil dech

Všichni v pozvaní jen tiše s otevřenou pusou hleděli, kde to vlastně jsou, protože to kouzlo, které na první pohled zažívali, byl skutečný sen. Ne všechnu slávu ale budeme připisovat luxusnímu dechberoucímu prostředí, ale také pánské kolekci pro jaro léto 2018, která byla rovněž oslnivá.

Prodej funkcionalistické vily Praha - 360m
Prodej funkcionalistické vily Praha - 360m, Praha 8

Pánská provokativní móda 

Jiskřivá záře skvostu Paříže Eiffelovy věže dokonale rozzářila  všechny modely a jejich outfity. Především u pánské kolekce vládl originální elegantní styl, s nejrůznějšími třpytivými detaily, jako jsou luxusní zlaté květy, flitry, pruhy, výšivky a další. Důležitou roli zde sehráli i luxusně vypadající bombery a bundičky z lesklého černého materiálu a nebo s koženými detaily a nášivkami. Zaujaly nás i dlouhé kabátky, které byly ve stylu lehkých župánků, ty ale v zimě moc nezahřejí. Svůj módní účel ale rozhodně splňují.

Kolekcí se podařilo Anthonymu Vaccarello povědět úžasný příběh designéra se smyslem pro detail, luxusní materiály a také originální kousky. Lesklý materiál bude na jaře a v létě jedním z největších trendů, který rozzáří váš šatník. Máme se na co těšit. Podlehnete mu i vy?

Dominika Žejdl

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Kožené kalhoty vykouzlí sexy zadek!

Celý svůj život jsem požitkářkou a muže kolem sebe vnímám možná i víc, než si oni sami myslí. Jistě, normální muž nemusí být oblečen od hlavy až k patě jako model z přehlídkových mol (někdy si člověk řekne „díky bohu“ :) ), ale je tu pár prvků, které by se dle mého názoru měly striktně dodržovat. A to jsou: vůně, hodinky, boty, a padnoucí kalhoty!

Když jsem uviděla přehlídku pro léto 2018 od YSL nejdříve mě pohltila samotná atmosféra Eiffelovy věže připomínající šampaňské plné perel. A hned na to jsem spatřila jedny z těch nejhezčích pánských bot vůbec: černé lakovky s jemnou špičkou!

Naprosto mě potom dostaly i úžasné černé kožené kalhoty. Z vlastní zkušenosti musím říct, že kožené kalhoty si může dovolit takřka každý muž. Protože i z pozadí, které připomíná přistávací runway vykouzlí sexy zadek vybízející k plácnutí! 

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze