Top hledané
Výsledky (0)
Pro někoho je pátek třináctého děsivý den. Luxusní butik ho však proměnil ve šťastný!

Otevření butiku Salvatore Ferragamo si nenechaly ujít české známé osobnosti!

Dominika Žejdl
19. dubna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Návrhářka Liběna Rochová a bývalá politička Petra Buzková

Minulý týden v pátek třináctého se v Pařížské ulici otevřel nový luxusní butik Salvatore Ferragamo. Obchod se přemístil na adresu Pařížská 6 a dostal zcela nový design! Italská módní značka Salvatore Ferragamo se zabývá tvorbou, výrobou i prodejem obuvi, kožené galanterie, oděvů, hedvábných produktů a dalších doplňků. Sortiment navíc obsahuje také dámské i pánské parfémy, hodinky a stylové luxusní brýle. 

Otevření nového butiku proběhlo den před otevřením a v patřičném jarním stylu. Už název události s hastagem #FlowerInvasion mluví za vše. Při vchodu do butiku nešlo přehlédnout tu neuvěřitelně krásnou výstavu květin, která obchodu dodala perfektní jarní atmosféru. Speciální událost čerpala inspiraci z bohatství květin a barev kolekce pro Jaro/Léto 2018, v níž kralují rafinované květinové vzory. 

Dress code zněl jasně: květiny, květiny a zase jen květiny! Jak se toho zhostily celebrity?

V Salvatore Ferragamo proběhla neskutečná květinová invaze. Během dne si zákazníci se svým nákupem domu odnášeli jako dárek speciální květinovou dekoraci, která byla příjemným bonusem. Později večer se poté na Pařížské 6 konala koktejlová párty, kde se to hemžilo celebritami v květinovém oblečení. Některé z nich však na květinový vzor tak trochu zapomněli. 

Prodej historické vily na Kampě, Praha 1
Prodej historické vily na Kampě, Praha 1, Praha 1

Jana Plodková, Beata Rajská, Petra Buzková a Sara Sandevaza zahalené do květin

Krásná herečka Jana Plodková splnila dress code a na událost zvolila lehké světlé šaty s decentními květinami, které podtrhly její jemnost a krásu. Módní návrhářka Beata Rajská dorazila v luxusních elegantních blankytně modrých šatech s decentními růžemi, které perfektně zvýraznily její pas.

I herečka Sara Sandeva se dress codu zhostila na jedničku. Moderní elegantní kalhoty se zavazováním v pase v růžovém odstínu doplnila krásným sakem a květinovým topem. S nedbalým účesem tak výsledek vypadal jak z romantického filmu. 

Otevření nového butiku si nenechala ujít ani Petra Buzková, která dorazila v romantických květinových šatech. Politickou scénu již úplně opustila a v současné době se věnuje advokacii. V luxusním prostředí ji to velmi slušelo.

Aneta Vignerová a Pavlína Němcová na květiny zapomněly 

Modelka Aneta Vignerová na otevření nového butiku dorazila v lesklých šatech s černými silonkami, botami a bílou kabelkou. A top modelka Pavlína Němcová? Ta nám opět ukázala, že její postava je prostě perfektní. V luxusním černobílém kompletu vypadala božsky. Škoda jen, že oběma chyběl ten květinový vzor nebo alespoň detail.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze