Rychlá zpověď - Těhotná Sandra Parmová: Porodní asistentku už mám. Jen o tom ještě neví!

Moderátorka zpravodajství TV Prima v rozhovoru o velkých životních změnách.
28. dubna 2017
 
Hlavní stránka Nové články

Lásku svého života potkala paradoxně v ne moc příjemném porozchodovém období. Po několika měsíční známosti se zasnoubila a s přítelem Pavlem čekají holčičku. Sandra je aktuálně v šestém měsíci těhotenství. Půvabná moderátorka sice zatím pendluje mezi Prahou a Brnem, s příchodem miminka se ale všechno změní. V rozhovoru pro magazín LP Life prozradila, ve kterém městě plánuje svoji dcerku vychovávat, podle čeho pro ni vybírali jméno a proč omezila kontakt s některými kamarády. 

Video: Rychlá zpověď Sandry Parmové

Ty jsi do médií říkala, že nemáš žádné nevolnosti. Všude čtu, že jsi reklama na těhotenství. Tak jak si to užíváš?

Četla jsem jeden z tvých předchozích rozhovorů na stránkách LP Life a tam jsem se dozvěděla, že ten, kdo říká, že těhotenství je krásné, tak lže. S tím nemůžu souhlasit. Mám tak pohodové těhotenství, že by mě nikdy ani nenapadlo, že by to takhle pěkné mohlo být. Předčilo to veškerá má očekávání, takže si to užívám opravdu moc.

Komu jste o tvém těhotenství řekli úplně na začátku a jak to probíhalo?

Jako první jsme to během vánočních svátků oznámili rodičům. Tehdy jsme probírali jejich plány na příští rok. Jsou vášniví motorkáři, takže už tou dobou měli v kalendáři spoustu moto akcí. Tak jsme jim řekli, že v srpnu si to budou muset trošku přeorganizovat, protože budou mít jiný program. Chvíli se na nás dívali a nechápali. Nejprve si mysleli, že jsme se zasnoubili, chceme se vzít a máme naplánovaný termín svatby. Pak jim došla ta druhá věc, že čekáme miminko. Takže byli šťastní.

Byli dojatí?

Byli dojatí. Nejprve to došlo mamince a ségře, táta ještě chvilku tápal a pak měl taky radost. 

Jaké si myslíš, že to bude až se to narodí?

Já vůbec nevím. Zatím si dokážu představit průběh těhotenství a začínám se už pomalu připravovat i na porod. Plánuji, kde budu rodit, kdo chci, aby u toho byl a tak dále, ale zatím si ještě neumím představit tu fázi, kdy budu držet miminko v náručí.

V těhotenství mi strašně vadili lidé, kteří mě pořád něčím strašili. Třeba tím, že nebudu mít na nic čas a znělo to všechno strašně negativně. Děje se to i u tebe?

Za dobu těch šesti měsíců potkávám hodně lidí, kteří stresují, plaší a neustále dávají rady typu: Počkej, až se stane tohle a támhleto…třeba až začneš pořádně přibírat nebo až ti otečnou kotníky.

A co si o tom myslíš?

Myslím si, že když žena v tomhle období nemá ve vztahu pohodu, může jí to těhotenství dost pokazit nebo ji ty řeči minimálně vystresují. Já mám štěstí v tom, že Pavel je rozumně smýšlející chlap, vždycky tyhle negativní řeči odfiltrujeme a díky tomu ve stresu nejsem. Taky jsem omezila kontakt s lidmi, kteří mě zbytečně strašili. Radši se vídám s těmi, kteří to všechno berou tak nějak rozumně.

To znamená co?

Že to berou tak, že určité věci k těhotenství patří. Že žena přibírá a jsou s tím spojené změny v životě, a spousta z nich jen dočasných.

Létají ti hormony nahoru dolů? Ženy bývají v tomhle období hodně přecitlivělé...

Tak to se mi asi ještě nedostavilo. Nějak extrémně přecitlivělá si nepřijdu. Asi možná nekoukám na ty správné filmy, které by mne dojímaly (smích). Zatím mi všechno přijde úplně normální. Teď, v šestém měsíci, už je samozřejmě rozdíl v tom, že mám o miminko větší strach. Už o ní vím, tím že začala kopat. A teď už intenzivněji kopat..

Jaké to bylo poprvé, když kopla?

Já jsem si zhruba od čtvrtého měsíce začala přikládat ruce na bříško a čekala jsem, kdy to ucítím. Úplně poprvé ale vlastně kopání ucítil Pavel. Ten si na bříško vždycky položil tvář a pokaždé se pak na mě podíval takovým ohromujícím pohledem, když se malá začala vrtět. Takže ty první pocity jsem měla spíš přes něho.

Pavel je z Brna. Kde vy vlastně budete žít? Teď už to totiž nebude o nějakém pendlování mezi dvěma lidmi, co spolu chodí. 

No, nebude. Já mám představu takovou, že dokud mi můj stav umožní pracovat, což by mohlo být až do července, tak bych chtěla být v Praze. Pak se na nějakou dobu přesunu do Brna, kde bych chtěla porodit a být tam minimálně šestinedělí. A jakmile přijde ta správná doba, kdy bych se chtěla vrátit do práce, plánujeme pořídit společné bydlení v Praze. Bydlení, které máme v Brně si ponecháme. Pavel tam má domeček, tak bychom to chtěli nějak skloubit.

Je to takový druh kompromisu..

Určitě a jsem ráda, že to nebylo jen z mojí hlavy. Pavel nikdy nechtěl, abych se vzdala práce, protože vidí, že mě to nabíjí a baví, že jsem šťastná. A to nejenom když moderuji zprávy na Primě, ale také když uvádím nebo se účastním spousty jiných akcí. Tím pádem bylo jasné, že nějaké zázemí v Praze potřebujeme. On má navíc práci, která vyžaduje, aby byl čas od času v Praze, takže se nám to bydlení bude hodit tak i tak.

Říkala jsi, že budeš rodit v Brně. Máš už doktora? 

Doktora nemám. Teď mám vytipovanou jednu slečnu, kterou bych moc ráda měla jako porodní asistentku. Je strašně milá a já potřebuju u mít u porodu někoho, kdo bude mít podobnou energii jako já a Terezka tomu úplně vyhovuje. Takže já bych si moc přála, aby to byla právě ona a myslím, že ona to v tuhle chvíli už trošku tuší. Že bych to měla ale úplně naplánované, to nemám. Pořád si říkám, že na to je ještě čas.

Ty jsi médiím nechtěně prozradila pohlaví miminka. Co na to říkal partner?

Já jsem mu říkala, že to určitě někde takhle prozradím a ono to tak vážně bylo. Nevadilo mu to. A ani mně to nevadí, že se ví, že to bude holčička. Spousta kolegyň mi ale říkalo, že holčička je prý nejistá až do poslední chvíle, takže vlastně uvidíme.

Luxusní byt s výhledem na hrad - 334m
Luxusní byt s výhledem na hrad - 334m, Praha 1

A jména už vymýšlíte? A shodnete se?

Myslím si, že jsme se shodli úplně bezproblémově. Měli jsme na vybírání metodu, kterou můžu vřele doporučit. Asi měsíc nebo dva jsme sbírali inspiraci, aktivně se zapojovali i rodiče, kteří nám dávali seznamy jmen. Vybírali jsme mezi královskými jmény, španělskými jmény, českými a udělali jsme seznam asi tak dvaceti jmen. Jeden večer jsme si nad to sedli a postupně jsme vyškrtávali ty, které jednomu nebo druhému vadily úplně nejvíc, takže jsme se dostali na nějakých sedm jmen a z toho by už ani jedno nebylo průšvih. Nakonec jsme každý řekl své tři favority a v jednom jsme se shodli.

A prozradíš ho?

To neříkáme nikomu. Ani babičkám a dědečkům a neví to ani Pavlova dcera. I když ta má slíbené, že to bude vědět jako první, těsně před tím než se to narodí. Chceme si to nechat pro sebe, protože znáš to. Když někomu řekneš nějaké jméno, obzvlášť, když je méně obvyklé, tak tě od toho lidé začnou odrazovat nebo k němu mít vlastní připomínky. Tomu se chceme vyhout.

A taky často hrozí, že ti to jméno někdo ukradne.

Přesně tak. To nám kamarádi taky říkali.

Když se bavíte o miminku, oslovujete ho jménem?

No právě. Toho se taky bojím, že se jednou prořeknu, protože my už malou tak oslovujeme, abychom si na to jméno zvykli a tak musím dávat pozor, ať to zase někde neřeknu.

Co si myslíš, že je největší luxus pro miminko?

Hodní rodiče, kteří mají hezký vztah nejen k miminku, ale i mezi sebou. Myslím si, že jsem naší malé nemohla dopřát lepšího tátu než jakého bude mít, protože když vidím Pavla, jak si hraje s jinými dětmi, je tak úžasný, že se na něj vydržím jen tak koukat. S dětmi to umí neskutečně.

Ty jsi opravdu chodící pohoda. Chybí ti aktuálně ve tvém životě něco?

(vrtí hlavou) Opravdu ne. Jsem vdečná za to, jak to teď je. 

Rychlá zpověď:

Praha nebo Brno?

Praha i Brno. Obojí.

Jakou máš oblíbenou barvu?

Teď aktuálně černou, šedou, růžovou.

Co nejvíc miluješ na svém partnerovi?

Úsměv. A to jak je tolerantní a jak mě umí poslouchat.

Jaké místo v Praze máš nejradši?

Já mám v Praze ráda tolik míst.. Třeba Grébovku nebo Vyšehrad. Fakt moc.

Co bys partnerovi nikdy neodpustila?

Zatím nenastala žádná situace, kterou bych mu neodpustila, tak to nechci napráskat, aby to pak neudělal.

Co ti udělá největší radost?

Největší radost mi udělá nějaké dobré jídlo.

Jaký je tvůj oblíbený film?

Hříšný tanec. To můžu vidět každý rok několikrát a pořád mě to baví.

Co tě jako první zaujme na mužích?

Říká se tomu charisma. Já nevím, jak to popsat, ale to asi vystihuje tak nějak všechno dohromady.

Změnila bys kvůli někomu barvu vlasů?

Já barvu vlasů ani změnit nemůžu, protože to mám ve smlouvě a asi bych ani jinou nechtěla.

Čeho se nejvíc bojíš?

Teď trošku porodu, ale Pavel mi pořád říká, že všechno zvládnem, tak to zvládnem.

Sparta nebo Slavie?

Ani jedno.

Kdo je víc sexy? Roman Šebrle nebo Jaromír Jágr?

Já jsem určitě pro Romana Šebrleho

Kdo je tvůj vzor?

Maminka.

Je nějaký adrenalinový zážitek, co bys chtěla vyzkoušet?

Já moc na ten adrenalin nejsem, ale jednou bych asi chtěla zkusit buď podržet hada nebo si dát pavouka na ruku.
Dotazovaný se ptá redaktora:

Já bych se tě zeptala, komu jsi takhle zkoušela psát o rozhovor a třeba ti to dlouhodobě odmítá a chtěla bys ho.

Jaroslav Dušek. S ním pořád ne a ne se domluvit.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Bývalá reportérka televize Prima, která miluje dobré jídlo, víno, cestování a svoji rodinu. Ve volném čase ráda vaří, peče, maluje. Aktuálně nejvíce času jí zabírá dcera Emilka a syn Mikuláš.
Tereza Janatová
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
52 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 107m2
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 107m2

3 + KK 107 m², ter. 13 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
11 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Pařížská
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Pařížská

3 + KK 148 m², bal. 8 m²
97 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 107m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 107m

3 + KK 107 m², ter. 10 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 116m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 116m

3 + KK 116 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2
Praha 2

Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2

1 + KK 36 m², bal. 1 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks