Top hledané
Výsledky (0)
Postavu Carrie Bradshaw znáte po několikátém zhlédnutí Sexu ve městě nejspíš dokonale. Kolik toho ale vlastně víte o její představitelce?

5 věcí, které jste o Sarah Jessice Parker určitě nevěděli

Martina Šmalclová
05. dubna 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Sarah Jessica Parker

Že je vdaná za Matthewa Brodericka, má 3 děti, vlastní značku luxusních bot, byla vidět v kampani na pivo Stella Artois a s představitelkou Samanthy Kim Cattrall v reálném životě zrovna dvakrát nevychází, není tajemstvím. My vám prozradíme to, co jste o SJP určitě nevěděli! 

1) Má vlastní vydavatelství

Kariéra herečky, producentky a designérky jí zřejmě nestačila. Talentovaná SJP si otevřela v roce 2018 vydavatelství SJP for Hogarth. Její prvotinou byla kniha A Place for Us (NEW YORK TIMES BESTSELLER) a v letošním roce představila světu knihu Golden Child.

2) Její oblíbenou dovolenkovou destinací je Řecko

Když si chce odpočinout a načerpat nové síly, letí do Řecka. Pokud stojíte o setkání s SJP, zkuste někdy zamířit na luxusní Jónské ostrovy, právě tam se totiž ráda vrací.

Pronájem mezonetu Josefov 2+kk, Praha
Pronájem mezonetu Josefov 2+kk, Praha, Praha 1

3) Vdávala se v černé

Když si v roce 1997 brala herce Matthewa Brodericka, oblékla stejně jako on černou. Proč? Dvojice prý na sebe nechtěla celý den poutat pozornost. Nadýchané saténové šaty Morgane Le Fay byly krásné, sama herečka ale přiznává, že dnes by se rozhodla jinak.

4) Randila s Johnem F. Kennedym mladším

Více než 20 let žije v klidném manželství, vždy tomu tak ale nebylo. SJP má za sebou románek s rozpustilým Robertem Downey Jr. nebo třetím potomkem 35. prezidenta USA Johnem F. Kennedym mladším.

5) V dětství měla na rok 2 páry bot

Pryč jsou časy, kdy se musela dělit se 3 sestrami o šaty a zbylými 4 bratry o vše ostatní. Herečka přiznala, že na rok měla dva páry bot. O to více si pravděpodobně dnes svého úspěchu váží a plně rozumíme její vášni pro luxusní boty!

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Módní ikona, milovnice luxusních bot a sexu Carrie Bradshaw je zpět!
Zobrazit článek
Sex ve městě: To nejlepší, co kdy Carrie oblékla
Zobrazit článek