Top hledané
Výsledky (0)
Vstupte barokní branou do světa moderního a luxusního bydlení. Šárecký dvůr nabízí město i přírodu. Na dosah zde máte přírodní rezervaci Divoká Šárka i metro spojující toto úžasné místo s centrem Prahy.

Šárecký dvůr: vyzývavý mix historie a moderny

Eva Ledecká
29. ledna 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Šárecký dvůr

Toto ultramoderní a elegantní bydlení přináší sportovní vyžití i procházky v přírodě romantickými lesy. Nedaleké metro Veleslavín vás za 15 minut dopraví do historického centra Prahy, po Evropské třídě se dostanete na Pražský okruh navazující na tunel Blanka a na letišti automobilem budete za čtvrt hodiny.

Harmonické prolínání historie se současností

Šárecký dvůr nabízí bytové jednotky v moderně zrekonstruované barokní budově a v pěti zcela nových moderních villadomech. V nádherné historické barokní stavbě se nachází 7 prostorných luxusních bytů. Nemovitost byla původně hospodářský dvůr, který soužil jako pohostinství pro obchodníky mířící do Prahy. Moderní architektura spojená s barokními prvky dokázala vykouzlit luxusní interiér plný světla, který je vysoce elegantní a funkční.

Celý areál je hlídán 24 hodin denně recepcí umístěnou ve vstupní budově. Dostanete se do něj dálkově ovládanou bránou, která vede do podzemních garáží hlídaných kamerami. V areálu se nachází velká zahrada určená pro rezidenty a některé bytové jednotky v přízemí mají dokonce zahradu privátní. Na místě stojí původní kamenná zeď, která celý komplex chrání před ruchem Evropské třídy.

Luxusní byt Praha 6 - 75m
Luxusní byt Praha 6 - 75m, Praha 6

Interiéry vyvedeny v luxusním a kvalitním designu

V interiérech tohoto komplexu najdete jen ty nejvyšší standardy, luxusní materiály a vysoce moderní designy. Dostatek světla, které proudí do místností, přispívá k lehké a vzdušné atmosféře. Prosklené stěny vizuálně propojují interiér s exteriérem a z horních pater se naskýtají neskutečně krásné výhledy.

Jedinečnost celého areálu tkví v jeho úkrytu. Přestože se nachází v blízkosti Evropské ulice, je tak nenápadný, že si ho možná ani nevšimnete.

Projekt zvítězil v kategorii Best Residential Development & Developer v CIJ Awards v roce 2018.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Y&T Luxury Property
Y&T Luxury Property Prague Czech Republic s.r.o. Myslíkova 245/3, 110 00 Prague 1, Czech Republic
+420 224 282 506