Šaty z masa už nenosí! Z Lady Gaga je dnes stylová kráska!

Americká umělkyně s italskými kořeny už není onou divokou rebelkou…
20. ledna 2019
 
Hlavní stránka Nové články

Zlaté glóby zvládla na jedničku

Na nedávné předávání Zlatých glóbů dorazila Lady Gaga v modré nadýchané róbě Valentino, ověšena luxusními šperky a s ležérním drdolem na hlavě. Vizáží ledové královny všem dokázala, že divoká léta a módní přešlapy má nejspíš jednou provždy za sebou. Pojďte se s námi podívat na image napravené rebelky hezky zblízka a od začátku.

Video

Jak šel čas s Lady Gaga

Když Lady Gaga vstoupila před více než 10 lety na hudební scénu, vyžívala se v divokém make-upu, parukách a extravagantních outfitech. Jednou se objevila v rovně střižené ofině, podruhé s vlasy žlutými jako kanárek a potřetí s bláznivým doplňkem zakrývající hřívu nebo rovnou celou tvář. Nevadilo jí se odhalovat, místo řas mívala takříkajíc dva „smetáky“ a neváhala se obléct ani do šatů z hovězího masa!

Dáte si hovězí?

V šokujícím outfitu z hovězího masa se Lady Gaga objevila na MTV Video Music Awards 2010. Zpěvačka ani argentinský návrhář Franc Fernandez, z jehož dílny šaty pocházely, slova chvály od skupin bojující za práva zvířat neslyšeli. Jak svůj počin tenkrát hvězda vysvětlila? Chtěla prý zdůraznit nechuť vůči americké armádě a její politice, která se neptá a nic neříká.

Luxusní dům na prodej se zahradou a bazénem
Luxusní dům na prodej se zahradou a bazénem, Praha 9

Proměna v krásnou labuť

Uběhla ale řada let a spolu s nimi Lady Gaga získala luxusní vkus a naopak ztratila chuť nesmyslně experimentovat. Bláznivý look si nechává hlavně na koncerty, kam nepochybně patří. Na červeném koberci, prestižních událostech, ale i v soukromí se objevuje čím dál častěji v luxusních šatech známých designérů. Zdá se, že z káčátka vyrostla krásná labuť.

Jaký luxusní model oblékne Gaga na Grammy?

Už 10. 2. 2019 se Lady Gaga objeví na předávání cen Grammy. V jakém luxusním modelu dorazí tentokrát? Nechme se překvapit, ale nepochybujeme, že opět dostojí svému jménu.

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (24)

View photo gallery

O autorovi

Psaní, cestování, četba, sport a relaxace jsou tím, co v mém životě dělám nejraději. Podle toho by také vypadal můj ideálně strávený den. Ranní jóga na pláži, odpoledne strávené relaxováním a lenošením v houpací síti, kdy jediným dovoleným pohybem by bylo natáhnutí se pro kokosový ořech a večer strávený s knížkou v ruce... Nebo po boku svých nejbližších - se skleničkou vína, porcí čokolády a pořádnou dávkou smíchu. A nejlíp za zvuku práskajícího dřeva.
Martina Šmalclová
MusiCares
104 West 40th St., Suite 400
New York, NY 10018
212.245.7840