Top hledané
Výsledky (0)
Americká umělkyně s italskými kořeny už není onou divokou rebelkou…

Šaty z masa už nenosí! Z Lady Gaga je dnes stylová kráska!

Martina Šmalclová
20. ledna 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Zlaté glóby zvládla na jedničku

Na nedávné předávání Zlatých glóbů dorazila Lady Gaga v modré nadýchané róbě Valentino, ověšena luxusními šperky a s ležérním drdolem na hlavě. Vizáží ledové královny všem dokázala, že divoká léta a módní přešlapy má nejspíš jednou provždy za sebou. Pojďte se s námi podívat na image napravené rebelky hezky zblízka a od začátku.

Jak šel čas s Lady Gaga

Když Lady Gaga vstoupila před více než 10 lety na hudební scénu, vyžívala se v divokém make-upu, parukách a extravagantních outfitech. Jednou se objevila v rovně střižené ofině, podruhé s vlasy žlutými jako kanárek a potřetí s bláznivým doplňkem zakrývající hřívu nebo rovnou celou tvář. Nevadilo jí se odhalovat, místo řas mívala takříkajíc dva „smetáky“ a neváhala se obléct ani do šatů z hovězího masa!

Dáte si hovězí?

V šokujícím outfitu z hovězího masa se Lady Gaga objevila na MTV Video Music Awards 2010. Zpěvačka ani argentinský návrhář Franc Fernandez, z jehož dílny šaty pocházely, slova chvály od skupin bojující za práva zvířat neslyšeli. Jak svůj počin tenkrát hvězda vysvětlila? Chtěla prý zdůraznit nechuť vůči americké armádě a její politice, která se neptá a nic neříká.

Luxusní byt 3+kk s terasou na prodej, Praha 5
Luxusní byt 3+kk s terasou na prodej, Praha 5, Praha 5

Proměna v krásnou labuť

Uběhla ale řada let a spolu s nimi Lady Gaga získala luxusní vkus a naopak ztratila chuť nesmyslně experimentovat. Bláznivý look si nechává hlavně na koncerty, kam nepochybně patří. Na červeném koberci, prestižních událostech, ale i v soukromí se objevuje čím dál častěji v luxusních šatech známých designérů. Zdá se, že z káčátka vyrostla krásná labuť.

Jaký luxusní model oblékne Gaga na Grammy?

Už 10. 2. 2019 se Lady Gaga objeví na předávání cen Grammy. V jakém luxusním modelu dorazí tentokrát? Nechme se překvapit, ale nepochybujeme, že opět dostojí svému jménu.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Móda na Zlatých glóbech: Božské róby i nepříjemné faux pas!
Zobrazit článek
Nominace na Grammy: Kdo příští rok nahradí Bruna Marse?
Zobrazit článek