Top hledané
Výsledky (0)
Po celém Miláně můžete být v těchto dnech svědci úžasných přehlídek bytového designu, a to v rámci festivalu Fuori Salone, který probíhá zároveň s prestižním veletrhem Salone del Mobile. Luxusní nábytek a doplňky jsme shlédli v showroomu značky Sawaya & Moroni.

Sawaya & Moroni představují kreativní nábytek a doplňky bez limitů

Eva Ledecká
18. dubna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Značka Sawaya & Moroni se na mezinárodní scéně objevila v roce 1984. Její kreativní hlavou je talentovaný architekt a designér William Sawaya, kterého podporuje podnikatelský duch Paola Moroniho.

Za úspěchem leckdy stojí svoboda

Společnost Sawaya & Moroni je známá pro své luxusní, velmi originální a kvalitní návrhy designového nábytku. Co za jejich úspěchem stojí? Sawaya ani Moroni nepochází z prostředí, které by bylo spjaté s nábytkem, nenesou si s sebou rodinnou tradici, která by měla být respektována a nemusí jít v jejích šlépějích. A právě tato svoboda ve tvoření koncepcí a řízení výroby se v jejich případě stává pozitivním elementem.

Značka spolupracuje s mnoha designéry i architekty a vzniká tak mnoho luxusních limitovaných kolekcí nesoucí jejich podpisy. Spolupracovali například s architektou Zahou Hadid, architektem Danielem Libeskindem, Jeanem Nouvelem a mnoha dalšími.

Pronájem luxusní vily 7+1, Černošice – 373
Pronájem luxusní vily 7+1, Černošice – 373,

Showroom v Miláně stojí za návštěvu

Showroom značky Sawaya & Moroni v Miláně najdete na Via Manzoni 11 v domě, kde stála v minulosti slavná prodejna koženého zboží. Budova vás dostane svými unikátními architektonickými prvky, jako je například velkolepý světlík, okna se zlatou bronzovou strukturou pocházející z Anglie 30. let nebo žulové sloupy.

Expozice Sawaya & Moroni v přízemí je intimně osvětlena a nabízí pohled na luxusní moderní kolekcí, ve které vynikají svítivě barevné svícny, pohovky a židle neotřelých tvarů. Netradiční návrhy stolků, židlí i jiných interiérových doplňků ukazují na kreativitu, která snad nemá hranic. Hodil by se tento luxusní, moderní a originální nábytek do vašeho domova? Rozhodně se jedná o velmi zajímavou a inspirativní podívanou!

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Sawaya & Moroni
Via Manzoni, 11 20121 Milano Italy