Top hledané
Výsledky (0)
Podívejte se na módní policii z pražské O2 areny!

Schwarzkopf Elite Model Look 2024: Debbie Brown zase zapomněla, že na spodní prádlo patří i šaty

Denisa Zajíčková
24. června 2024
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Speciální rubrika
Debbie Brown byla zase odvážná!

Jak to dopadne, když si módní návrhářka vyrazí na akci, kde se jí dostane plné pozornosti? Podívejte se s námi na model, který vynesla Schwarzkopf Elite Model Look 2024! Byl to záměr?

Schwarzkopf Elite Model Look je prestižní soutěž ve světě modelingu, která slouží jako odrazový můstek pro mnoho nadějných modelek a modelů po celém světě. Spojuje talentované jedince s příležitostmi ve špičkových módních agenturách a na světových přehlídkových molech. Je to také příležitost pro celebrity, aby zazářily. Ale opravdu se to všem povedlo? Pojďte s námi prověřit jejich outfity přísnou módní policií!

Luxusní byt 3+kk na pronájem 143m2-Praha 5
Luxusní byt 3+kk na pronájem 143m2-Praha 5, Praha 5

Debbie Brown

Návrhářka Debbie Brown obvykle přesně ví, co si na takové akce obléct - alespoň tedy pro své zakazníky. Sama platí za kontroverzní a často vynese modely, které jsou zkrátka určené jen k tomu, aby módní kritiky fascinovaly, pobuřovaly nebo šokovaly. 

Jinak tomu nebylo ani na večeru Elite Model Look, kam vyrazila v podivné síťovině, ze které jí vykoukla ňadra. Nemusíme vůbec diskutovat nad tím, že Debbie má nádhernou postavu a dovolit si může takřka všechno, tohle bylo ale vlastně podivné až běda - něco jako síť proti komárům na kočárek, maminky budou vědět. V lepším případě spodní prádlo, na které si zapomněla vzít ty šaty, které si snad doma připravila na pohovce. Ptáme se - proč? Aby se o ní psalo? Aby si dělala reklamu? Nebo bude snad tohle nabízet ve své budoucí kolekci? 

Eva Perkausová 

Je jen málo příležitostí, kdy Eva Perkausová nevypadá na červeném koberci naprosto úchvatně. Opravdu má doma dva malé raubíře a nedávno rodila? Do společnosti vyrazila po boku svého muže Ivana Hecka, který na ní mohl oči nechat. A není divu. 

Luxusní šaty s krásnými střevíčky, to byla jen třešnička na dortu. Sladěná čelenka s psaníčkem, to nás vážně baví!

Otevřít v galerii (2)
Eva Perkausová byla skvostná!
Eva Perkausová byla skvostná!Zdroj: Profimedia

Gabriela Lašková

Moderátorka Gabriela Lašková se už brzy dočká třetího potomka. A jestli někdo umí nosit těhotenství na červený (tady modrý) koberec, je to právě ona. Na první pohled vypadá jako víla, která kdyby neměla bříško, nikdo by nic nepoznal. Vzhledem k tomu, jak obvykle maminky vypadají krátce před porodem, nám nezbývá nic jiného, než jí opravdu závidět!

Hana Vagnerová

Herečka Hana Vagnerová dorazila po boku svého francouzského přítele Nicolase Escaviho. A byla samý úsměv! Hana je obvykle módní ikonou, která obléká ty největší módní trendy. Sluší jí všechno, má skvělou postavu - a také dobré oko. Jinak tomu nebylo ani tentokrát, když přišla v rafinovaných bílých šatech, které nebyly ani krátké, ani dlouhé. K tomu skvělý účes, luxusní šperky, nádherné boty - co dodat? Hana prostě umí, a moc dobře to ví. 

Alžběta Ferencová

Hvězda kriminálky Policie Hvar je partnerkou rapera Paulieho Garanda. A tak by se dalo očekávat, že vzhledem ke společnosti, ve které se Alžběta pravděpodobně pohybuje, bude mít trochu uvolněnější styl. Ona ale přišla jako "stará, mladá", červená kabelka byla čistá hrůza - je jedno, jestli byla luxusní nebo z butiku od vedle a šaty byly těžká nuda. Alžběta je přitom jindy nádherná žena, na co ale myslela, když se na tuhle akci oblékala, to je velkou záhadou.

Otevřít v galerii (2)
Dorazila také Alžběta Ferencová
Dorazila také Alžběta FerencováZdroj: Profimedia

Michaela Kociánová

Vzhledem k tomu, co na akce slovenská topmodelka Michaela Kociánová obvykle obléká, není pochyb, že je to zkrátka módní ikona. To potvrdila i tentokrát, když se ukázala v perfektních šatech, které měly božský střih, seděly jí a nebyla to žádná nuda. Skromně si přejeme, aby polovina českých celebrit před tím, než někam vyrazí, Míše zavolala. Bylo by to ku prospěchu! 

Barbora Černá

Česká modelka Barbora Černá, dříve Podzimková, je vítězkou světového finále Elite Model Look pro rok 2014. V září 2022 si pak vzala hudebníka Alberta Černého. Není divu, že přesně ví, co si na takovou akci má obléct. Luxusní zelené šaty byly úchvatné, Báře padly jako ulité a Albert vedle ní byl dokonalý gentleman. Tohle je manželský pár k pohledání!

Zdroj: redakce, super.cz, elitemodellook.com

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze