Top hledané
Výsledky (0)
Je tohle ta nejlepší série Survivoru?

Schyluje se k zásadnímu zvratu v Survivoru? Prágr je novým favoritem na vítěze, na duel ani nedošlo

Denisa Zajíčková
18. dubna 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Martin Prágr momentálně ukrývá dvě imunity

V drsné soutěži Survivor zase došlo na další změny a moderátor Ondřej Novotný zavelel, aby se členové kmenů proházely. Na to nakonec doplatil hlavně Radek, který sám sebe zasadil do kmene Lovců - a zůstal tam překvapený a osamocený. Jak už je u něj však zvykem, tvářil se, že mu to vůbec nevadí. Skutečně bude ale tohle stačit, aby z toho byla ta nejlepší série, kterou mají diváci pořád slíbenou? A ovlivní zásadním způsobem budoucí dění v soutěži tanečník Martin Prágr?

Moderátor Ondřej Novotný nemá letos lehkou úlohu
Z kmene Titánů už moc účastníků nezbylo
Diskutovaným hráčem je tento rok Filip Křížek, který měl vzdát duel kvůli práci
Mártymu dala Ivana Jirešová svou imunitu. Poté ze soutěže vypadla

Je zcela evidentní, že v této chvíli dělá odchod hráčům produkci tak trochu starosti, a tak by byli nejraději, aby nešel domů vůbec nikdo - počet dílů je daný a hráčů je stále méně. Letos bylo mnoho odpadlíků - odešel například Jakub Bína ze zdravotních důvodů, ze stejného důvodu také Ornella Koktová. Hned na začátku to byl Michael Skalický, kvůli otcově nemoci zpěvák Sebastian. A tak lidi chybí. Je to důvod, proč na duel Titánů teď vůbec nedošlo?

Kristýně imunita k ničemu nebyla

Jak jinak si vysvětlit, že Kristýna, která pracně získala imunitu, nakonec nikoho vyřadit nemohla? Místo toho moderátor Ondřej Novotný nabídnul dva známé šátky, a zamíchal tak zásadním způsobem hrou. Kdo by chtěl přijít o svou pracně vybudovanou alianci? Otázkou však je, zda je právě tohle pro diváka zajímavé. Rozhovory soutěžících totiž bývají v epizodách velmi dlouhé a kromě neustálých dohad, kdo je s kým v alianci, se tam kromě soubojů nic zajímavého neděje.

Tentokrát se soutěž nezajímá osobní příběhy soutěžících, neřeší jejich stesk nebo zdravotní komplikace. To je přitom právě jakési "viditelné zákulisí", které je pro diváka atraktivní. Na sociálních sítích se tak objevují často komentáře, že některé pasáže diváci přetáčí. "Když skončí souboj a jen tam tlachají, to vypínám. Ve středu vlastně koukám jen na kmenovou radu," píše například divák Filip. "Nebaví mě ty jejich žabomyší války, letos tam není žádný velký hráč. Radek si myslí, že tam rozehrál hru století, ale je nudnej taky," nebere si servítky Karel. "Přijde mi to nekonečné, občas už jen kouknu na to, kdo zrovna vypadl nebo odstoupil," podotkla divačka Markéta.

Otevřít v galerii (1)
Titáni konečně začali také vyhrávat!
Titáni konečně začali také vyhrávat!Zdroj: se souhlasem TV Nova

Jde si Martin Prágr pro výhru?

Jedním z překvapivých momentů tohoto týdne bylo, kdy herečka Ivana Jirešová předala svou imunitu Mártymu. Ten je teď díky dvěma skrytým imunitám jedním z nejsilnějších hráčů. A možná právě díky své surové upřímnosti se stal pro diváky jedním z favoritů na vítěze soutěže. 

V komentářích na sociálních sítích se objevují obdivné hlasy, že se konečně projevil jako pravý hráč. Do teď byl nenápadný a na kamerách se objevoval jen zřídka. Bude to právě on, kdo se se dostane do finále, kde porazí všechny? Bylo by to vůbec poprvé, kdy vyhraje celebrita. 

Prodej secesní vily, Praha východ - 609m
Prodej secesní vily, Praha východ - 609m, Okolí Prahy

Všichni už jsou doma?

Ve veřejném prostorů se však začaly objevovat informace, že účastníci už se chystají domů - nebo doma už dávno jsou! A jméno, které v souvislosti s vítězstvím zaznívá opakovaně, je Yeni. Je tak možné, že v novém uspořádání právě ona vytvoří s tanečníkem alianci, která je dovede k vítězství. 

Překvapivě se dostává také na jeho účast ve StarDance, kterou dokonce nedávno potvrdil anonymní zdroj. „Martina bereme jako naši hvězdu. Sledujeme jeho úspěchy v Survivoru a jsme rádi, že s námi pokračuje ve StarDance,“ měl prozradit zdroj z České televize. Účastníci z řad slavných už jsou známí, tanečníci budou zřejmě následovat. On sám byl přitom v taneční soutěži už třikrát - poprvé bojoval na tanečním parketu po boku Gabriely Soukalové, pak Simony Babčákové a loni Ivy Kubelkové. S tou vypadl takřka před branami finále. Snad se podobný scénář nebude opakovat také v Survivoru!

Ještě se budou dít věci...

Ačkoliv diváci tento rok často brblají, že chybou castingu nejsou v soutěži zajímaví hráči, moderátor opakovaně sliboval, že je ještě na co se těšit! Až odejdou všichni, kterým hra evidentně nesedla, bude to prý nejlepší série ze všech. Také má podle slov Novotného Survivor vysokou sledovanost a očekává se, že příští rok bude další řada. Otázkou ale je, zda i tentokrát povolá televize Nova celebrity. 

Zdá se, že letos se to moc neosvědčilo. Také Novotný v jednom ze svých vyjádření přiznal, že výhra 2,5 milionu nemusí být pro každého hráče dostatečnou motivací, aby v dobách hladu a těžkých dní, v soutěži zůstal. Uvidíme, jestli v příštích letech přistoupí produkce k nějakým změnám nebo pořad zachová takový, jaký je. Své fanoušky si jistě najde i tak!

Zdroj: redakce, TV Nova, VOYO

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze