Top hledané
Výsledky (0)
Překrásné šaty poseté květinami byly 4. 9. odhaleny v luxusním prostoru hotelu International v Dejvicích. Ti, kteří byli svědky této působivé podívané, se na okamžik ocitli v tajemné říši snů.

Kolekce Secret Garden Zuzany Kubíčkové: Jako z pohádkového světa!

Eva Ledecká
04. září 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Zuzana Kubíčková - Secret Garden

Zuzana Kubíčková tvoří kouzelnou ženskou módu. V luxusním sále 15. podlaží majestátního hotelu International proplouvaly prostorem modelky jako víly, princezny, kouzelné bytosti zahalené tajemstvím. Nová kolekce luxusních večerních šatů představuje vrchol tvorby návrhářky Zuzany Kubíčkové.

Luxusní látky, ze kterých šije i Dior

Na první pohled upoutala ruční tvorba a výběr exkluzivních materiálů. Zuzana Kubíčková využívá látky pocházející z italské dílny Ricamficio Paolo, která dodává materiály pro luxusní módní domy, jako je Dior, Chloé nebo Burberry.

Pastelová paleta barev v kolekci dominovala. K vidění byly i honosné šaty připomínající barokní plátna. Z materiálů převládal samet, vyšívaný tyl, krajka a hedvábí, flitry.

Investiční 1+kk na prodej, Praha 4 - Chodov
Investiční 1+kk na prodej, Praha 4 - Chodov, Praha 4

Ruční tvorba a desítky hodin poctivé práce

Šaty Zuzany Kubíčkové z ručně vyšívaných látek, na nichž jsou aplikovány vystřižené motivy, jsou ručně dekorovány květinovými nášivkami a ozdobeny korálky. Vrcholným kouskem nové kolekce jsou přenádherné dlouhé šaty s ručně vyšívanými ozdobami a květinovými aplikacemi, každý květ v jiné barvě. Není divu, že výroba luxusních šatů trvala 60 hodin.

„Mé zákaznice si většinou přejí šaty výjimečné, osobní a současně uvažují prakticky a chtějí, aby šaty byly nadčasové.“

Přání svých zákaznic svou novou luxusní kolekcí talentovaná návrhářka rozhodně splnila.  

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze