K selfíčku už není třeba tyč! Propadli jsme Selfie Dronu 720X.

Drony jsou dnes již zaběhnutým zařízením na trhu. Jaké vychytávky má selfie dron 720X?
25. června 2018
 
Hlavní stránka Nové články

Selfie dron jeho oblíbenost prudce stoupá

Dnes se firmy předhánějí, jaké luxusní speciality na poli elektrotechniky nabídnou svým uživatelům. Létající zařízení v podobě dronu se velice rychle uchytilo na trhu a nás už ani nepřekvapí, že nad našimi hlavami létá „bzučící předmět“. Existují nejrůznější létající drony, ať už pro samotné potěšení z letu, kvůli zásilkovým službám, nebo drony s videokamerou sloužící primárně k zachycení luxusních zážitků z dovolené a nejrůznějších míst.

Samotný selfie dron je zjednodušeně řečeno digitální fotoaparát, který létá. Díky propojení s aplikací ve vašem smartphonu sledujete na displeji přenos z kamery dronu. Výhodou je, že nepotřebujete selfie tyč, a zároveň pořídíte netradiční fotografie z různých úhlů třeba i za vašimi zády.

Video

Co způsobuje, že je tento dron tak zvláštní?

Jedná se o dron, jehož hlavními výhodami jsou přenositelnost, výborná kamera, snadné použití a také lákavá cena. Celý dron váží pouhých 85 gramů, má dosah 75 metrů, může letět až 8 minut na jedno nabití baterie. Létající stroj je skládací, v podobě úhledné krabičky velikosti běžného mobilu a vejde se do kapsy, aniž by se polámaly jeho části. Navíc ho lze plně ovládat z připojeného chytrého telefonu jeho nakláněním a nepotřebujete k tomu další ovladač. Dron je vybaven kamerou s přenosem do ovládacího mobilu.

Luxusní restaurace na pronájem - Praha 1
Luxusní restaurace na pronájem - Praha 1, Praha 1

Létání snad nebylo nikdy jednodušší

Dron je vyroben z plastu ABS, a je tím pádem mnohem lehčí a silnější než jiné drony. Další velké plus spočívá v jednoduchostí nastavení. Nejprve musíte nainstalovat aplikaci na váš chytrý mobil (stačí skenovat kód QR v příručce). Jakmile to uděláte, stačí zapojit baterii, připojit se k dronu a spustit aplikaci. Za méně než 10 vteřin jste připraveni letět s vaším dronem! Není to luxus? Jakmile jste ve vzduchu, je čas použít vestavěný fotoaparát a pořizovat si luxusní fotografie a videa.

Pokud jste ještě nikdy nedrželi dron v ruce, tak přichází okamžik, kdy byste měli začít!

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (3)

View photo gallery

O autorovi

Mou citovou záležitostí je umění - hudba, design, literatura, tanec a v poslední době nalézám kouzlo v informačních technologiích. Mým snem už od dětství bylo stát se zpěvačkou. Baví mě být v kontaktu s lidmi, navštěvovat nová místa a cestovat. Také se ráda obohacuji o vědomosti z oblasti psychologie, pedagogiky a filozofie. Miluji pocit kreativního vyžití.
Mgr. Jana Höger
Harjumaa, Tallinn, Narva mnt 7, Kesklinna linnaosa, 10117
Estonia
support@drone720x.com
+372 6018282