Top hledané
Výsledky (0)
Originální kadeřnické studio Stolen nabízí jedinečný koncept, který nenaleznete nikde jinde v Praze. Lucie Babičková a Craig Hughan představují unikátní projekt, jehož jsou zakladateli. V čem je studio natolik jedinečné?

SEX, HAIR & ROCK’N'ROLL - luxusní péče v alternativním studiu Stolen

Ivana Růžičková
09. září 2016
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Moderně luxusní interiér zaujme

Již při vstupu zaznamenáte nevšednost tohoto místa. Industriální prostor připomínající loft je zalitý světlem a pozitivní atmosférou. Surovost a grunge podporují šedivé betonové podlahy v kontrastu s dřevěnými prvky, například na zrcadlovém rámu, masivní kožená holičská křesla, motorka jako doplněk v barber shopu, černobílé velkoformátové fotografie nebo lidská lebka, která je i symbolem studia. 

Stolen studio
Loft nabízí spoustu světla a poztivní energie
Lebka jako symbol studia Stolen

Nový originální koncept

Studio Stolen není pouze kadeřnický salon. Ideologie tohoto místa stojí na prvotřídním zákaznickém servisu a relaxaci zákazníka, který se zde cítí jako v prostředí přátel, mladistvých lidí se sdílenou vášní pro estetiku, životní styl a vše kreativní. Důraz na klienta umožňuje komplexní péči o individuální potřeby všech zákazníků. Naleznete zde nejen kadeřnické služby, ale i luxusní holičství neboli barber shop, nabídku kávy, sortiment módních doplňků, vlasovou kosmetiku jako je australská značka Kevin Murphy nebo novozélandskou veganskou značku Sans. Jako třešinka na dortu je místní fashion house, neboli koutek prezentující poslední kolekce předních českých návrhářů od Lukáše Macháčka a Moniky Drápalové, či dokonce šperkařského studia Zorya.

Luxusní byt Praha 1 - 216m
Luxusní byt Praha 1 - 216m, Praha 1

Vzdělávací studio

Místní kadeřníci jsou vyškolení nejnovějšími trendy a oproti ostatním studiím v Praze jsou vždy o krok napřed. Craig Hughan, který úzce pracuje se světoznámým vlasovým stylistou Kevinem Murphym a jeden ze zakladatelů studia působí i jako hlavní školitel. Craig prezentuje Stolen jako vzdělávací studio, kde poskytuje nové informace o stylingu, barvení, stříhání a nejmodernějších trendech včetně luxusních vlasových dekoračních doplňků.

Trendy podzim/zima 2016

Charizmatický pár, Lucie a Craig, mi dovolili nahlédnout do trednů pro podzim/zimu 2016. Hlavní myšlenkou nových účesů bude podpoření naturální textury vlasů a vlastní přirozenosti ve stylu devadesátých let a tehdejší grunge kultury. Budou se nosit jemně vlnité vlasy bez umělého objemu, délka po ramena (tzv. long bob, ve zkratce “lob”), nepřehnaný styling, spíše hladší textura a nenápadné probarvování, tzv. sluncem políbené vlasy jako z pláže, čili jen o málo odstínů zesvětlené konce. Pečlivě vybrané barvy tak definují osobitý styl, aby byla zachována individualita každého jedince. Z vlasových dekoračních doplňků budou hitem vlasové brože s motýly, můrami, kytičkami a viktoriánskými prvky. Pro muže bude oproti loňskému roku plného uhlazených a načesaných střihů velet přirozenost. Kratší střihy, vlasy nevyfoukané do objemu, lehce vlnité s dojmem nehotového looku.

Neváhejte se proto objednat na skutečně luxusní zážitek a rezervujte si více času, abyste nemuseli pospíchat a mohli si vychutnat vše úžasné, co Lucie, Craig a jejich tým nabízí.

Kontakt: Stolen, Radlická 180/50, Praha 5, 150 00

https://www.facebook.com/stolenstudio/

tel.: 773 555 204

email: info@stolensalon.com

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze