Top hledané
Výsledky (0)
První pokusy o randění už máte za sebou a možná i nějaká ta manželství a rozvody. Jste moudřejší, zkušenější a o chlup cyničtější, přesto i nadále věříte v lásku. Stejně jako Candace Bushnell ve své nové knize.

Sex ve městě má své knižní pokračování! Randěte, i když je vám 50!

Martina Šmalclová
22. prosince 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Sex ve městě

Na scénu přichází zkušená cynička

Pokud jste si vysnila, že v 50 letech budete vdaná a dvojnásobnou matkou, může být pro vás skutečnost, že tomu tak není, vcelku frustrující. Pojďte se ale na to podívat očima populární autorky Candace Bushnell. Už v srpnu příštího roku se na trhu objeví nová luxusní kniha s názvem Is There Still Sex in the City, která ukazuje, že všechno v životě jde brát s humorem.

Ve světě internetu

Tahle milá satira ukazuje, jak to vypadá, když se vám ani ve středním věku nepodaří zakotvit a vy jste odkázaná na internetové seznamky a nucena absolvovat nespočet dalších schůzek. Pokud jste si tedy myslela, že datové aplikace jsou jen záležitostí mileniálů, Candace Bushnell vás vyvede z omylu.

Tinder?!

Autorka v nové knize čerpá mimo jiné také ze svých vlastních zkušeností. V roce 2012 se po deseti letech rozvedla s baletním tanečníkem Charlesem Askegardem a s humorem sobě vlastním vypráví o tom, jak probíhá například takové seznamování přes populární aplikaci Tinder.

Luxusní vila 5+kk na pronájem, Praha západ
Luxusní vila 5+kk na pronájem, Praha západ, Okolí Prahy

Bude stejným trhákem jako ty předchozí?

První kniha Sex ve městě vznikla před více než 20 lety. Krátce nato se dočkala pro svůj velký úspěch luxusního seriálového a filmového zpracování. Čeká i Is There Still Sex in the City podobná budoucnost?

Nechme se překvapit. Jedno je ale jisté. Hlavní hrdinky Miranda, Samantha, Charlotte a Carrie jsou v ideálním věku a byl by hřích tuhle možnost zahodit, když fanynky Sex ve městě tak milují!

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze