Top hledané
Výsledky (0)
První pokusy o randění už máte za sebou a možná i nějaká ta manželství a rozvody. Jste moudřejší, zkušenější a o chlup cyničtější, přesto i nadále věříte v lásku. Stejně jako Candace Bushnell ve své nové knize.

Sex ve městě má své knižní pokračování! Randěte, i když je vám 50!

Martina Šmalclová
22. prosince 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Sex ve městě

Na scénu přichází zkušená cynička

Pokud jste si vysnila, že v 50 letech budete vdaná a dvojnásobnou matkou, může být pro vás skutečnost, že tomu tak není, vcelku frustrující. Pojďte se ale na to podívat očima populární autorky Candace Bushnell. Už v srpnu příštího roku se na trhu objeví nová luxusní kniha s názvem Is There Still Sex in the City, která ukazuje, že všechno v životě jde brát s humorem.

Ve světě internetu

Tahle milá satira ukazuje, jak to vypadá, když se vám ani ve středním věku nepodaří zakotvit a vy jste odkázaná na internetové seznamky a nucena absolvovat nespočet dalších schůzek. Pokud jste si tedy myslela, že datové aplikace jsou jen záležitostí mileniálů, Candace Bushnell vás vyvede z omylu.

Tinder?!

Autorka v nové knize čerpá mimo jiné také ze svých vlastních zkušeností. V roce 2012 se po deseti letech rozvedla s baletním tanečníkem Charlesem Askegardem a s humorem sobě vlastním vypráví o tom, jak probíhá například takové seznamování přes populární aplikaci Tinder.

Prodej exkluzivní vily, Praha 4 - Kunratice
Prodej exkluzivní vily, Praha 4 - Kunratice, Praha 4

Bude stejným trhákem jako ty předchozí?

První kniha Sex ve městě vznikla před více než 20 lety. Krátce nato se dočkala pro svůj velký úspěch luxusního seriálového a filmového zpracování. Čeká i Is There Still Sex in the City podobná budoucnost?

Nechme se překvapit. Jedno je ale jisté. Hlavní hrdinky Miranda, Samantha, Charlotte a Carrie jsou v ideálním věku a byl by hřích tuhle možnost zahodit, když fanynky Sex ve městě tak milují!

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze