Top hledané
Výsledky (0)
Seriál z prostředí New Yorku plný humoru, nadsázky, partnerských vztahů a nezapomenutelných luxusních módních kreací bude mít nečekané pokračování.

Sex ve městě se dočká pokračování: Bez Carrie, Charlotte, Mirandy a Samanthy!

Martina Šmalclová
29. května 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Legendární seriálová čtyřka

Je tomu už 21 let, kdy televizní stanice HBO odvysílala první epizodu kultovního seriálu Sex ve městě. Hvězdnou čtveřici Carrie, Mirandu, Charlotte a Samanthu si zamilovali diváci po celém světě. Ve volném seriálovém pokračování, jehož předlohou bude nová kniha Candace Bushnell Is There Still Sex in the City?, se jich ale fanoušci nejspíš nedočkají.

Život po padesátce nekončí

Satirická luxusní kniha Is There Still Sex in the City?, která se zabývá randěním a životem po padesátce, spatří světlo světa začátkem srpna 2019. Hlavní roli zde sehrají rozvody, přátelství, stárnutí, pochopitelně sex ale i populární internetová aplikace Tinder. Candace Bushnell se netají tím, že při tvorbě luxusní knihy čerpala také z vlastních zkušeností.

Za novinkou stojí Paramount Television

Práva k vysílání nakoupila americká produkční společnost Paramount Television ve spolupráci s Anonymous Content. Autorka knižní předlohy Candace Bushnell upozorňuje, že děj nebude přímým pokračováním životů postav Carrie, Mirandy, Charlotte a Samanthy.

Prodej nebytového prostoru, Praha Vršovice –
Prodej nebytového prostoru, Praha Vršovice –, Praha 10

Rána pro fanoušky

Dle dosavadních informací to tak skutečně vypadá, že ikonická herecká čtveřice Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis a Cynthia Nixon se před kameru nepostaví a tvůrci seriálu dají přednost novým neokoukaným tvářím. To je ale velká rána pro všechny fanoušky a uvidíme, jak se s výzvou televizní studio popasuje!

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Sex ve městě má své knižní pokračování! Randěte, i když je vám 50!
Zobrazit článek
5 věcí, které jste o Sarah Jessice Parker určitě nevěděli
Zobrazit článek