Top hledané
Výsledky (0)
Italská značka GCDS a největší výrobce těstovin na světě Barilla spojily své síly a představily kampaň, které kraluje legendární Sophia Loren.

Sophia Loren exceluje v 85 letech v reklamě na streetwearovou módu a těstoviny!

Martina Šmalclová
26. října 2019
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty čtení

Když se řekne sexuální symbol, většině se pravděpodobně vybaví Marilyn Monroe, Brigitte Bardot nebo právě Sophia Loren. Tahle italská temperamentní kráska s uhrančivým pohledem patřila především v 60. a 70. letech k hvězdám světové kinematografie a okouzlila nejednoho muže. Přestože se i na její tváři podepsal zub času a pár plastik, vypadat takhle v 85 letech, bychom rozhodně brali i my!

Dvě vášně Sophie Loren

Luxusní a hravá kampaň GCDS x BARILLA nese název „Večeře připravena“ a spojuje dvě vášně Sophie Loren – módu a špagety! Jen si vzpomeňte na její ikonický citát.

„Souměrné rysy ani dokonalé proporce z nikoho krasavce neudělají. Musíte mít jiskru, oheň a určité sebevědomí. Ostatně za všechno, co vidíte, vděčím špagetám. “ - Sophia Loren.

Tak až nad vámi příště znovu zvítězí uhlohydráty, nandejte si jich bez výčitek plný talíř a věřte, že i takové těstoviny mohou být receptem na krásu!

Luxusní vila na prodej - Klánovice - 465m
Luxusní vila na prodej - Klánovice - 465m, Praha 9
Otevřít v galerii (9)
Zdroj: gcds.it
Zdroj: farfetch.com

Fotografie z kampaně

Otevřít v galerii (9)
Zdroj: gcds.it
Otevřít v galerii (9)
Zdroj: gcds.it
Otevřít v galerii (9)
Zdroj: gcds.it
Otevřít v galerii (9)
Zdroj: gcds.it

GCDS: Nováček v módní branži

Značku Barilla nejspíš netřeba představovat, dost možná máte pár produktů doma v kuchyňské lince nebo ve špajzu. Na trhu je už úctyhodných 142 let! Módní značka GCDS je oproti tomu nováčkem – v roce 2015 ji v Miláně založili bratři Giuliano a Giordano Calza.

Od mikin k sexy body ve stylu disko

Co se pod označením GCDS ukrývá? God Can not Destroy Streetwear, aneb Bůh nemůže zničit streetwear. Jako první začala značka navrhovat mikiny s logem GCDS na přední straně, dnes v její nabídce najdete luxusní body, crop topy, bombery, mini šaty nebo šperky. V letošním roce navíc značka uvedla na trh řadu rtěnek, z nichž jedna nese název Marijuana. Zdá se, že o ní ještě hodně uslyšíme! 

Zdroj: farfetch.com
Zdroj: farfetch.com
Zdroj: farfetch.com

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze