Top hledané
Výsledky (0)
Jste nároční cestovatelé a nespokojíte se s průměrem? Chcete se cítit jako hvězda, vidět a být viděn? Hotel W Miami je právě pro vás! Zde potkáte i ty nejznámější celebrity a svou návštěvu nikdy nezapomenete!

Sexy Hotel W v Miami!

Ivana Růžičková
05. února 2016
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Hotel W Miami je luxusní hotel, hojně navštěvovaný celebritami, který vyhledávají ti nejnáročnější z náročných. Nachází se na hlavní ulici v Miami na Collins Street v blízkosti všech luxusních podniků, butiků a míst, které každý návštěvník může vyhledávat. Navíc je hotel umístěn přímo na pláži s jemným bílým pískem - ideální pro momenty strávené hýčkáním se na sluncem zalité promenádě.

“Whatever/Whenever”

Zákaznický servis hotelu W je naprosto výjimečný. Tato filozoifie hotelu se nazývá “Whatever/Whenever”. Bude vám splněno jakékoliv přání, na které si jen vzpomenete. Stačí si zavolat room service v jakoukoliv denní či noční dobu a o jakékoliv vaše požadavky bude postaráno - cokoliv, kdykoliv!

Nadstandartní vybavení

Apartmá jsou nejen luxusně vybavená, většina z nich dokonce nepostrádá velkou terasu s výhledem na moře, kde si můžete v soukromí a příjemném stínu vychutnat sklenku šampaňského. Luxusní vybavení je samozřejmostí, můžete si vybrat z několika druhů apartmá nebo dokonce luxusních rezidencí s několika pokoji, které mají až 150 m2. U bazénu naleznete dvě luxusní restaurace a DJ vám bude hrát příjemné loungeové rytmy po celý den. 

Inspirace Velikonočními ostrovy

Hotel W Miami byl navržen architektonickým studiem Arquitectonica, jež spolupracovalo s designéry Philippem Starckem a Johnem Hitchcoxem. Designéři se nechali inspirovat sochami Moai z Velikonočního ostrova a vytvořili pilíře ve tvaru hlav, aby propojili kultivovaný design zdůrazňující prostor a soukromí s městským životem.

Byt s terasami u řeky 239m
Byt s terasami u řeky 239m, Praha 8

Restaurace

Hotel W nenabízí klasické bufetové snídaně, ale luxusní snídaňové menu a la carte. Většina restaurací v resortu jsou velmi elegantně a designově zařízené. Dress code je samozřejmostí a potkáte zde nejen stylově a sexy oblečené dámy v luxusních outfitech, ale i prvotřídně oblečené muže na obchodních schůzkách a světově známé tváře.

Různorodé aktivity a bohatý noční život

Množství aktivit v Miami je nepřeberné. Každý si zde nalezne své. Od potápění, paddleboardingu, projížděk na lodi, nakupování, návštěv galerií, muzeí nebo mořských světů aquárií až po bohatý noční život. Ten je zde velmi vyhlášený, a proto vyražte za zábavou do jednoho z nejluxusnějších nočních barů v Miami - Whisper Cocktail Lounge v hotelu W s úžasným výhledem a nejkoncentrovanější návštěvností celebrit! 

Atmosféra hotelu je dechberoucí, elegantní a stoprocentně luxusní. Návštěvy nebudete litovat.

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Hotel W Miami
485 Brickell Avenue, Miami, FL, 33131, United States
(1)(305) 503-4400