Top hledané
Výsledky (0)
Vypravte se do tropického ráje souostroví Seychely. Zažijte božský klid a luxus odpočinku na bílých plážích. Můžete se nechat hýčkat v prvotřídním nově otevřeném resortu Palm Royal.

Seychely: dovolená v prvotřídním luxusu

Eva Ledecká
22. února 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Resort Palm Royal existuje teprve od září 2016, ale pomalu se stává oblíbenou a vyhledávanou destinací milovníků tropického ráje. Nachází se na ostrově Mahé a nabízí svým návštěvníkům jedinečný luxus v podobě maximálního soukromí, skvělé kuchyně a bezkonkurenční přírody obklopené průzračnou vodou Indického oceánu.

Jedinečná příroda ostrova

Nekonečný oceán nabízí rozmanitý mořský život, což vedlo k tomu, že zde postupně vzniklo 7 chráněných mořských parků. Žije zde želva obrovská, kterou nikde jinde na světě neuvidíte. Pod mořem se můžete setkat s rejnokem, barevnými korály, mušlemi a spoustou ryb.

Pravý luxusní tropický ráj

Bílý písek a kokosové palmy. Přesně takový obrázek přináší dovolená na Seychelech. Vypravte se do pralesa a objevte vzácné druhy stromů a rostlin. Jedním z nich je například kokosová palma Coco de Mer, kterou najdete na ostrově Praslin. Její plod, který připomíná ženský klín, se stal symbolem celého souostroví.

Byt s výhledem na Pražský hrad 420m
Byt s výhledem na Pražský hrad 420m, Praha 5

Luxusní vily Palm Royal

Dokonalost ostrova podtrhne nový luxusní resort Palm Royal. Luxusní vily Queen a King jsou určeny pro královny a krále luxusu. Interiér vily Queen je vybaven masivním nábytkem z Bali a nabídne stylové ubytování pro 6 osob stejně jako vila King. Soukromý bazén a příjemná terasa s luxusní terasou jsou jen další důvody, proč strávit svou dovolenou právě zde.

A ještě třešnička na dortu: personál zde mluví česky a to včetně šéfkuchaře Pavla Svačiny, který dokáže lahodné menu přizpůsobit vašim individuálním potřebám.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Palm Royal
PALM ROYAL Port Glaud, Seychelles
+248 274 44 28