Top hledané
Výsledky (0)
Na Instagramu a TikToku je stálým terčem kritiky, i tak se však neustále zviditelňuje a dokazuje, že její tvorba je nejlepší.

Shopaholic Adel pobuřuje fanoušky: Svého pejska považuje za miminko, chovat se k němu prý neumí, raději vypla komentáře

Michaela Hanelová
29. března 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Adéla Pulcová alias Shopaholic Adel

Adéla Pulcová je známá na sociální síti TikTok a Instagram především jako Shopaholicadel. Ve svém nedávném vysílání ukázala svůj poněkud kontroverzní přístup k venčení svého psa Rica. S čivavou strávila venku pouze minutu a tři sekundy, přičemž ji ani nepustila na trávník, ale místo toho požadovala, aby si pes vykonal potřebu na ulici. Nyní ho však znovu ukázala a nazvala miminkem, čímž pobouřila některé své sledující.

Shopaholic Adel na svém Instagramu ráda prezentuje svůj soukromý život. Kromě toho, že velmi často naštve své sledující, se nyní rozhodla odprezentovat své módní okénko. To se ale hodně nepovedlo, a proto raději ihned vypla komentáře, aby náhodou nedostala nějaký negativní komentář. 

Sledujícím totiž ukázala dosti podivnou fotku ze zkušební kabinky v obchodním centru a pochlubila se, že si musí na jaro připravit šatník. To ale není vše a jen o pár hodin později sledujícím vysvětlovala, že její milované miminko, pejsek Rico, bude pít se svou maminkou kávu.

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190, Praha 3

Shopaholic Adel je terčem kritiky za týrání zvířat

Někteří se však domnívají, že pokud má svého pejska za své miminko, měla by k němu změnit svůj styl chování. Není to tak dávno, co málem čelila žalobě za týrání zvířat. Kontroverzní influencerka tak opět rozvířila vody tím, jak pečuje o svého psa. Ve snaze očistit své jméno od kritiky, že není schopná řádně pečovat o svého čtyřnohého přítele, uspořádala živé vysílání na TikToku, které se později objevilo i na YouTube. V tomto záznamu živého vysílání je zřetelně vidět, že jejího psa venčí v prostoru vnitrobloku, kde bydlí.

Tento malý betonový prostor, osazený pouze popelnicemi a kanálem, považuje za adekvátní místo pro venčení psa, ačkoliv zde není ani stopa po trávníku. Tam svého pejska raději ani nevzala. Fanoušci se proto začali v diskuzích dohadovat o tom, jak se Shopaholic Adel ke svému domácímu mazlíčkovi chová. Podle některých by jí měli zvíře odebrat. „Největší problém je, že ona si vůbec neuvědomuje, jak mu ubližuje. Soudný člověk by řekl, že se vzdá psa a nechá ho u lidí, kteří se o něho dokážou postarat lépe. Tady spíš apelovat na chovatele, aby důkladně prověřovali, do jaké rodiny pes jde, a prostě ho neprodat individuím s IQ 70," dodala jedna z rozhořčených sledujících.

Minuta venčení je podle ní dostatečná

Influencerka strávila se svým pejskem na procházce pouhých 63 sekund, čímž mezi svými sledujícími a zkušenými pejskaři vzbudila opravdu velkou diskuzi, která byla místy velmi bouřlivá. Zkušení pejskaři totiž vědí, že pro zdraví a pohodu psa je potřebné trávit venku podstatně více času, aby měl dostatek příležitostí k vykonání své potřeby.

Podle webu hafico.cz, který poskytuje informace a rady o péči o psy, je doporučeno venčit psa alespoň dvakrát denně, přičemž každá procházka by měla trvat minimálně 20-30 minut. Toto pravidlo pomáhá zajistit, že psi mají dostatek času na procházku, hru a vyřízení všech svých potřeb, což je klíčové pro jejich fyzické i psychické zdraví.

Psa považuje za své dítě

A těsně před Velikonocemi se znovu rozhodla, že ukáže svého pejska, kterého považuje za své miminko. Na první fotografii tvrdí, že hrnek od kávy je pouze maketa, kterou naaranžovala kvůli pozadí na fotografii. „Můj pejsek/dítě Rico dobře ví jaká káva je ta správná a dobrá. Samozřejmě kelímek prázdný byl, jen tam byl kvůli fotce. Fakt mám skvělého pejsánka, mám ho strašně moc ráda, a moc pro mě znamená,“ napsala k fotografii na Instagramu. Na druhé fotografii nezapomněla dodat, že se svým psem velmi ráda cestuje automobilem a bere ho na každou cestu, na kterou to jde. Na posledním snímku ukázala svého přítele, který drží zřejmě jejich společné psí dítě, o které pečují. 

Stále si užívá se svým novým přítelem

Shopaholic Adel je více než měsíc šťastně zamilovaná a její nový přítel se jmenuje Pepa. Dle všeho by měl dělat s počítači a prodávat reality. Společně tráví veškerý volný čas a podnikají různé společné aktivity. Proto také před nedávnou dobou sdílela fotografii, na které je vidět přítel Pepa i miminko Rico.U každé z těchto fotografií následně vypla komentáře, a to zřejmě proto, aby zabránila případné negativní kritice.

A právě proto, že se svým přítelem tráví veškerý svůj volný čas, nechyběly ani fotografie večeře, kterou si se svým partnerem Pepou užívala. „Byli jsme na večeři, přítel si mě rozmazluje, mám skvělého chlapa, káva/cappuccino a k jídlu steak se sýrovou omáčkou a brambor s pažitkou a rukola, bylo to fakt moc dobrý. Děkuji Zlato moje, a miluji tě,“ napsala ke svému příspěvku, na kterém byl vidět akorát hrnek od kávy a dva balíčky cukru.

Zdroje: Instagram, redakce, autorský text, TikTok, hafico

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze