Top hledané
Výsledky (0)
Stala se úspěšnou díky show Survivor a dnes je z ní pyšná maminka prvorozeného syna.

Shopaholic Nicol porodila syna: Cesta domů ji zatím nečeká, na sociálních sítích ale stíhá všechny informovat

Michaela Hanelová
18. března 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Shopaholic Nicol

Známá influencerka a moderátorka Nikola Čechová, která je spíše známá pod svým pseudonymem Shopaholic Nicol, se stala pyšnou maminkou. Nikol patří mezi nejvýraznější osobnosti české YouTube scény. Své moderátorské schopnosti uplatnila v televizi Óčko a po boku zpěváka Milana Peroutky dva roky moderovala pořad Snídaně s Novou. V roce 2022 se objevila v populární reality show Survivor, a na Instagramu si vybudovala početnou fanouškovskou základnu s více než 750 tisíci sledujícími. 

V neděli 10. března na svět přivítala svého prvorozeného syna. S partnerem mu vybrali krásné české jméno a jak sama dodala, porod byl velmi náročný. Na možné komplikace se připravovali již před porodem, protože poslední týdny byly v jejím životě ty nejtěžší, které mohla zažít.

Nikola Čechová je spíše známá jako Shopaholic Nicol. V pátek ráno na svém Instagramu oznámila radostnou novinu. Jedna z nejznámějších českých youtuberek a její partner Adam se stali rodiči. Jen několik dní před porodem ve svém podcastu popsali, že kvůli zdravotním komplikacím možná nebude umožněný porod přirozenou cestou. Několik dní před narozením svého dítěte se Nikola Čechová otevřeně podělila o své zkušenosti s tím, že každý večer zažívá kontrakce, takzvané poslíčky, které jsou známkou blížícího se porodu. 

To ale nebylo vše. Svým sledujícím přiznala, že jí lékaři upozorňují na to, že porod by nemusel kvůli nízko položené placentě proběhnout přirozenou cestou tak, jak si sama přála. „Byla jsem z toho dost špatná, protože bych ráda rodila přirozeně. Teď to vypadá, že budu, protože tomu už nic nebrání. Neustále mi říkali, že kdyby se to nezlepšilo, tak bych musela jít na císařský řez, což mě mrzelo kvůli tomu, že bylo jinak vše v pohodě a věděla jsem, že to moc neovlivním,“ prozradila krátce před porodem v podcastu své pocity a situaci, které musela čelit.

Pronájem luxusní vily 7+1, Praha - Západ – 373
Pronájem luxusní vily 7+1, Praha - Západ – 373,

Když zjistila, že je těhotná, začala panikařit

Když na začátku července roku 2023 Nikol prozradila, že se svým partnerem čeká miminko, začala panikařit. O tom se přiznala svým sledujícím na Instagramu, se kterými se snaží dělit o všechny své pocity. 

„Na světě bude o jedno blonďatý stvoření víc,“ 

napsala tehdy nastávající maminka k fotkám na Instagramu, kde bylo vidět těhotenské bříško i snímek ultrazvuku.

Nikol navíc prozradila, že vůbec nevěřila, že by mohla být těhotná. Dokonce si udělala několik těhotenských testů. „Moje těhotenství bylo neplánované, bylo to velké překvapení. S tím, co se kolem mě děje, kolik kamarádek se snažilo dlouhodobě o děti a třeba to nešlo a musely na kliniku. Tak jsem si říkala, že počít v této době je skoro nemožné. Možná proto to pro mě byl takový šok. Jsem po třicítce, už v pětadvaceti letech mi na gynekologii říkali, že je to strašný a kdy budu mít děti, že už je to skoro nemožné, abych otěhotněla. V hlavě jsem měla, že když se to doteď nestalo, tak se to nemůže stát. Tak jsem se spletla,“ svěřila se tehdy ve svém podcastu Nikolásky s úsměvem.

Těhotenství na sobě cítila od začátku

Nikola Čechová zaznamenala první známky těhotenství jen několik týdnů po početí. Zpočátku se domnívala, že trpí zánětem močového měchýře, ale brzy zjistila, že to není ono. Rozhodla se proto provést domácí těhotenský test, který ukázal pozitivní výsledek. Přestože výsledek testu byl jasný, nebyla si jeho správností jistá, a proto si pro jistotu provedla celkem osm testů. 

„Doma jsem měla zapomenutý těhotenský levný test, tak jsem si ho pro nějaký klid v duši udělala. Ve třech sekundách jsem měla dvě čárky a nevěřila jsem tomu, tak jsem si objednala další testy a opět se ukázaly dvě čárky. V tu chvíli jsem zpanikařila, začala jsem hystericky brečet, ale nebylo to z nadšení, že je to nejlepší den v životě. Je rozdíl, když těhotenství plánujete a když ne. Přišel na mě prvotní šok a nevěděla jsem, co dělat, tak jsem zavolala ségře,“ svěřila se Nikol zcela otevřeně s tím, že se jí hlavou honila spousta myšlenek.

Dočkala se krásného syna

10. března 2024 na svět konečně svého vymodleného syna přivedla. Své pocity popsala na Instagramu až v pátek ráno, kdy se rozhodla světu tuto radostnou novinku oznámit. A dobře udělala. Jak se shodují jiné maminky, pět dnů po porodu je nejdůležitějších, aby si maminka s dítětem vytvořila pouto, které nikdo a nic nenaruší. „Naše největší láska Hugo. Narodil se nám v neděli po náročným třídenním porodu a já konečně dneska můžu s tou největší pokorou napsat, že jsme oba v pořádku, i když cesta domů nás ještě zatím bohužel nečeká,“ svěřila se s tím, že průběh porodu nebyl jednoduchý.

Jak sama přiznala, poslední týdny před porodem nebyly vůbec jednoduché. „Poslední týdny byly ty nejtěžší v mým životě a už se nemůžu dočkat, až budeme všichni tři spolu doma a všechno to společně doženeme a domazlíme,“ svěřila se influencerka, která nešetří chválou svého partnera.

Zdroje: Instagram, autorský text, podcast Nikolásky 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze