Top hledané
Výsledky (0)
Představujeme vám jedinečné projekty, které si pro milovníky designu připravil na podzim showroom Stopka.

Showroom Stopka představuje nové projekty: „Těší nás udávat tón!“

Eva Ledecká
31. října 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Kuchyně Poliform

Showroom Stopka zastupuje v Čechách ty nejlepší světové značky kuchyní a nábytku. Těm, kteří dokáží ocenit luxusní design, má showroom vždy co nabídnout. V současné době chystá větší expozici kuchyní značky Poliform, svou prezentaci na prestižním veletrhu Designblok a soutěž pro milovníky designu.

Světové trendy představí Stopka na Designbloku

Showroom Stopka velice úzce spolupracuje s mnohými architekty a designéry. Po tom, co se stal partnerem 13. ročníku mezinárodního festivalu architektury a urbanismu Architecture Week Praha (15. 9. - 10. 10.), se bude prezentovat v Superstudiu na Designbloku, a to ve dnech 25. až 29. října. Přijďte se seznámit s nejmodernějšími designy, novými technologiemi a inovacemi v interiéru.

Luxusní kuchyně Poliform v nové expozici za použití VR

Chystá se větší expozice od značky Poliform, která je naprostou špičkou v oboru a v poslední době výrazně investovala do technologií. A právě to se stalo motorem k vytvoření unikátní expozice, kterou showroom Stopka připravuje za použití virtuální reality – trendu, který oslovuje spíše mladé lidi.

„Začínají se nám ozývat zákazníci, kterým je dvacet, pětadvacet let. Ekonomicky už na nás dosáhnou, chybí jim ale přehled o tom, co trh nabízí. Umějí si vybrat auto, ale ne kuchyni nebo jiné části nábytku.“ Říká majitel společnosti, Jiří Stopka.

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město, Praha 1

Unikátní kousek: stůl ze dřeva starého 50 000 let!

Showroomu v současné době představuje exkluzivní kus nábytku od značky Riva 1920 – luxusní stůl ze dřeva starého 50 tisíc let, které bylo těženo speciální metodou na Novém Zélandu. Jedná se o novou kolekci Kauri, jejíž součástí jsou především jídelní a konferenční stoly z opravdu výjimečného materiálu. Každý produkt má originální kresbu a povrchovou úpravu.

SOUTĚŽ O NÁBYTEK V HODNOTĚ 500 000 KČ!

Zapojte se do luxusní soutěže o výběr ze sortimentu Stopka v hodnotě 500 000 Kč. Soutěž a pravidla najdete ZDE!

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
SOUTĚŽ!!! Vyhrajte dokonalý nábytek v hodnotě 500 000 Kč!
Zobrazit článek
Minotti v showroomu Stopka: Italský design se 70 letou tradicí nyní v Praze!
Zobrazit článek
Stopka
Klimentská 46 a 48 110 02 Praha Česká repubika
+čěé221851045