Top hledané
Výsledky (0)
Švýcarský výrobce luxusních hodinek IWC Schaffhausen přepracoval ikonický design z roku 1980 a představil novou kolekci 2017 Da Vinci. Radost udělá především ženám, i když jeden unisexový model je jeho nedílnou součástí.

Šifra krásy: hodinky IWC Da Vinci 2017

Eva Ledecká
16. března 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Nové luxusní modely Da Vinci hlásí návrat ke klasickým kulatým tvarům. Da Vinci Automatic 36 a Da Vinci Automatic Moon Phase 36 představují modely věnované ženám, zatímco model Da Vinci Automatic je unisexový model.

 

Hodinářství IWC Schaffhausen znovu navázalo na starou tradici tvorby vybraných modelů z linie Da Vinci speciálně vytvořených pro ženy. Přidání diamantů a módních řemínků tradici ještě více podpořilo. Tento jedinečný mix moderních čistých linií a typických prvků modelů hodinek Da Vinci z minulého století je luxusním kouskem pro všechny, kteří na svém zápěstí snesou jen prvotřídní kvalitu a jedinečnost.

Da Vinci Automatic 36 a Da Vinci Automatic Moon Phase 36

Oba modely nejsou jen menší a tenčí než jejich předchůdci, ale jsou obdařeny ženštějším designem. Zlaté hodinky doplňuje luxusní řemínek od Santoniho v barvě zralé maliny, bronzové, tmavě hnědé nebo tmavě modré, který jen podtrhuje estetickou přitažlivost luxusních hodinek.

Da Vinci Automatic

S průměrem 40 mm byl tento model vyroben jak pro muže tak pro ženy. Minimalistické pojetí s velkými arabskými číslicemi perfektně zapadá do čistého designu modelů Da Vinci.

Luxusní rodinné domy a vily
Luxusní rodinné domy a vily, Praha 6

Da Vinci Perpetual Calendar Chronograph

Jsou to první hodinky od IWC, které kombinují známý mechanický chronograf s nekončícím zobrazováním fáze měsíce.

Da Vinci Tourbillon Rétrograde Chronograph

Luxusní hodinky z 18karátového červeného zlata reflektují neobvyklou kombinaci klasického tourbillonu se sportovním chronografem na jednom ciferníku.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze