Top hledané
Výsledky (0)
Tradičně se i letos naše historické hlavní město proměnilo na centrum moderního audivizuálního umění. Tým Luxury Prague Life si nenechal ujít první zahajovací večer. Podívejte se s námi na svůdnou Prahu ve světlech SIGNAL festivalu 2017!

Svůdná Praha ve světlech SIGNAL festivalu: To musíte vidět!

Eva Ledecká
13. října 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Co stálo za shlédnutí?

Samozřejmě všechno! Zajímavou instalací byl Man Machine od Vladimíra 158 a skupiny SPAM v TJ Sokol Vinohrady. Nezklamal tradiční videomaping na kostele sv. Ludmily na náměstí Míru. A pozor, každý večer od 23:00 bylo spuštěno všech 5 dosavadních videomapingů, které zde byly v průběhu pětileté historie festivalu promítány .  

Centrum přineslo zážitky v podobě průchodu světelným tunelem na Staroměstském náměstí, svítící kompozice měnící tvůj tvar a vysílající své signály na zdi okolo vytvořily z luxusní nedávno zrekonstruované zahrady Anežského kláštera magický labyrint. V Haštalské ulici jste si mohli zahrát na interaktivní piáno obehnané konstrukcí v podobě velkého srdce a stát se tak samotnými aktéry luxusní podívané.

20 instalací a tisíce žárovek

V rámci SIGNAL festivalu jste mohli navštívit celkem 20 světelných instalací, které byly pro letošní rok rozmístěné v centru města a na Praze 2. Účastnilo se 22 umělců a uměleckých skupin celkem z 10 zemí. Kromě venkovních instalací si organizátoři připravili také několik uměleckých lahůdek ve 4 galeriích.

Prodej bytu 2+kk - Praha 7, 47m2
Prodej bytu 2+kk - Praha 7, 47m2, Praha 7

Festival skončil 15. 10.

Luxusní světelný festival skončil tuto neděli, ale příští rok se opět můžete těšit na další ročník. A my každopádně budeme opět u toho!

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze