Top hledané
Výsledky (0)
První ročník StarDance se vysílal už v roce 2006. Pamatujete si, který pár si zatančil v tom nejšílenějším kostýmu?

Šílená móda ve StarDance: Kubařová v pyžámku a Onderu s dudlíkem povozila bábi Batulková

Denisa Zajíčková
15. prosince 2023
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Speciální rubrika
Dana Batulová a Jan Onder

Do taneční soutěže StarDance jdou často ženy s touhou splnit si svůj dětský sen a stát se zase na chvíli princeznou. Jenže co se stane, když se na nich kostymérky vyřádí tak, že by je ani vlastní máma nepoznala? K princezně mají daleko a národ se skvěle baví!

Veronika Khek Kubařová ukázala svou perfektní postavu
Dana Batulková to uměla rozjet!
Je libo roztomilý copánek?
Marie Doležalová našla ve StarDance lásku

Už je jen málo celebrit, které bychom neviděli tančit na parketě prestižní soutěže StarDance. Soutěž patří k nejsledovanějším českým pořadům. Od začátku tanečníky provází moderátorka Tereza Kostková s Markem Ebenem. Podívejte se s námi, kdo oblékl ty nejšílenější kostýmy! Některé z nich jsou vážně krutá pomsta. Rádi bychom věděli, za co to bylo. Jen tak - jsme zvědaví!

Mirai Navrátil a popletená Lenka Nora Návorníková

Pamatujete na ty princeznovské šaty, které měla každá holčička ve svém pokojíčku? Bylo jedno, jestli jsou o dvě čísla větší, důležité bylo, aby byly k dispozici každý den a máma k nim vymyslela nějaký šílený účes. 

Nějak takhle bychom si představovali, že nadaná tanečnice Lenka Nora Návorníková přišla ke svému růžovému outfitu s velkým copem na čele. Jediné štěstí je, že je tak neuvěřitelně krásná, že by na sobě snesla pytel od brambor. Bez toho copu, pokud můžeme poprosit. Ten patří do pohádky na České televizi na Štědrý večer. Chceme zapomenout, co jsme viděli...

Prodej nebytového prostoru, Praha Vršovice –
Prodej nebytového prostoru, Praha Vršovice –, Praha 10

Ospalec Veronika Khek Kubařová a Dominik Vodička

StarDance je dřina, tak proč si neschrupnout rovnou na parketě? K tomu naštěstí nedošlo, ale jive na píseň Karla Černocha s názvem Večerníček si o takový ohoz přímo říkala. Zatímco Kubařová vypadala jako bohyně, Vodička připomínal záškoláka, který se doma schová po teplou duchnu a zůstane tam do chvíle, až máme skončí v práci směna. 

Šílených outfitů předvedla hned několik. Jindy byla zase za luxusní včelku Máju. Ale co, Veronice sluší zkrátka všechno. A jindy nebyla o luxusní kostýmy nouze.

Tygřice Pavla Tomicová a Marek Dědík

Už jste viděli šaty, které by lépe vystihovaly duši nositelky? Pokud opomeneme fakt, že tygr zřejmě nebude vhodný vzor pro herečku Pavlu Tomicovou, pak si nelze nevšimnout, že šelm v sobě rozhodně má. Veselou energií je pověstná - a úsměv neztrácela ani ve chvíli, kdy jí před dvěma lety na Vánoce opustil manžel Ondřej Malý. Ten s tehdy zamiloval do její kamarádky ze seriálu Slunečná Kristýny Kociánové. 

Dnes už jsou snad všechny trable zažehnány - Tomicová má mít novou lásku, a navíc úžasně zhubla 35 kilogramlů! To bylo možná nejen stresem, ale také ze zdravotních důvodů. „Ona má silnou cukrovku a jakmile začne pravidelně jíst a dodržuje správnou životosprávu, tak si myslím, že jí to jde samo. Ale musím říct, že mě se líbila i s těmi několika kily navíc – byla to prostě ona," řekl Dědík pro Lifee.cz. „Pokud to tak mohu říct, tak ona je taková žena z lidu, proto mi vůbec nevadilo, že těch pár kilo navíc měla. Ale samozřejmě, že teď jí to neskutečně sluší, a že je hlavně ona sama moc spokojená, že se jí to povedlo,“ dodal. 

Otevřít v galerii (1)
Pavla Tomicová jako pravá šelma
Pavla Tomicová jako pravá šelmaZdroj: Profimedia

Přísná Dana Batulková a mini Jan Onder

Velkým překvapením třetího ročníku byla fantastická herečka Dana Batulková, která s přehledem vyhrála. Jaké však bylo překvapení, když se nedávno nechala slyšet, že si chtěla schválně zlomit palec! V soutěži už si nepřála pokračovat. Jak by toho dnes asi litovala…

Důvodem však nebylo psychické vyčerpání, ale obrovská tréma. „Jak se to blížilo, zhoršovalo se to. Nevím, jak to mají ostatní, někdo je třeba pohodář, ale já jsem byla psychicky úplně vyřízená. Vůbec jsem nechápala, jestli to přežiju. Opravdu jsem vážně přemýšlela, že si třeba zlomím palec, abych se z toho vyvázala," šokovala. Nakonec předvedla nejen úžasný výkon, ale také vtipné i luxusní kostýmy, které uchvátily nejednoho diváka. A klidně povozila svého parťáka v kočárku! 

Její bývalý muž David Prachař, se kterými má syna Jakuba a dceru Marianu, tak úspěšný v soutěži nebyl. Účastnil se letos a vypadl hned v prvním kole.

Zamilovaná Marie Doležalová a Marek Zelinka

Herečka a bloggerka Marie Doležalová si také užila pomstu stylistů, když oblékla tyto prapodivné šaty! Útěchou jí budiž, že našla nakonec v soutěži lásku. Jiskřilo to mezi nimi tolik, že dnes jsou se Zelinkou rodiče malé Alfrédy a Rudolfa. Lásku si však Doležalová přiznala až o trochu později. 

„Že mu říkám věci, co jsem si myslela, že nedokážu říct. O něco hlubší věci, než je člověk zvyklej vyndavat. No, a ještě předtím to bylo, kdy mě něco trklo. Točila se znělka. Plný studio lidí a Doležalka seděla na jedný straně tančírny a hledala očima, kde je ten druhej. A říkala si: ‚Ty brďo, mi to nedošlo, až teď mezi lidma, že bez něj jako by to tak nějak nebylo doma," zasnila se loni na výročí. Klape jim to už osm let! Ani šílené šaty Marka zkrátka neodradily...

Chcete kostýmy vidět naživo?

Někdy jsou účastníci jako obrázek, jindy vynesou laciné kostýmy, které snad ani nestojí za pozornost. Blesk odhadnul v roce 2018, že výroba kostýmů na jeden díl vyjde produkci na 400 tisíc korun. Pokud byste je chtěli vidět na vlastní oči, máte jedinečnou možnost. Tančící dům v Praze je vystavuje až do konce února 2024. Akce se jmenuje Když šaty tančí a pro dospělého vyjde vstupenka na 190 Kč. 

"Expozice nabídne ve dvou patrech domu téměř šedesát oděvů slavných účinkujících, jako třeba Jany Plodkové, Anny Polívkové, Ondřeje Brzobohatého nebo Kristýny Leichtové, včetně vybraných doplňků. Do procesu vzniku kostýmů návštěvníky vtáhnou nákresy od návrhářů a do atmosféry přímého přenosu zase fotografie ze soutěže. Tento nelehký úkol už splnili například návrháři Klára Nademlýnská, Taťána Kovaříková, Hana Kopecká nebo Roman Šolc. Originály z jejich dílny na výstavu zapůjčila kostymérna České televize," láká pořadatel.

Zdroj: redakce, iDNES.cz, Instagram

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze