Top hledané
Výsledky (0)
Poslední noc v roce se v klubech po celé Praze konají jedinečné večírky nabízející zábavu až do rána. Je těžké si vybrat, co říkáte? Pokud toužíte po opravdu SPECIÁLNÍ noci, zvažte návštěvu Royalu, kde se bude konat luxusní Prague Burlesque Show!

Prague Burlesque Show vás na Silvestra pěkně rozpálí! Navštivte hříšný Royale...

Eva Ledecká
15. prosince 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
New Years Eve in Royal

Krásné a sexy tanečnice, jedinečné prostředí, sofistikovaný humor, dokonale namíchané drinky a luxusní kostýmy plné dlouhých brk, průsvitných materiálů a kousků zahalujících jen to nejnutnější. To můžete v pražském Royalu zažívat každý pátek na Prague Burlesque Show. Silvestrovský večírek bude navíc okořeněn pořádnou dávkou exotické smyslnosti. Nezní to jako lákavá tečka za uplynulým rokem?

Těšte se na luxusní exotické šarády

Co si pod tímto pojmem představit? Těžko přesně říci, každopádně název zavání pořádnou porcí fantazie, která se na jednu noc může stát realitou. O silvestrovské noci předvede Prague Burlesque Show jedinečné představení, na kterém nebudou chybět krásné ženy, vášnivé tance, zábava, skvělá hudba a ohromující kostýmy.

Podle vizuálu na silvestrovském letáčku to vypadá možná i na nějakou tu návštěvu z kosmu nebo z budoucnoti, kdo ví? Těšit se však rozhodně můžeme na satirický humor a jedinečný design interiéru v klubu Royale, který na Silvestra bude ještě více zářit a vynikat!

Prodej nebytového prostoru, Praha Vršovice –
Prodej nebytového prostoru, Praha Vršovice –, Praha 10

Lady Mousellyca, Fedora, Yazz a Miss Cool Cat

Pokud tato něžná stvoření a luxusní tanečnice neznáte, bude vám jistě velkým potěšením. Silvestrovskou noc totiž strávíte v jejich společnosti. Ony a jejich luxusní program se postará o to, že na tento Silvestr rozhodně nezapomenete! Dámy a pánové vítejte v luxusním světě zábavných burlesek!

Otevřeno bude od 21:00, show začíná ve 22:30, novoroční party vypukne o půlnoci. O afterparty se postará DJ Love Decoder.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Royal
Vinohradská 48 Praha Česká republika
+420 224 211 444