Top hledané
Výsledky (0)
Plánujete strávit Silvestra v zasněžených Alpách? Dejte šanci luxusním střediskům St. Moritz, Courshevel nebo Gstaad. Přinášíme tipy na luxusní hotel, horské chaty a divoké mejdany ve velkém stylu.

Silvestr v luxusu evropských resortů Courchevel, St. Moritz a Gstaad

Eva Ledecká
17. prosince 2016
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Legendární King´s Club

Jak jinak než v prostředí luxusu a dokonalosti strávit poslední den roku? Jedinečný luxusní hotel Badrutt´s Palace ve švýcarském lyžařském středisku St. Moritz přináší relaxaci i divoké večírky. Proslulé francouzské Courshevel je dokonalým místem a inspiracím především pro mladé lidi, kteří touží strávit Silvestra v přepychových horských chatách.

Silvestrovské oslavy ve velkém stylu: Badrutt´s Palace

Badrutt´s Palace se nachází v srdci kosmopolitního střediska St. Moritz, kde prý svítí slunce 322 dní v roce. Dokonalé sjezdovky a luxusní lyžařské podmínky jsou jen devízou tohoto kouzelného místa. Luxusní hotel Badrutt´s Palace vyzařuje magickou atmosféru a nabízí ubytování v luxusních standard pokojích až po vysoce luxusní Grand Deluxe pokoje. Z nich se naskýtá neuvěřitelný výhled na jezero a panorama hor.

Legendární King´s Club

Během svého pobytu je samozřejmostí přístup do legendárního klubu King’s Club. Je to nejstarší klub ve Švýcarsku a leží v suterénu hotelu Badrutt´s Palace. Je pravidelně navštěvován bohatou a slavnou klientelou a jeho návštěva přináší opravdový zážitek. Klub je věhlasný extravagantními akcemi a bláznivými večírky. Letošní Silvestr jistě nebude výjimkou.

Courchevel jako stvořený pro silvestrovské party

Francouzský Courchevel 1850 je považován za nejlepší lyžařský resort vůbec. Poslední dobou láká čím dál tím více především mladé lyžaře a požitkáře. V Courchevel se nachází spousta barů a restaurací, a proto se toto luxusní místo stává oblíbenou destinací pro strávení silvestrovské noci.

Luxusní vila v Praze 6 - 465m
Luxusní vila v Praze 6 - 465m, Praha 6

Luxusní horské chaty a živé noční podniky

Luxusní horské chaty představují například Chalet Edelweiss nebo Baltoro. Zatímco Edelweiss je dokonalé místo plné moderního luxusu, kde nechybí wellness, bazén, masáže a výtah, který může svést auta do podzemních garáží, Baltoro představuje romantický mix současného luxusu a alpské tradice. Nechybí zde terasy, haly s krbem ani dokonalý bazén.

V Courshevel je několik vyhlášených nočních podniků ideálních pro silvestrovské party. Navštívit můžete La Grange, Le Coyotte nebo Nightclub L’Arc Kaviar Kaspia. Chcete-li oslavovat v opravdu luxusním stylu, neměl by vám uniknout bar Les Caves de Courchevel, který se stal synonymem pro VIP podnik se svým druhým domovem v St. Tropez.

Švýcarský Gstaad: malebný luxus

Luxusní lyžařské středisko Gstaad ve Švýcarsku je známé pro své luxusní apartmány a hotely, obchody a vynikající služby. Zároveň se jedná o jedno z největších lyžařských oblastí v Evropě. Město leží na křižovatce dvou údolí v Berner Oberland. Malebný a okouzlující resort, obklopený 220 kilometrů lyžařského terénu nabízí ohromující horské scenérie.

V noci rozsvítí Palace Hotel své reflektory a každé chat v obci je v čase večerným ozdobena řetězy s malými bílými světly. Místní sjezdovky jsou vynikající pro začátečníky a mírně pokročilé. Odvážnější a zkušenější lyžaři mohou využít Gstaad Mountain Rides. Pokrývá lyžařské areály Gstaad, Saanen, Schönried, Saanenmöser, Zweisimmen, Château-d'Oex, Rougemont a Glacier 3000.

Luxusní ubytování může nabídnout Gstaad Palace hotel nebo některá ze zdejších dokonalých horských chat, například působivá chata Lottie pro 14 osob.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Bardrutt´s Palace Hotel
Via Serlas 27 7500 St. Moritz Switzerland
+41 (0)81 837 10 00