Top hledané
Výsledky (0)
Komu se nelení, tomu se zelení... Nebo se to nepovede.

Silvestrovské úlety celebrit! Tak komu se to na Silvestra zkrátka nepovedlo?

Valentina Lebová
31. prosince 2021
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty čtení
JLo

Silvestrovské oslavy byly, jsou a budou tématem číslo jedna konce každého roku. A proto není tak úplně od věci trochu zavzpomínat, komu se to kdy povedlo, komu vůbec a kdo už by raději slavit nikdy neměl. Takže žádné otálení a jdeme na to. Protože, věřte nebo ne, ale je na co se dívat. 

Světové celebrity jsou světové i díky tomu, že jsou a chtějí být vidět. Ačkoliv se občas tváří tak, že je jim jejich sláva vlastně přítěží, mnohé z nich by možná nevěděly, co dělat, kdyby jim za "zadkem" stále nestál nějaký ten paparazzi. Jenže i to je vlastně důvod toho, že se jim ne vždy poštěstí ututlat vše, co by možná rády. Jedno jim ale upřít nemůžeme. Pokud jde o oslavy Nového roku, jsou vždy na "špici" svých kreativních nápadů. Jak v oblečení, make upu, tak občas také v množství vypitého alkoholu. 

Infantilní klobouk a chlupy v podpaží

Otevřít v galerii (6)
David Backham
David BackhamZdroj: AlexRoig2016 / Creative Commons, CC BY-SA 4.0, https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/legalcode.cs

Pokud jste si mysleli, že je fotbalista David Beckham upjatý "Angličan", rozhodně vás vyvedeme z omylu. Tenhle "pohledný" bohém to totiž umí dost dobře rozjet. A jak nejlépe dát najevo, že se blíží Nový rok a že se na něj těšíte? No přece kloboukem právě s tímto nápisem. Bývalý kapitán Anglie oslavil Nový rok se svým synem Brooklynem a při pohledu na jejich rozesmáté obličeje je vidět, že si to oba v kruhu rodinném užili na výbornou. 

Prodej luxusního bytu 2+kk, 98 m2 s terasou
Prodej luxusního bytu 2+kk, 98 m2 s terasou, Praha 4

Ani zpěvačka Madonna nemusí slávu násobit tím, že bude vymetat jeden večírek za druhým, na Silvestra se vyfotila se svou dcerou Lourdes Leon a jak se zdá, jablko nepadlo daleko od stromu. Nebyla by to přece dcera své matky, kdyby jí divokost neporoudila krví. A nejen divokost, ale i hezky chlupaté podpaží. Sama Madonna pak tuto fotku okomentovala slovy:

"Tak my jsme připraveny, jak jste na tom vy?"

A dodala:

"Moji přátelé a rodina rozhodně nejsou obyčejní."

To teda ne, to se musí nechat. 

Ukaž zadek!

Otevřít v galerii (6)
Rita Ora
Rita OraZdroj: Profimedia

Každý slaví Nový rok jinak. Výjimkou tak nebyla ani zpěvačka Rita Ora, která si příchod roku pojala po svém a své fanoušky na Instagramu doslova odzbrojila fotkou v tangách. Nutno podotknout, že bylo na co dívat a rada pro všechny: Holky, i velký zadek může být hezký. O pánech mluvit netřeba, ti z toho možná nedýchají doteď. 

Zpěvačka tak šokovala několik milionů sledujících svého Instagramu a ukázala, že pokud jde o pozornost, umí si ji získat. Strategicky se natočila tak, že všichni viděli její pozadí v celé jeho kráse. Občas se zkrátka vyplatí vystrčit zadek do éteru, aby svět viděl, po čem stejně touží. A vlastně proč ne. 

Ponořte se do Nového roku

Otevřít v galerii (6)
Holly Willoughby
Holly WilloughbyZdroj: Profimedia

Takže hezky pěkně rovnou pod vodu. Moderátorka ranní relace Holly Willoughby se rozhodla ukázat, že aktivní životní styl a záliba v mořských pannách jsou nejspíš nedílnou součástí jejího života, když jako poctu Novému roku udělala jedno selfie doslova pod vodou. 

Dojatá star

Ani diva hudebního světa, Jennifer Lopez, není tak tvrdá, jak se leckdy může zdát. Před svým vystoupením k oslavám Nového roku se totiž rozrušila:

„Pokud nás tento rok něco naučil, naučil nás být vděční za to, co máme – vážit si každého okamžiku,“

řekla se slzami v očích pro časopis People.

Luxusní byt na prodej, Praha 7- Bubeneč - 150m
Luxusní byt na prodej, Praha 7- Bubeneč - 150m, Praha 7

"Ztratili jsme příliš mnoho. Příliš mnoho. Takže dnes večer budeme žít, budeme se milovat a budeme znovu tančit. A budeme snít dál. Před dvaceti lety jsem zpívala tuto píseň a nikdy jsme ji nepotřebovali víc než dnes večer.“

"Láska nebeská" 

Byli tu ovšem i tací, jež se rozhodli strávit Nový rok v objetí svých milovaných. Pro tento způsob oslavy se rozhodla i supermodelka Gisele Bündchen se svým manželem Tomem Bradym. Gisele stačilo, že byla opilá láskou, nebylo proto třeba ničeho dalšího. Milenci se vyfotitli při západu slunce v objetí a Bradyho slova chvály na stranu jeho ženy nebrala konce:

"Chci poděkovat své ženě za lásku a pozitivní energii, kterou mi dává, a že vždy podporuje každý můj sen. Cítím se požehnán tím, že je právě Gisele mou ženou. Gisele, jsi mé číslo jedna. Přeji vám všem krásný Nový rok a doufám, že ten následující bude tím nejlepším, který z něj my všichni uděláme."

Těhotenský "coming out"

Otevřít v galerii (6)
Elsa Hosk
Elsa HoskZdroj: Profimedia

Rok plný změn oslavila i modelka Elsa Hosk, která tu největší změnu měla zřetelně upevněnou na středu svého těla. Těhotenské bříško. Sama modelka pak pod svou fotku napsala:

"Tento rok přinesl více změn, než jsem si myslela, že zvládnu... svět se obrátil vzhůru nohama a my jsme byli nejistí, vyděšení, utrpěli jsme ztráty, dozvěděli jsme se o sobě víc než kdy jindy, i když jsme se nemohli vidět… A tak jsem se rozhodla mít dítě. Prodala jsem svůj byt v NYC a přestěhovala se do LA. Pár týdnů před porodem cítím vděčnost za bolest, stres, změnu a strach, protože z toho vzešlo něco tak pozitivního a udělalo mě to silnější."

Nahota - základ úspěchu

Otevřít v galerii (6)
Alicia Arden
Alicia ArdenZdroj: Profimedia

Herečka Alicia Arden se ráda svléká. A když už se obleče, stojí to za to. Na oslavu Silvestra si oblékla šaty, které víc ukazovaly, než zakrývaly a herečka se rozhodně nestyděla zapózovat fotografům tak, aby bylo vidět vše, co šlo. Pokud si myslíte, že aspoň něco zakryly kalhotky, tak na to rovnou zapomeňte, ty totiž herečka neměla vůbec. 

Celá ve zlatě

Otevřít v galerii (6)
Lady Gaga
Lady GagaZdroj: Profimedia

Silvestr a vstup do Nového roku se nevyvedl ani zpěvačce Lady Gaga, která je sice známá svými nevšedními a mnohdy i nevkusnými kostýmy, ale celá ve zlaté vypadala skutečně tak trochu jako mimozemšťan. Sebevědomím obdařená blondýnka to možná věděla, protože vypadala, jako by jí ulítly všechny včely světa. 

Holt i hvězdy jsou jen lidé, kteří - stejně jako my - občas zkrátka šlápnou vedle.

Zdroje: glamour.com, express.co.uk

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze