Top hledané
Výsledky (0)
Fuck the Age!

Božská Simona Krainová se v 46 letech svlékla a vzkazuje světu: Fuck the Age

Karolína Lišková
27. září 2019
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Modelka Simona Krainová opět všem ukázala, že věk je skutečně jen číslo, protože kalendář, který si jen tak pro radost nafotila, je prostě božský. Ne, omyl, to ona je ve svých 46 letech stále božská a její tělo by se mělo vytesat do kamene. Což se vlastně stalo - jedna fotografie byla na křtu prezentovaná ve vápencovém kameni. Název kalendáře "Fuck the Age" tady zkrátka a dobře dokonale sedí.

Krainová má s manželem Karlem Vágnerem dva syny.
Denně modelka tvrdě dře na své postavě.
O dokonalý makeup se jí starají profesionálové.

Opět ze všech stran znělo prohlášení, že by Simona strčila do kapsy o dvacet i více let mladší modelky. Nicméně i když si je kráska vědoma svých předností, které na černobílých fotografiích vystavila na odiv, zůstává skromná.

Konkurovat dvacítkám nechce

„Nechci konkurovat mladším ženám, to ani nejde. Chci jen vzkázat všem ženám, že to nemají vzdávat, ať je jim, kolik jim je. Čísla nemám ráda,“

směje se blondýnka.

Luxusní byt na prodej na Praha 9 - 45m
Luxusní byt na prodej na Praha 9 - 45m, Praha 9

Samozřejmě, že za dokonalostí všech dvanácti fotografií nestojí jen modelka sama, i když na sobě dennodenně maká v posilovně, ale celý její tým, který se o její krásu dlouhodobě stará. Ať už jsou to plastičtí chirurgové, vizážistky, kadeřníci a v neposlední řadě fotograf, který za dobře odvedenou prací stojí.

S Lukášem Dvořákem fotí Krainová už deset let. On trpělivě v Portugalsku čekal na správné slunce, na dokonalý odliv či příliv. Proto jsou snímky téměř bez úprav.

Otevřít v galerii (2)
Na většině fotografií je modelka téměř nahá.
Na většině fotografií je modelka téměř nahá. Zdroj: Lukáš Dvořák

Polonahá před kostelem

„Lukáš svoji práci miluje, líbí se mi, jak je do ní zapálený. Nebere ženu jako sexuální objekt. Stála jsem před ním nahá a on se soustředil pouze a jen na správné světlo. Spolupráce s ním je radost,“ pěla na křtu kalendáře ódy na Dvořáka modelka s tím, že v Portugalsku připravili místním kolikrát i opravdovou show. Přece jenom se né každému poštěstí vidět tohle božské tělo téměř nahé. Někdy prostě jen nahé. A to například před kostelem.

Otevřít v galerii (2)
Fotograf si dokázal počkat na dokonalé světlo i hladinu.
Fotograf si dokázal počkat na dokonalé světlo i hladinu. Zdroj: Lukáš Dvořák

Kmotři

Křest v luxusní pražské restauraci Soho probíhal za přítomnosti mnoha celebrit. Kromě modelek, jako je Nikol Švantnerová nebo Natálie Kotková, dorazil i Filip Vaněk, který tentokráte s outfity Krainové neměl moc práce. Možná proto nebyl na focení ani pozvaný. Na křest ovšem ano. Kmotrami se stala Lucie Bílá, Marta Jandová a kmotrem se stal producent Ladislav Novák, který stál za většinou Simoniných kalendářů, ale za tímhle ne, čehož on sám lituje.

Kalendář se pokřtil Tatranským čajem. V prodeji je od 27.9. v síti Luxor za 999 Kč.

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze