Top hledané
Výsledky (0)
Jste-li milovníci knih, kochající se pohledem na plnou knihovnu, s úctou berete každou knihu do ruky a vidíte-li v ní hodnotu literární a uměleckou, je nám ctí vám představit klenot mezi knihami. Luxus mezi sběrateli.

Sixtinská kaple, nejdražší luxusní kniha v Česku

Mgr. Jana Höger
09. listopadu 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Kniha Sixtinská kaple

Kniha jako investice

Pokud vnímáte luxusní umění jako investici, chcete se stát štědrými donátory vatikánského muzea, staňte se majiteli třísvazkové knihy Sixtinská kaple od nakladatelství Euromedia. Tuto vzácnost pořídíte v předprodeji za 229 tisíc korun (v běžném prodeji 329 tisíc korun). Vzhledem k exkluzivitě se na českém trhu pohybuje jen 100 výtisků, přičemž celosvětově to činí pouze 1999 kusů. Jeden svazek váží okolo 30 kilogramů.

 

Kniha Sixtinská kaple
Detail stropu - kniha Sixtinská kaple
Sběr materiálu pro knihu

Exkluzivita knihy Sixtinská kaple

Proč investovat nemalé peníze do tohoto uměleckého díla? Její vysoká hodnota a prestiž spočívá v její luxusní obrazové dokumentaci, jež vznikala přes 37 let. Najdete zde reprodukce fresek v poměru 1:1, což vám umožňuje obdivovat um Michelangela z bezprostřední blízkosti. Krom toho vám vlastnictví knihy nabízí využití jedinečné prohlídky Sixtinské kaple nad rámec běžných otevíracích hodin s individuálním komentářem erudovaného průvodce.

Technologické zázemí knihy

Snímky, které se nacházejí v knize, jsou pořizovány speciální laserovou technologií, což nabídne čtenářům nebývalý luxusní zážitek v pozorování detailů. Dílo světového formátu je rozděleno do tří částí pojmenovaných Poslední soud, Strop - Stvoření světa -  a Fresky z 15. století – malby na jižní, severní a západní stěně od předních malířů italské renesance.

Pronájem 2kk s balkonem, Praha 5 Smíchov, 75m
Pronájem 2kk s balkonem, Praha 5 Smíchov, 75m, Praha 5

Vlastnictví knihy

Netradičně se přistupuje k celému aktu od zakoupení knihy až po listování v ní. S koupí luxusní knihy obdržíte potvrzení vlastnictví a zapíšete se tak do seznamu donátorů nejslavnější renesanční památky. Můžete si vybrat pořadové číslo v řadě od 701 – 800. Křehkost a výjimečnost ilustrací potvrzuje fakt, že ke knize dostanete jako bonus speciální ochranné rukavice pro manipulaci se stránkami, která je kvůli zachování vysoké kvality fotografií tištěna speciálními barvami. Pokud si knihu zakoupíte, obdržíte ji od 1. prosince 2016.

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Luxusní knihovna
Euromedia Group, a.s., Nádražní 30, 150 00 Praha 5
+ 420 296 536 102