Top hledané
Výsledky (0)
Nechte se při dekoraci svého luxusního interiéru inspirovat českými designéry, kteří na lednovým prestižním veletrhu Maison & Objet předvedli svá jedinečná díla ze skla.

Sklo jako luxusní doplněk interiérů

Eva Ledecká
12. března 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Česká republika se na veletrhu Maison & Objet představila jako země se silnou sklářskou tradicí a vysokou kvalitou sklářských výrobků. Podívejte se s námi na stručný souhrn toho, jaké luxusní české značky se na prestižním veletrhu ukázaly a nechte se inspirovat pro novou svěží dekoraci svých interiérů.

Tradiční sklo od Moseru ozdobou každé místnosti

Tradičně to byla sklárna Moser, která na veletrhu sklidila úspěchy s kolekcí skleniček Four Elements i jinými luxusními dekorativními předměty. Moser je značka, která je zárukou kvalitního a vysoce luxusního skla a vlastnit její jedinečné výrobky je velmi prestižní záležitostí.

Luxusní byt s terasou 100m Praha 1
Luxusní byt s terasou 100m Praha 1, Praha 1

Originální luxusní svítidla rozzáří váš prostor

Také společnost Bomma potvrdila, že je v České republice sklářský průmysl na vysoké úrovni. Bomma spolupracuje s významnými designéry,jako je například František Vízner a věnuje se výrobě luxusních svítidel v jedinečných designech.

Na staletou tradici foukaného skla navazuje také luxusní značka Brokis, která se taktéž věnuje tvorbě jedinečných svítidel. Společnost je držitelem mnoha významných národních i mezinárodních ocenění, která stojí za originálními tvary, designem a zpracováním.

Luxusní výrobky zdokonalí všední den

Dokonalé produkty ze stříbrného skla předvedla společnost Verreum, jejíž název vznikl složeninou francouzského slova verre (sklo) a českého slova um. Luxusní vázy, skleněné stoly i jiné produkty každodenní potřeby nabírají s těmito luxusními kousky zcela nových rozměrů.

Claresco Glass vytváří takové luxusní skleněné předměty, které čím častěji budete používat, tím více se stanou nedílnou součástí vašich interiérů. Vyberte si takové jedinečně dekorované sklenice, vázy nebo mísy, které dokonale splynou s vaším prostorem a životem.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze