Top hledané
Výsledky (0)
Momentálně nejznámější česká nevěsta Daniela Písařovicová překvapila perfektními šaty, které zřejmě sháněla velmi narychlo. Jaké kousky volí ve dnech, kdy zrovna nemíří k oltáři?

Skrytá módní diva Daniela Písařovicová: Překvapit umí nejen svatbou s Ondřejem Brzobohatým

Denisa Zajíčková
18. září 2023
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Dvojice tvoří pár od roku 2022

Přestože je půvabná Daniela Písařovicová známá především jako moderátorka, má vytříbený vkus a velké nadání pro kombinování kvalitních a elegantních kousků. Co nejraději obléká žena, která si o víkendu zcela nečekaně v Itálii vzala svého partnera Ondřeje Brzobohatého?

V barvách se drží při zemi
Často vsází na béžovou
Jednoduché košilové šaty Daniele sedí
Ke štíhlé postavě pasuje bílá barva skvěle

Už včera se českými médii prohnala krásná zpráva - Ondřej Brzobohatý si vzal svou partnerku Danielu Písařovicovou jen čtyři měsíce po romantických zásnubách. „S tímhle se pochlubím víc než rád. Z dlouho plánované dovolené v Itálii se postupem měsíců po zvážení pro a proti vyklubala naše svatba s Danielou. Zjistili jsme, že evidentně nejsme první Češi, které to napadlo a dnes můžeme konstatovat, že to bylo po všech stránkách dobré rozhodnutí. Původní dovolenkovou sestavu jsme zkrátka jen rozšířili o nejbližší rodinu a přátele,“ napsal Brzobohatý na své sociální sítě a prolomil tím svou obvyklou hradbu mlčení. Ze svého soukromí sdílí střípky jen velmi nerad.

Prodej luxusního mezonetu 4 + 1, Praha
Prodej luxusního mezonetu 4 + 1, Praha, Praha 5

Stačí si střihnout, kdo bude mít svatební šaty

Se svým pověstným humorem si udělal také legraci z nedávné kauzy kolem něj, když vyšlo najevo, že je fanouškem drag queen - jakožto umělec se rád převléká za ženu.

„Stačí si střihnout se snoubenkou o to, kdo z vás bude mít nakonec svatební šaty, mít větší trpělivost s místními úřady, schopného a zkušeného koordinátora, odháněče dešťových mraků, starší sestru s prořízlou italskou pusou a vše frčí jako nová Vespa,“

dodal.

Zatímco pro ni to byl první sňatek, on do chomoutu skočil už potřetí - poprvé v roce 2008 s Johanou Indrákovou, podruhé v roce 2016 s Miss World Taťánou Kuchařovou. Jelikož ani jeden z novomanželů nemá doposud své potomky, s napětím se očekává, zda i do rodinného života skočí se stejnou odvahou.

Stejně jako na červeném koberci, i na svatbě zvolila Daniela Písařovicová perfektní splývavé šaty, které byly jemné, decentní a velmi elegantní. Pokud je pravda, že svatba byla momentální nápad (a ne předem připravený útěk), dá se předpokládat, že je pořídila v nějakém italském butiku. Vypadala jako řecká bohyně a Ondřej vedle ní jako švihák lázeňský s chytře připnutou květinou. Oba nádherně doplnili italskou uvolněnou atmosféru a bylo vidět, že se zkrátka rozhodli v ten správný čas.

Styl Daniely Písařovicové

Ostatně, perfektně padnoucí šaty, to je Danielin styl. Nikdy se nesnaží šokovat, vždy se obléká velmi střídmě i vhodně k dané příležitosti. Vzhledem ke své výše 182 centimetrů si může dovolit přeci jen o trochu více, na druhou stranu mívá problém s kalhotami. Málo které mají takovou délku, aby jí opravdu seděly. V šatech ale vyniknou její perfektně vypracované nohy, na což obvykle vsází. Často obléká na zvláštní příležitosti šaty z dílny své dvorní módní designérky Lenky Mulabegovič, která tvoří pod luxusní značkou Mi fashion label.

Uvolněný festival v Karlových Varech

Její volby v šatníku perfektně vystihuje loňský outfit z filmových Karlových Varů. Volí neutrální tóny, které se snadno kombinují. Zároveň si potrpí na perfektně padnoucí střihy a pohodlnost. Vypasované mini šatičky bychom u ní v šatníku hledali asi jen marně. Jelikož ani Ondřej Brzobohatý nepatří mezi muže, kteří by se neuměli oblékat, obvykle spolu tahle dvojice perfektně ladí. Na letošní ročník se hudebník dokonce odvázal o něco více - přijel s černě nalakovanými nehty, čímž vzbudil zaslouženou pozornost i obdiv.

Otevřít v galerii (2)
S Ondřejem Brzobohatým na KVIFF 2022
S Ondřejem Brzobohatým na KVIFF 2022Zdroj: Profimedia

Moderování ze dne na den

Na své štíhlé nohy vsadila i při moderování cen Thálie, ze kterých měla zpočátku trochu obavy. Před rokem se ve čtvrtek večer dozvěděla, že je třeba, aby byla v sobotu na jevišti. K překvapení všech se zasloužila nejen o uvolněnou atmosféru a perfektní vedení celého večera, dorazila také v krásné luxusní róbě, která rafinovaně odhalila štíhlé nohy a podtrhla její vysokou postavu. Daniele dlouhé šaty sluší - už kvůli její výšce. Na vysoké postavě totiž vyniknou, kdežto drobnou dámu ještě opticky zmenší.

Otevřít v galerii (2)
Písařovicová to s módou umí
Písařovicová to s módou umíZdroj: Profimedia

Po čem sáhne ve dnech volna?

Danielu potkáte vždy perfektně oblečenou a upravenou - a to i ve chvíli, kdy jde se svým mužem jen na odpolední kávu. Sedí jí krátké kraťasy s teniskami i luxusní večerní róby. Přispívá k tomu také to, že se stará o svůj zevnějšek - pravidelně navštěvuje svou kadeřnici, kterou jí doporučila její blízká kamarádka Veronika Arichteva. Dbá na upravenou manikru a nikdy se na veřejnosti neobjevuje posmutnělá, vyčerpaná nebo v teplákové soupravě a černými brýlemi. Na sociálních sítích toho ze svého života příliš nesdílí, a tak ji fanoušci znají právě takto - módní divu z červeného koberce.

Možná právě proto je inspirací pro mnoho žen, které jí dlouhé roky obdivují. V jejím šatníku neobjevíte neonově růžovou ani trička se šílenými nápisy. Nikdy nesahá ani po halence s volánem - jako dámě se sportovní postavou by jí to zřejmě moc nesedělo, čehož si je dobře vědoma. Na druhou stranu si může čas od času dovolit i větší výstřih, který na ní nebude působit vulgárně.

Pokud jste spíše malého vzrůstu, perfektně vám na podzim sednou roláky.

Jak na kvalitní šatník?

Vždy volí elegantní kousky, které může dohromady kombinovat. Párkrát zkusila barevnou divočinu a už ví, že jí to nesedí. My to víme také! A to je také jeden z tipů na udržitelný šatník, aby se vám ráno před zrcadlem nestávalo, že zkrátka nemáte co na sebe - vždy mějte ve skříni kousky kvalitní, lehce kombinovatelné kousky, které vaší postavě sednou. Nezvýrazňujte zbytečně své nedostatky. Pokud volíte nevhodný střih, nepomohou vám ani ty nejdražší kalhoty světa. Vhodné je také střídmý outfit doplnit nějakým luxusnějším kouskem - obvykle kabelkou, hodinkami nebo brýlemi.

Novomanželům za celou redakci gratulujeme a přejeme, aby jim to spolu slušelo i nadále!

Zdroj: redakce, Instagram, lifee.com, burdastyle.com

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze